Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fan-mandaryny

fan-mandaryny

#7130893 Napisano: 13.10.2023 15:06:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chodziło mi o numer zastrzeżony. Nic więcej nie widzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7130882 Napisano: 13.10.2023 14:42:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy informował już ktoś Was z jakiegoś konkursu z prywatnego numeru? Przed chwilą ktoś dzwonił długo, ale jak odebrałem to było za późno. Może z konkursu Orange na kartę? Albo z innego konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7130770 Napisano: 13.10.2023 10:51:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

onka37 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

onka37 napisał(a):

mam pytanie , chyba pomieszałam wieczka z almette  i nie wiem czy konkretny paragon z danego sklepu musi być do danego wieczka? czy jest mozliwe ze np biedra lub aldi mają jakies inne serie serków? moze dlak ogoś śmieszne pytanie ale się zastanawiam

Ważne, żeby ilość wieczek zgadzała się z liczbą zakupionych serków na paragonach, gdyby agencja zechciała zrobić rozszerzoną weryfikację. Jak wygrasz dzienną, to byle jaki paragon z datą wcześniejszą niż zakup wystarczy. Ja tak miałem w Hochland w zeszłym roku (ta sama agencja), też pomieszałem i wysłałem pierwszy lepszy i przeszło na luzie.

Chciałaś napisać „z datą wcześniejszą niż data zgłoszenia” (co do godziny). Oni naprawdę przesadzają, bo często kupuje się wielosztuki i ciężko te paragony się przypisowuje odpowiednim wieczkom. W zeszłych latach numerowałem, teraz mi się nie chce. Niech się dzieje wola nieba.

Wystarczy wysłać paragon z najwcześniejszą datą jaka się ma ;)

Dokładnie, jeśli tylko będą pytać się o paragon do jednego wieczka ta tak. Z tym że radziłbym uważać na ilość takich paragonów. Jeśli trzeba będzie wszystkie zgłoszone wieczka okazać i do nich odpowiednie paragony, to może być kłopot. Zgłoszenie każdego paragonu powinien poprzedzać zakup. Najgorzej jak o wszystkie paragony zapytają i będzie więcej paragonów z data po niż przed samym zgłoszeniem się do loterii.

Nie no, tak nie może być. Jeśli kupujesz serki i zbierasz paragony, to nawet jeśli kupisz 10 sztuk, i je zgłosisz, a potem kupisz jeszcze kilka, których nie zdążysz zgłosić i wygrasz i będą chcieli wszystkie zgłoszone wieczka i paragony, to wystarczy że wyślesz te 10 wieczek i 10 paragonów z najwcześniejszą datą jakie masz. Nie ma wtedy szansy, że wyślesz paragon, który ma datę po zgłoszeniu się do loterii. Zbieraj paragony w jednym miejscu i tyle:) nie trzeba ich przypisywać do konkretnych wieczek i terminów zgłoszenia emotka

Masz rację. Tak trzeba robić. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7130754 Napisano: 13.10.2023 10:22:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

onka37 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

onka37 napisał(a):

mam pytanie , chyba pomieszałam wieczka z almette  i nie wiem czy konkretny paragon z danego sklepu musi być do danego wieczka? czy jest mozliwe ze np biedra lub aldi mają jakies inne serie serków? moze dlak ogoś śmieszne pytanie ale się zastanawiam

Ważne, żeby ilość wieczek zgadzała się z liczbą zakupionych serków na paragonach, gdyby agencja zechciała zrobić rozszerzoną weryfikację. Jak wygrasz dzienną, to byle jaki paragon z datą wcześniejszą niż zakup wystarczy. Ja tak miałem w Hochland w zeszłym roku (ta sama agencja), też pomieszałem i wysłałem pierwszy lepszy i przeszło na luzie.

Chciałaś napisać „z datą wcześniejszą niż data zgłoszenia” (co do godziny). Oni naprawdę przesadzają, bo często kupuje się wielosztuki i ciężko te paragony się przypisowuje odpowiednim wieczkom. W zeszłych latach numerowałem, teraz mi się nie chce. Niech się dzieje wola nieba.

Wystarczy wysłać paragon z najwcześniejszą datą jaka się ma ;)

Dokładnie, jeśli tylko będą pytać się o paragon do jednego wieczka ta tak. Z tym że radziłbym uważać na ilość takich paragonów. Jeśli trzeba będzie wszystkie zgłoszone wieczka okazać i do nich odpowiednie paragony, to może być kłopot. Zgłoszenie każdego paragonu powinien poprzedzać zakup. Najgorzej jak o wszystkie paragony zapytają i będzie więcej paragonów z data po niż przed samym zgłoszeniem się do loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7130736 Napisano: 13.10.2023 09:40:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onka37 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

onka37 napisał(a):

mam pytanie , chyba pomieszałam wieczka z almette  i nie wiem czy konkretny paragon z danego sklepu musi być do danego wieczka? czy jest mozliwe ze np biedra lub aldi mają jakies inne serie serków? moze dlak ogoś śmieszne pytanie ale się zastanawiam

Ważne, żeby ilość wieczek zgadzała się z liczbą zakupionych serków na paragonach, gdyby agencja zechciała zrobić rozszerzoną weryfikację. Jak wygrasz dzienną, to byle jaki paragon z datą wcześniejszą niż zakup wystarczy. Ja tak miałem w Hochland w zeszłym roku (ta sama agencja), też pomieszałem i wysłałem pierwszy lepszy i przeszło na luzie.

Chciałaś napisać „z datą wcześniejszą niż data zgłoszenia” (co do godziny). Oni naprawdę przesadzają, bo często kupuje się wielosztuki i ciężko te paragony się przypisowuje odpowiednim wieczkiem. W zeszłych latach numerowałem, teraz mi się nie chce. Niech się dzieje wola nieba. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7130618 Napisano: 12.10.2023 17:38:29 w co chcielibyście wygrać?
Samochód z Tołpy. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7130546 Napisano: 12.10.2023 12:56:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Amocco, ko ko, bądź dla mnie spoko. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7130341 Napisano: 11.10.2023 18:08:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Żabka Garage, Lidl Cheetos, Tołpa Hebe -  o nie!!! Moja prawdziwa historia ze studiów na nic. Zostanie w moim sercu. W Tołpie pokładałem nadzieje na rower - po którymś już z kolei wydatku przez internet na ten konkurs. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7130117 Napisano: 10.10.2023 22:00:51 w Smolar
Myślników tenże formularz też nie akceptuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7129975 Napisano: 10.10.2023 14:35:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Wawel w Intermarche Playstation i rower przyznawane są zwycięzcom bonów? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7129974 Napisano: 10.10.2023 14:33:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kimberly napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Eris, Wawel - masakra.

Fortuna chyba jeszcze można mieć nadzieję, czasem dostałam maila około 2h po pierwszych wpisach tutaj;) 
Więc ja jeszcze czekam emotka

Wawel, zwracam honor. emotka
W temacie: dziś nie wygrałem ze Smolara. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7129967 Napisano: 10.10.2023 14:11:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Eris, Wawel - masakra. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7129944 Napisano: 10.10.2023 12:34:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Właśnie otwarłem walizkę z konkursu Martini (trzeba ustawić zamek oczywiście na 0 0 0). Jest (ale pewnie się mylę) miejsce na kluczyk - czy w walizce był jakiś kluczyk, oprócz instrukcji?

a to nie jest zamek TSA z czerwonym logo? jak tak, to jest on dla służb celnych emotka

Dzięki Ci. Tak, to jest jakiś tam standard - ta walizka to ma. Czyli się nie martwię - ja nie bede miał tego klucza. Wystarczy szyfr. Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

fan-mandaryny

#7129940 Napisano: 10.10.2023 12:27:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Właśnie otwarłem walizkę z konkursu Martini (trzeba ustawić zamek oczywiście na 0 0 0). Jest (ale pewnie się mylę) miejsce na kluczyk - czy w walizce był jakiś kluczyk, oprócz instrukcji? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7129729 Napisano: 09.10.2023 16:37:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

sabaka napisał(a):

Czy podjął się ktoś zakupu Kamis słoiczki w Auchan? Jak jest opisane na paragonie?

Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby cokolwiek z Auchan było dobrze opisane emotka
Wszystko dosłownie jest beznadziejnie opisanie i byłabym w szoku żeby tutaj było inaczej (nie wierzę w to, obstawiam: PRZYPR.1318391)

Zgadzam się, ale za to te numery to część kondów EAN. Na stronie e-zakupów w sieci Auchan można łatwo sprawdzić. Np. wpisz sobie w Google "963050 lays". To powinno być zadanie agencji, by w danej sieci, w której organizuje konkurs upewnił się, czy produkt jest konkursowy. Akurat na tą loterię może być dowolny sklep. Zobacz, czy w linku danego produktu Kamis nie masz który to jest produkt . https://zakupy.au...q%5B%5D=kamis  Jak wygrasz, zrób screeny i wyślij agencji jako dowód. Intermarche mnie wkurzyło ostatnio, jak wypisali mi cukierki strefa żółta na konkurs Wawela. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7129675 Napisano: 09.10.2023 14:09:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Oj wygrałbym, wygrał, np. samochód. Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7129673 Napisano: 09.10.2023 14:07:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

Czy walizki z Martini  Biedronka ktoś już otrzymał?

Zestawów też nie wysyłali chyba, bo ja czekam wciąż...

Nie, choć w appcie DPD kilka dni temu jest informacja o planowanej przesyłce. Wyświetl w wątku >>

fan-mandaryny

#7129528 Napisano: 08.10.2023 20:17:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Shifo napisał(a):

Mulinka napisał(a):

Żabka/Knoppers u mnie też nie przechodzi ani z kompa, ani z telefonu, pokazuje się jakiś błąd, tylko nie mogę rozkminić jakiemotka

udało się wysłać ? mam ten sam problem

Usuńcie wszystkie polskie znaki, przejdzie. Pytanie, jak do tego braku znaków podejdą...

Usunęłam i dalej błąd

Makabra, mam tak samo. Poczekać do jutra? Wyświetl w wątku >>
0 0

fan-mandaryny

#7129366 Napisano: 07.10.2023 19:32:11 w Smolar
radziosny napisał(a):

Mi nie działa, mimo, że skasowałem wykrzykniki itp. Ktoś pisał do nich jeszcze o co chodzi?

Mnie wykrzyknik windowsowy zadziałał, ale zrezygnowałem z enterów. Masakra. Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

fan-mandaryny

#7129365 Napisano: 07.10.2023 19:27:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mi wyjaśni, co takiego dzieje się dziwnego na stronie loterii Lindt, że kliknąłem, a po chwili przycisk znów był aktywny? Nie umiem projektować skryptów. Klikałem palcem w smartfonie i takie dziwne zjawisko - pewnie setki użytkowników dają zapytania do bazy. Wyświetl w wątku >>
0 0