Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#7177840 Napisano: 23.05.2024 18:17:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakie dane się podawało w formularzu tego konkursu Captaina Jacka Żabkowego? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7177529 Napisano: 22.05.2024 23:25:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat

Czyli co ja mam zrobić z tym linkiem? Sam go najpierw wypełnić, jako że ja wygrałem. A potem się będą pytać o dane osób, czy od razu przekazać go osobom, które pójdą na mecz, żeby sobie sami wypełnili ten formularz? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7177526 Napisano: 22.05.2024 23:19:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to z automatu dane jednej osoby - posiadacza biletu? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7177520 Napisano: 22.05.2024 23:08:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do biletu, czy bilety będą wysyłać na maila i nie są imienne? Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz i chciałem na kogoś innego te bilety. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7176971 Napisano: 21.05.2024 01:42:20 w Konkursy z grami
zielonooka85 napisał(a):

Wredota napisał(a):

Czy orientuje sie ktos jakie trzeba miec wyniki w grze memory z Danio by wygrac chociaż bilety do Multikina?

0:22 0:28 ale nieszczególnie się przykładam... W sumie to... po co ja w to gram?! 🤯 🤦

Danio:  TWÓJ DOKŁADNY WYNIK TO00:39,05LICZBA POPEŁNIONYCH BŁĘDÓW7
No to jesteś wymiataczka. I jeszcze się żalisz, Dziewczyno, że niby długi czas? Jak to mówił klasyk: "Ja wysiadam". Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7176678 Napisano: 20.05.2024 01:00:44 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na konkurs Czysta Przygoda (Carrefour). Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7176661 Napisano: 19.05.2024 22:34:43 w Konkursy z grami
Czy w grze Książęce z Żabki, grając na komputerze tak samo jak ja, nie działał Wam lewy shift? A jeśli chodzi o Tyskie z Biedronki to już w ogóle dyskryminują komputer - kompletna porażka, jeśli chodzi o sterowanie myszą. Nie każdy ma smartfon nadający się do gier. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7176651 Napisano: 19.05.2024 21:21:11 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Pudliszki Lidl i Aquaphor. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7176431 Napisano: 17.05.2024 20:25:42 w Avanti
TurboMike napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Z Netto już wszyscy poinformowani?

Niestety...

Ale tu musi być graczy. Ja na trzy odpowiedzi nic nie wygrałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7176428 Napisano: 17.05.2024 20:14:48 w Avanti
Z Netto już wszyscy poinformowani? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7176117 Napisano: 17.05.2024 09:39:49 w Paragony na trwające konkursy
A Heinz Intermarche ktoś sprzeda? Sam w sumie nie wiem, czy chcę brać udział, po tylu porażkach w tym Heinzie. Powiem szczerze, że po pierwsze mam 50 kilometrów, a po drugie mam dosyć duży zapas tego keczupu w domu. Jak potrzeba konkursu z keczupem, to nie ma, a jak już zrobią fajne konkursy, to wszystkie firmy na raz, jakby się skrzyknęli na "trzy-cztery". Powariowali, czy co? Jak ktoś zaproponuje fajną cenę, to być może się skuszę. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7175780 Napisano: 15.05.2024 23:57:28 w Paragony na trwające konkursy
Ktoś weźmie ode mnie te 2 bilety do Multikina w zamian za paragon na konkurs? Może jeszcze doplace do tego interesu. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7175508 Napisano: 15.05.2024 02:13:37 w Paragony na trwające konkursy
Dwa bilety do Multikina (ważne do 30.06) wymienię na paragon do Carrefoura - Los Mejoresa. Wciąż czekam na paragon Kotlin do Leclerca. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7175324 Napisano: 14.05.2024 13:19:39 w Avanti
byekitty napisał(a):

co tu się oszukiwać: czekają wszyscy zarobieni, sklerotycy, prokrastynaci i inni zostawiacze na ostatni dzień, czyli... większość tu obecnych emotka

Albo ci, którym dosłownie nie po drodze do sklepu Netto. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7175036 Napisano: 13.05.2024 10:12:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

visserarthur napisał(a):

No ale nie rejestrowałeś, jak rozumiem, ani nowej ani starej karty do Loterii, więc rejestracja powinna przejść.

Zadzwonię do nich jutro w takim razie. emotka

Może na ten adres mailowy już rejestrowałeś jakąś kartę...

Okazało się, że ja się już w połowie kwietnia tu zarejestrowałem (mam potwierdzenie na mailu). Zupełnie wyparłem to z pamięci. Dzięki, Artur. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7175006 Napisano: 13.05.2024 00:32:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

No ale nie rejestrowałeś, jak rozumiem, ani nowej ani starej karty do Loterii, więc rejestracja powinna przejść.

Zadzwonię do nich jutro w takim razie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7175002 Napisano: 12.05.2024 22:42:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

visserarthur napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

fragles napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za chwilę. Jeśli błąd będzie się powtarzał, skontaktuj się z organizatorem: loteria.visa.paryz2024@uniqueone.pl

Nie mogę zarejestrować na loterię Visa. Każą czekać.

A nie masz na jeden adres mailowy dwóch kart? Bo miałem ten sam komunikat. Kazali zarejestrować na inny adres e-mail, numer telefonu może zostać.

Przysłał mi bank nową kartę (jeszcze nieaktywowaną). Obecna karta jest ważna do 05/24. Co ciekawe, w aplikacji bankowej widnieje tylko ta nowa karta (nieaktywowana). Ostatnio chyba miesiąc temu używałem starej karty. Czy jest możliwość, że ta moja stara karta nie istnieje i stała się całkowicie nieaktywna z chwilą otrzymania ją pocztą. Przecież jest na karcie jasno napisane 05/24.

Stara powinna być aktywna, jeśli nie zgłosiłeś jej utraty. U mnie był "podobny" komunikat, gdy chciałem zarejestrować nową kartę na ten sam adres mailowy.

Co mi w takim razie doradzasz zrobić?

Ale z czym...?
Jeśli ta karta ma identyczny numer i nie masz jakiegoś miesięcznego obowiązku zrobienie transakcji, aby nie naliczyli opłaty za kartę, to możesz aktywować nową i ją zarejestrować.

No tak, zapomniałem, że przecież ona ma taki sam numer.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7175000 Napisano: 12.05.2024 22:31:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

fragles napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za chwilę. Jeśli błąd będzie się powtarzał, skontaktuj się z organizatorem: loteria.visa.paryz2024@uniqueone.pl

Nie mogę zarejestrować na loterię Visa. Każą czekać.

A nie masz na jeden adres mailowy dwóch kart? Bo miałem ten sam komunikat. Kazali zarejestrować na inny adres e-mail, numer telefonu może zostać.

Przysłał mi bank nową kartę (jeszcze nieaktywowaną). Obecna karta jest ważna do 05/24. Co ciekawe, w aplikacji bankowej widnieje tylko ta nowa karta (nieaktywowana). Ostatnio chyba miesiąc temu używałem starej karty. Czy jest możliwość, że ta moja stara karta nie istnieje i stała się całkowicie nieaktywna z chwilą otrzymania ją pocztą. Przecież jest na karcie jasno napisane 05/24.

Stara powinna być aktywna, jeśli nie zgłosiłeś jej utraty. U mnie był "podobny" komunikat, gdy chciałem zarejestrować nową kartę na ten sam adres mailowy.

Co mi w takim razie doradzasz zrobić? Tylko, że ja próbuję użyć numer starej karty, rejestrując się w loterii... Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7174986 Napisano: 12.05.2024 20:17:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fragles napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za chwilę. Jeśli błąd będzie się powtarzał, skontaktuj się z organizatorem: loteria.visa.paryz2024@uniqueone.pl

Nie mogę zarejestrować na loterię Visa. Każą czekać.

A nie masz na jeden adres mailowy dwóch kart? Bo miałem ten sam komunikat. Kazali zarejestrować na inny adres e-mail, numer telefonu może zostać.

Przysłał mi bank nową kartę (jeszcze nieaktywowaną). Obecna karta jest ważna do 05/24. Co ciekawe, w aplikacji bankowej widnieje tylko ta nowa karta (nieaktywowana). Ostatnio chyba miesiąc temu używałem starej karty. Czy jest możliwość, że ta moja stara karta nie istnieje i stała się całkowicie nieaktywna z chwilą otrzymania ją pocztą. Przecież jest na karcie jasno napisane 05/24. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7174878 Napisano: 11.05.2024 22:36:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za chwilę. Jeśli błąd będzie się powtarzał, skontaktuj się z organizatorem: loteria.visa.paryz2024@uniqueone.pl

Nie mogę zarejestrować na loterię Visa. Każą czekać. Wyświetl w wątku >>
0 0