Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika incendio12

incendio12

#6851871 Napisano: 29.03.2022 12:25:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Właśnie mail - 200 zł do answear.com od Amooco z konkursu ON w Rossmannie. W końcu coś emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6851472 Napisano: 26.03.2022 09:40:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stalowiak1979 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

https://www.e-kon...-swiezosc-eleclerc   Jak wygląda sprawa z polskim znakami w smsie czy mozna pisac a zamiast ą???

Nawet trzeba pisać a zamiast ą emotka  wszystkie polskie znaki w smsie trzeba usunąć 

No właśnie się zastanawiam bo w regulaminie jest niby Jak poczuć wiosenną świeżość a wiec wystepuje zarówno ą, ż, ś, ć


Pytanie zawsze jest normalnie z polskimi znakami, ale w smsie pisz bez polskich znaków, bo polskie znaki zmieniają format i długość smsa i może im nie przejść przez system emotka   Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

incendio12

#6851468 Napisano: 26.03.2022 09:30:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stalowiak1979 napisał(a):

https://www.e-kon...-swiezosc-eleclerc   Jak wygląda sprawa z polskim znakami w smsie czy mozna pisac a zamiast ą???

Nawet trzeba pisać a zamiast ą emotka  wszystkie polskie znaki w smsie trzeba usunąć  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6851290 Napisano: 25.03.2022 05:46:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajeczka napisał(a):

xxdesiree napisał(a):

Konkurs Fantasia w Lidlu - numer paragonu, który podajecie?

pytałam w agencji - otrzymałam odp, iż ten wskazany na grafice 


No to chyba jakieś żarty, bo ani w formularzu ani w regulaminie nie było informacji, żeby podać ten dolny nr paragonu.. Podejrzewam, że jednak większość osób podała ten prawy górny nr. Chyba będą mieli obowiązek to uznać, czy nie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6851152 Napisano: 24.03.2022 10:53:07 w Zapowiedzi konkursów
anaesth napisał(a):

incendio12 napisał(a):

domika napisał(a):

od 4.04

Nie dość że tyjemy od Chipsów, to teraz jeszcze na dokładkę frytki emotka

I to jeszcze te ohydne z KFC! emotka

Prawda, nie dziwię się że je rozdają za darmo emotka   Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

incendio12

#6851150 Napisano: 24.03.2022 10:29:48 w Zapowiedzi konkursów
domika napisał(a):

od 4.04


Nie dość że tyjemy od Chipsów, to teraz jeszcze na dokładkę frytki emotka Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6851067 Napisano: 23.03.2022 19:38:43 w Smolar
sledzik860 napisał(a):

Proszę o info, bo pierwszy raz coś wygrałem u Smolara emotka . Czy Smolar informuje o pozytywnej weryfikacji przesłanego oświadczenia i paragonu ?

Tak, przychodzi na maila informacja o pozytywnej weryfikacji emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6851031 Napisano: 23.03.2022 16:42:19 w Wkurza mnie...
maverick napisał(a):

to, że nowe konkursy promocyjne to głównie takie gdzie trzeba zrobić zdjęcia, loterie to takie gdzie bramki i często 1 nagroda dziennie, a do tego w wątku "na co czekamy" przez najbliższe dni nie znalazłem nic co by mnie interesowało (tzn w czym brałem udział)emotka

Dokładnie, a konkursy kreatywne tylko takie gdzie zakup za 35 zł a nagród 20... emotka   Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6850907 Napisano: 23.03.2022 06:49:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trebor1 napisał(a):

wiem, że z tym konkursem Tullamore Dew Honey to już po ptokach...https://www.e-kon...a-zabka#.YjqowOrMLcs
czy dostaliście ten kod do rejestracji do konkursu na aplikacji? kupiłem to flaszkę z appką (świeżo zainstalowaną) i nic, co mogło pójść nie tak? jeśli chodzi o ŻAPPKĘ to jestem ZIELONY (mam ją od wczoraj) ale nie puszczę tego PŁAZEM emotka


Oni często nie dają kodów do tych konkursów, bałagan tam mają w tej aplikacji. Ale jak się do nich napisze na maila to od razu odpisują i dają kod. Tzn na maila żabki Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6850836 Napisano: 22.03.2022 16:47:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw produktów Garage z Żabki od Smolara  emotka  Wśród takiej konkursowej suszy kilka piwek bardzo cieszy, będzie akurat żeby zapijać porażki emotka

(zgłoszenie w zeszłą środę)  Wyświetl w wątku >>

incendio12

#6850774 Napisano: 22.03.2022 13:00:35 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
olunka napisał(a):

iszhara napisał(a):

Szukam sprawdzonego przepisu na babkę majonezową - poleci ktoś coś? Lub innych fajnych przepisy na wykorzystanie majonezu  emotka

Moge podac przepis na babkę, tu czy na PW?


O ja też się chętnie dowiem co to jest, bo nawet nie słyszałam że z majonezu można robić jakieś babki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6850759 Napisano: 22.03.2022 12:07:06 w Wkurza mnie...
fineessa napisał(a):

baxter napisał(a):

A mnie wkurzaja paragony z Kauflandu,od miesiąca jest u nas w mieście Kaufland, ucieszyłam się bo maja trochę konkursów ale paragony tragedia. Wystarczy nieuważnie go wziąć albo włożyć do torebki i po powrocie do domu już ma pełno mazów, rys.Jak sobie z tym radzicie? Podobne paragony ma chyba Lidl ale tam nie kupuje to nie wiem.

Z lidlowymi jest tak samo, wystarczy je złożyć na pół i już obrzydliwa kreska się robi. 

A ja wczoraj byłam w Lidlu i w tym konkretnym Lidlu wycofali te okropne niebieskie paragony, na które wystarczyło dmuchnąć żeby zszedł numer, nie wiem czy wszędzie z nich zrezygnowali czy tylko w moim Lidlu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6850620 Napisano: 21.03.2022 12:27:13 w Wkurza mnie...
gosiak351 napisał(a):

Ceres napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

Swoją przygodę z loteriami zacząłem od niedawna i czytałem gdzieś na forum jak wkurzające potrafią być paragony z ITM, jednak dopiero dziś odczułem to na własnej skórze. Kupiłem 2 sery Hochland Gouda wędzona, a na paragonie treść: "Ser zolty pls 150g". Raz, że nie ma nazwy firmy, a dwa to ten ser ma gramaturę 135 g. Póki co nie rejestrowałem kodów. Kupiłem też 2 zupy mrożone Hortexa a na paragonie: "Zupa kalafiorowa 4" - przy czym w razie wygranej myślę, że u Smolara jest jakaś szansa, że przejdzie. W poniedziałek udam się tam i chcę zażądać stosownych wyjaśnień na piśmie. Macie jakieś doświadczenia w tych sprawach ?

Ja tez tego nigdy nie sprawdzałam do czasu kiedy miałam zamiast np kisiel delecta po prostu napisane kisiel na paragonie. na szczęście przeszło bez zbędnych wyjaśnień, może sami to sprawdzali. Ale teraz jestem wyczulona 

Mnie podobne sytuacje spotkały z paragonami Z Polomarketu. Cheetos to chrupki serowe, kisiel to po prostu kisiel bez jakiejkolwiek wzmianki jaki producent. Jeśli chodzi o paragony z ITM, u mnie też są lakoniczne opisy, ale przy każdym produkcie jest podany nr z kodu kreskowego produktu.

o tez mnie to wkurza, szczególnie, że blisko mam sklep , który nie opisuje paragonów


Ja kiedyś w jakimś osiedlowym sklepie kupowałam Tigera na jakiś konkurs, patrzę a na paragonie "Burn". Pytam się Pani o co chodzi, a ona, że tak ma opisane wszystkie energetyki w tym sklepie.. Nie wiedziała o co mi chodzi z pieczątką, nabazgrała coś długopisem na tym paragonie i końcowo nic na nim nie było widać, więc nie zgłosiłam go emotka  Ale paragony z ITM to inna sprawa, to jednak nie jest jakiś mały sklep na wsi tylko duża sieć, a opisy tam to koszmar. Na szczęście agencje chyba wiedzą o tym więc nie chcą pieczątek  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6850365 Napisano: 18.03.2022 22:03:52 w WC - rozmowy o wszystkim
kunlunija napisał(a):

Jaki produkt (którego nie znaliście, nie używaliście) kupiliście ze względu na konkurs i tak Wam podrasował, że używacie regularnie?ja dzięki konkursom poznałam katchup premium (w słoiku) delevey i jest bezkonkurencyjny emotka


Ja bardzo polubiłam mrożonki Hortex - zupy, fasolkę, marchewkę z groszkiem, owoce itd. Co prawda konkurs nadal trwa, ale myślę, że po tej Loterii dalej będę co jakiś czas je kupować  emotka  Szkoda tylko że niektóre te mrożonki są naprawdę okropnie drogie - jednak i tak lepiej przeplacac na takich konkursach niż na jakiś czekoladach  emotka Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

incendio12

#6850335 Napisano: 18.03.2022 17:41:02 w Smolar
Czy są już podpięte wyniki Garage ze środy (16.03)?  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6850085 Napisano: 17.03.2022 12:29:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Wczoraj wysłałam zgłoszenie na konkurs superpharm, dziś mam już 6 esków z informacją że konkurs się zakończył wczoraj, zacięła im się maszyna czy co? emotka emotka

O napisałyśmy o tym samym w tym samym czasie emotka  Też nie wiem właśnie o co im chodzi..  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6850084 Napisano: 17.03.2022 12:27:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś dziś też dostał wiadomość sms z kilku numerów o treści:

"Konkurs SUPER-PHARM "Pieknie byc kobieta" zakonczyl sie. Zapraszamy do wziecia udzialu w kolejnych konkursach SUPER-PHARM"? 

Trochę to dziwne, wczoraj wysyłałam zgłoszenie na konkurs, miałam zwrotkę normalnie, a dziś dostałam już z 4 różnych numerów taką wiadomość. Co to za spam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6849993 Napisano: 16.03.2022 22:13:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jednak koniec paniki, zwrotka super pharm się właśnie doczłapała z innego numeru  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6849992 Napisano: 16.03.2022 22:11:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

]A ja dostałem zwrotkę od razu, ale za to Milka nie chce mi przejsc ;/

Kurcze to nie wiem co robić z tym super pharmem, czy nie spróbować wysłać znowu i skrócić może o parę znaków bo mam równo 160 emotka  czy co może tam blokować to zgłoszenie emotka

Ja w Milkę nie gram, bo już nie wierzę że karlsbad mi coś da, ale dziś widziałam, że dużo osób miało problemy z wysłaniem zgłoszenia  Wyświetl w wątku >>
0 0

incendio12

#6849987 Napisano: 16.03.2022 21:58:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

mia napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Czy z konkursu Superpharm przychodzi smsem zwrotka?

Tak, ale mocno leniwie. emotka

Ok, no nic, czekam cierpliwie, może się doczlapie  emotka


Ja wysłałam z 10 minut temu i też nie mam, nie lubię jak tak się ociąga, bo jak zwykle wysyłam na ostatnią chwilę i jechałam jeszcze 2 godziny temu po te zakupy, bo miałam wenę emotka  I teraz się martwię że to wszystko na marne, mam nadzieję że ta zwrotka dojdzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0