Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#7183768 Napisano: 17.06.2024 10:25:55 w Konkursy z grami
rufus napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Pytania o konkurs Kozela, Lecha z Żabce. Czy wynik loterii (?) jest niezależny od nieudolnej gry - ta gra to taki pic na wodę, czy trzeba skutecznie ten kapsel ustrzelić? Nim się zorientowałem jak tą grą się steruje i znalazłem kulkę, dodałem monit o zakończonej grze - oczywiście bez wygranej? Kolejna sprawa, czy wpływ na moją niewygraną miało to, że wziąłem udział w tym konkursie po północy?

Nagrody przyznawane są od dnia 05.06.2024 r. od godz. 08:00:00 do dnia 20.06.2024 r. do godz. 23:59:59. Nagrody są przypisane do 335 bramek czasowych,
Bezpośrednio po dokonaniu Zgłoszenia na ekranie urządzenia, na którym dokonywane jest Zgłoszenie pojawia się animacja gry, która jest prostym flipperem, gdzie celem gracza jest „rozbicie” kapslapołożonego na środku planszy. Uczestnik ma 15 sekund na rozbicie kapsla przy użyciu sterowników urządzenia, na którym wyświetlana jest gra. Niezależnie od działania Uczestnika kapsel ulega rozbiciu samoczynnie po upływie czasu, niezależnie od akcji uczestnika. 12.8. W momencie, gdy kapsel ulega rozbiciu, pod rozbitym kapslem wyświetlany jest symbol zdobytej Nagrody lub jej braku.

Dzięki, czytałem. „Ostatnia bramka danego dnia jest automatycznie zamykana o godzinie 23:59:59”. Czy autor miał na myśli ostatni dzień konkursowy, czy odrębne dni konkursowe? To sugerowałoby, że możliwość wygranej jest tylko od 8:00 do 23:59… Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7183712 Napisano: 17.06.2024 01:13:39 w co chcielibyście wygrać?

fan-mandaryny

#7183711 Napisano: 17.06.2024 00:23:42 w Konkursy z grami
Pytania o konkurs Kozela, Lecha z Żabce. Czy wynik loterii (?) jest niezależny od nieudolnej gry - ta gra to taki pic na wodę, czy trzeba skutecznie ten kapsel ustrzelić? Nim się zorientowałem jak tą grą się steruje i znalazłem kulkę, dodałem monit o zakończonej grze - oczywiście bez wygranej? Kolejna sprawa, czy wpływ na moją niewygraną miało to, że wziąłem udział w tym konkursie po północy? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7183510 Napisano: 15.06.2024 20:44:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bardzo chciałbym zarejestrować zakup urządzenia Hisense w ich konkursie, ale sprzęt (który jest na liście konkursowej) został zakupiony w marcu. Trzeba niby zarejestrować w ciągu 7 dni od zakupu. Jak byście to interpretowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7183234 Napisano: 14.06.2024 15:40:52 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Co wysłał ASPE inPostem? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7182954 Napisano: 13.06.2024 18:55:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ożesz, ale pech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7181620 Napisano: 09.06.2024 19:04:44 w Paragony na trwające konkursy
Dwa bilety do Multikina wymienię na paragon Lenor z Auchana. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7181007 Napisano: 06.06.2024 23:40:35 w Paragony na trwające konkursy
A co z tą Bryzą Leclerc? Przygarnie ktoś moje 2 bilety do Multikina w zamian paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7180517 Napisano: 05.06.2024 11:41:20 w Czy informują/ informowali?
rufus napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Też wciąż czekacie na bilety na mecz Polska Turcja z Biedronkowego konkursu ? Czy tylko ja nie dostałem na maila… 🙁

U mnie kilka tez brakuje.
Na pewno doslą. Nie ma co sie martwic emotka

Właśnie przed chwilą wpłynęły na skrzynkę. Pozdrawiam ☺️ Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7180499 Napisano: 05.06.2024 11:09:15 w Czy informują/ informowali?
Też wciąż czekacie na bilety na mecz Polska Turcja z Biedronkowego konkursu ? Czy tylko ja nie dostałem na maila… 🙁 Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7179728 Napisano: 02.06.2024 00:15:54 w Paragony na trwające konkursy
Poszukuję paragonu Lidl Actimel. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7179585 Napisano: 01.06.2024 00:21:48 w Konkursy z grami
Piętnaście minut przed końcem się zacięło wysyłanie formularza ("trwa wysyłanie formularza") Tyskie Zero. Co za denne konkursy. Nie dość, że był problem z jpeg, bo ich nie toleruje, choć to to samo. Nie działało ani na iosie, ani na androidzie. Nie chce mi się z nimi użerać - wyrzucam więc paragon do kosza, a to coś zaczętego, na wzór piwa,  w nerwach do zlewu. Straciłem tylko kasę. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7179332 Napisano: 31.05.2024 01:19:31 w Paragony na trwające konkursy
Mogę kupić za dychę paragon do Los Mejoresa z Leclerc, "dorzucając" dwa bilety do Multikina. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7179311 Napisano: 30.05.2024 22:53:28 w Konkursy z grami
Czy w Tyskie Zero (Moya) da się dobrze grać na komputerze, czy tylko na telefonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7179072 Napisano: 29.05.2024 14:08:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiecie czasem kiedy przyjdą na maila bilety na maila z konkursu gierkowego Tyskie z Biedronki? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7178424 Napisano: 26.05.2024 19:10:57 w Smolar
TurboMike napisał(a):

notta napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Szczerze, to aż mi się nie chce wierzyć w to, że właśnie z tego faktu wynikała prośba o oświadczenie i wysyłkę. Co to by miało niby na celu? Przecież to by było mnóstwo bezowocnej pracy, bo przecież  nic tym by nie uzyskali. Wypełniasz oświadczenie z milionem dowolnych powodów i wysyłasz... i co? No chyba że się puszcza w jednym konkursie 50 zgłoszeń a każde z innego zakątka Polski, ale to też jest turbo łatwe do wyjaśnienia (bo np. możesz być przedstawicielem handlowym i robić tysiące km w miesiącu). Jeśli to miałby być "bat" na skupujących paragony to raczej minibacik emotka

ale co to? Nielegalne?

No mi się wydaje, że TEORETYCZNIE większość regulaminów mówi że "uczestnik zakupuje produkt promocyjny" a nie paragon emotka

Nie rozumiem, co to za wieki problem dla agencji, skoro produkt promocyjny i tak był zakupiony. Może nie bezpośrednio, ale był. Załóżmy mnie samego: chcę wziąć udział w konkursie w sieci Intermarche, Carrefour, czy Auchan. Mam minumum 50 kilometrów i nie opłaca mi się jechać aż tyle po jeden serek. Zamiast tego, zdobywam paragon na forum. Produkt został zakupiony w większej części przeze mnie albo w 100% ceny - pożytek obopólny: ktoś zje serek, producent się ucieszy, że większa sprzedaż, a ja wezmę udział w konkursie. W przeciwnym razie: nie ma sprzedaży, nie ma mojego udziału w konkursie, a akcja promocyjna jest niewypałem. I po co robić ludziom schody, wprowadzając coraz to bardziej absurdalne zasady?
P.S. Sam przecież mogę wracać od kogos z rodziny na drugim końcu Polski i wstąpić do jakiegoś sklepu, bardzo odległego od mojego miejsca zamieszkania. I co? To jest przeszkoda w ewentualnym przyznaniu mi nagrody? To byłby absurd. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7178180 Napisano: 25.05.2024 01:37:16 w Paragony na trwające konkursy
Poszukuję paragonu na konkurs Los Mejores (produkty RB) z Leclerca. W zamian za bilety do Multikina. Chcecie iść do kina i jeszcze prawie za friko mieć proszek do prania lub tabletki do zmywarki - ta okazja jest nie do odrzucenia. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7177892 Napisano: 23.05.2024 22:07:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To forum obcina mi zdjęcia i tak już skompresowane, wstawione na osobny hosting! Klikając na numer zdjęcia, zobaczycie go w większej rozdzielczości. Pierwsze cztery zgłosiliśmy rodzinnie na konkurs - z jednego kompa. Liczba wygranych: 0/4.
1)



2)



3)



4)



5)
Tego poniższego akurat nie zgłosiłem (zamiast niego to górne). Zatrzymałem, bo mi się spodobało, a poprzednie pasowało w podobnym stopniu do opisu - nie mogłem się zdecydować.
Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7177886 Napisano: 23.05.2024 21:20:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy mógłby mi ktoś w prywatnej wiadomości napisać, jakie konkretnie danych oczekują w formularzu z konkursu Tyskie z Biedry. Chciałem przekazać komuś te bilety? Wyświetla się mój mail w formularzu jako nieaktywny? Są tylko pola posiadaczy biletu, czy osobno dane laureata? Nie klikam w ten link, bojąc się, że stanie się wykorzystany. Numer telefonu mam wpisać swój? Najlepiej to by było zobaczyć na zdjęciu. Chcę, żeby było dobrze. emotka

Można wejść i sprawdzić , ja tak zrobiłam i nie było problemu jak osoba, która kupiła bilety  i sama  wypełniała dane

A mam jej powiedzieć, żeby wpisała mój numer telefonu i adres mailowy, czy adres już będzie nieaktywny w tym formularzu? Z tego co pamiętam, to wpisywało się imię i nazwisko, a teraz w formularzu laureata będzie inna osoba? Nawet mail będzie sugerował, że to ktoś inny. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7177883 Napisano: 23.05.2024 20:57:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy mógłby mi ktoś w prywatnej wiadomości napisać, jakie konkretnie danych oczekują w formularzu z konkursu Tyskie z Biedry. Chciałem przekazać komuś te bilety? Wyświetla się mój mail w formularzu jako nieaktywny? Są tylko pola posiadaczy biletu, czy osobno dane laureata? Nie klikam w ten link, bojąc się, że stanie się wykorzystany. Numer telefonu mam wpisać swój? Najlepiej to by było zobaczyć na zdjęciu. Chcę, żeby było dobrze. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0