Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika che

che

#6750086 Napisano: 06.12.2020 16:31:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBbeata7 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

che napisał(a):

witam, wygrałem w konkursie Wawel "Jedna to za mało" bon sodexo, dostałem maila 06.11 z zapisem 
Oświadczenie należy wypełnić do dnia 13 listopada 2020r. W przypadku, gdy zwycięzca nie wykona obowiązków, o których mowa powyżej, traci prawo do nagrody!

Niestety mail wpadł do spamu na gmail i zorientowałem się o tym dopiero 16.11 w godzinach wieczornych. Wysłałem od razu formularz z danymi i zdjęciem paragonu. Myślicie, że jest jakakolwiek szansa, żeby otrzymać nagrodę? Może próbować pisać reklamację, ze względu na to że mail wylądował w spamie (wiem, że to niezupełnie wina organizatora/agencji)?
Czy raczej nie ma najmniejszych szans, bo nie spełniłem wymagań regulaminu?

A gdybyś znalazł tego maila w SPAMIE za pół roku to też pisałbyś reklamację? emotka  
Nie wiem jak podejdzie do tego agencja, bo nią nie jestem, ale gdybym była...nagroda by przepadła. 

Ja kiedyś przekroczyłam (w loterii) datę na odesłanie o 1 dzień i agencja( już nie pamiętam jaka) uznała,że nagroda przepadła, bo nie spełniłam wymogów regulaminu.Za gapiostwo się płaci, a spam trzeba sprawdzać tak jak regularną pocztę.


Tak tylko chciałem się podzielić - faktycznie olałem sprawę, przyjmując że to moja wina, a tu dwa dni temu w skrzynce znalazłem bon, także miła niespodzianka na Mikołaja  emotka
Jak widać nie każda agencja podchodzi tak restrykcyjnie do regulaminu, albo po prostu nie sprawdzają kiedy kto wysłał informacje (nagradzanie było w kilku etapach). Wyświetl w wątku >>
0 0

che

#6746917 Napisano: 24.11.2020 10:58:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
witam, wygrałem w konkursie Wawel "Jedna to za mało" bon sodexo, dostałem maila 06.11 z zapisem 
Oświadczenie należy wypełnić do dnia 13 listopada 2020r. W przypadku, gdy zwycięzca nie wykona obowiązków, o których mowa powyżej, traci prawo do nagrody!

Niestety mail wpadł do spamu na gmail i zorientowałem się o tym dopiero 16.11 w godzinach wieczornych. Wysłałem od razu formularz z danymi i zdjęciem paragonu. Myślicie, że jest jakakolwiek szansa, żeby otrzymać nagrodę? Może próbować pisać reklamację, ze względu na to że mail wylądował w spamie (wiem, że to niezupełnie wina organizatora/agencji)?
Czy raczej nie ma najmniejszych szans, bo nie spełniłem wymagań regulaminu? Wyświetl w wątku >>
0 0