Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agakrecona

agakrecona

#6873358 Napisano: 01.08.2022 10:41:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wąteczku emotka  ześlij deszcz nagród emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

agakrecona

#6842630 Napisano: 04.02.2022 20:27:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka  Jest już luty, a ja jeszcze nie mam żadnej wygranej w nowym roku emotka  Poproszę o wygraną  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agakrecona

#6841367 Napisano: 30.01.2022 14:25:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
Urbanek gratulacje ❤️❤️❤️ Wyświetl w wątku >>
1 Urbanek 0

agakrecona

#6837398 Napisano: 13.01.2022 14:50:12 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
pakowa napisał(a):

Gdzie dostanę produkty VOIGT ?

O i ja jestem ciekawa gdzie można zakupić produkty VOIGT?  Wyświetl w wątku >>
0 0

agakrecona

#6833439 Napisano: 24.12.2021 17:21:44 w WC - rozmowy o wszystkim
[quote=

tea]Czy ktoś z Was przechodził COVID w domu? Jakie mieliście objawy?

 Ja przechodzę w tej chwili covid w domu, a kwarantannę mam od 20 do 30 grudnia emotka Moje objawy, kaszel masakryczny,osłabienie, ból mięśni, brak węchu i smaku. emotka  Z nikim nawet nie rozmawiam przez tel, bo jest to mega dla mnie wysiłek. Zdrowia wszystkim życzę ❤️ Wyświetl w wątku >>

agakrecona

#6831337 Napisano: 15.12.2021 16:02:49 w Gratulacje! Dla wygranych!
Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za Gratki emotka Wyświetl w wątku >>

agakrecona

#6831236 Napisano: 15.12.2021 13:38:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
Kochani, dziękuję Wam wszystkim za Gratulacje. 😘 Wyświetl w wątku >>

agakrecona

#6831188 Napisano: 15.12.2021 12:06:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ciasteczkowe Kolo Fortuny - wygrana z 29 listopada emotka  Nagroda I stopnia. Wyświetl w wątku >>

agakrecona

#6828197 Napisano: 05.12.2021 12:52:01 w Wkurza mnie...
sssylwiaaa napisał(a):

agakrecona napisał(a):

Wkurza mnie moja przyjaciółka🤔🤔Pochwaliłam się wygraną i tak jak do mnie dzwoniła parę razy dziennie , to od pięciu dni cisza, Hm, a tak naprawdę może pospieszyłam się z radością, bo jeszcze muszą zweryfikować paragon czy wszystko się zgadza. ❤️Serce mnie boli, bardzo mi zależy żeby dalej przy mnie była, dużo mi pomogła po śmierci mojego męża. 💕A może nie warto czasami się chwalić? Jak już będę pewna wygranej, to napiszę na forum, bo byłam niedowiarkiem ze można wygrać coś większego, a tak dam nadzieję innym. 😘

Prawdziwych przyjaciół można poznać w biedzie piszą. Ja dopiszę jeszcze, czy prawdziwie potrafią cieszyć się Twoim szczęściem. Życie weryfikuje       

W punkt, nic dodać nic ująć 🤔 Wyświetl w wątku >>
2 gonika, masza 0

agakrecona

#6828151 Napisano: 05.12.2021 09:37:25 w Wkurza mnie...
domika napisał(a):

agakrecona napisał(a):

Wkurza mnie moja przyjaciółka🤔🤔Pochwaliłam się wygraną i tak jak do mnie dzwoniła parę razy dziennie , to od pięciu dni cisza, Hm, a tak naprawdę może pospieszyłam się z radością, bo jeszcze muszą zweryfikować paragon czy wszystko się zgadza. ❤️Serce mnie boli, bardzo mi zależy żeby dalej przy mnie była, dużo mi pomogła po śmierci mojego męża. 💕A może nie warto czasami się chwalić? Jak już będę pewna wygranej, to napiszę na forum, bo byłam niedowiarkiem ze można wygrać coś większego, a tak dam nadzieję innym. 😘

Niestety duże wygrane weryfikują nawet najstarsze przyjaźnie. Przykre to. Z może sama do niej zdzwoń? Zapytaj co słychać, czemu ucichła ?

P.S Jestem pewna że paragon zweryfikują pozytywnie, ale znam ten strach                                      Dzwoniłam do niej na drugi dzień i niestety była bardzo chłodna, nieuprzejma. Przeczekam, niech się oswoi i znowu wszystko wróci do normy. Następnym razem jak coś wygram, to się zastanowię czy dla niej o tym powiedzieć. 🤔 Hm, Jednego dnia cieszyłam się wygraną, a drugiego dnia płakałam, okazało się że moja 14 letnia yorczka ma nowotwór złośliwy i w tej chwili o nią walczę ❤️❤️

Wyświetl w wątku >>
1 domika 0

agakrecona

#6828144 Napisano: 05.12.2021 09:23:44 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie moja przyjaciółka🤔🤔Pochwaliłam się wygraną i tak jak do mnie dzwoniła parę razy dziennie , to od pięciu dni cisza, Hm, a tak naprawdę może pospieszyłam się z radością, bo jeszcze muszą zweryfikować paragon czy wszystko się zgadza. ❤️Serce mnie boli, bardzo mi zależy żeby dalej przy mnie była, dużo mi pomogła po śmierci mojego męża. 💕A może nie warto czasami się chwalić? Jak już będę pewna wygranej, to napiszę na forum, bo byłam niedowiarkiem ze można wygrać coś większego, a tak dam nadzieję innym. 😘 Wyświetl w wątku >>

agakrecona

#6828074 Napisano: 04.12.2021 20:06:59 w Żegnamy zmarłych
Mia zdrówka ❤️. Co za dzień, nienawidzę pogrzebów, a do tego Białystok od rana przywitał nas śniegiem, to oznaczało lodowisko przez kilka godz, zanim wyjadą solarki. 🤔Hm, mój strach w oczach od rana, ale przecież obiecałam całej grupie, że odbiorę osobiście wiązankę i dostarczę, a nie mogłam was zawieść. Niestety, bylam tylko w Domu Pogrzebowym, złożyłam kondolencję rodzinie od całej grupy.Wyprowadzenie z Domu Pogrzebowego opóźniło się o pół godz, Ksiądz sie spóźnił  podejrzewam, że to przez pogodę 🤔Zrobiłam zdjęcie wiązanki i jedne z Domu Pogrzebowego, tylko wydaję mi się że to rodzina musiałby wyrazić zgodę na pokazanie zdjęcia Urny na grupie.     Pozdrawiam Agnieszka  Wyświetl w wątku >>

agakrecona

#6827853 Napisano: 03.12.2021 17:54:24 w Żegnamy zmarłych
Kochani emotka obiecuję Wam wszystkim, że jutro odbiorę i dostarczę wiązankę do Domu Pogrzebowego.
Pozdrawiam
Agnieszka Wyświetl w wątku >>

agakrecona

#6788256 Napisano: 14.06.2021 18:58:47 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam Hulajnogę Razor wygrana z Oreo  z kaskiem (L-Xl 51-61 cm).Minimalny wiek uzytkowania +6 lat.  200 zl + przesyłka  Wyświetl w wątku >>
0 0