Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#7128254 Napisano: 03.10.2023 17:53:05 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

pink086 napisał(a):

asiam napisał(a):

CZy ktoś wie ile kosztują Nudle Knorr w Biedronce ?

ponad 5zł za 2szt

od dzis 1,89 za sztukę przy zakupie 3, ale to drozej wychodzi

to chyba tylko w twojej aplikacji i jednorazowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7128166 Napisano: 03.10.2023 12:11:57 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Wkurza mnie,ze zupełnie nie radzę sobie z wyborem oferty na karę  dla telefonu. M9ze ktoś dorad,i? Juz wpisałam się w wątek POMOCY. Kazda sugestia mile widziana i może pomoze wpisać się w wątek CIESZĘ SIĘ

Ja wybrałam t-mobile. Jak do konkursów tylko to 5 zł wystarczy co miesiąc. Jak do używania to za 25 zł mam darmowe rozmowy, smsy i 10 gb, plus co chwile konkursy w których już kilka razy wygrałam.

ja wciąż jestem w playu na kartę. 50 zł na 3 miesiące mi starcza bo bardzo mało dzwonię. Tylko internet kupuję za 5 zł (1GB) bo to też mi starcza. Mąz jest w Heyah na kartę - 30 zł miesięcznie. A on też mało dzwoni ale podobno dobra oferta.

to może lepiej się zastanów nad przejściem do faktmobile, tam za 3zł masz 1gb internetu, albo/i za dodatkowe 3zł masz pakiet 50min/50smsów oraz 250mb na miesiąc. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7126279 Napisano: 25.09.2023 17:09:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy do kogoś dotarł ten Elmex? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7125644 Napisano: 22.09.2023 14:00:48 w SZUKAM....
stokrotka238 napisał(a):

Czy w konkursie z krówkami Muller po weryfikacji pojawia się  coś? Czy ta strona tak wisi tylko jeśli się nie wygra?

po zagraniu pojawia się informacja o wygraniu lub ze zagrałeś za szybko albo ze byłaś za wolna i nie wygrałaś. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7125643 Napisano: 22.09.2023 13:59:55 w SZUKAM....
czy ktoś już korzystał z aplikacji rządowej e-paragon? I czy jakaś agencja reklamowa przyjmuję takie paragony? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7124539 Napisano: 18.09.2023 21:20:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Jak długi czekaliście z jeżyków na zamówione ciasteczka z wygranego vouchera za 50 zl
a zamawiałam pod koniec sierpnia i dalej czekam na wafelki.... a jak to u was wygląda?

ja otrzymałem po 2-3 dniach od zamówienia Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7124343 Napisano: 17.09.2023 23:51:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

Wie ktoś w którym miejscu w Biedronce znajdują się słoiczki z przyprawami Kamis?

pewnie będzie specjalny stand z produktami Kamis. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7124026 Napisano: 15.09.2023 21:12:51 w SZUKAM....
emi napisał(a):

Czy ktoś korzystał z kodu BOLS Marine do Biedronki ?
Jak to działa ?
KOD mam i co dalej ?
Przepraszam, jeśli temat już był poruszany

jak to jest zwykły ekod do biedronki, to na kasie samoobsługowej klikasz w płatność i wybierasz e-kod i wbijasz te cyfry. Wyświetl w wątku >>
2 radosna, emi 0

dany-duszek

#7123823 Napisano: 15.09.2023 10:18:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
parad0x napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Czy w BIedronce są Müllermilch ?

Tak są, ale u mnie tylko truskawkowe mają opakowanie promocyjne. 

Czy ktoś ma informację kiedy nastąpi wysyłka rzeczy z Monstera/UFC? Wygrałem czapkę chyba z 2 miesiące temu i cisza 🤣...

a oni nie będą słali po całej loterii? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7123822 Napisano: 15.09.2023 10:18:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
parad0x napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Czy w BIedronce są Müllermilch ?

Tak są, ale u mnie tylko truskawkowe mają opakowanie promocyjne. 

Czy ktoś ma informację kiedy nastąpi wysyłka rzeczy z Monstera/UFC? Wygrałem czapkę chyba z 2 miesiące temu i cisza 🤣...

u mnie są truskawkowe i czekoladowe w biedronce promocyjne Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7123625 Napisano: 14.09.2023 13:50:05 w SZUKAM....
baxter napisał(a):

Szukam kodów znizkowych do Ikei, jest cos obecnie?

jest tylko opcja ze zjesz sobie za 40zł w restauracji Ikea i tyle otrzymasz zniżki do wykorzystania na zakup mebli lub akcesoriów za minimum 200 zł w sklepie IKEA https://www.ikea....i-ikea-za-min-40.pdf Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

dany-duszek

#7122615 Napisano: 10.09.2023 13:17:27 w Smolar
visserarthur napisał(a):

monisss napisał(a):

Czy na Bref z Lidla musze lecieć po pieczątkę jak mam kostki do wc kw. 20.99 ?

W bazie nie ma loterii Bref w Lidl.

przecież chodzi ogólnopolską loterię Bref, a zakupy zrobiła w lidlu i ma taki opis. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7121401 Napisano: 04.09.2023 18:58:56 w Wkurza mnie...
margotkowe napisał(a):

mietowa napisał(a):

margotkowe napisał(a):

Wkurza mnie to, że w punkcie odbioru paczek powiedziano mi, że była do mnie jeszcze jedna przesyłka, ale ją odesłali i nie mają już numeru paczki w systemie. Natomiast na infolinii firmy kurierskiej dowiedziałam się, że bez numeru przesyłki nie są w stanie mi pomóc emotka  Pewnie już nie dowiem się, co to było...

Może prześledź na forum, co było wysyłane mniej wiecej w tych dniach i w czym grałaś, a co do Ciebie nie dotarło, a potem skontaktuj się z agencją reklamową. Ja przerabiałam to dokładnie wczoraj i mi się udało emotka .

Dobry pomysł. Właśnie tak zrobię, dziękuję za radę emotka

może zainstaluj aplikacje tego przewoźnika i zobacz czy nie ma historii paczek do ciebie. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7121116 Napisano: 03.09.2023 13:42:31 w SZUKAM....
czy ktoś ma jakiś adres pocztowy do osoby ze zbiórek gdzie można wysłać maskotki? Adres do osoby nie fundacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7121113 Napisano: 03.09.2023 13:30:02 w WC - rozmowy o wszystkim
Emilia0604 napisał(a):

[quote=[quote=Czyli rozumiem,ze jak w trakcie zakupu nie miałam ustawionej daty, to już po ptokach?  Ustawiłam dopiero teraz Ae nic się nie pojawiło, żaden kod🥺😥



dany-duszek]

Emilia0604 napisał(a):

A ja mam pytanie, gdzie znaleźć kod promocyjny w aplikacji żabka? Myślałam, ze trzeba wpisać ten kod, który skanuje się w sklepie (swoją karte). Nie mam pojęcia o jaki kod chodzi?

kod powinien się pojawić na samej górze, tam gdzie możesz kupić za żappsy produkty. Jak nie masz to sprawdź czy masz ustawione w ustawieniach rok urodzenia jak to konkurs z piwem.

dany-duszek]
Emilia0604 napisał(a):

A ja mam pytanie, gdzie znaleźć kod promocyjny w aplikacji żabka? Myślałam, ze trzeba wpisać ten kod, który skanuje się w sklepie (swoją karte). Nie mam pojęcia o jaki kod chodzi?

kod powinien się pojawić na samej górze, tam gdzie możesz kupić za żappsy produkty. Jak nie masz to sprawdź czy masz ustawione w ustawieniach rok urodzenia jak to konkurs z piwem.możesz tylko napisać do nich wiadomość, może ci wyślą kod. Przez aplikacje żappka Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7121040 Napisano: 02.09.2023 23:16:20 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Allegro smart na miesiąc wymienię na 10 monet allegro Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7121039 Napisano: 02.09.2023 23:15:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

maverick napisał(a):

ineska1991 napisał(a):

Udało wam się gdzieś kupić kinder opakowania promocyjne ? Paragony chyba nie są potrzebne ?

Tak, ale w większości sklepów są z stara akcja o foto, te z talentami i info o Allegro trudniej dostać ale są m.jn Lewiatan 100g 6.69zl

Kaufland ale tylko duze 7, 49

Ale tam i tak trzeba kod z dużego opakowania albo 2 kody z małego.

minimum 100 a ja mam 150

Od poniedziałku pewnie w gazetce Biedronki będą z promocją 150 g po 6,99. Widziałem w jednej stand z info o Loterii.

od poniedziałku będzie też 2 małe po 2,49zł/szt czyli za 2szt 5zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7120929 Napisano: 02.09.2023 11:15:11 w SZUKAM....
estrelitta napisał(a):

Gdzie można kupić papier Regina pakowany po 4 szt?

auchan, ale tam słaby opis na paragonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7120928 Napisano: 02.09.2023 11:14:00 w WC - rozmowy o wszystkim
Emilia0604 napisał(a):

A ja mam pytanie, gdzie znaleźć kod promocyjny w aplikacji żabka? Myślałam, ze trzeba wpisać ten kod, który skanuje się w sklepie (swoją karte). Nie mam pojęcia o jaki kod chodzi?

kod powinien się pojawić na samej górze, tam gdzie możesz kupić za żappsy produkty. Jak nie masz to sprawdź czy masz ustawione w ustawieniach rok urodzenia jak to konkurs z piwem. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7119911 Napisano: 29.08.2023 19:03:58 w SZUKAM....
KuntaKinte napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

KuntaKinte napisał(a):

W których sklepach mogę zapłacić wirtualną kartą Sodexo?

a sprawdzałaś w aplikacji portfel (na androide) czy można ją dodać i płacić normalnie w sklepach stacjonarnych?

yyy to nie dla mnie,jakaś nowa aplikacja,itp  wolę formę w podsumowaniu zakupów-zapłać kartą sodexo,ktoś coś wie?

a myślałem ze płacisz zbliżeniowy telefonem.

KuntaKinte napisał(a):

visserarthur napisał(a):

KuntaKinte napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

KuntaKinte napisał(a):

W których sklepach mogę zapłacić wirtualną kartą Sodexo?

a sprawdzałaś w aplikacji portfel (na androide) czy można ją dodać i płacić normalnie w sklepach stacjonarnych?

yyy to nie dla mnie,jakaś nowa aplikacja,itp  wolę formę w podsumowaniu zakupów-zapłać kartą sodexo,ktoś coś wie?

Z tego, co pamiętam, ja swoją wymieniłem kiedyś na kod Allegro.

Było by fenomenalnie,gdyby tak się dało wymienić.Jak możesz napisz do mnie na priv jak tego dokonać.

tutaj powinno dać się kupić kartę: https://alerabat.com/karty-podarunkowe lub https://giftcards.plente.com/shop/

Przy płatności trzeba wybrać płatność kartą płatniczą jak masz numer kart, datę ważności i kod cvc Wyświetl w wątku >>