Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#6824332 Napisano: 20.11.2021 23:35:08 w Reflinki
https://letyshops...l/winwin?ww=26223532

Jak zrobisz zakupy za 70zł to ja i ty otrzymamy po 10zł cashbacku.

Zalety LetyShops, których możesz użyć, aby zmotywować swoich znajomych

  • Powiększony cashback
    Znacznie łatwiej jest zaoszczędzić pieniądze, jeśli otrzymasz zwrot 20% zamiast 4%
  • 3300 sklepów z cashbackiem
    Znane platformy zakupowe i najlepsze sklepy w naszej ofercie. Ubrania,
    elektronika, produkty dla zdrowia i urody, zabawki i wszystko inne z
    cashbackiem.
  • Rabaty i kody promocyjne
    Mamy dla Ciebie ekskluzywne kody promocyjne i rabaty
  • Wypłata bez opłat Możesz wypłacić zebrany cashback na swój rachunek bankowy lub konto PayPal
Na letyshops mają cashback dla shopee gdzie za pierwsze zakupy możemy otrzymać rabat 15zł przy zakupach za 20zł z darmową wysyłką https://shopee.pl/m/witaj-w-shopee.
Możemy np kupić glade, airwick lub nivea men do konkursu:
https://shopee.pl...ec-976e-5710da414d3a
https://shopee.pl...3c-b267-44c135b4c8b3
https://shopee.pl...63-bbc2-2ee0ad542496

oraz otrzymujemy paczki paczkomatem więc także bierzemy w loterii inpostu jak odbierzemy w ciągu 2h od włożenia paczki przez kuriera. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6823500 Napisano: 17.11.2021 23:28:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fbmonika1966 napisał(a):

dla palaczy w BIEDRONCE,przy zakupie 2 paczek WINSTON LUB LD,DOSTAJESZ BON 5 ZL DO WYKORZYSTANIA,akcja trwa do 30.11.2021,za bon nie mozna kupicpapierosow,alkoholi i prod.zywienia pocz.musisz miec karte biedronkalub znac nr.telefonu osoby ktora ja maemotka

a nie trzeba najpierw kupić byle jakich papierosów i dopiero przy kolejnych zakupach trzeba kupić 2 paczki papierosów Winston, LD i min 5zł innych produktów? Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6822566 Napisano: 14.11.2021 17:35:00 w Oddam za darmo
Wprowadź otrzymany kod w Good Lood App w zakładce Nagrody. Voucher zostanie wygenerowany w postaci kodu QR w sekcji Nagrody-Moje Nagrody. Kod jest ważny do 20 listopada 2021.
Mam do oddania kody na porcie lodów z aplikacji Good Lood App, chętnych proszę o PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6822310 Napisano: 12.11.2021 17:31:00 w WC - rozmowy o wszystkim
androm napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

Czasem też zaglądam do kosza przy kasach. W Kauflandzie jedna wielka tragedia z tymi niebieskimi paragonami. Nie dość, że zwykle prawie nieczytelne, to wystarczy, że lekko pomięty, czy przejedzie się palcem i zaraz rysa się robi. Tragedia!

ja dziś właśnie bylam w Kaufie, nic nie widać, ja rozumiem być dobrym dla natury, ale co komu z nieczytelnych paragonów

takie same paragony pojawiają się w lidlu.

Czy już jakaś agencja przyjmuję eparagony? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6822261 Napisano: 12.11.2021 14:20:48 w SZUKAM....
agusiac87 napisał(a):

Kończy mi się umowa w Play. Szukam sensownej i taniej oferty z dostępem do Internetu, polaczen i sms bez limitu - ktoś może coś polecic?Warto brać abonament czy lepiej na kartę? ( podkreślam połączenia i SMS bez limitu... ) 

https://sklep.heyah.pl/?bp=acquisition

Proponowałbym kupić to np. przez goodie powinni dać 30zł cashbacku jeszcze.
https://goodie.pl...=navigation%3ASearch Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6820258 Napisano: 11.11.2021 21:56:07 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

dzidziapiernik no Panie. Jeśli to zadziała to wiszę Ci konkursowy paragon  z intermarsza 😂 robi się. Zobaczymy jutro 😳😳

to nie zadziała jak masz play od nowa, ponieważ najpierw trzeba przejść np. do taryfy play na kartę a dopiero później na play rok ważności konta.
Czyli najpierw musisz przejść kodem *163*6# do play na kartę i poczekać z 10 minut puścić strzałkę czy coś i wbija dopiero te kody co podał dzidziapiernik Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6820228 Napisano: 11.11.2021 19:11:17 w SZUKAM....
szindy napisał(a):

kreatia napisał(a):

szindy napisał(a):

kreatia napisał(a):

sylzab2294 nie da się właśnie emotka  

Nie da się w tej taryfie. Nie ustawisz roku ważności konta.

emotka  kurde, play schodzi na psy normalnie. to jaką taryfę polecacie, żeby bezkosztowo mieć rok?

A może lepiej zmienic na Orange? Tam masz gwarantowany rok ważności konta po doładowaniu za bodajże 10zl 

przecież w orange chyba już rok ważności kosztuje 6zł.

A jeśli chodzi o play odNowa to można przejść do Play rok ważność konta, ale trzeba najpierw przejść do Play na kartę i później dopiero do Play rok ważności konta.

Trzeba wbić kod *163# i wybrać te taryfy co podałem u góry. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

dany-duszek

#6820184 Napisano: 11.11.2021 16:09:14 w SZUKAM....
kreatia napisał(a):

szukam informacji, co zrobić, żeby mieć rok ważności konta w play na kartę / play odNowa lub jak przejść z tych taryf na play fresh lub play na kartę rok ważności konta. Czy ktoś ostatnio próbował to robić? te nowe taryfy to masakra jak tmobile emotka

najpierw musisz przejść do play na kartę, a dopiero z play na kartę możesz przejść na play rok ważności konta. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

dany-duszek

#6820044 Napisano: 10.11.2021 19:08:20 w SZUKAM....
justyna1411 napisał(a):

Czy jest aktualnie jakiś konkurs gdzie trzeba kupić szampon do włosów ? emotka

nivea men Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6819893 Napisano: 10.11.2021 12:10:07 w Smolar
pawlis11 napisał(a):

Czy jeśli jako laureat wypełnię wcześniej formularz zwycięzcy, zanim mnie poinformują o wygranej smsowo, to nie będzie źle?

ja w jakimś konkursie tak zrobiłem i otrzymałem nagrodę. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6819892 Napisano: 10.11.2021 12:08:17 w Kaufland konkursy
aguagu napisał(a):

Mam pytania dotyczące realizacji elektronicznej karty podarunkowej Kaufland:- czy można opłacić nią zakupy w kasach samoobsługowych?
- czy trzeba jednorazowo wykorzystać wszystkie środki?
- wystarczy podać sam kod, czy trzeba mieć ją wydrukowaną? 

Będę wdzięczna za odp. emotka

można opłacić na kasach samoobsługowych ale jedynie na takiej gdzie jest płatność gotówką.
Można pokazać sam kod, ale kasjerka pewnie będzie nie wiedziała o co chodzi, więc lepiej mieć wydrukowane całego maila.
Jeśli chodzi o płatność to ja zapłaciłem od razu całość, ale zapewne to jest taka sama karta jak plastikowa którą można korzystać aż wyczerpie się saldo. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6819299 Napisano: 07.11.2021 18:28:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Za jaki etap/tydzień ostatnio.informowal stock??

już były wyniki za ostatni dzień. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6819278 Napisano: 07.11.2021 14:08:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.youtu...%82ek-zr%C3%B3btosam

to ktoś z forum wygrał ten samochód w Lechu i sprzedał? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6818306 Napisano: 02.11.2021 00:16:53 w Konkursy firm tytoniowych
chciałem powiadomić ze są dostępne nagrody! Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6818253 Napisano: 01.11.2021 12:08:17 w Dyskusje o loteriach
lczernecki napisał(a):

Wygrałem w loterii DPD rower elekryczny z Krossa. Na stronie producenta wyraźnie zaznaczone jest, że "warunkiem ważności Gwarancji jest posiadanie dowodu zakupu i Oświadczenia Gwarancyjnego"  O ile oświadczenie gwarancyjne posiadam, to dowodu zakupu już nie bo przecież go wygrałem. Jak to teraz rozwiązać by jednak dwuletnia gwarancja na ten rower obowiązywała? Napisać do organizatora loterii o przesłanie faktury czy firma Kross będzie respektowała potwierdzenie odbioru wygranego roweru od kuriera? 

powinien być protokół przekazania nagrody od organizatora loterii. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6818157 Napisano: 31.10.2021 12:36:32 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

masza napisał(a):

Czy macie problem z dodaniem wysyłki na OLX? Probuję od wczoraj rożnymi sposobami i nic emotka

a to nie jest jakos podpiete pod Inposta? Inpost ma dzisiaj przerwe techniczna

przerwa jest jutro, a nie dzisiaj. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

dany-duszek

#6818156 Napisano: 31.10.2021 12:36:02 w SZUKAM....
masza napisał(a):

jokan napisał(a):

masza napisał(a):

Czy macie problem z dodaniem wysyłki na OLX? Probuję od wczoraj rożnymi sposobami i nic emotka

a to nie jest jakos podpiete pod Inposta? Inpost ma dzisiaj przerwe techniczna

od wczoraj nie mogę ...ale chyba nie , bo tam PP też można wybrać

ja miałem też problem kilka dni temu i przez aplikację udało mi się dodać. Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

dany-duszek

dany-duszek

#6816625 Napisano: 22.10.2021 22:06:26 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

Czy ktoś się orientuje co w sytuacji kiedy:

zamówiłam towar na allegro, z nagłych powodów osobistych nie mogłam odebrać przesyłki Inpost, więc towar wrócił do sprzedającego, jednak nie odstąpiłam od umowy kupna sprzedaży ( już po terminie jest)

Czy w takiej sytuacji pieniądze przepadają, dlatego że nie odstąpiłam od umowy kupna w terminie czy jak to wygląda?

chyba masz czas 14dni od otrzymania paczki, a jak nie odebrałaś to ten czas nie zaczął się. Jak mi wiadomo sprzedawca powinien ci zwrócić kasę, ewentualnie pobrać kasę za przesyłki w obie strony(jak to było w ramach allegro smart i paczkomat) to żadnych kosztów sprzedawca nie poniósł oprócz prowizji za sprzedaż dla allegro oraz 0,99zł lub 1,99zł(powyżej 100zł) jak nie wysłał tego samego dnia co zapłaciłaś. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6816197 Napisano: 20.10.2021 23:51:50 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
rene napisał(a):

    WARTOŚĆ 54 ZŁ!           SPRZEDAM ZA 33 ZŁ!

przecież co chwilę jest promocja na ten dostęp za 4zł na miesiąc. Wyświetl w wątku >>
0 0