Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#7179725 Napisano: 01.06.2024 23:26:07 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

czy ktoś płacił może kartą e-goodie? Tam można płacić tylko do wysokości karty czy może można więcej (i dopłacać różnicę drugą kartą)? Dzisiaj nie poszła mi płatność za zakupy online...

to jest jak zwykła karta płatnicza i sklep pobiera całą kwotę z tej karty, więc musisz znaleźć sklep który przyjmuję płatności dwoma płatnościami, ale musisz podać kwotę jaką ma pobrać z tej karty e-goodie bo inaczej będzie chciało pobrać całą kwotę. Jaki to sklep? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7179319 Napisano: 30.05.2024 23:06:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Gdzie kupujecie promocyjną pizzę na Hyperloterię?

w auchanie są. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7179284 Napisano: 30.05.2024 19:12:59 w Paragony na trwające konkursy
Posiadam paragon J Beam 1L zamienię na inny paragon/y lub kody z piwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7179172 Napisano: 29.05.2024 21:59:38 w Żabka
aja napisał(a):

aja napisał(a):

notta napisał(a):

atlantydek napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

olunka napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Udało się dziś komuś dostać kod Magnum po zakupie?

a dochodza kody?

Słyszałem, że nie

No właśnie nie przychodzi kod:(  info jakieś było którego dokładnie nie pamiętam, w stylu "błąd kodu" 15zl poszło w piii

U mnie był w sobotę brak kodu. napisałem na kontakt, dostałem dziś bez żadnego maila 4 kody do appki, żaden nie działa. Czeski film, wcale nie balijski

Coś im sie psuje. Z monsterem to samo bylo i żubrówką.

Ja dziś kodu nie dostałam, za zakup 2 lodów Magnum, napisałam na kontakt i czekam.

Wczoraj dosłali mi kod z Magnum,ale dziś z 3 innych znów kodu nie ma. Dodatkowa praca pisać do nich, żeby móc zagrać.

zakup był do wczoraj, dlatego dzisiaj nie dostałaś Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7178662 Napisano: 27.05.2024 22:16:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jak będzie 20tys łapek w górę będzie do wygrania dom:
https://www.youtu.../watch?v=BbOqSsPb6fo Wyświetl w wątku >>
1 MamaKinga 0

dany-duszek

#7177815 Napisano: 23.05.2024 17:28:08 w Co można dostać gratis?
Catcat napisał(a):

pioge7 napisał(a):

karkocka napisał(a):

nakarm żabu i odbierz frytki za 1 żabsa

są w ogóle te frytki gdzies dostepne w grze? bo u mnie nie ma emotka

trzeba ożywić Żabu jak nie miałeś go aktywnego i zamknąć i otworzyć aplikację jeszcze raz, wtedy pojawiają się frytki do wybrania

mi zniknął kupon, więc chyba wyczerpała się pula odbioru tych frytek. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7177814 Napisano: 23.05.2024 17:26:03 w Co można dostać gratis?
29renata napisał(a):

kinia1503 napisał(a):

Teraz za zakup produktów NIVEA SUN otrzymasz zwrot do 25 zł!**JAK WZIĄĆ UDZIAŁ? 
1. Kup dowolny produkt NIVEA SUN i zachowaj paragon
 2. Zarejestruj paragon na stronie nivea.pl/total-sun 3. Odbierz zwrot pieniędzy do 25 zł**Akcja trwa w terminie 13.05-15.06.2024 r.


KOMUNIKAT: Z dniem 23.05.2024 r. w życie wchodzi zaktualizowana wersja regulaminu
wprowadzająca możliwość wysłania zgłoszenia pocztą elektroniczną na
adres cashback@swiatnivea.pl.

Aby można wysłać zgłoszenie przez stronę plik nie może mieć więcej niż 120 KB Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7175581 Napisano: 15.05.2024 12:46:45 w WC - rozmowy o wszystkim
ReneK napisał(a):

as32572 napisał(a):

hej, jak wykorzystujecie kody blik na 10zł od Dudy?
Chciałam zapłacić w Carrefour, ale nie przeszedł (za długi kod).

Płaciłam dziś w Żabce jako płatność blik!bez problemu poszło!Nie można jedynie dopłacić ani grosza do transakcji oraz póki co nie znalazłam Żabki gdzie można by wypłacić 🤷

jak nie można dopłacić? Trzeba powiedzieć ze chcesz zapłacić 10zł blikiem, a reszta gotówką lub kartą i sprzedawca powinien ci to wprowadzić płatność 10zł, a później reszta do zapłaty. Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0

dany-duszek

#7175575 Napisano: 15.05.2024 12:40:51 w WC - rozmowy o wszystkim
ptaszyna napisał(a):

Hej, ma ktoś może kod zniżkowy na Flixbus?
Podobno są takie np. w klubie CCC.
Chciałby się ktoś podzielić?emotka

masz na pw kod 20% Wyświetl w wątku >>
1 ptaszyna 0

dany-duszek

#7175501 Napisano: 14.05.2024 22:48:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Gdzie najtaniej wychodzi Foxy?

W auchanie jest promocja ręcznik kuchenny za 4,98zł a drugi za 1gr, ale to i tak 1 los. Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

dany-duszek

#7175498 Napisano: 14.05.2024 22:46:07 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Dagaa napisał(a):

Gdzie najtaniej kupujecie produkty Felix?

Teraz w rossmanie jest za 11zł z Rossmann go 2 produkty 4-paki Wyświetl w wątku >>
1 Dagaa 0

dany-duszek

#7174145 Napisano: 08.05.2024 12:40:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

agicho napisał(a):

Jak długo czekaliście na blka z chupa chups?

ale tam blika nie ma do wygrania.

Ok.kod do bankomatu.jak zwał tak zwał .Na 100 zł są kody do bankomatu.

niby tak, ale blika można w każdym bankomacie, a ten kod tylko w euronet i trzeba wybrać inną opcję niż blik przy wypłacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7174141 Napisano: 08.05.2024 12:37:34 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Loteria "BLIKOMANIA"

Wyniki dostępne tutaj: https://www.blikomania.pl/
 - kolejny tydzień dodany Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

dany-duszek

#7173749 Napisano: 06.05.2024 16:22:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Jak informują z BLIKOMANII?

najpierw pojawia się lista na stronie, a po kilku dniach smsy i maile. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#7173748 Napisano: 06.05.2024 16:22:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w Fuzeatea dają więcej losów jak jest więcej produktów na paragonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7173195 Napisano: 01.05.2024 23:54:04 w WC - rozmowy o wszystkim
tereniagno napisał(a):

ReneK napisał(a):

as32572 napisał(a):

hej, jak wykorzystujecie kody blik na 10zł od Dudy?
Chciałam zapłacić w Carrefour, ale nie przeszedł (za długi kod).

Płaciłam dziś w Żabce jako płatność blik!bez problemu poszło!Nie można jedynie dopłacić ani grosza do transakcji oraz póki co nie znalazłam Żabki gdzie można by wypłacić 🤷

W zasadach realizacji jest napisane, że wypłatę kodem BLIK można realizować w WYBRANYCH sklepach Żabki,
ale nie widzę listy sklepów Żabkiemotka

chyba w większości sklepach można wypłacić, ale aby wypłacić trzeba coś kupić, więc można wypłacić 10zł minus koszt produkty czyli jak kupisz coś za 1,99zł możesz wypłacić 8,01zł i zapłacisz 10zł tym kodem.

Jak wypłacić pieniądze w Żabce?Chcesz wypłacić pieniądze w Żabce, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Podpowiadamy. Przeczytaj poradnik, w którym krok po kroku
wyjaśniamy jak wypłacić pieniądze z Żabki przy użyciu usługi cashback:

  1. Wybierz sklep Żabka: poszukaj najbliższego sklepu sieci. W której Żabce można wypłacić pieniądze? Taka usługa jest
    dostępna w każdym punkcie. Warto jednak upewnić się czy w kasie jest
    odpowiednia ilość gotówki oraz czy nie ma problemów z terminalem.
  2. Dokonaj zakupu: wypłata w sklepie jest możliwa po dokonaniu dowolnego zakupu. Może to być np. jakikolwiek produkt
    spożywczy albo cokolwiek innego. Nie ma minimalnej kwoty zakupu, usługa
    wypłaty gotówki jest możliwa nawet po zapłaceniu 1 grosza.
  3. Przygotuj kartę płatniczą (lub nie): upewnij się, że masz ze sobą odpowiednią kartę płatniczą i włóż ją do terminala.
    Zazwyczaj karty Visa i Mastercard są obsługiwane bez żadnych problemów.
    Czy można wypłacić pieniądze blikiem w Żabce? Tak! W tym przypadku nie
    potrzebujesz karty. Procedurę wypłaty za pomocą kodu blik wyjaśnimy w
    następnym punkcie.
  4. Wybierz kwotę do wypłaty: Na ekranie terminala pojawi się opcja wypłaty gotówki. Wprowadź kwotę wypłaty gotówki. Ile
    pieniędzy można wypłacić w Żabce? Dla kart Visa i Mastercard limit
    jednorazowej wypłaty gotówki w ramach usług cashback wynosi 1000 zł.
  5. Podaj numer PIN: Wprowadź swój numer PIN na klawiaturze terminala, aby potwierdzić wypłatę. Poczekaj na zakończenie
    transakcji. Kasjer wypłaci ci wybraną kwotę wypłaty gotówki.

źródło  https://www.topsp...zabce-z-karta-i-bez/ Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#7172851 Napisano: 29.04.2024 17:36:38 w Żabka
delfinka101 napisał(a):

Buu pomyliłam konkursy, tam tylko kurtki i zgrzewki tego napoju.

Po co ci ścierka od maty? Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

dany-duszek

#7172037 Napisano: 24.04.2024 21:05:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

Situation napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Z blikomani bylo info czyy poki co lista?

3 razy jestem na liście, oby jeszcze nie  emotka

Skąd wiesz że to Ty jeżeli jest podane tylko imię i pierwsza litera nazwiska blik jest tak popularny że zapewne udział bierze tysiące osób.

Nie napisal ze on tylko jego inicjaly. 3x tzn szanse wieksze ze moze raz chociaz sie pojawi. emotka
ja jestem 1x ale tutaj faktycznie zwykla zbieznosc moze byc

Jedni mają 3 szanse, inni 1, a ja tradycyjnie zero emotka

Na ciebie czeka dajmondemotka

czy w tym bliku wybierane są osoby które w danym dniu zapłaciły blikiem największą kwotę? Czy raczej trzeba jak najwięcej transakcji na byle jakie kwoty robić?

Raczej chodzi o jak największą liczbę transakcji (=więcej losów w losowaniu), a póki nie wprowadzą jakiejś dolnej granicy, to będą wygrywać tacy wytrwali, którzy będą sobie blikować wszystkie oszczędności z konta na konto po 1 groszu emotka

no chyba nie, bo transakcja minimum to 1zł. Wyświetl w wątku >>
2 rufus, anaesth 0

dany-duszek

#7172036 Napisano: 24.04.2024 21:04:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

Situation napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

rufus napisał(a):

Z blikomani bylo info czyy poki co lista?

3 razy jestem na liście, oby jeszcze nie  emotka

Skąd wiesz że to Ty jeżeli jest podane tylko imię i pierwsza litera nazwiska blik jest tak popularny że zapewne udział bierze tysiące osób.

Nie napisal ze on tylko jego inicjaly. 3x tzn szanse wieksze ze moze raz chociaz sie pojawi. emotka
ja jestem 1x ale tutaj faktycznie zwykla zbieznosc moze byc

Jedni mają 3 szanse, inni 1, a ja tradycyjnie zero emotka

Na ciebie czeka dajmondemotka

czy w tym bliku wybierane są osoby które w danym dniu zapłaciły blikiem największą kwotę? Czy raczej trzeba jak najwięcej transakcji na byle jakie kwoty robić?

a tam nie jest nadal ze trzeba trafić w bramkę aby wygrać? Czyli zrobić zakupy po czasie otwarcia bramki?

PS. Sprawdziłem i tak są to bramki

na każdy dzień przypadający na okres objęty losowaniem, wynikający z Kalendarza Losowań, Organizator
wylosuje 5000 (pięć tysięcy) szczęśliwych godzin w formacie godzina:minuta:sekunda: jedna dziesiąta
sekundy

Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

dany-duszek

#7171982 Napisano: 24.04.2024 17:26:09 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Loteria "BLIKOMANIA"

Wyniki dostępne tutaj: https://www.blikomania.pl/

Wyniki za 15.04 do 21.04 Wyświetl w wątku >>
1 leniuszka 0