Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika neveermind3

neveermind3

#6795483 Napisano: 16.07.2021 11:39:44 w Konkursy firm tytoniowych
dante84 napisał(a):

ala0302 napisał(a):

neveermind3 napisał(a):

dante84 napisał(a):

odnośnie

Ja dostałam smsa z informacją o wygranej,i dzisiaj pisałam maila, jak wygląda czas oczekiwania na okulary. Odpisano mi,że czas oczekiwania to 30dni od czasu odesłania danych do wysyłki.. czyli jeszcze może w tym roku się okulary przydadzą.???? Apropo, czy ktoś wie coś więcej o tych okularach? Damskie,męskie,uni?

O okularach nie wiem, bo nie zgarnąłem ale zegarki podobno mają rozsyłać w tym tygodniu (jest już czwartek). Pisałem do nich w tamtym tygodniu i taką właśnie odpowiedź uzyskałem.

Szczerze,to ja nawet nie wiem jakie tam nagrody były do zgarnięcia, albo po prostu nie pamiętam.. Przypuszczam tylko,że jeśli okulary były od 7 miejsca do 11 bodajże,to zegarki od pierwszego?:) Fajnie,byle tylko wysłali.:D Wyświetl w wątku >>
0 0

neveermind3

#6795152 Napisano: 14.07.2021 21:55:21 w Konkursy firm tytoniowych
dante84 napisał(a):

odnośnie

Ja dostałam smsa z informacją o wygranej,i dzisiaj pisałam maila, jak wygląda czas oczekiwania na okulary. Odpisano mi,że czas oczekiwania to 30dni od czasu odesłania danych do wysyłki.. czyli jeszcze może w tym roku się okulary przydadzą.???? Apropo, czy ktoś wie coś więcej o tych okularach? Damskie,męskie,uni? Wyświetl w wątku >>
0 0