Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#6824939 Napisano: 23.11.2021 14:56:17 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Loteria "Wszystkiego wygranEKO" DPD



WYNIKI: emotka emotka emotka emotka https://30latdpd.pl/zwyciezcy/

(NAGRODA GŁÓWNA - 30 000 zł - losowanie 16 listopada 2021 - Kraków - Gratulujemy!)

Wyświetl w wątku >>

cb656

#6824754 Napisano: 22.11.2021 21:41:56 w Avanti
mampytanie napisał(a):

jest info: "...zwanego dalej „Zdaniem”. Zdanie nie może przekroczyć (...)"
- czy rozumiecie to tak, że to musi być jedno zdanie? Skoro jest zwane "zdaniem" a nie "zadaniem"? 

Wcale tak nie uważam! emotka ZADANIEM jest odpowiedzieć na pytanie i zmieścić tę odpowiedź w zadanym limicie znaków. ZNAKÓW - a więc w tym ilość kropek (także kończących zdanie/a) według uznania. Howgh! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6824565 Napisano: 22.11.2021 13:19:49 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas różnice między przeglądarką w smartfonie, a tą w stacjonarnym. W obu przypadkach skórka nowoczesna.
Jak dodaję konkurs, to w smartfonie mogę wybrać datę zakończenia konkursu z kalendarza (dużo szybciej), a w stacjonarnym kalendarz się nie pojawia. Łatwo o pomyłkę, bo jest inny format daty, strona wymaga podania najpierw roku, nie dnia. emotka
Da się coś z tym zrobić, by w PeCecie w przeglądarce wrócił kalendarz do tego pola? W starej wersji było, a ja od tamtej pory przeglądarki nie zmieniałem.
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6824399 Napisano: 21.11.2021 15:06:33 w Avanti
kreatia napisał(a):

Auto powinna wygrać osoba, która wygrała wcześniej główną dnia, tak na logikę. Dlaczego auto ma wygrać hasło, które nie dostało nawet dziennej? Ale niestety regulamin dopuszcza taką możliwość, więc...

Podzielam to zdanie. emotka To bezsens. emotka
Aczkolwiek... emotka TEORETYCZNIE może być tak, że gdy Jury w zgłoszeniach zobaczy tfu!rczość niecodziennej urody, to OD RAZU, z pominięciem puli nagród dziennych, umieszcza takie zgłoszenie w koszu pod nazwą "a te najpiękniejsze zgłoszenia zasługują na nagrodę główną i z nich własnie będziem wybierać zdobywcę auta".
Tyle, że to byłoby krzywdzące dla pozostałych z tego kosza, bo oni nie dostaną za swoje piękne zgłoszenia nawet nagrody dziennej, totalny bezsens i krzywda. Aczkolwiek TEORETYCZNIE jest możliwe przez niedopowiedzenia regulaminowe.

JEDNAKŻE... emotka znając Avanti stawiam na opcję, że będą wybierać jednak pośród już nagrodzonych. emotka Nie, nie poprę tego żadnycm tak zwanym "twardym dowodem", ale takie jest moje zdanie, w którego słuszność głęboko wierzę. Jak wiadomo - na wiarę nie wynaleziono jeszcze żadnego skutecznego lekarstwa. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6824196 Napisano: 20.11.2021 10:18:25 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Juhu!!! emotka  Wrócił bazarek! emotka  I to od razu w menu "na skróty" (w przeglądarce w smartfonie) emotka

emotka  pionas Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6824057 Napisano: 19.11.2021 17:29:41 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
bruce napisał(a):

W wersji tradycyjnej nadal nie ma okna wstawiania komentarza.

Ten brak jest zawoalowaną, delikatną zachętą do odejścia od wersji tradycyjnej na rzecz nowoczesnej... emotka

Nie ma, nie będzie, nie nalegać... emotka



Wyświetl w wątku >>

cb656

#6823588 Napisano: 18.11.2021 11:57:23 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
1. Dostaję powiadomienie, że jakiś User oddał głos na mój wpis.
2. Klikam w link powiadomienia.
3. Czytam komunikat błędu. emotka
4. TO konkretne powiadomienie znika z listy powiadomień (choć wcześniejsze powiadomienia, w które klikałem wcześniej, są na miejscu). emotka


...no ale oczywiście:

"żadna reklama biorąca udział w realizacji tego błędu nie ucierpiała"

emotka emotka emotka    emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6823345 Napisano: 17.11.2021 10:44:18 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
--> http://www.e-konkursy.info/bazarek

"Niestety nie można znaleźć strony, której szukasz."

Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

cb656

#6823204 Napisano: 16.11.2021 17:26:42 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas na mojego "czuja" te dwie sprawy mogą być ze sobą powiązane wspólną przyczyną, prawdopodobnie związaną z datami i sposobem zliczania.
Tak tylko luźno podrzucam myśl... emotka

dzidziapiernik napisał(a):

pionas napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

Zarówno w samym profilu użytkownika, jak i na forum, BŁĘDNIE podaje ilość dodanych konkursów (zaniżona wartość). emotka

zliczane są ale z opóźnieniem, zmieniłem system, powinno być szybciej

Otóż nie do końca to tak jest... Ja nie piszę o różnicach rzędu kilku pozycji, ale dziesiątek i to nie dotyczy jakiegoś krótkiego poślizgu czasowego. Konkretny przykład: w profilu użytkownika wpisanych 116, ale po kliknięciu w ten link, na stronie z wynikami jest już 181. emotka



To samo jest w każdym profilu. https://www.e-kon...kownicy/zdolnabestia
2/28
i tak dalej...

dzidziapiernik napisał(a):

laremi napisał(a):

Nie podoba się, że w liście "konkursy dzisiaj dodane" (z menu na skróty) nie ma wszystkich konkursów z dzisiaj a tylko niektóre.

Przykładowo: lista konkursów dodanych 13 listopada w opisach tych konkursów zawiera informację, że one zostały opublikowane dopiero 14 listopada. emotka
Czyli że co? Dodane (zgłoszone, nadesłane) do bazy przez użytkownika trzynastego i po przejściu moderacji ukazały się w bazie czternastego? emotka No to jest jakaś niekonsekwencja, bo konkursy z listy dodanych 14 listopada TAKŻE mają info o opublikowaniu czternastego listopada!

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6822996 Napisano: 16.11.2021 11:03:19 w GFK
mugolinka napisał(a):

Nie wiem jak jest teraz ja na moje doładowanie czekam od lipca. Wysłałam dziesiątki maili w tej sprawie i nawet na jeden nie odpowiedzieli. Mam dość upominania się po raz kolejny ( nie pierwsza taka sytuacja)- odeszłam z programu

Hm... u mnie doładowanie przyszło w ciągu dwóch tygodni od wymiany punktów w sklepie. emotka Wyświetl w wątku >>
1 antylopia 0

cb656

#6822728 Napisano: 15.11.2021 14:09:27 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
0 0

cb656

#6822715 Napisano: 15.11.2021 13:29:15 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs z książką "Układ"



WYNIKI (obudzili się wreszcie, prawie miesiąc od zakończenia emotka ): https://www.faceb..._id=6744271098946527 Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6822502 Napisano: 14.11.2021 00:03:40 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas dwie sprawy z dodawaniem konkursów.
Jedna dość istotna: czy możesz zrobić tak, jak było w starej wersji strony, że po dodaniu jakiegoś konkursu ładowała się strona z polem do wpisania adresu do sprawdzenia? Bo na razie jest tak:


Druga sprawa to moje marudzenie emotka i dotyczy tego komunikatu powyżej na jasnozielonym tle - czy możesz zmienić słowo "artykuł" na słowo "konkurs"? emotka Nie, no ja rozumiem, że tak jak są "artykuły spożywcze", tak konkurs też może być takim artykułem, jednakże w tym kontekście stan obecny zaburza moje poczucie estetyki i rozmamłuje moje fąfą...      emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6822397 Napisano: 13.11.2021 10:18:27 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy wyświetla się gdzieś liczba osób, która wzięła udział w konkursie, tak jak to kiedyś było? 

nie, trzymanie tego realtime było trochę niewydajne, cacheowanie informacji powodowało że niektórzy czepiali się że zmieniają status a ilość osób nie zmienia się i że oszukujemy w celu zawyżenia/zaniżenia statystyk i uznałem że to zbędny gadżet ;)

Tak jak zbędne okazały się gwiazdki do oceny konkursu, ostatecznie nigdy nijak nie wykorzystane emotka Choć miałem pomysła, by plusik dany jakiemuś konkursowi był zaliczany na poczet usera, który konkurs zgłosił do bazy. No bo w końcu coś pożytecznego ten ktoś zrobił dla społeczności, dlaczego nie ma mieć z tego tytułu bonusów, w odróżnieniu od tych, co tylko biernie korzystają, by nie powiedzieć "żerują" na społeczności aktywnych? emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#6822234 Napisano: 12.11.2021 13:22:53 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
andii napisał(a):

Jak przekreślić wyraz? Kiedyś  była taka możliwość.   emotka



przekreślone


W polu do wpisywania wiadomości jest też skrót do tej funkcji - przekreślona literka T, czwarta z lewej. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

cb656

#6820263 Napisano: 11.11.2021 22:41:53 w SZUKAM....
sylzab2294 napisał(a):

u mnie kodami nie dało się... Pisało,że migracja nie jest możliwa... Tylko na stronie właśnie działała zmiana na play na kartę, a potem rok ważności...

Wyświetl w wątku >>

cb656

#6820248 Napisano: 11.11.2021 21:13:35 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

dzidziapiernik no Panie. Jeśli to zadziała to wiszę Ci konkursowy paragon  z intermarsza 😂 robi się. Zobaczymy jutro 😳😳

Przemyśl, czy nie warto teraz kupić nowego startera i na nim przeprowadzić migrację, bo zyskujesz darmowe 100GB ważne do 4 stycznia... emotka (KLIK) Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6820240 Napisano: 11.11.2021 20:54:20 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

szukam informacji, co zrobić, żeby mieć rok ważności konta w play na kartę / play odNowa lub jak przejść z tych taryf na play fresh lub play na kartę rok ważności konta.

Z klawiatury: *163*2#



Następnie (też z klawiatury) *111*692*1#
Przychodzi potwierdzenie w okienku:


...a później przychodzi SMS:



W aplikacji finalnie wygląda to tak po zakończeniu migracji:
Wyświetl w wątku >>

cb656

#6820147 Napisano: 11.11.2021 11:53:17 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
No... I to by było na tyle. Nie można dodawać obrazków. Ani jpg, ani png. Ani w wiadomosciach PW, ani na forum. Próbowałem pokazać screen, ale cenzura.
P.S. Komunikat błędu: Error521, Web serwer in down Ray ID: 6ac63f13ce85003c (browser working, warsaw working, www.e-konkursy.info Host Error)

edit: przed chwilą w poście powyżej #6820145 był czarny prostokąt z napisem "TO NIE JEST OBRAZEK". TERAZ jest widoczny. CZARY... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656