Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#7185681 Napisano: 24.06.2024 18:40:39 w Dziś cieszę się z.....
0 0

cb656

#7185679 Napisano: 24.06.2024 18:36:04 w Popraw sobie humor...
Ja wiem... Czerwiec to nie jest jeszcze nawet pełnia lata, ale... emotka TRZA BYĆ PRZYGOTOWANYM NA ZIMĘ! emotka

UWAGA, UWAGA, WNIMANIE, ACHTUNG, ACHTUNG!
Dozwolone od lat 18.

Z uwagi na pojawiające się w tekście słowa, które filtr cenzury założony przez Pionasa, spacyfikowałby w mgnieniu oka emotka uprasza się małoletnich użytkowników forum o niesłuchanie podlinkowanego tekstu. Ech... Pionas, Pionas, co ja z Tobą mam! emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#7185674 Napisano: 24.06.2024 18:20:04 w WC - rozmowy o wszystkim
Anisu napisał(a):

Dziękuję za odpowiedzi, wychodzi na to, że lepiej odbierać. Ale czy te wszystkie podejrzenia spamu są bezpieczne w odbieraniu?

Jeśli numer nie jest jakiś udziwniony, podejrzanie długi, tylko wygląda jak ZWYKŁY komórkowy lub stacjonarny (także zagraniczny), to możesz zawsze odebrać bez obawy, że zapłacisz za to odebranie.
Połączenie przychodzące jest dla osoby je odbierającej bezpłatne. Płaci za nie ten, kto wybiera numer. Możesz więc spokojnie odbierać połączenia z obcym numerem, nawet z zagranicy. 
A co do reszty, czyli tego, czy to spam, czy nie, to sprawa jest prosta jak sikanie - już na początku zorientujesz się o co chodzi i zawsze możesz podjąć decyzję o rozłączeniu (bez tłumaczenia się) lub o darciu sobie łacha z rozmówcy. Jak tu na przykład: emotka
Wyświetl w wątku >>
1 Anisu 0

cb656

#7185670 Napisano: 24.06.2024 18:11:07 w NA CO CZEKAMY?
Na co czekamy? emotka
No ja to generalnie jak co miesiąc, czekam z utęsknieniem na wypłatę... emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7185415 Napisano: 23.06.2024 17:51:28 w Sport
Hm. Jakiś czas temu, gdy pewna kobieta pokazała mi, ile radości kibicowi może przynieść oglądanie meczów polskich siatkarzy i siatkarek, zupełnie zapomniałem o takim zjawisku, jak "piłka nożna". Polska reprezentacja footbolu nie dorasta do pięt siatkarzom i siatkarkom, więc proponuję wszystkim dla zdrowia psychicznego skoncentrować się jedynie na grze w siatkówkę, a zakopać głęboko sentymenty wywoływane wspomnieniami o trenerze Kazimierzu Górskim, ech...  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7185413 Napisano: 23.06.2024 17:40:44 w WC - rozmowy o wszystkim
psotka napisał(a):

Czy wyglad apki e konkursow mozna zmienic? Kiedyś miałam inna ale mialam stary telefon ale to bylo dawno

Są za to odpowiedzialne tak zwane "skórki". Tradycyjna oraz Nowoczesna.
Nie wiem, jaką masz obecnie, więc podpowiem, że drogi do ich zmiany szukać należy  w ustawieniach strony. Albo na dole, albo na górze. Pokombinuj sobie... Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7184845 Napisano: 20.06.2024 17:42:28 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Chciałam kupić 3 pak Tymbarka...
No i wczoraj kupowałam było ok. I mam na wczorajszym paragonie Sok TymbPomaJab 3X0,2l - 5,75 zeta.
A dziś mam SokTymbarkPomJa 0,2l jakby jeden nabity ze złączonego 3 paku zafoliowanego. Cena 1,29 zl (80 groszy rabatu 0,49 zł.)

Jakże mnie wkurza, że ludkowie nie rozumieją prostych rzeczy! emotka Literka "b" w nazwie soku czyni tę różnicę w cenie, ot, co! emotka
To muszą być DWA RÓŻNE soki, a każdy ma inną cenę, to zrozumiałe!! emotka
P.S. Zupełnie na marginesie pragnę także zauważyć, że żyjemy w świecie gospodarki rynkowej, gdzie ceny z dnia na dzień zmieniają się jak w kalejdoskopie. Zawsze nam sprzedawca do rzyci dokopie, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7184501 Napisano: 19.06.2024 16:12:28 w Avanti
elemelex napisał(a):

Trudno jest ciągle pisać oryginalne, ciekawe odpowiedzi, to normalne, nie jesteśmy maszynami. A nawet jeśli wszystkie są dobre, to może nasz styl już się znudził, co też jest naturalne. Na takie kryzysy polecam po prostu przerwę i korzystanie z życia

Korzystanie z życia jako remedium na niepowodzenia konkursowe wydaje mi się bardzo dobrym rozwiązaniem!  emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7184496 Napisano: 19.06.2024 16:04:39 w Wkurza mnie...
FBsebastian3 napisał(a):

mnie wkurza, że nie ma norm dotyczących temperatur dodatnich. To jest chore..

Takie myślenie jest chore. Bo normy są!
Maksymalna temperatura w miejscu pracy nie została wprost określona przez przepisy BHP.
Określona została natomiast dopuszczalna temperatura w przypadku pracy osób młodocianych i kobiet w ciąży – wynosi 30 stopni w pomieszczeniach biurowych. Według specjalistów BHP temperatura w miejscu pracy nie powinna jednak przekraczać:
  • 30°C – w pomieszczeniach biurowych,
  • 28°C – podczas ciężkiej pracy fizycznej,
  • 26°C – podczas pracy w warunkach szczególnych.
Obowiązujące w Polsce aktualnie przepisy dotyczące temperatury w pomieszczeniach pracy określone zostały w § 30 rozporządzenia MPiPS z 26.9.1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bhp (t.j. Dz.U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650, ze zm.)
Jeśli temperatura na stanowisku pracy przekroczy dopuszczalne normy, pracownikom przysługuje napój – w tym przypadku zimny. Powinien to być  napój, który uzupełni nie tylko płyny, ale także minerały, które pracownik stracił wraz z potem.
 Idealnym napojem podczas upałów jest woda mineralna. Pracownikowi przysługuje ona w wysokości odpowiadającej 70% utraty płynów ustrojowych podczas ośmiogodzinnej zmiany. Innymi słowy, im bardziej człowiek się poci w pracy, tym więcej wody mineralnej powinien otrzymywać od swojego pracodawcy. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7184487 Napisano: 19.06.2024 15:37:06 w Avanti
gregory napisał(a):

Muszę się wyżalić, żeby mi było troche lżej. Od kilku konkursów Avanti całkowicie przestało mnie lubić. Moje zgłoszenia (niegdyś doceniane) są obecnie zupełnie niezauważone. Staram się, wymyślam, piszę i... NIC. Nie znam powodu, ale ta cała platforma joy zupełnie mi nie sprzyja... Same porażki. A najgorsze, że nie wiem jak to zmienić.

Może stwórz nową, wirtualną osobowość? emotka
No wiesz, inne dane teleadresowe, mail, telefon, czy cóś, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7184463 Napisano: 19.06.2024 14:25:31 w WC - rozmowy o wszystkim
jokan napisał(a):

robił ktoś przegląd roweru? Ile zapłaciliście, bo u mnie wołają 300 zł to wydaje mi się trochę drogo, ale może nie? Nie wiem....

Ech, smutne, ale prawdziwe. 200-400 zeta to całkiem realne za taką usługę. Mnie się udało nieco zagadać i zabajerować sprzedawczynię w sklepie lokalnym historią o patriotyzmie lokalnym, że wolę kupić TU drożej, niż wysyłkowo taniej i dzięki temu stargowałem 5 dych, ale  to niestety nie jest normą wszędzie. Takie są ceny i już. 🤷‍♂️ Wyświetl w wątku >>
2 jokan, radosna 0

cb656

#7184123 Napisano: 18.06.2024 12:32:36 w Połączenia nieodebrane
aurorcia napisał(a):

Dzwoniło coś godzinę temu z 791...?

Ja go znam! emotka To mój kumpel Henio. Możesz nie odbierać, pewnie znów chce pożyczyć forsę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7184121 Napisano: 18.06.2024 12:30:50 w Połączenia nieodebrane
Hm, miałem dziś jedno nieodebrane połączenie ze stacjonarnego, kierunkowy 58 emotka
Trwało kilka sekund, nie zdążyłem. Ktoś, coś?! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7184119 Napisano: 18.06.2024 12:25:02 w Perełki czyli Małż -owiną zasłyszane
cb656 napisał(a):

 "Mbappe to boiskowe TGV! "

...no i w końcu uszkodził sobie zderzak, hihihi!  emotka
Kto jeszcze nie wierzy, że nadmierna prędkość jest szkodliwa dla zdrowia?! emotka
https://sport.tvp...ce-do-konca-turnieju Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

cb656

cb656

#7184110 Napisano: 18.06.2024 12:00:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Okrągły milion od Łukasza Nowickiego! Normalnie szok!! Nie wierzę!!! emotka emotka emotka emotka
Wyświetl w wątku >>

cb656

#7184041 Napisano: 18.06.2024 07:18:23 w Avanti
monisss napisał(a):

cb656 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

rufus napisał(a):

W netto w pytaniu o zespol to chodzi o klub pilkarski czy zespol muzyczny? emotka

Na grafice jest boisko emotka  ale każdy interpretuje jak chce emotka

No dla mnie w pytaniu bezapelacyjnie chodzi o zespół Tourette'a! emotka emotka

nie wiem czy to taki fajny temat do żartów.. to podła choroba.. w ogóle uważam,że nie powinno się żartować z chorób i cudzego nieszczęścia...

No bez przesady... Czy widzisz tu gdzieś żart z samej choroby?!  emotka
Jeśli uważasz, że samo wymienienie nazwy jednostki chorobowej jest szarganiem świętości, to właśnie takie myślenie jest chore. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7183905 Napisano: 17.06.2024 16:47:52 w co chcielibyście wygrać?
delfinka101 napisał(a):

Nowe auto, jakiegoś laptopa, voucher na mega wakacje i dużo, dużo gotówki.


Sweet_rose napisał(a):

Lista marzeń: autko, bony wakacyjne, dużą gotóweczkę i maskotkę z Tymbarka


Rety, jakie banalne, przyziemne, POWTARZALNE materialistyczne marzenia, ech! emotka
(tyle to ja kcem od dawien dawna, phi!)
Wincyj polotu, wincyj INDYWIDUALNOŚCI pliiizzz!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7183884 Napisano: 17.06.2024 15:55:58 w Wkurza mnie...
Wqrzyłem się, wwrrr... emotka emotka
Podczas kiedy ja tu, czyli w pokoju z komputerem, udzielałem się towarzysko na forum, emotka to w pokoju z drugiej strony mieszkania, gdzie otworzyłem balkon, by się wywietrzyło (wymieniło powietrze) jakiś wrednie bezczelny gołąb-intruz był sobie WSZEDŁ JAK DO SIEBIE i naptakał mi na nowiuteńki dywan!!! emotka emotka emotka
No jak tu nie kląć w żywy kamień?!! Nie da się! emotka Wyświetl w wątku >>