Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jagodzianka

jagodzianka

#6793512 Napisano: 07.07.2021 13:02:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
carolayna napisał(a):

Czy ktoś już dostał zmywarkę z Somat (Nowy wymiar blasku)? 


Nie, też czekam i się zastanawiam jak to będzie z jej ewentualnym wniesieniem Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6792059 Napisano: 30.06.2021 20:49:55 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

wszystkie konkursy zostawiam na ostatnią chwilę. Zawsze myślę tak samo - jutro coś napiszę. A jutro nie nadchodzi  emotka

Aaa.. i jeszcze wkurza mnie widok kosza na śmieci obok kas pełen paragonów emotka . Tzn nawet nie wkurza, co powoduje niezrozumienie i żal bo wszystkie pozostawione paragony na kasie, półkach w koszykach zabieram, ale nie ośmielę się zbierać ich z wiaderka  emotka
 Musiałam to w końcu z siebie wydusić, bo mąż nie rozumie moich rozterek  emotka  

Z tymi paragonami rozumiem cię doskonale. 


Oj te kosze pełne paragonów kuszą kuszą, zawsze na nie zerkam nieśmiało, pójdą na zmarnowanie a przecież mogłabym je po prostu zabrać, ale nie, nigdy nie odważyłam się wyjąć z kosza, ani zapytać w sklepie czy mogę wziąć Wyświetl w wątku >>

jagodzianka

#6791744 Napisano: 29.06.2021 19:28:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnesita napisał(a):

anaesth napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

tea napisał(a):

Co zrobić jeśli na paragonie z Cechini Muszyna mam tylko opis "Woda Mineral 2L"?? To przejdzie?

przecież ten konkurs jest w jednej sieci, więc pewnie każdy ma taki opis tego produktu.

U mnie butelki 2-litrowe mają oznaczenie "WODA MINER CECH 2L".

U mnie Woda Cechini 2l (po raz pierwszy taki dobry opis w Dino) 


Ja nabrałam 3 paragony na ten konkurs, a pytanie jest ponad moje siły, wypociłam coś na 1 zgłoszenie i jak pomyślę że jeszcze 2 muszę wymyślec to mi słabo, zupełnie nie podchodzi mi to pytanie Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6791648 Napisano: 29.06.2021 14:47:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
malgol napisał(a):

maria1980 napisał(a):

danaaa napisał(a):

lirianka napisał(a):

Rower z Hortex. Kurier InPost.
Bez wcześniejszych telefonów, powiadomień.

U mnie też rower Hortex. 10 minut przed dostarczeniem był telefon od kuriera z zapytaniem czy jestem w domu (wcześniej nie było żadnego kontaktu).

I do mnie dostarczono dziś rower emotka  

i ja mam


Trochę to nie fair, że ten sam konkurs i jednym dostarczana jest nagroda a inni muszą osobiście odbierać, mi babka powiedziała że nie dostała funduszy na wysyłkę i jest tylko jedna opcja odbioru nagrody osobiście i to z drugiego końca miasta, co jest dla mnie problemowe bo nie mam auta, i to Jeszce po 12 lipca bo teraz idzie na urlop, chyba tak nie powinno być Wyświetl w wątku >>

jagodzianka

#6790941 Napisano: 25.06.2021 13:08:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olivkap napisał(a):

pikawka napisał(a):

olivkap napisał(a):

pikawka napisał(a):

olivkap napisał(a):

pikawka napisał(a):

nikos napisał(a):

rare85 napisał(a):

domika napisał(a):

Co z tym Hortexem z Auchan ? Czy dzwonią dalej w sprawie odbioru nagrody? Bo cisza i nic się nie dzieje ... emotka

U mnie też cisza, nikt nie dzwonił..

Wczoraj do Krakowa dowozili. Pewnie lada chwila do Was zadzwonią, bo z dnia na dzień się umawiają.

Mi kobieta mówiła, że wyśle kurietem ale dopiero w poniedzialek.  A jak ktoś chce z auchana to muszą dowieźć. No i, ze do 4.07 muszą wszystkim dostarczyć. 



A to ciekawe. Mi "kurier" powiedział, że jak sobie sama nie odbiorę z miejscowości oddalonej ode mnie o 20 km, to dowiezie mi w ciągu miesiąca

Kurde te 20 km to dla mnie nie problem ale skad takie rozbieżności  emotka

Ten Pan ewidentnie nie miał ochoty przywozić mi tego roweru i pewnie liczył na to, że jednak sama go odbiorę. Zaoszczędzę mu jazdy i przyśpieszę sprawę.

Dzwonił do Ciebie, ze go ma.i masz odebrać? 

Tak, dzwonił do mnie i pytał, kiedy mogę odebrać sobie rower. Dopiero w drugiej rozmowie poprosiłam go, żeby dostarczył mi rower do domu.
No ciekawa jestem jak u mnie bedzie...


Do mnie dzwoniła babka i przedwczoraj i mówiła że rower mogę odebrać ale nie w auchan ale gdzież z magazynu na drugim końcu miasta, nie ma możliwości wysyłki bo nie dostała na to kasy, tak powiedziała i że będzie tylko jutro jak nie mogę odebrać jutro to dopiero po 12 lipca bo ona idzie na urlop, mówiła też że rower czeka od 3 tygodni ale dopiero teraz do niej dzwonili że szybko trzeba wydać rowery Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6790580 Napisano: 23.06.2021 22:57:10 w Czy informują/ informowali?
ivanotta napisał(a):

kreatia napisał(a):

czy allegro 14.06 w górę już informowało?

też bym chciała wiedzieć.. + na jakim dniu jest cleanic? 

czwartek 17.06 poinfornowany Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

jagodzianka

#6789568 Napisano: 19.06.2021 14:47:38 w Wkurza mnie...
Abc /Okocim, nie dość że znalezienie sklepu kosztowało mnie już sporo wysiłku w tym upale, bo tam gdzie miał być już chyba dawno go nie było to potem w dwóch następnych w ogóle nie było piwa Okocim, bo odnalezieniu sklepu z resztkami tego piwa opis na paragonie : piwo Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6789115 Napisano: 17.06.2021 13:14:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

ewa-zielinska napisał(a):

Zakupy z dino, konkursowe za 300zl i kasjerce wciągnął się paragon, wydrukowała mi za to systemowy podgląd paragonu, taki na A4, gdzie wszystko jest, nazwa sklepu, produkty, ceny itd, dodatkowo pieczątka i podpis, myślicie że to ok, mogę w takiej formie zgłaszać?

Większość agencji nie akceptuje czegoś takiego. Sprawdź regulamin. Jak jest info, że ma być oryginał paragonu to tylko oryginał paragonu wchodzi w grę. Jak nie ma info to pisz do agencji, ale szanse małe. 


Fortuna i Smolar zgodziły się na taką formę parganu jakby kiedyś ktoś miał taki problem Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6788953 Napisano: 16.06.2021 21:13:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zakupy z dino, konkursowe za 300zl i kasjerce wciągnął się paragon, wydrukowała mi za to systemowy podgląd paragonu, taki na A4, gdzie wszystko jest, nazwa sklepu, produkty, ceny itd, dodatkowo pieczątka i podpis, myślicie że to ok, mogę w takiej formie zgłaszać? Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6788670 Napisano: 16.06.2021 10:09:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

nataliii napisał(a):

Hej:) jak u Was jest z ABC? Macie jakieś normalne opisy sklepu i produktów?

u mnie każdy sklep to jakaś dziura gdzie stoi jeden czteropak Okocim. Jeszcze bezalkoholowy,a opis 4x Piwo emotka Nazwa sklepu nie ma nic wspólnego z ABC:(

U mnie to samo


Ja bym się tym nie przejmowała, tak samo jak było z konkursem w odido, opisy masakra, sklep ni e wiadomo w ogóle czy był odido czy nie, wazne ze wyświetla się ze jest to sklep abc, a na opis nie mamy żadnego wpływu, większość będzie beznadziejna, dlatego nie powinni się czepiać w razie wygranej, w odido przeszły bez problemu wszystkie paragony z złym opisem Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6788638 Napisano: 16.06.2021 07:45:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Czy dostaliście już info o odbiorach ( wysyłce ) rowerów Hortex z Auchan ? Wydaje mi się,że w Sklepie,w którym wygrałam stał rozłożony.

Mi kupował produkty mąż przejazdem w auchan poza moim miastem i nie wie czy stał rower czy nie emotka   W sumie czekam na info od agencji w nadziei,  bedzie wysylkaemotka


W regulaminie jest zapis że wysyłka rowerów będzie w terminie 25.06 - 1.07, jakoś tak Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

jagodzianka

#6788397 Napisano: 15.06.2021 11:06:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

Czy komuś się udaje wysłać hasło na Olej Kujawski przez zgłoszenie? U mnie nie przechodzi...


Nie działa, próbowałam w wersji na komputer też nie dziala Wyświetl w wątku >>
2 faworek, darog 0

jagodzianka

#6788264 Napisano: 14.06.2021 19:24:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Żeby w tymbarku na tyle zgłoszeń nawet plecaka nie trafić? Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6787536 Napisano: 11.06.2021 12:55:25 w Czy informują/ informowali?
Tymbark 1 etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6786832 Napisano: 09.06.2021 08:43:00 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
eee2021 napisał(a):

nitka310 napisał(a):

angelika91 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

czy dzisiaj zostało nadane DPD kinder cards?

Tez się podłączam pod pytanie nadawca Logaris Serwis

U mnie również taki e-mail. Czekam tylko na 2 nagrody, Właśnie Kinder cards i z milki (tesco).


ja identycznie i mam wrażenie, że to będzie milka emotka


To będzie kinder, bo czekam tylko na kinder a maila też mam Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6785615 Napisano: 03.06.2021 11:33:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Za spamowanie mojej skrzynki, oczekuje ilości flaszek Metaxy, zgodnych z ilością wysłanych do mnie maili z wygrana.


Dokładnie cała noc szły maile, ciągle o wygranej flaszce, przyszło chyba już 15 Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6785131 Napisano: 01.06.2021 09:21:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

mamimamu napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

mi mocniej pikawa pyknęła jak zobaczyłem,że przygotowaną odpowiedź na Metaxę w innym oknie nie da się wkleić w okienko na konkursową odpowiedź. Macie ten sam problem... ? jest jakby zablokowana możliwość wklejania tekstu. Kurde co to robić. 

Tak samo. Zostaje wklepać ręcznie. Dobrze, że człowiek teraz się za to wziął, a nie za pięć minut do końca  emotka


To fakt. Przygotowany tekst na 2 tys znaków a tu zonk-nie da się wkleić. I tym samym poszło zgłoszenie na ok500-600 znaków max. 


Mnie jeszcze zastanawia fakt że zwycięzców poinformują do jutra, kto to przeczyta w takim czasie? Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6785130 Napisano: 01.06.2021 09:20:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

mamimamu napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

mi mocniej pikawa pyknęła jak zobaczyłem,że przygotowaną odpowiedź na Metaxę w innym oknie nie da się wkleić w okienko na konkursową odpowiedź. Macie ten sam problem... ? jest jakby zablokowana możliwość wklejania tekstu. Kurde co to robić. 

Tak samo. Zostaje wklepać ręcznie. Dobrze, że człowiek teraz się za to wziął, a nie za pięć minut do końca  emotka


To fakt. Przygotowany tekst na 2 tys znaków a tu zonk-nie da się wkleić. I tym samym poszło zgłoszenie na ok500-600 znaków max. 


Mnie jeszcze zastanawia fakt że zwycięzców poinformują do jutra, kto to przeczyta w takim czasie? Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6785055 Napisano: 31.05.2021 21:49:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakie są obecnie konkursy gdzie można wygrać PS5? Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka