Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika zdechlak-ponurak

zdechlak-ponurak

#6796156 Napisano: 20.07.2021 07:39:05 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy były już wykonywane przelewy z Lambi (Spar)? Nie otrzymałem informacji o utracie prawa do nagrody (paragon faktycznie miał dwie białe plamki, ale obok była zapisana ta sama cena). Wyświetl w wątku >>
0 0

zdechlak-ponurak

#6784108 Napisano: 26.05.2021 22:06:12 w Zdjęcia naszych wygranych
Skarpetki z Salatino są wyjątkowo wycenione zgodnie z faktyczną ceną Nanushek. Mogli pytać o rozmiarówkę, bo da się w tym chodzić. Napis na paluchach. Na buffa rachunku nie odsyłałem, a skarpety z kolorem lubię. Wyświetl w wątku >>

zdechlak-ponurak

#6779627 Napisano: 07.05.2021 08:27:49 w Czy informują/ informowali?
Czy informowała już Regina za ostatni tydzień? Wyświetl w wątku >>
0 0

zdechlak-ponurak

#6778053 Napisano: 28.04.2021 11:34:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lubiejesien napisał(a):

Dzień dobry,ze względu bezpieczeństwa związanego z dostarczaniem kart przez firmę kurierską - wysłaliśmy karty niezasilone.Informujemy, że karta jest już aktywna.Pozdrawiamy,FORTIS

Wpadłem w panikę nad pustą kartą. Założyłem specjalnie konto, ale inni, jak widać mnie, wyprzedzili.
Tak powinno się wysyłać każdą paczkę, różnie bywa. Wyświetl w wątku >>
0 0

zdechlak-ponurak

#6778050 Napisano: 28.04.2021 11:32:21 w WC - rozmowy o wszystkim

Dzieciak poszkodowany bo chrzestnych nie stać na prezent za tysiąc złotych??? Litości. Ty nawet nie wiesz jak ciężko w ogóle chrzestnych znaleźć - ludzie nimi nie chcą być. A co do obecnych dzieci to na dobrą sprawę mają wszystko - komórkę, laptop, tablet, rower, konsolę... Nie potrafią szanować pieniędzy ani tego co im się daje, ich wymagania typu "chcę klocki" które kosztują 500 czy 600 zł - są chore. Gdy zapytałam córkę co chce na komunie stwierdziła że lalkę (której koszt to 200 zł) i żeby przyjechała jej ciocia (chrzestna) bo dawno jej nie widziała (daleko mieszkamy od siebie). Koniec życzeń.

Dzień dobry, to mój pierwszy post. 
Faktycznie są sytuacje, gdzie dziecko może być pokrzywdzone, zmuszone do zorganizowania komunii czy osiemnastych urodzin dla rodziny, z którą w ogóle nie utrzymuje kontaktu. 
Z powodu zbyt niskiej kwoty podarowanej na 18. urodziny kuzynki (!) zostaliśmy wykluczeni z klanu. emotka  Rodzina założyła, że musimy podarować dużo, bo lepiej zarabiamy. Byliśmy pomijani przy zaproszeniach do czasu urodzin babci, gdzie przy stole pojawiły się sugestie, że moja partnerka jest nieudacznikiem, gdyż ze względów zdrowotnych nie zdążyła jeszcze zrobić prawa jazdy. Rodzice dziewczyny uznali, że ona i tak się do tego nie nadaje. (!) Takiej rodzinie to najlepiej bata podarować. Wyświetl w wątku >>