Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#6830265 Napisano: 10.12.2021 22:35:53 w Avanti
mietowa napisał(a):

Otóż!

Najcenniejsza jest wiedza. emotka
Wiedzę zdobywa się przez doświadczenie. emotka
Doświadczenia wymagają czasu. emotka
Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że weterani konkursowi mieli lata całe na poznanie gustów Jury metodą kolejnych prób i błędów, chociaż to teza ciut naciągana, gdyż trzeba pamiętać, że Jury też się zmienia, wszędzie są rotacje zatrudnienia, tak że hihihi emotka
Ergo? Można się latami uchetać w boju i do niczego nie dojść z powodu zbyt dużej ilości zmiennych w równaniu, a może być zupełnie na odwrót. Czyli nihil novi sub sole - rasowy konkursomaniak gra dla samego grania, a o efektach decyduje przypadek. Albo i nie emotka emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#6830262 Napisano: 10.12.2021 22:25:20 w Avanti
mietowa napisał(a):

Chcą rymu? Będą mieć rym!
I chodzę cała jak gwizdek szczęśliwa,
bo co i rusz „z jajem” wygrywam!
Wszak nie o to tu chodzi, żeby było mi miło,
lecz by się konto migiem zapełniło!

emotka emotka Święte słowa. Niejednokrotnie Konkursomaniacy podkreślali, że dla nich jednak najbardziej liczy się skuteczność. I to jest przynajmniej uczciwe postawienie sprawy. Oceny moralne nie mają tu nic do rzeczy, bo przecież pół forum i kanały PW zapełnione są prośbami, by "zdradzić ten klucz, według którego ktoś tam coś wygrywa stale i wciąż".  Ambitnych poetów piszących haiku zapraszamy do konkursów literackich. Wyświetl w wątku >>

cb656

#6830245 Napisano: 10.12.2021 21:28:13 w Avanti
ziolko napisał(a):

ja mam problem z ułożeniem choćby krótkiej rymowanki, dlatego podziwiam osoby, które na pstryknięcie palcami układają składne rymy. Nie jakieś tam badziewie, tylko często fajne rymowanki. Przyznam, że zazdroszczę im tego talentu...

emotka Powtórka z rozrywki... Zauważ proszę, że tu też wyniki konkursu były katalizatorem pobudzającym wenę. Zawsze musi być na początku jakiś impuls, mobilizacja, a dalej wylewa się samo w nieskończoność, aż trudno wyhamować. Jak mentos wrzucony do pepsi... emotka

No i nie sposób nie przywołać dla przykładu TEJ perełki emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6830073 Napisano: 10.12.2021 15:45:25 w Wkurza mnie...
diabkate napisał(a):

I te gigantyczne dzieci, co się rodzą... 4200 kg, jak ta kobieta to w brzuchu mieściła?

Nie na darmo mówi się czasem "ciężarówka". 4 tony ładunku nie w kij dmuchał... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6830051 Napisano: 10.12.2021 15:19:44 w Avanti
apoccalipsa napisał(a):

i wtedy się odsyła tylko wygrany (paragon)?

Jeśli Regulamin nie stanowi inaczej, że trzeba odesłać wszystkie, to ja mając info o numerze wygranym, wysyłam ten jeden ale tylko w sytuacji, gdyby na pozostałych były jakieś produkty do zupełnie różnych konkursów. Bawić się później w kopertę ze znaczkiem zaadresowaną do siebie... Nie, szkoda pary i nerwicy. emotka Dlatego staram się trzymać zasady, że jeden konkurs = jeden paragon i nie grupować różnych konkursowych produktów na jednym.
Jeśli więc grałem na kilka paragonów, były na nich tylko produkty do jednego konkursu, jeden jedyny wygra, to odsyłam wszystkie. A przynajmniej Organizator widzi, że nie kombinuję emotka Jeśli czynią sobie jakieś notatki na temat uczestników... hm... punktuję, jeśli tak można powiedzieć, na przyszłość. emotka A jeśli nie, to nic złego się nie stanie. Na co mi one? Wyświetl w wątku >>

cb656

#6829777 Napisano: 10.12.2021 10:39:21 w Avanti
Wchodzę, patrzę, oczu wytrzeszcz emotka ruch to, jak w Paryżu latem emotka Nawet nie spróbuję rywalizować z Mistrzami i Mistrzyniami Słowa. emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6829757 Napisano: 10.12.2021 09:57:50 w Pomocy!!!!
aurora81 napisał(a):

Czy ktoś z Was miał problem ze zdrapaniem srebrnej warstwy bombki w konkursie Coca-Coli w Auchan? 

Tak. emotka Komputer stacjonarny, przeglądarka Firefox. Drapałem i drapałem, a farba nienaruszona. Dopiero później sobie uświadomiłem, że mój stary monitor to nie jest jednak ekran dotykowy. emotka Myślę, że to mogło mieć znaczący wpływ na wynik... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6829529 Napisano: 09.12.2021 14:45:50 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas rzucisz okiem na ten wpis? https://www.e-kon...i?strona=61#p6829524
Dlaczemu emotikona nie ma zielonego tła, jak inne? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6829524 Napisano: 09.12.2021 14:37:10 w Avanti
tadziuuu napisał(a):

cb656 napisał(a):

Sąd w składzie (podpisy nieczytelne) zawyrokował:

...skazuje się Obywatela tadziuuu na DOŻYWOTNIE czytanie komentarzy...

wnoszę o podwójne dożywocie zatem i dobrowolnie poddaję się wyrokowi.

OT, CWANIACZEK Z MENTALNOŚCIĄ KOTA, KTÓREMU MARZY SIĘ DZIEWIĘĆ ŻYĆ... No, no... Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6829506 Napisano: 09.12.2021 14:23:09 w Avanti
tadziuuu napisał(a):

Są!!!

Sąd w składzie (podpisy nieczytelne) zawyrokował:


Za uporczywe podnoszenie ciśnienia przez nieprzemyślane komentowanie skazuje się Obywatela tadziuuu na DOŻYWOTNIE czytanie komentarzy innych współwinnych. Amen. Od wyroku nie przysługuje apelacja.

Wyświetl w wątku >>

cb656

#6829480 Napisano: 09.12.2021 13:45:40 w Avanti
diabkate napisał(a):

Etap ten trwał do trzydziestego.Siedem dni roboczych od niego
Wypada więc ósmego
Grudnia tego Roku Pańskiego.

PAN emotka tworzył świat ino dni sześć,
siódmy przeznaczył na odpoczynek,
tedy uważam, że pal to sześć!
ODPOCZĄĆ trzeba od plucia rymem...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6829469 Napisano: 09.12.2021 13:29:39 w Avanti
zielonaszpilka napisał(a):

Śmieję się od ucha do ucha czytając wasze rymy i sprawdzam pocztę co pół godziny, lecz już mi rozum wraca pomału...
Po co? Ja w tym etapie nie brałam udziału emotka   emotka

emotka emotka
Ach, witaj w klubie "Tych, Co Są Z Tyłu",
jam też nie oparł się tej pokusie,
by reagować (trochę dla zmyły) emotka
na to, co w graniu wymknęło mu mi się...
emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6829461 Napisano: 09.12.2021 13:18:09 w Avanti
masza napisał(a):

To ja - Lidka z Sulejówka
na nic Wasze słodkie słówka,
Na darmo szantaże, smutki, żądania i żale,
ma wola twarda: hajs w Avanti zostaje !   emotka

I tak to oto, słowo po słowie,
wychodzi na jaw, co białogłowie
w odległym gdzieś tam Sulejowie
blondzi od rana po pustej głowie...
  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6829453 Napisano: 09.12.2021 13:04:22 w Avanti
incendio12 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Lidka, Lidka już czternasta,
Nie chce mi się iść do miasta.
Dawaj szybko rozwiązanie,
Bo mi Cheetos w gardle stanie!

Lidko, Lidko już czwarteczek,
Czas się dzisiaj jakoś wlecze.
Niech się w końcu coś dziś ruszy,
Bo na Cheetos brak funduszy!   emotka

Kręta droga jest na Siewierz,
a Ty Lidziu, plotkom nie wierz...
rozwiązanie to rozwiązłość,
taka to jest chłopska mądrość!
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6829379 Napisano: 09.12.2021 10:47:28 w Avanti
katake napisał(a):

...cenię wyniki z nienackaemotka

Czy ktoś widział Dziub-dziuba, lalala... emotka
Bardzo chciałbym poznać pana Nienacka. Tudzież pana Omacka emotka Często bowiem czytam, że ktoś coś robił PO Omacku. Czyli pierwszy robił to Omacek, a po nim powtarzał to ten Ktoś.
Straśliwie mnie intrygują te postaci. Jakieś takie są wyprzedzające rzeczywistość. Prekursorzy, psiach mać... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6829367 Napisano: 09.12.2021 10:03:06 w Avanti
kumulacja napisał(a):

Napięcie wzrosło jak nasze marzenia.
Dlatego warto Avanti doceniać. emotka

Jako elektryk WIZJĘ doceniam,
trzeba trwać murem przy swych marzeniach!
emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#6829358 Napisano: 09.12.2021 09:08:55 w Avanti
montezuma napisał(a):

Czy wszyscy (jak ja) sprawdzacie znacznie częściej pocztę konkursową? emotka  odnoszę wrażenie, że od wczoraj napięcie delikatnie wzrosło emotka

Hm, a to nie jest aby odruchowe? emotka emotka Odnoszę wrażenie, że konkursomaniak ma to zaszyte genetycznie w szpiku... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#6829344 Napisano: 09.12.2021 08:30:17 w Avanti
basiag napisał(a):

no tak tylko czy oni chcą tylko nas wprawionych w boju nagradzać ?

Cenny głos w dyskusji wart zastanowienia się nad nim. emotka emotka
Bo cóż my-żuczki-plankton możemy wiedzieć o motywacji Organizatora? emotka A może to właśnie tu leży praprzyczyna? Może zależy im na tym, by nagradzać nowych, świeżynki, bo to trochę tak, jak większa radość z nawrócenia jednego grzesznika emotka niż z zawezwania przed oblicze jednego z tych, co to dobrzy byli od samego początku? emotka
...chociaż to nie tłumaczy wrednego faktu, że mimo tych samych danych podawanych w zgłoszeniach, wygrałem już u Avanti niejeden raz. emotka Tak że ten... No nie wiem, nie wiem.. emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#6829327 Napisano: 08.12.2021 23:22:21 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Samsung Galaxy A52s"



WYNIKI:

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Wszyscy jesteście AWESOME emotka
Samsung Galaxy A52s wędruje do *****. emotka Gratulujemy i zapraszamy do kontaktu...

Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#6829311 Napisano: 08.12.2021 22:18:07 w Avanti
avantanowa napisał(a):

...tyle kasy i czipsow i nic. jakies male okruchy.

emotka Chipsy są pokruszone, bo pewnie paczka ma jakąś nieszczelność i uciekło z niej powietrze, stanowiące ochronę przed zgnieceniem w transporcie. Wybieraj takie bardziej pękate paczki, większa szansa, że czipsy będą w większych kawałkach, a nie pokruszone. emotka
Wyświetl w wątku >>