Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#6803740 Napisano: 25.08.2021 19:55:20 w Wkurza mnie...
dzidziapiernik napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Jak tak cwaniakują, to nie mam wyrzutów, że z siostrą i my zacwaniakowaliśmy. Zamówienie ze sklepu przyszło w 4 paczkach, ale zaginęła tylko jedna, no ale jak dostali fakturę i dowód wpłaty na kwotę z faktury, to zwrócili całość emotka nie mój problem, że formularz był skonstruowany bez możliwości swobodnej wypowiedzi

Zdecydowanie naganne zachowanie. NIC nie usprawiedliwia nieuczciwości. emotka
Słonimski sformułował ironiczne "minimum moralne":

Jeśli nie wiesz, jak się zachować, to na wszelki wypadek zachowaj się przyzwoicie

Zawsze jest możliwość znalezienia wyjścia, trzeba tylko CHCIEĆ. Wystarczyło na kopii/skanie faktury zaznaczyć TYLKO TE PRODUKTY, które były w czwartej, zaginionej paczce i zrobić dopisek (choćby ołówkiem na oryginale, jeśli nie możesz/umiesz użyć do tego programu graficznego. Zawsze działa podstawowa zasada - dla chcącego nic trudnego, a ten, kto ma skłonności do oszukiwania, zawsze wykorzysta nadarzającą się okazję. Niedawno w Jeleniej Górze facet ukradł samochód tylko dlatego, że przechodząc zauważył, iż właściciel zostawił na chwilę auto otwarte z kluczykami w środku. Zawsze jest tak, że okazja czyni złodzieja, o ile ma taką naturę, bo uczciwy człowiek nawet jak znajdzie portfel z pieniędzmi, to go po prostu odniesie tam, gdzie trzeba, a nie tłumaczy się, że nie do jego obowiązków należy szukanie właściciela, choćby nawet w portfelu był dowód osobisty.
Po prostu są ludzie i ludziska. Jednym się chce, inni są zbyt leniwi, by podjąć jakikolwiek wysiłek. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cb656

#6803647 Napisano: 25.08.2021 15:15:41 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

...co mi będzie o moralności pisał ktoś ze słabą historią na forum.

Fakt - możesz być z pewnością autorytetem dla wielu... sobie podobnych emotka Zaciekawiasz mnie...
Tą uwagą potwierdzasz tylko to, co tak często ganili Admini - pisanie nie na temat. emotka Zaimponowałeś mi osiągami klik  Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

cb656

#6803578 Napisano: 25.08.2021 11:52:30 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Znow masz jazde. Nie zadaje pytan DLA SIEBIE. Sugeruje, ze moga byc ROZNE opcje ubezpieczenia przesylki inPost w zaleznosci od sposobu dostarczenia lub tez uzytej uslugi przez "partnerskie" umowy miedzy inpost a Allegro, olx.

I taka jest podstawowa różnica. Jedni po prostu z pewną taką ufną naiwnością usiłują realnie i bezpośrednio pomagać innym, mniej samodzielnym dotrzeć do poszukiwanych informacji, dzieląc się konkretami, inni zaś jedynie wtykają kij w mrowisko, "sugerując" albo czepiając się, szydząc i wykpiwając wszystkich dookoła. Jesteś osobą mało sympatyczną, trudno w twojej aktywności na forum znaleźć jakieś pozytywy, zawsze z wyższością i pogardą. Trudno. Wyświetl w wątku >>

cb656

#6803567 Napisano: 25.08.2021 11:26:21 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

superloser napisał(a):

A jaki maja zapis w max. wysokosci ubezpieczenia paczek z olx, bez dodatkowych oplat?

Wszystko jest tutaj: Regulamin

Nie uzywam. Zbyteczna mi ta informacja 

Często tak masz, że zadajesz pytania, na które nie oczekujesz odpowiedzi? emotka Człek się stara, podsuwa pod nos, a ten się wypina. emotka Zawracanie głowy. Wkurza mnie takie coś. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6803552 Napisano: 25.08.2021 10:58:41 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

A jaki maja zapis w max. wysokosci ubezpieczenia paczek z olx, bez dodatkowych oplat?
Kiedys byla roznica miedzy paczkomatem a kurierem inPost.
Moze z olx maja jakies specjalne zasady, jak przewoza za 1zl albo 5taka to wartosc ubezpieczenia moze byc inna.

Wszystko jest tutaj: Regulamin Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6803545 Napisano: 25.08.2021 10:26:58 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

Jak tak cwaniakują, to nie mam wyrzutów, że z siostrą i my zacwaniakowaliśmy. Zamówienie ze sklepu przyszło w 4 paczkach, ale zaginęła tylko jedna, no ale jak dostali fakturę i dowód wpłaty na kwotę z faktury, to zwrócili całość emotka

Zdecydowanie naganne zachowanie. NIC nie usprawiedliwia nieuczciwości. emotka
Słonimski sformułował ironiczne "minimum moralne":

Jeśli nie wiesz, jak się zachować, to na wszelki wypadek zachowaj się przyzwoicie

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

#6802823 Napisano: 22.08.2021 08:51:32 w Segregacja konkursów.
glena napisał(a):

super by było gdyby osobno była kategoria loterie, a ja bym jeszcze bardzo chciała, żeby przy zgłaszaniu trzeba było od razu gdzieś zaznaczać, czy zakup jest w dowolnym sklepie czy też konkretnie w jakiejś sieci (tak jak np. jest rubryka "organizator", to żeby była jeszcze taka na miejsce zakupu), bo nie zawsze jest zaznaczone, a to jest od razu szybka eliminacja sklepów, których nie mamy w okolicy 

Od czasu, kiedy pionas wprowadził zasadę, że informacja o loterii znajduje się w tytule na początku, stwarzanie osobnej kategorii nie jest chyba konieczne, wystarczy odfiltrować w wyszukiwarce emotka
https://www.e-kon...wyniki?item1=loteria

Pozostałe zasady dotyczące podziału z rozszerzonym uzasadnieniem, które wszystko logicznie prezentuje, zostały opisane na tej stronie: https://www.e-kon...osenne-porzadki.html

Wizja pionasa:
Jeśli trzeba coś kupić to konkurs trafia do konkursy promocyjne (nawet jeśli później wysyłamy sms'a, robimy zdjęcie czy odpowiadamy na zadane pytanie na Facebooku czy w innych Social Media)Jeśli trzeba wysłać sms'a to miasto nie ma znaczenia, konkurs trafia do Konkursy smsowe z dopiskiem z nazwą miasta.Jeśli trzeba zrobić zdjęcie i wysłać na maila lub dodać na stronie to konkurs trafia do kategorii konkursy fotograficzne, jeśli zdjęcie trzeba opublikować na Facebooku to konkurs trafia do kategorii Konkursy na Facebooku z dopiskiem że jest to konkurs fotograficzny, jeśli konkurs odbywa się w określonym rejonie też trafia do tej kategorii tylko z dopiskiem dla jakiego regionu jest skierowany
Jeśli trzeba wykonać jakąś pracę plastyczną a później ją sfotografować konkurs trafia do Konkursy plastyczneJeśli trzeba wykonać rysunek bądź zdjęcie, ale konkurs jest tylko dla studentów lub uczniów to konkurs trafia do Konkursy dla uczniów i studentówJeśli konkurs odbywa się na Facebooku, Instagramie bądź YouTube to trafia do konkretnej kategorii, jeśli odbywa się w kilku miejscach (blog, ale trzeba polubić Instagrama, Facebook'a) lub w innych Social Media (np. Twitter) to trafia do kategorii Konkursy Social MediaJeśli konkursy odbywa się na blogu (kategorię ostatecznie ocenia admin*) to trafia do Konkursy na blogach, chyba że dodatkowo trzeba np. polubić profil na Facebooku to patrz pkt. 6.Nagrody gwarantowane i konkursy NON STOP są chyba jasneJeśli do wzięcia udziału w konkursie nie trzeba dokonać żadnego zakupu, zrobić zdjęcia, posiadać konta w Social Media, wysłać SMS'a, a wystarczy tylko być w odpowiednim mieście/regionie to konkurs trafia do Konkursy lokalne
W pozostałych przypadkach konkurs trafia do konkursy aktualne...

Wyświetl w wątku >>
1 glena 0

cb656

#6801276 Napisano: 14.08.2021 21:17:29 w Wkurza mnie...
ktosiek1 napisał(a):

Że organizatorzy żądają numeru dowodu osobistego do nagrody o wartości 100 zł (karta Meridol)

Udział w konkursach NIE jest "obowiązkowy". To wszystko opiera się na dobrowolności. Świadomy Uczestnik, który przeczytał Regulamin emotka (ze zrozumieniem) i podjął decyzję, że chce spróbować, konsekwentnie podąża ścieżką wyznaczoną przez Organizatora.
Pozostałym dziękujemy. emotka
P.S. Nie każdy konkurs/loteria jest (jak widać) dla każdego. emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 maria1980