Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika elmas

elmas

#7189857 Napisano: dzisiaj o 22:26:56 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anaesth napisał(a):

DPD Bis Media to będzie bon do ITM z Eduscho?

Prawie na pewno tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7189854 Napisano: dzisiaj o 22:18:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

Można emotka  Ale nie wiem który numer, mi pomagała Pani ekspedientka i razem kombinowaliśmy.

Mi powiedziała, że ona takiej karty nie widziała nigdy

Musisz wybrać płatność kartą podarunkową, a potem zeskanować kod kreskowy.

O dzięki! Skanuje się tam gdzie produkty?

Tak, a jeśli normalnie kod nie wchodzi, to najlepiej użyć ręcznego skanera emotka

Ja wczoraj próbowałam na samoobsługowej i w żaden sposób nie chciała mi się ta karta zeskanować emotka

Kurczę, ja tak płaciłam wiele razy. A próbowałaś trochę powiększyć ten kod? Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7189839 Napisano: dzisiaj o 21:05:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

Można emotka  Ale nie wiem który numer, mi pomagała Pani ekspedientka i razem kombinowaliśmy.

Mi powiedziała, że ona takiej karty nie widziała nigdy

Musisz wybrać płatność kartą podarunkową, a potem zeskanować kod kreskowy.

O dzięki! Skanuje się tam gdzie produkty?

Tak, a jeśli normalnie kod nie wchodzi, to najlepiej użyć ręcznego skanera emotka Wyświetl w wątku >>

elmas

#7189836 Napisano: dzisiaj o 20:59:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

Można emotka  Ale nie wiem który numer, mi pomagała Pani ekspedientka i razem kombinowaliśmy.

Mi powiedziała, że ona takiej karty nie widziała nigdy

Musisz wybrać płatność kartą podarunkową, a potem zeskanować kod kreskowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7189652 Napisano: dzisiaj o 11:01:47 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
E-voucher wyjątkowyprezent.pl o wartości 1000 zł (ważny do 12.06.2027) sprzedam za 800 zł lub wymienię na bony (Dino, Netto, Intermarche, Lidl, Biedronka, Rossmann, Orlen, Moya) o wartości 900 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7189143 Napisano: 05.07.2024 12:31:02 w Pomocy!!!!
12klauduuus napisał(a):

elmas napisał(a):

renatak0renatak0 napisał(a):

Ktoś sie może orientuje co dzisiaj poszło DHL z Warszawy?

Podejrzewam, że to bon do Intermarche z konkursu Eduscho.

Też mam takie nadanie i zastanawiam się co to może być

U mnie to był jednak zestaw ketchupów Pudliszki emotka Wyświetl w wątku >>

elmas

#7188824 Napisano: 04.07.2024 14:57:19 w Pomocy!!!!
renatak0renatak0 napisał(a):

Ktoś sie może orientuje co dzisiaj poszło DHL z Warszawy?

Podejrzewam, że to bon do Intermarche z konkursu Eduscho. Wyświetl w wątku >>

elmas

#7188809 Napisano: 04.07.2024 14:28:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiaaa85 napisał(a):

Heinz biedronka tam przychodziło jakieś potwierdzenie na e-mail ? Wysłałam 2 zgłoszenia.Mąż ma 2 e-mail o wygranej z różnych godzin  i teraz nie wiem czy organizator się pomylił czy wysłałam 2 zgłoszenia na męża zamiast 1 na siebie emotka  Nie wiem jak to sprawdzić teraz.

Muszą mieć jakiś błąd w systemie - ja też dostałam dwa maile o różnych godzinach, a grałam tylko raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7188777 Napisano: 04.07.2024 13:08:35 w Pomocy!!!!
ochenka napisał(a):

Proszę o pomoc. Który to numer paragonu na paragonie z Orlenu? Ten po prawej u góry czy ten z literą F?

Ten po prawej - w regulaminie jest o tym wzmianka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

elmas

#7187608 Napisano: 01.07.2024 13:45:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Malgorzata1234 napisał(a):

Hej. Czy ktoś wygrał ze Smolara z konkursu Dove? Nie mogę znaleść tego konkursu w laureatach

Jeśli wygrasz, dostaniesz w mailu link do formularza (a wygraną możesz sobie sprawdzić w Wynikach). Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7185483 Napisano: 24.06.2024 00:09:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

Ja też napisałam zwrotkę o Oreo, zakładając, że kropka się pomyliła  emotka

Ja założyłam, że mieli na myśli "verse", więc również napisałam zwrotkę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7185083 Napisano: 21.06.2024 14:52:56 w Smolar
biegacz1 napisał(a):

elmas napisał(a):

biegacz1 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

TurboMike napisał(a):

No niestety, Smolarek też ma czarne listy ale ogólnie też uważam że jest to w miarę profeska. Co do odpisywania to nie mam zastrzeżeń. Szkoda tylko że przy takiej liczbie konków które biorą... oceniają zgłoszenia raczej wybiórczo ;/


a za co można "wskoczyć" na czarną listę?

ja trafiłem na listę, bo się upomniałem o wysyłkę nagród, których termin minął. Wcześniej też ich lubiłem - potrafili mnie nagrodzić 10 razy w miesiącu emotka  a od tego maila z upomnieniem ani jednej nagrody w niczym - od jakiś 5 lat.

I naprawdę wolałeś grać przez te pięć lat z zerowym wynikiem niż po prostu użyć innego maila i numeru telefonu? Jeśli się nie mylę, w wielu konkursach Smolar nie wymaga więcej danych przy zgłoszeniu, więc nie wiedziałby, że to "ten, który upomniał się o nagrodę".

Nie będę zakładał nowego maila, bo ktoś jest łódzką kurwą i oszustem emotka

Nowego maila zakładał nie będziesz, ale będziesz tracił pieniądze na produkty konkursowe i czas na pisanie zgłoszeń?  Przez pięć lat musiało się tego nazbierać. Cóż, jak kto woli. Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7185043 Napisano: 21.06.2024 13:36:58 w Smolar
biegacz1 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

TurboMike napisał(a):

No niestety, Smolarek też ma czarne listy ale ogólnie też uważam że jest to w miarę profeska. Co do odpisywania to nie mam zastrzeżeń. Szkoda tylko że przy takiej liczbie konków które biorą... oceniają zgłoszenia raczej wybiórczo ;/


a za co można "wskoczyć" na czarną listę?

ja trafiłem na listę, bo się upomniałem o wysyłkę nagród, których termin minął. Wcześniej też ich lubiłem - potrafili mnie nagrodzić 10 razy w miesiącu emotka  a od tego maila z upomnieniem ani jednej nagrody w niczym - od jakiś 5 lat.

I naprawdę wolałeś grać przez te pięć lat z zerowym wynikiem niż po prostu użyć innego maila i numeru telefonu? Jeśli się nie mylę, w wielu konkursach Smolar nie wymaga więcej danych przy zgłoszeniu, więc nie wiedziałby, że to "ten, który upomniał się o nagrodę". Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

elmas

#7184712 Napisano: 20.06.2024 12:49:18 w Smolar
magie1982 napisał(a):

Gdzie znaleźć kod, na który wygrałam w smiejzelkach?

Na Twoim miejscu skontaktowałabym się z Żabką - chyba tylko tak można odzyskać kod, który zniknął z aplikacji. Wyświetl w wątku >>

elmas

#7181802 Napisano: 10.06.2024 12:25:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
toka napisał(a):

Myślicie że na konkurs Foxy może byc mała paczka chusteczek za 50groszy?

Nie, na stronie loterii (FAQ, punkt 15) jest wyraźnie napisane, że tylko opakowania zbiorcze. Chyba że piszesz o jakimś innym konkursie. Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

elmas

#7168840 Napisano: 10.04.2024 00:00:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
maryjane napisał(a):

A czy ktoś dostał już zestaw dzbanków z teekanee? Mi sie wydawało, że mają czas na wysyłkę do 10.04, a to już za parę minut…

Do mnie zestaw dotarł 20 marca. Wyświetl w wątku >>
1 maryjane 0

elmas

#7168592 Napisano: 08.04.2024 16:55:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

byekitty napisał(a):

I gdzie te główne z coolek? Karolinę usunęli... Były chociaż maile?

Chyba dopiero po zaćmieniu słońca puszczą emotka

A to główne z dziennych tylko będą wybierane?

Byłoby to logiczne, choć nie ma tego wprost powiedzianego w regulaminie

No dokładnie, dlatego dopytuję, nawet dziennej mi nie dali na, 100 na paragony wydałam 🫣

Moim zdaniem to wcale nie jest takie logiczne - bo przecież możliwe, że ktoś wysłał swój świetny tekst, ale akurat tego dnia trafiło się pięć osób z jeszcze ciekawszymi tekstami. Takie nienagrodzone zgłoszenie wciąż mogłoby być lepsze niż cała reszta zgłoszeń (łącznie z tymi wyróżnionymi w innych dniach). Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

elmas

#7167979 Napisano: 04.04.2024 15:40:31 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
taak napisał(a):

Dostał ktoś klocki z tego konkursu InPost?

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-na-swieta-brykaj-z-inpost-pay

Do mnie dotarły pod koniec stycznia. Wyświetl w wątku >>
2 taak, ReneK 0

elmas

#7167153 Napisano: 29.03.2024 07:04:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

mydło to chyba nie bierze udziału

A czemuż nie, dowolny to mydło może być emotka

Może być mydło , ważne , żeby jeden produkt był dla mężczyzn a drugi dowolny :)

no raczej nie, trzeba sobie przeczytać rozpiskę produktów promocyjnych która jest w regulaminie. Produkty które biorą udział w konkursie mają "x". Żadne mydło "X" nie ma...

to jednak dobrze interpretuje

Mydło to jest produkt promocyjny, tyle że nie ten "męski" - możesz więc kupić mydło plus męski żel pod prysznic albo dwa męskie żele pod prysznic, ale nie możesz kupić dwóch mydeł. Wyświetl w wątku >>

elmas

#7165642 Napisano: 21.03.2024 03:11:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anaesth napisał(a):

Czy karty do Rossmanna z Tresemme już słali? Widziałam, że zestawy produktów szybko dostarczyli.

Chyba jeszcze nie wysyłali - w każdym razie ja też czekam. Wyświetl w wątku >>