Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#7183879 Napisano: 17.06.2024 15:49:59 w co chcielibyście wygrać?
Ja to bym chciał w ostatnim etapie konkursu na interpretację WW wygrać zarówno tysiaka, głośnik, jak i zapas wafelków. W końcu grałem na słupy... emotka emotka No i nie zapominajmy, że przecież MOJE hasełka są PRZEGENIALNE po prostu!!! emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7183869 Napisano: 17.06.2024 15:21:00 w Avanti
adamo86 napisał(a):

rufus napisał(a):

W netto w pytaniu o zespol to chodzi o klub pilkarski czy zespol muzyczny? emotka

Na grafice jest boisko emotka  ale każdy interpretuje jak chce emotka

No dla mnie w pytaniu bezapelacyjnie chodzi o zespół Tourette'a! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7183857 Napisano: 17.06.2024 14:59:19 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Dobrze, że nie jestem saperem ani kaskaderem (...) bo ja bym pod te kasy nie weszła: i za wysoka, i za wielka!

Że kaskaderem, to rozumiem, ale wkurza mnie, że nie umiem nijak powiązać ze zdarzeniem sprawności sapera! emotka emotka emotka emotka emotka emotka
...że niby chodzi o minę?! emotka Że z taką mina obsługa sklepu nie chce wpuścić pod kasy? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

cb656

#7183694 Napisano: 16.06.2024 22:03:08 w PODZIĘKOWANIA
79magda
Polecam w ciemno. Spokojna, skromna, cicha, kulturalna, szybka i bystra. Bardzo miła i uczynna. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7183693 Napisano: 16.06.2024 21:53:29 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Czy ktoś chce kody WARKI? Nie mam paragonów, to znalezione kapselki, oddam bez targowania. PW. Wyświetl w wątku >>
1 alexmusic 0

cb656

#7183477 Napisano: 15.06.2024 16:25:34 w Może nowa sonda?
Dawno nie było już nic nowego... Może więc wreszcie nowa sonda?! 
  • TAK
  • Pioneer 10
  • Pioneer 11
  • Inna
  • Voyager 2
  • Voyager 1
  • New Horizons 
  • NIE
KTO JEST ZA?! KTO PRZECIW? KTO SIĘ WSTRZYMAŁ?! 🤗🙃🤔😇 Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7183471 Napisano: 15.06.2024 15:02:41 w WC - rozmowy o wszystkim
elemelex napisał(a):

Takie pytanko. Czy lubicie pisać odpowiedzi konkursowe?

Taka odpowiedź. Bardzo lubię. Lubię sam proces tworzenia, kiedy wciskam sprzęgło i podgazowuję silnik wyobraźni, aż osiągnie bieg zwany fantazją. Jedni mówią, że to bieg wsteczny, bo STAJĘ SIĘ znów dzieckiem i BAWIĘ SIĘ na całego, ale czy to ważne, jak kto co zwał?! emotka Najważniejsze wszak są efekty końcowe, czyli dojazd w całości na Metę z nagrodami emotka a czy na jedynce, czy na wstecznym, nikt nie patrzy! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7182908 Napisano: 13.06.2024 16:05:17 w Dziś cieszę się z.....
nitka310 napisał(a):

...są szkoły, gdzie po prostu nie idzie tego nie zdać, ale u mojego syna w szkole jest to tak jak zdawanie na prawko... testy na komputerze, określony czas (...) Jazdy dokładnie to samo, wszystko trzeba wykonać w określonej kolejności i tempie, nawet Dominik mówił, że ręka musi być wystawiona przez 7 sekund przed zakrętem

BARDZO DOBRZE!!! Organizacji i zasad trzeba UCZYĆ od maleńkości, wtedy taki człowieczek wpoi sobie na zasadzie odruchów i będzie git!
Byle tylko ZROZUMIAŁ, że po chodniku się nie jeździ emotka gdy się ma więcej, niż 10 lat i że NIE KAŻDA ZEBRA jest przejazdem dla rowerzystów!!! Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7182905 Napisano: 13.06.2024 16:01:34 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
elemelex napisał(a):

Nie rozumiem dlaczego pytanie sabaki zostało zignorowane, a inny użytkownik (...) otrzymuje szerokie wyjaśnienia   emotka

TEŻ TEGO NIE ROZUMIEM! Dosłownie SZOK!!! NIEDOWIERZANIE!! ROZPACZ!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7182885 Napisano: 13.06.2024 15:38:34 w WC - rozmowy o wszystkim
atyde25 napisał(a):

Przypomniało mi się, jak mi babcia na odpuście takie pierścionki pisowania nieprzypadkowo kupowała.
Taki chamski metal z oczkami ze szkiełek. Obwarzanki, pańska skórka, a nie jakieś batony i chipsy bleeeeeeee emotka
A teraz będę z dumą nosić pierścionek z pizzą, bo chyba taki wybrałam.
Ale znając ich, coś pokręcą i nie mam dużych oczekiwań.
Wszystko mylą. Z niczym się nie wyrabiają, no co zrobić.

No co pan zrobisz, jak nic pan nie zrobisz. Jedna wielka bryndza, by nie powiedzieć brzydko pupa, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7182870 Napisano: 13.06.2024 15:05:50 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

A jeśli chciałbym wysłać tę samą wiadomość do kilku osób?

to miałoby iść jako wiadomość grupowa czy taka masówka, ale odbiorca jest tylko jeden? kiedyś nad tym pracowałem ale nawał pracy i przeprowadzka spowodowały że odpuściłem temat (nie miałem nawet czasu na analizę jak to optymalizacyjnie wyjdzie, czy serwer wytrzyma dodatkowe obciążenie)...

Nie chcę spamować. Idea jest taka, że to może być wiadomość interesująca kilka osób, więc chciałbym to załatwić jednym ruchem, zamiast robić po kolei kopiuj-wklej do każdego z osobna.
Przyszło mi do głowy, że pole ADRESAT mogłoby zawierać taki "plusik", że jak kliknę, to oprócz pierwotnego adresata pojawi się miejsce na wpisanie kolejnego i tak dalej. Czujesz, co mam na myśli, czy zrobić obrazek? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7182840 Napisano: 13.06.2024 14:21:40 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

Jak sam widzisz, nie jest to takie proste, Laravel w swoim systemie nie przewidział takich trudności...
Jeśli bardzo Cię to kłuje w oczy, to mogę usunąć całkowicie to zdanie emotka

Nie mam pojęcia, co to jest Laravel, ale zakładam, że to coś bardzo obrzydliwego i fuj, skoro posługuje się syntactic sugar, więc profilaktycznie nie chcę mieć z tym do czynienia, tak na wszelki wypadek, bym się nie zaraził zepsuciem. emotka
Najprościej będzie skorzystać z opcji zaproponowanej przez adamo86 - jak widać najbardziej genialne, najprostsze rozwiązania leżą na ulicy, wystarczy się schylić. Będę tym usatysfakcjonowany... (uff, trudne słowo, udało mi się zapisać hihi) emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7182821 Napisano: 13.06.2024 13:32:47 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas to teraz z innej beczki emotka
Dzień bez zawracania gitary to wyraźnie dzień stracony ech... emotka

Gdy piszę do kogoś wiadomość prywatną, jest pole na nick i drugie na tytuł.
A jeśli chciałbym wysłać tę samą wiadomość do kilku osób? Czy istnieje opcja, że w polu adresata wpiszę kilka nicków, rozdzielonych jakimś znakiem? Bo ja wiem... przecinkiem? średnikiem? innym?
Coś, ktoś? Da się? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7182615 Napisano: 12.06.2024 20:56:28 w SZUKAM....
Ferdia napisał(a):

cb656 napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Miałam na myśli starszego w odniesieniu do nowszego...

A wiesz, a wiesz... To dziwne... emotka Ale ja TEŻ uważam, że "starszy" odnosi się do innego, nowszego, ech... emotka

Tak? A ja wolałam doprecyzować...

Luzik! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7182609 Napisano: 12.06.2024 20:25:48 w SZUKAM....
Ferdia napisał(a):

Miałam na myśli starszego w odniesieniu do nowszego...

A wiesz, a wiesz... To dziwne... emotka Ale ja TEŻ uważam, że "starszy" odnosi się do innego, nowszego, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7182595 Napisano: 12.06.2024 19:55:24 w SZUKAM....
Ferdia napisał(a):

...używam przeglądarki Microsofta (tylko tam, gdzie się psuje mam starszego Windowsa 10).

O MATKO Z CÓRKĄ!! emotka "Starszego"????
Ja mam jeszcze siódemkę!!
Dopiero niedawno zmieniłem z XP, ech... emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7181597 Napisano: 09.06.2024 15:32:57 w Popraw sobie humor...
brucee napisał(a):

Tymczasem na Facebooku:

No fakt. Okrutne naruszenie zasad pisowni, ech. To straszne! emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

cb656

#7181370 Napisano: 07.06.2024 22:59:00 w Wkurza mnie...
pionas przy próbie dodania komentarza miałem dziś błąd 419. Co to takiego? Pomogło dopiero odświeżenie strony z konkursem przez CTRL+F5 i ponowne wpisanie komentarza. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7181364 Napisano: 07.06.2024 22:36:24 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Pokaż nam swoje najfajniejsze zdjęcie zrobione smartfonem"

Z opóźnieniem, ale w końcu WYNIKI    emotka
 
BRAND KOLEKTYW - zapamiętam sobie tego Organizatora! emotka emotka
P.S. Jeśli 30 dni na wybranie Zwycięzcy i ogłoszenie wyników to za mało, znaczy niechybnie, że bierzecie na siebie zbyt wiele roboty, może zajmijcie się czymś innym?   emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7180671 Napisano: 05.06.2024 19:00:03 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Ja wiem... sam nie jestem ideałem, ech emotka
(trochę żałuję emotka )
ale... Ale lubię, gdy wszystko wokół jest ą, ę i przez bibułkę! emotka

Dlatego grzecznie upraszam pionas byś wprowadził do skryptu taki warunek, który uwzględni PRAWIDŁOWĄ gramatyczną składnię w tym miejscu.
No wiesz... emotka
"jeden konkurs"
"dwa konkursy"
"pięćdziesiąt pięć konkursów"
"sześćdziesiąt trzy konkursy"

Wiem, że z informatycznej strony jest to możliwe bo tak i już, hej! emotka
Będę dzięki temu spał spokojniej i mniej sapał. emotka 🤗🤭🙃

To, co jest obecnie, woła o pomstę do nieba! emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0