Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#7182885 Napisano: 13.06.2024 15:38:34 w WC - rozmowy o wszystkim
atyde25 napisał(a):

Przypomniało mi się, jak mi babcia na odpuście takie pierścionki pisowania nieprzypadkowo kupowała.
Taki chamski metal z oczkami ze szkiełek. Obwarzanki, pańska skórka, a nie jakieś batony i chipsy bleeeeeeee emotka
A teraz będę z dumą nosić pierścionek z pizzą, bo chyba taki wybrałam.
Ale znając ich, coś pokręcą i nie mam dużych oczekiwań.
Wszystko mylą. Z niczym się nie wyrabiają, no co zrobić.

No co pan zrobisz, jak nic pan nie zrobisz. Jedna wielka bryndza, by nie powiedzieć brzydko pupa, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7182870 Napisano: 13.06.2024 15:05:50 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

A jeśli chciałbym wysłać tę samą wiadomość do kilku osób?

to miałoby iść jako wiadomość grupowa czy taka masówka, ale odbiorca jest tylko jeden? kiedyś nad tym pracowałem ale nawał pracy i przeprowadzka spowodowały że odpuściłem temat (nie miałem nawet czasu na analizę jak to optymalizacyjnie wyjdzie, czy serwer wytrzyma dodatkowe obciążenie)...

Nie chcę spamować. Idea jest taka, że to może być wiadomość interesująca kilka osób, więc chciałbym to załatwić jednym ruchem, zamiast robić po kolei kopiuj-wklej do każdego z osobna.
Przyszło mi do głowy, że pole ADRESAT mogłoby zawierać taki "plusik", że jak kliknę, to oprócz pierwotnego adresata pojawi się miejsce na wpisanie kolejnego i tak dalej. Czujesz, co mam na myśli, czy zrobić obrazek? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7182840 Napisano: 13.06.2024 14:21:40 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

Jak sam widzisz, nie jest to takie proste, Laravel w swoim systemie nie przewidział takich trudności...
Jeśli bardzo Cię to kłuje w oczy, to mogę usunąć całkowicie to zdanie emotka

Nie mam pojęcia, co to jest Laravel, ale zakładam, że to coś bardzo obrzydliwego i fuj, skoro posługuje się syntactic sugar, więc profilaktycznie nie chcę mieć z tym do czynienia, tak na wszelki wypadek, bym się nie zaraził zepsuciem. emotka
Najprościej będzie skorzystać z opcji zaproponowanej przez adamo86 - jak widać najbardziej genialne, najprostsze rozwiązania leżą na ulicy, wystarczy się schylić. Będę tym usatysfakcjonowany... (uff, trudne słowo, udało mi się zapisać hihi) emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7182821 Napisano: 13.06.2024 13:32:47 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas to teraz z innej beczki emotka
Dzień bez zawracania gitary to wyraźnie dzień stracony ech... emotka

Gdy piszę do kogoś wiadomość prywatną, jest pole na nick i drugie na tytuł.
A jeśli chciałbym wysłać tę samą wiadomość do kilku osób? Czy istnieje opcja, że w polu adresata wpiszę kilka nicków, rozdzielonych jakimś znakiem? Bo ja wiem... przecinkiem? średnikiem? innym?
Coś, ktoś? Da się? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7182615 Napisano: 12.06.2024 20:56:28 w SZUKAM....
Ferdia napisał(a):

cb656 napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Miałam na myśli starszego w odniesieniu do nowszego...

A wiesz, a wiesz... To dziwne... emotka Ale ja TEŻ uważam, że "starszy" odnosi się do innego, nowszego, ech... emotka

Tak? A ja wolałam doprecyzować...

Luzik! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7182609 Napisano: 12.06.2024 20:25:48 w SZUKAM....
Ferdia napisał(a):

Miałam na myśli starszego w odniesieniu do nowszego...

A wiesz, a wiesz... To dziwne... emotka Ale ja TEŻ uważam, że "starszy" odnosi się do innego, nowszego, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7182595 Napisano: 12.06.2024 19:55:24 w SZUKAM....
Ferdia napisał(a):

...używam przeglądarki Microsofta (tylko tam, gdzie się psuje mam starszego Windowsa 10).

O MATKO Z CÓRKĄ!! emotka "Starszego"????
Ja mam jeszcze siódemkę!!
Dopiero niedawno zmieniłem z XP, ech... emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7181597 Napisano: 09.06.2024 15:32:57 w Popraw sobie humor...
brucee napisał(a):

Tymczasem na Facebooku:

No fakt. Okrutne naruszenie zasad pisowni, ech. To straszne! emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cb656

#7181370 Napisano: 07.06.2024 22:59:00 w Wkurza mnie...
pionas przy próbie dodania komentarza miałem dziś błąd 419. Co to takiego? Pomogło dopiero odświeżenie strony z konkursem przez CTRL+F5 i ponowne wpisanie komentarza. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7181364 Napisano: 07.06.2024 22:36:24 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Pokaż nam swoje najfajniejsze zdjęcie zrobione smartfonem"

Z opóźnieniem, ale w końcu WYNIKI    emotka
 
BRAND KOLEKTYW - zapamiętam sobie tego Organizatora! emotka emotka
P.S. Jeśli 30 dni na wybranie Zwycięzcy i ogłoszenie wyników to za mało, znaczy niechybnie, że bierzecie na siebie zbyt wiele roboty, może zajmijcie się czymś innym?   emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7180671 Napisano: 05.06.2024 19:00:03 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Ja wiem... sam nie jestem ideałem, ech emotka
(trochę żałuję emotka )
ale... Ale lubię, gdy wszystko wokół jest ą, ę i przez bibułkę! emotka

Dlatego grzecznie upraszam pionas byś wprowadził do skryptu taki warunek, który uwzględni PRAWIDŁOWĄ gramatyczną składnię w tym miejscu.
No wiesz... emotka
"jeden konkurs"
"dwa konkursy"
"pięćdziesiąt pięć konkursów"
"sześćdziesiąt trzy konkursy"

Wiem, że z informatycznej strony jest to możliwe bo tak i już, hej! emotka
Będę dzięki temu spał spokojniej i mniej sapał. emotka 🤗🤭🙃

To, co jest obecnie, woła o pomstę do nieba! emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7180667 Napisano: 05.06.2024 18:34:37 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
byekitty napisał(a):

szkoda, że nie da się wyszukać dwuznakowej frazy emotka  przy obecnym konkursie ww jest to dość ograniczające emotka

Ja w odniesieniu do tego akurat konkursu używam frazy "co znaczy". emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7180339 Napisano: 04.06.2024 18:30:02 w Żegnamy zmarłych
Janusz Rewiński, żył 74 lata. (*) Wyświetl w wątku >>

cb656

#7180336 Napisano: 04.06.2024 18:04:55 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Co znaczy WW?"

Późno dziś, ale już są wyniki VI (słownie: szósta) tura. https://coznaczyww.pl/
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7180020 Napisano: 03.06.2024 16:35:45 w Konkursy to ... ciężka praca!
atyde25 napisał(a):

Najlepsze moje wygrane z loterii to były za fajne zakupy.
1. papier - czy toaletowy, czy kuchenny Velvet, nie pamiętam, co konkretnie.
2. Frosta złota rybka emotka
3. Serek nie hochland, ale podobne opakowanie.
I na tym koniec większych sukcesów, ale dobra, jest co wspominać emotka

No to kiszka po prostu, ech. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7179964 Napisano: 03.06.2024 13:37:08 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
sabaka napisał(a):

sabaka napisał(a):

sabaka napisał(a):

Mogłoby być coś takiego, że gdy zablokuję jakąś osobę na forum, to z automatu wszystkie posty tego użytkownika byłyby dla mnie niewidoczne...

Podbijam prośbę

Na prawdę nie da się nic zrobić w tej sprawie?

Naprawdę nie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7179960 Napisano: 03.06.2024 13:30:33 w WC - rozmowy o wszystkim
@gnieszk@ napisał(a):

Zastrzeżenie to działanie prewencyjne, które ma uniemożliwić zawarcie umowy, jeżeli PESEL jest zastrzeżony. Jeśli natomiast do zawarcia takiej umowy dojdzie, ochroni osobę poszkodowaną przed koniecznością spłaty zadłużenia zaciągniętego przez złodziei. Zastrzeżenie numeru PESEL ma znaczenie przy zawieraniu różnego rodzaju umów bankowych, kredytowych, umów z operatorem sieci komórkowej, zaciąganiu pożyczek, sprzedaży nieruchomości czy wypłat kwot powyżej  trzykrotności minimalnego wynagrodzenia.  Jaki to miałoby mieć związek z konkursami? Przede wszystkim rzadko w ogóle się ten numer agencjom podaje.

...w sumie sam numer PESEL bez dokumentu nie daje za bardzo pola do popisu oszustom.

Zgadzam się z tą opinią w stu procentach! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7179954 Napisano: 03.06.2024 13:19:05 w WC - rozmowy o wszystkim
moskala22 napisał(a):

Czy ktoś się orientuje ile średnio kosztuje teraz róża 100 cm?

No sorry, ja się nie orientuję niestety... emotka emotka emotka emotka emotka Ale miło, że pytasz! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7179952 Napisano: 03.06.2024 13:17:01 w WC - rozmowy o wszystkim
katee14 napisał(a):

Wczoraj wysyłałam dwa zgłoszenia na loterię WW. Trochę mi zajęło wymyślenie w miarę fajnych haseł, których jeszcze nie było w bazie. W nocy przyśnił mi się koszmar. Obudziłam się krzycząc ,,Wratunku, Wratunku"  Śmieje się z tego do tej pory mimo naprawdę strasznego snu.

To się mene szalenie podobuje, albowiem ostatnio doskonale wiem, co to jest za zjawisko, pod nazwą GUPI SEN, ech i jak potrafi osłabić dzień... emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7179287 Napisano: 30.05.2024 19:43:47 w Wkurza mnie...
WQRZA MNIE.... emotka emotka
Nie, to mało powiedziane...
Nie ma skali wkurzu, by wyrazić swoją dezaprobatę na GŁUPOTĘ oraz BEZMYŚLNOŚĆ!!!
emotka emotka
Rząd najpierw rozdaje Obywatelom samoloty, ale o infrastrukturę to już nie dba, byle tylko osiągnąć swój założony efekt propagandowy emotka Obywatel niech się dalej martwi. emotka emotka

Ilustracją niech będzie dowód z dzisiejszego parkingu przed spożywczakiem osiedlowym:


Miejsca nie ma nawet na rower emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0