Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dany-duszek

dany-duszek

#6833773 Napisano: 27.12.2021 22:20:52 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

malgorzata_b napisał(a):

aguagu napisał(a):

Szukam informacji, czy ktoś otrzymał jakąkolwiek odpowiedź od Predatora odnośnie promocji w Lidlu? Albo otrzymał info o wysyłce nagrody, mimo braku potwierdzenia wysłania formularza na @? emotka

 Nie miałam potwierdzenia ani formularza na mailu a brałam słuchawki. Do tej pory cisza emotka

ja także nie dostałem maila z potwierdzeniem, tylko potwierdzenie wysłania pojawiło się na stronie. Ale nagrody nadal nie mam.

U mnie też w jednym przypadku tak było, że było potwierdzenie, a maila brak, no i info o wysyłce też brak, więc jakiś burdelik tam mieli...Edit: Nagroda jednak dotarła, mimo braku: potwierdzenia, info o wysyłce i powiadomienia od Dpd- mail był dobrze wpisany, bo ma screena formularza... także nie wiem, o co chodzi...

a ja nadal nic nie dostałem, a mail z zapytaniem co z moim zgłoszeniem także nie mam odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6833769 Napisano: 27.12.2021 22:19:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ma ktoś info czy oprócz loterii o wlos od nagrody, ktora dzis się zaczęła, na przyszły rok przewidziane są jakieś loterie z wielką kasa do wygrania?

Po Nowym roku będzie Visa

a coś wiadomo więcej? Czy to będzie konkurs ogólnopolski, czy np w żabce jak ostatnio, czy płatność nfc tylko? Wyświetl w wątku >>
1 diabkate 0

dany-duszek

#6832958 Napisano: 22.12.2021 19:43:34 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Szukam informacji, jaki kurier wozi Heinekena i misie XXL Coca Cola z Auchan.

Heinekena UPS, o misie nie grałam... 

misie inpost. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6832923 Napisano: 22.12.2021 17:49:55 w SZUKAM....
malgorzata_b napisał(a):

aguagu napisał(a):

Szukam informacji, czy ktoś otrzymał jakąkolwiek odpowiedź od Predatora odnośnie promocji w Lidlu? Albo otrzymał info o wysyłce nagrody, mimo braku potwierdzenia wysłania formularza na @? emotka

 Nie miałam potwierdzenia ani formularza na mailu a brałam słuchawki. Do tej pory cisza emotka

ja także nie dostałem maila z potwierdzeniem, tylko potwierdzenie wysłania pojawiło się na stronie. Ale nagrody nadal nie mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6832922 Napisano: 22.12.2021 17:44:30 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

Czy w kartonie Heinekena jest jakaś informacja, że jest to wygrana? emotka  Chodzi mi o wnętrze (to pod prezentowym opakowaniem).

Tak, jest w środku zielona koperta z kartką świąteczną i napisem dla darczyńcy: gratulujemy wygranej, a dla obdarowanego tekst z życzeniami... 

koperta jest przed opakowaniem, a nie w środku opakowania. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6832206 Napisano: 19.12.2021 11:43:32 w SZUKAM....
fineessa napisał(a):

Czy kartę podarunkową do Lidla można wykorzystać wielokrotnie?

nie wiem czy wszystkie, ale na pewno jest taka lidla do wielokrotnego użytku. Jak jest na karcie miejsce do zdrapania kodu pin to jest karta wielorazowego użytku, gdyż ten pin jest potrzebny tylko do sprawdzenia salda konta na stronie lidla. Wyświetl w wątku >>
1 fineessa 0

dany-duszek

#6829313 Napisano: 08.12.2021 22:19:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mariolakal napisał(a):

Karta przedpłacona 500 zł. do Home&You z loterii air wick /z 17.11/ InPost bez wcześniejszego powiadomienia, wrzucona do skrzynki pocztowej.

wystarczy zainstalować aplikację inpost w telefonie i masz powiadomienie w telefonie jak jakaś paczka idzie z twoim numerem telefonu. Wyświetl w wątku >>

dany-duszek

#6829310 Napisano: 08.12.2021 22:18:02 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Kartę Media Expert 50zł(podam tylko numer karty i pin) zamienię np. kartę Allegro 50zł Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6827603 Napisano: 02.12.2021 18:47:18 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Kartę Media Expert 50zł(podam tylko numer karty i pin) zamienię np. kartę Allegro 50zł Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6827594 Napisano: 02.12.2021 18:27:59 w Czy informują/ informowali?
czy monster z lidla już informował? Bo wyniki chyba powinny być do 29.11? Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6827532 Napisano: 02.12.2021 15:50:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

Pojawila sie w aplikacji Inpostu przesylka od DELTIMA Sp zoo. To jakas wygrana? Czekam juz chyba tylko na ksiazki z Kinder i slodycze z Kinder bueno. Ktos moze potwierdzic? emotka

też mam paczkę od nich, a ja czekam na słodycze kinder. Wyświetl w wątku >>
1 pawelkoo 0

dany-duszek

#6826033 Napisano: 26.11.2021 23:38:48 w SZUKAM....
aniaaa131 napisał(a):

Powiedzcie mi proszę, bo koleżanka się martwi, wygrała w loterii Winiary Lidl 100 zł, ale na paragonie ma ,,sosy pieczeniowe''. Czy taki paragon jej uznają? Czy może niech pójdzie po pieczątkę potwierdzającą zakup produktu Winiary?

ta loteria jest tylko w lidlu więc każdy będzie miał podobne informacje na paragonie, ja kupiłem budyń, a mam na paragonie ze kupiłem kisiel. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6825659 Napisano: 25.11.2021 17:49:37 w Co można dostać gratis?
Twoi znajomi nie wiedzą czym jest cashback? Zaproś ich do goodie i podaruj prezent na powitanie!

Sprawdź poniżej jak Twoi znajomi mogą odebrać 20 zł. na start oraz
DODATKOWE 15 ZŁ. W PREZENCIE OD GOODIE!


Przekaż poniższy KOD znajomemu. Pamiętaj, że kod jest przeznaczony tylko dla tych Użytkowników, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z goodie cashback.

Przekaż znajomemu, że w celu aktywowania KODU, należy wejść do aplikacji goodie i wpisać go w zakładce „Profil”, a następnie „Użyj kodu”.

I gotowe! Na konto cashback Twojego znajomego (do środków "Oczekujących")
trafia 20 zł na start! Po dokonaniu pierwszej transakcji przez goodie,
bonus trafi do środków „Zatwierdzonych”.

Ale to nie wszystko! Jeśli Twój znajomy do 31.12.2021 r. zrealizuje 3 transakcje z goodie, otrzyma dodatkowe 15 zł w prezencie!

Już teraz zaproś znajomych do goodie, udostępnij im poniższy KOD zanim straci ważność! (Kod jest ważny do: 06.12.2021 r.) TWÓJ KOD: FRIENDBF

https://goodie.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

dany-duszek

#6824397 Napisano: 21.11.2021 14:26:58 w Zapowiedzi konkursów
ludzka_istota napisał(a):

lidl

ta loteria już trwa długo i nie jest tylko w lidlu. Wyświetl w wątku >>
1 ikropka 0

dany-duszek

#6824376 Napisano: 21.11.2021 13:41:44 w SZUKAM....
aniaaa131 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

aniaaa131 napisał(a):

Szukam odp czy w konkursie Mk Cafe jedna osoba może wygrać więcej niz jedną nagrodę dzienną? I powiedzcie mi proszę czy uznają mi paragon zastępczy z pieczątką, mój oryginalny wyblakł 😌

a w regulaminie nie ma informacji ze nie może być duplikat itp? Bo jak mi wiadomo smolar taki zapisz miał. Więc paragonu zastępczego nie powinni przyjąć

No właśnie nie mogę otworzyć regulaminu...to nic trudno, może jeszcze się uda wygrac

Dowodem zakupu na potrzeby niniejszej loterii nie jest w szczególności jego:
- kserokopia,
- kopia notarialnie poświadczona,
- wtórnik,
- odpis,
- duplikat,
- skan.
W razie utraty lub zniszczenia oryginału dowodu zakupu promocyjnego stwierdzającego udział
w loterii, uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia wobec organizatora.

Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6824374 Napisano: 21.11.2021 13:37:36 w WC - rozmowy o wszystkim
ankasss napisał(a):

Wygrała telewizor z loterii Coca-Cola i właśnie zorientowałam się, że wpisałam numer paragonu po prawej stronie daty a nie numer transakcji. Czy jest jakaś szansa, że to przejdzie u Fortisa?

jak w formularzu jest przykład paragonu to wątpię aby przeszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6824373 Napisano: 21.11.2021 13:36:19 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

Ktoś może wie, jakie kryteria na Allegro decydują o "załapaniu się" na przedświąteczną promocję - możliwość kupowania ze smartem już od 20 zł?  emotka

to podobno było dla WYBRANYCH. Ponoć nie informowali nikogo, kto się łapie, a użytkownik dowiadywał się dokonując zakupu, że jest w wybranej grupie... tak gdzieś wyczytałem.

chyba trzeba mieć wyrażone wszystkiego zgody marketingowe, allegro smart musiał być aktywny w maju 2021 itd. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dany-duszek

#6824371 Napisano: 21.11.2021 13:31:14 w SZUKAM....
aniaaa131 napisał(a):

Szukam odp czy w konkursie Mk Cafe jedna osoba może wygrać więcej niz jedną nagrodę dzienną? I powiedzcie mi proszę czy uznają mi paragon zastępczy z pieczątką, mój oryginalny wyblakł 😌

a w regulaminie nie ma informacji ze nie może być duplikat itp? Bo jak mi wiadomo smolar taki zapisz miał. Więc paragonu zastępczego nie powinni przyjąć. Wyświetl w wątku >>
0 0

dany-duszek

#6824334 Napisano: 21.11.2021 00:11:43 w Giełda Kodów ; )
laremi napisał(a):

Kody monster wymienię na Lecha lub sprzedam.

do czego te kody monster? Wyświetl w wątku >>
0 0