Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBmonika33

FBmonika33

#6803449 Napisano: 24.08.2021 19:31:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ponawiam pytanie

Meridol

Karta aktywna , bez środków

Trzeba czekać aż pojawi się tam 100 zł ?

nigdy nie miałam karty przedpłaconej Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6803321 Napisano: 24.08.2021 12:38:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Mam pytanie do laureatów konkursu Meridol - odsylaliscie protokół po otrzymaniu karty ze wszystkimi danymi? Nie odpisują mi na maila emotka

Wysłałam w zeszłym tygodniu bez wszystkich danych, ale nie mam odpowiedzi.
Nie sprawdzałam tez czy karta jest doładowana.

Ja tez odesłałam i przed chwilą zarejestrowałam kartę. Ale jest nieaktywowana, nie ma na niej środków emotka  

ja rejestrowałam parę dni temu i już mam aktywne, ale nie są doładowane środkami, 
odsyłałam bez kompletu danych  



to już nie wiem. jest aktywna, ale mamy czekać aż będzie tam widoczne 100 zł ? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6803225 Napisano: 23.08.2021 21:33:55 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
banka-manka napisał(a):

Trampki z Air Wick? 




wygrałam i cisza z wysyłką Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6803218 Napisano: 23.08.2021 21:12:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zapętliłam się.

To jak zgłoszę się do loterii o 23.00 np. to kiedy moje zgłoszenie będzie losowane w jakiej godzinie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6803202 Napisano: 23.08.2021 20:22:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

rare85 napisał(a):

superloser napisał(a):

rare85 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mama2006 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

rene napisał(a):

Mam pytanko!sprawdzam wyniki SNICKERSA! i widze moje imie i mój id.nadany w zgloszeniu z 17.08!a maila nie bylo i info o wygranej emotka mial ktos taka sytuacje?napisalam do nich ale nie wiem czy odpisza!moze ma ktos nr tel.do Brandcomm?

Właśnie a jak takich jest więcej ? 
Jak spr jakie się miało Id.?  Przy zgłoszeniu wiem że było ale nie zapisałam..

dobre pytanie

czyli wychodzi na to że można być na liście a nawet o tym się nie wie bo kto zapisuje te całe id emotka Maila nie ma to i kasy się nie dostanie bo się konta nie przysłało...

ale przecież jest w regulaminie, że losowania są z całej puli zgłoszeń, więc np. moje zgłoszenie z pierwszego dnia bierze udział we wszystkich losowaniach, więc te zgłoszenie z 17.08 mogło być wylosowane dziś... chyba, że jednak nie

Z kazdym dniem szanse coraz mniejsze  emotka

Dlatego ja puściłam kilka zgłoszeń w pierwszym tygodniu, i niech się dzieje albo się uda albo się nie uda emotka

ja to rozumiałam na zasadzie że np. 20.08 - jedno losowanie z puli zgłoszeń z godziny 8:00 - 8:15, drugie ze zgłoszeń z 8:15 - 8:30 itd a wy piszecie że losują z wszystkiego niezależnie od dnia??? Czyli dziś z godziny 8:00 - 8:15 losowali ze wszystkich zgłoszeń z tej godziny ale ze wszystkich dni? Coś tu jest bezsensu czy ja czegoś nie rozumiem?

to super...nie zapisałam żadnego id...




Chyba wszystkie biorą, bo skoro losowania są od 8-20.00 a przecież zgłaszać można cała dobę. Ogólnie to zakręcone to i jakoś nie ogarniam haha.

no ale ja 2 puszczone batony i zero wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6803200 Napisano: 23.08.2021 20:14:48 w Wkurza mnie...
reniii napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

ziolko napisał(a):

nanajka81 a już myślałam, że napiszesz o kartonach  emotka  bo jedna para też słynie z tego, że wszędzie wstawiają badziewne kartony z różnymi napisami. I do tego zdjęcia bardzo słabej jakości. Ale wygrywali  emotka

Dokładnie  emotka  Pani na rowerze  tak jeździ  już dobrych kilka miesięcy ,dziwię się z lekka bo wydawało mi się, że jak praca zostaje nagrodzona to autor "oddaje" do niej prawa ...no chyba,że sie mylę  emotka   

pani na kredowym rowerze jeździ od dobrych dwóch lat emotka Kartony taaak, też taka się rzuciła. I pani w pudełku! I Pani z kartonowym bicepsem! I Pani z włosami... O i jeszcze Pan przeskakujący na deskorolce wszystko co się da! To wciąż się ciągnie i powtarza. Z tymi prawami jest tak że niby się oddaje ale nikt tego nie oddaje bo wysyła dalej... Tak, to trochę żenada ale ludzie korzystają bo napracować się nie trzeba, zdjęcie już wygrało więc ma szanse znowu wygrać, mini modyfikacje i padam!Aż Aż 

Szczera prawda. Nie można już na to patrzeć spokojnie, dlatego nienawidzę takich konkursów.




To głównie na konkursach na fb ? nie jestem doświadczona. Jedynie przewinął mi się gdzieś ten biceps z dwa razy, rower narysowany to dużo takich jest zgłoszeń. Ja jedynie natknęłam się na panią w stroju kąpielowym z różnymi produktami w ręce. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6803178 Napisano: 23.08.2021 18:39:54 w Konkursy firm tytoniowych
ludzka_istota napisał(a):

jeszcze raz poproszę o pomoc- aby zarejestrować się w Winstonach trzeba wgrać dowód osobisty (biały pasek). Odrzuca mi cały czas skan. Ktoś ma jakiś patent?



ja to samo i machnęłam póki co na to bo nie wiem jak to zrobić ! Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6802903 Napisano: 22.08.2021 19:35:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
karolkas napisał(a):

I ja sie wpiszę z wygraną ze Snikersa (mail 16.34) , emotka po koszulkach z Lecha (tylko i wyłącznie dzięki Dawidkowi) inna wygrana to bardzo miła odmiana  A i mój piesełek Portek  został ulubieńcem tygodnia na Fera.pl



To za 20.08 ?

gratuluję mi się nie udało emotka Wyświetl w wątku >>
1 lb 0

FBmonika33

#6802831 Napisano: 22.08.2021 10:29:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

szczupak napisał(a):

 A jak to jest z  tym snickersem ? Co 15 minut losują 100 pln z całej bazy czy ztej bazy co przez najbliższe 15 minut się utworzy?

Z regulaminu wynika, że z całej bazy, tak jak i 1000. Chyba dlatego nie mam tam szczęścia (jeszcze emotka



Też tak mi się wydaje. Jednak bramka czasowa zwiększa szanse. Przynajmniej u mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6802769 Napisano: 21.08.2021 16:40:50 w Wkurza mnie...
agicho napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

Ósemki można wyrwać na NFZ. Ja miałam przez chirurga szczękowego na NFZ z powodu skompilowanego przypadku.

dobrze wiedzieć bo w ostatnim czasie wszyscy z którymi rozmawiałam i mieli rwane ósemki opowiadali o wielkich kosztach tak więc myślałam że nie jest to sponsorowane przez NFZ.



Na pewno leczenie kanałowe jest niedostępne na NFZ, ale na pewno nie wyrywanie ósemek czy innych zębów.

Niestety nie potwierdzę, ostatnio usuwaną miałam ósemkę i dopłacać musiałam  Niejednokrotnie są to skomplikowane zabiegi.




Usunięcie zęba w ramach NFZ jest bezpłatne, niezależnie od tego, czy jest to ekstrakcja "prosta", czy "chirurgiczna". Jeżeli chodzi o tą drugą, przeprowadzaną w ramach NFZ u specjalisty chirurga stomatologicznego, zabieg jest również bezpłatny w ramach kontraktu specjalistycznego z chirurgii stomatologicznej.


Ale jeśli zostaną zastosowane na życzenie pacjenta dodatkowe metodę przyspieszające regenerację to są dodatkowe płatne. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6802765 Napisano: 21.08.2021 16:16:23 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

Ósemki można wyrwać na NFZ. Ja miałam przez chirurga szczękowego na NFZ z powodu skompilowanego przypadku.

dobrze wiedzieć bo w ostatnim czasie wszyscy z którymi rozmawiałam i mieli rwane ósemki opowiadali o wielkich kosztach tak więc myślałam że nie jest to sponsorowane przez NFZ.



Na pewno leczenie kanałowe jest niedostępne na NFZ, ale na pewno nie wyrywanie ósemek czy innych zębów. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6802761 Napisano: 21.08.2021 16:02:13 w Wkurza mnie...
Ósemki można wyrwać na NFZ. Ja miałam przez chirurga szczękowego na NFZ z powodu skompilowanego przypadku. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6802712 Napisano: 21.08.2021 08:32:44 w Dziś cieszę się z.....
cudaczek121 napisał(a):

Dziś cieszę się, że jadę pociągiem do Polanicy Zdrój na spotkanie z forumowymi rettib i boss77:)



Bawcie się dobrze emotka Wyświetl w wątku >>

FBmonika33

#6802686 Napisano: 20.08.2021 21:11:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może wszędzie widzę podstępy, albo przemawia przeze mnie brak doświadczenia.

konkurs na fb. 10 nagród. Napisali do trzech osób pod ich komentarzem konkursowym , że wygrali. Ktoś zadał pytanie, a co z resztą laureatów ? Odp: udało nam się z nimi skontaktować w rozmowie prywatnej.

Trzy osoby widać kto wygrał. Reszty nie wiadomo.

Oczywiście w regulaminie, że odpowiedź miała rozpoczynać się od konkretnych słów a jedna z trzech nagrodzonych osób tego nie zrobiła

Ponieważ dość mało było zgłoszeń na liczbę nagród (ok 40/10 nagród ) to czy dobrze przypuszczam, że do nikogo nie napisali więcej a de facto nagrodzili trzy osoby ? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6802589 Napisano: 20.08.2021 14:49:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
dwaburekoty napisał(a):

banka-manka napisał(a):

U mnie też Tołpa Rossman  emotka  mail 9:42, 200 zł.
PS: Rezerwa może jest możliwa, bo na odsyłkę danych jest 3 dni robocze.


czyli dzisiaj jest ostatni dzień na wysyłkę.

Dokładnie. Może informowali na raty. Oczywiście mnie nie poinformowali heh

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6802509 Napisano: 20.08.2021 10:14:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
pati12b napisał(a):

Tołpa Rossmann 200zł @9.42
rezerwa?



chyba za wcześnie na rezerwe Wyświetl w wątku >>

FBmonika33

#6802428 Napisano: 19.08.2021 19:03:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Czekoladki z loterii DPD.

Po x próbach Wyświetl w wątku >>

FBmonika33

FBmonika33

#6802304 Napisano: 19.08.2021 12:59:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
BP mnie nie lubi, a my lubimy tankować tam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmonika33

#6802227 Napisano: 19.08.2021 08:51:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Meridol wyśle zestawy do 30 września emotka mają opóźnienie Wyświetl w wątku >>
0 0