Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jan-no

jan-no

#6759933 Napisano: 20.01.2021 19:16:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

superloser napisał(a):

rufus napisał(a):

superloser napisał(a):

reniii napisał(a):

harnas napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

harnas napisał(a):

Jesteś tą panią z sekretariatu, czy wspomnianym prezesem, że mówisz, że nie zmienią wyników? Brałem udział już w nie jednym konkursie, gdzie Fundator=Organizator i po wytknięciu błędów usuwali prace niezgodne z regulaminem. W końcu marka ma się dobrze kojarzyć, a niesmak w takich wypadkach pozostaje, więc wg. mnie warto walczyć, jak się ugra - może autko pojedzie do kogoś, kto uczciwiej podszedł do zadania, jeśli nie - nic nie tracicie. W ogóle wydaje mi się, że laureatem jest osoba z forum ... emotka

Próbuj szczęścia emotka  Ja nie widzę złamania zasad regulaminu. Jestem przekonana, że odpowiedzią będzie to, że brali pod uwagę kreatywność, pomysłowość i oryginalność, a to właśnie pani Agnieszka wykazała się tymi cechami tworząc filmik. Wyszła poza szablonowe myślenie. Zaryzykowała i ma. 

nie kupowałem opon, udziału nie brałem, więc w czym mam próbować?
Piszę, że na miejscu osób, które kupiły opony Nokian ze względu na konkurs dwa razy bym się nie zastanawiał i pisał reklamacje, bo takie cwaniactwo należy tępić emotka  Następnym razem może Ty będziesz na drugim miejscu, bo co druga osoba z forum zacznie w formularzach na odpowiedź pisaną wysyłać linki do zdjęć "bombelków" i filmiki emotka peace!

Też nie brałam udziału, ale skoro pisało w regulaminie, że ma to być wypowiedź, to dlaczego wygrał film. Znając kreatywność niektórych to nie pierwszy raz, że co innego powinno być, a co innego  wygrywa.

Nie bylo napisane, ze zadanie to ma byc "wypowiedz"  emotka Regulamin okreslil wykonanie zadania jako "odpowiedz"  emotka  bez podania formy  emotka

Nie brałem udziału w tym konkursie i nie wiem jak wyglądał formularzu zgłoszeniowy, ale jeśli w nim nie było opcji załączenia pliku z pracą konkursową, to dodawanie jej w formie linku a co więcej nagradzanie jest strasznie naciągane.. 
Regulamin nic nie mówił O FORMIE ODPOWIEDZI i jeśli było to pole tekstowe to w domyśle jest to odpowiedź pisemna.
Gdybym brał udział to bym sie mocno wkurzył. 

Naciagane to sa foty na kubki Delma, haslo "pozyczone" i wycenione na 10tys zeta w Goralki, setki zdjec gdzie tylko produkty sa doklejane.

Interpretacja zadania zostala wykonana regulaminowo; orginalnie, pomyslowo i kreatywnie  emotka
Domyslnie ludzie tez powinni grac wylacznie na swoje teksty i swoje zdjecia.

Tu nawet regulamin nie okreslal ilosci znakow w odpowiedzi, wiec moze samochod chcieli dac za KREATYWNOSC a nie za wierszyk /haslo, ktore pewnie by bylok"przepisem" jak to w Spolem z majonezem emotka

Zadanie Konkursowe obejmuje odpowiedź na pytanie: Jak wyobrażasz sobie najlepszą zimową podróż z oponami Nokian Tyres?2. Wykonanie Zadania Konkursowego przez każdego Uczestnika zostanie ocenione przez komisję wyłonioną spośród przedstawicieli Organizatora (dalej: „Komisja”). Członkowie Komisji wybiorą laureatów Konkursu (dalej „Laureat” lub „LaureatKonkursu”), biorąc pod uwagę następujące kryteria przy ocenie Zadań Konkursowych wykonanych przez Uczestników: (i) kreatywność, (ii) oryginalność, (iii) pomysłowość. 

Wszystko zależy od punktu widzenia i tyle.

Wyświetl w wątku >>
0 0