Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#6793418 Napisano: 07.07.2021 11:05:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

Czy wiecie który paragon wysłać do Cechini jak wysłaliście kilka zgłoszeń? Odpowiadają na zapytanie który paragon wygrał?

Mnie właśnie odpisali, że dwa moje zgłoszenia wygrały i podali numery paragonów. Zgodnie z regulaminem, uczestnik może wygrać jedną nagrodę. Czyli mam rozumieć, że mogę wygrać  2 bony (nagrodę tej samej kategorii), ale nie mogę wygrać 1 bonu i 1 hulajnogi?  Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6793356 Napisano: 07.07.2021 00:37:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

Czy w Cechini Muszyna wygrywały tylko teksty bez polskich znaków?  Czy moje z polskimi znakami były tak beznadziejne?... emotka

Mój wygrany wierszyk miał polskie znaki typu "źćśńżźóęął". Hasła, które zgłosili ode mnie z rodziny też miały polskie znaki, jak również były odpowiedzi bez tych polskich znaków. Tak jak ktoś miły mi teraz na tym forum zasugerował: testowaliśmy warianty, by zaskoczyć komisję. A tu nic a nic. Nie były to widocznie górnolotne teksty, no ale cóż, bywa. Nie był to też, jak ktoś to nazwał, elaborat pochwalny. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6793337 Napisano: 06.07.2021 21:54:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

avanti99 napisał(a):

hej, ja tez bylam pewna, ze wreszcie auto wygram, a nawet bonu nie mam. takze ten tego

Ja tak mam w co drugim konku... Spisek panie... Jak nic spisek  i to ewidentnie wszystkich agencji  emotka

W końcu są ludzie, którzy nie łykają wszystkiego na serio. Więcej luzu. emotka  To się nazywa drama-wejście na forum. Nie jest to spisek z pewnością, ale pewne niedoprecyzowanie regulaminów konkursów prowadzonych przez agencję Fortuna PS i samej procedury informowania zwycięzcy. Tak naprawdę nikt nie wie, czy ma być to wiersz, czy nie wiersz. (Jedno) zdanie, czy klika zdań. Właściwie to się cieszę, że coś wygrałem, czego i Wam życzę. Osoby z mojej rodziny miały zdecydowanie lepsze hasła. Skoro tak, to ciekawe, jakie hasło było najlepsze w konkursie. Bądźmy dla siebie mili. Pozdrawiam.
P.S. Witam wszystkich na forum. Miłego wieczoru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#6793329 Napisano: 06.07.2021 21:20:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przyznam się, że również zawiedziony byłem tym, że w konkursie Wawela nie wygrałem.
Po pierwsze dlatego, że we wcześniejszym konkursie z Wawela, którego również Fortuna PS była organizatorem dokończyłem JEDNO zdanie.
Ponieważ nic nie wygrałem, to w konkursie Cechini postanowiłem ułożyć wierszyki. Wysłałem 4 ciekawe zgłoszenia. Pokazałem nawet znajomym polonistom, by ocenili.
Chciałbym nadmienić, że Facebook Wawela śledziłem parę dni temu, z którego wynika oburzenie konkursowiczów - wygrał wierszyk nawiązujący do produktów.
Daję słowo Wam, ze gdybym wiedział, że wywoła to takie oburzenie dokończyłbym KILKA zdań - NIE w postaci wierszyka, tylko ciekawej prozy.
Ja sam zgłosiłem 4 paragony, czyli cztery prace.
Nie zostałem poinformowany, jakie moje zgłoszenie (praca) wygrało i który skan paragonu mam przesłać – wysyłam wszystkie w takim razie. To nie było sprecyzowane w wiadomości zwrotnej! Bardzo nieprofesjonalne podejście.
Przecież miałem kilka zgłoszeń z innymi paragonami, po czym kupowałem kolejne produkty i rejestrowałem nowe paragony. Musi być najpierw zakup, a potem zgłoszenie, co jest jasne w regulaminie.
Chciałbym poznać swoją zwycięską pracę i pracę zwycięzcy samochodu.
Moja Mama, mój Tata i inni członkowie rodziny rejestrowali paragony - wysyłali zgłoszenia. Po kilka prac - prozą. Czyżby ichniejsza „nowoczesna technologia” zdyskwalifikowała resztę mojej rodziny, ponieważ wysyłaliśmy z tego samego numeru IP?! Istnieje takie prawdopodobieństwo, bo w innych konkursach (typu loteria) mogli stosować ten mechanizm. Tutaj może być wina systemu. Gdybyśmy o tym wiedzieli, to byśmy skorzystali z komputerów sąsiadów, bo wedle regulaminu każdy członek rodziny powinien mieć równe szanse - wszyscy się posługiwali swoimi adresami mailowymi z tego samego IP. Na jedna osobę przypada jedna nagroda... W loteriach Smolara dyskwalifikują innych członków z jednego gospodarstwa domowego, co jest dyskryminujące, tu nic takiego nie było. Bardzo prawdopodobne filtrowanie zgłoszeń po adresie IP. Tyle zgrzewek myśmy zakupili, tyle prac (jedno zdanie, kilka zdań, ciekawy zapis). A pozostali nic nie wygrali, co jest bardzo oburzające. W konkursie-loterii Milka, organizowanej kiedyś przez Dino, było lepiej. Było 30 bonów do rozlosowania – wysłałem kilka i zostałem wylosowany. W zeszłorocznej Dino dwa razy zostałem wylosowany i było mniej nagród (50, 100?) – mimo, że mniej zgłoszeń wysłałem niż w tym roku. Szanse były nieograniczone dla wszystkich, bo to były loterie, ale zdaniem moim, skoro tutaj zasady są tak zawężone i ograniczone, odpowiedzi kreatywne, to podejrzane jest to, dlaczego prace moich członków rodziny nie zostały nagrodzone. Wyświetl w wątku >>
0 1 maria1980

fan-mandaryny

#6793320 Napisano: 06.07.2021 20:44:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
Cechini w Dino - bon 200 zł. Wysłałem kilka zgłoszeń - nie napisali mi, które zgłoszenie było zwycięskie (chodzi mi o numer paragonu i treść).  Wyświetl w wątku >>