Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jupiter4

jupiter4

#6750738 Napisano: 08.12.2020 21:00:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Co za fatum. Wszystkie konkursy w plecy, no trudno, widać nie umiem spełniać czyichś oczekiwań = pisać pod pracowników agencji... ale żeby nawet jednych klocków na 1000 losowanych nie trafić? Na 8 zgłoszeń w listopadzie?!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jupiter4

#6749675 Napisano: 04.12.2020 08:43:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

 mdepfs napisał(a):

jak AMOOCO patrzy na źle opisane paragony w przypadku nagrody?

Chodzi mi o Lubellę w Intermarche , mam napisane makaron fale, pióra.. 
W regulaminie jest napisane , że ma być oznaczenie pozwalające stwierdzić że to Lubella...

Mam mega daleko sklep i bywam rzadko, więc wolę ewentualnie przy okazji załatwić pieczątkę ... 



Nie bądź nadgorliwa emotka  to jest konkurs dedykowany tylko na Intermarche więc taki kiepski opis będzie mieć pewnie 80% wygranych paragonów. 

A nie masz po lewej stronie ciągu cyfr - kodu produktu? W intermarche do którego mam najbliżej, te kody zawsze są drukowane i dzięki temu nigdy nie ma wątpliwości. Wystarczy kod artykułu wpisać w wyszukiwarkę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

jupiter4

#6749650 Napisano: 03.12.2020 22:56:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nitka310 napisał(a):

jokan napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Kinder informuje o pozytywnej weryfikacji z 13 listopada. Chciałam jeszcze tylko napisać, że rezerwy losują 7 grudnia czy jakoś tak emotka

tam trzeba miec tylko opakowania?

Już nawet zapomniałam, pamiętam tylko że do kodów na VOD trzeba było w formularzu wysłać zdjęcie opakowania z zewnątrz i wewnątrz z widocznym kodem... emotka

Z ciekawośći zajrzałam na stronę loterii, owszem będzie losowanie i wygląda na to, że każdy, komu się nie udało dostanie niebawem nagrodę pocieszenia w postaci kodów na VOD ponieważ jest ogromna ilość nagród III stopnia, które przeszły do puli losowania dodatkowego. Jednak nie to jest najciekawsze, pofatygowałam się i policzyłam nagrody II stopnia (bony po 300zł), które przeszły na rzecz organizatora i jest ich ponad 50 szt. oraz 1 szt. pierwszego stopnia - oczywiście również przeszła na rzecz organizatora.  I dodatkowo wisi 10 bonów po 300zł z ostatniego etapu, których werfikacja trwa od 13go listopada i nie spodziewam się tu pozytywnych weryfikacji... Także wychodzi na to, że organizator jest tak lekko 15-20 tyś. do przodu a kupa ludzi niech się cieszy, bo dostanie kody na filmy, które są ogólnodostępne. emotka  No chyba, że jestem w błędzie i to co przeszło na organizatora też się losuje w dodatkowym losowaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jupiter4

#6749574 Napisano: 03.12.2020 17:24:09 w Wkurza mnie...
niewyspanamama napisał(a):

mimoza39 napisał(a):

Wkurza mnie, jak niektóre osoby chwalą się, że coś wygrały, a tak naprawdę zmyślają. Prawie w każdym konkursie wygrywają.

A skąd wiesz że tak nie jest ?
Nie każdy gra tylko na siebie...ludzie grają na całe rodziny.
To że np.ktoś gra na całą rodzinę a ty nie widzisz jego imienia i nazwiska na liście laureatów nie oznacza że nie wygrał.Mógł wygrac na męża, mamę ,siostrę itp.
Niektórzy znają dobrze dane agencje, wiedzą co lubią, i piszą już szablonem żeby wygrać,nic z tym dziwnego.Wykorzystują zdobyta wcześniej wiedzę.

A mnie nie denerwuje, ze są osoby, które często wygrywają, tylko ze agencje często nagradzają właśnie odpowiedzi  przypuszczalnie szablonowe, jeśli ktoś seryjnie wygrywa, bo ma sposób na dana agencję, to nie świadczy dobrze o agencji natomiast gratuluje wszystkim tym, którzy wypracowali sobie te techniki, przecież nikomu te wygrane z nieba nie spadaja - mam nadzieje. Wyświetl w wątku >>
0 0

jupiter4

#6748969 Napisano: 01.12.2020 17:23:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

czy ktoś z Was wygrywał w konkursie BREF  pro nature?  

Zglosilam chyba z 15 albo wiecej roznych produktow pro nature i nic sie nie udalo.

Czy to o recykloterię chodzi? Ja tylko 4 zgłoszenia i skuteczność zerowa. Pewnie będzie rezerwa jak w Dino pełen koszyk, to co z bramek nie trafione będą losować, ja to nawet się nie łudzę...  Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

jupiter4

#6747589 Napisano: 26.11.2020 10:56:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Konkurs Spraw sobie przyjemność (Gliss, Biedronka) cuchnie ściema na kilometr. Zgłoszenie bez numeru paragonu, nie mają obowiązku przyznać wszystkich nagród i jeśli dobrze pamiętam to jeszcze jedna osoba może dostać jedną nagrodę (nie mogę się upewnić, bo regulamin się nie otwiera), więc wystarczy, żeby jedna osoba wysłała wystarczajaca ilość zgłoszeń, które będą oczywiście nagrodzone i agencja jest do przodu.

Przecież to standardowy konkurs Albedo tylko pod innym "sztandarem"  emotka  
Jedna osoba = jedna nagroda, to zapis występujący w większości regulaminów konków, o ile w ogóle nie popłyną dalej i nie wprowadzają zapisu jeden adres = jedna nagroda, bo przecież i takie coś,to nic dziwnego.
Nie do końca rozumiem jaki masz problem z tym zapisem. Boisz się że nagrodzą wiele zgłoszeń z jednego numeru i nagrody zostawią sobie? Nie nagrodzą, a jeśli ślesz z różnych numerów i bezsensownie podasz takie same dane, to od tego są laureaci rezerwowi, żeby nagrody przejąć.

Brak numerów paragonów u Albedo był już tu wałkowany wieeeeele razy, pewnie, że to beznadziejne, bo pozwala na produkowanie sporej liczby zgłoszeń, przy jednorazowym zakupie... No ale cóż przy każdym konkursie to samo...


Nie to nie tak, z żadnym z tych zapisów osobno nie mam problemu, ale tu jest kumulacja
Nie wzbudza to mojego zaufania, więc nie biorę udziału... Ale powodzenia innym Wyświetl w wątku >>
0 0

jupiter4

#6747543 Napisano: 26.11.2020 08:34:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Spraw sobie przyjemność (Gliss, Biedronka) cuchnie ściema na kilometr. Zgłoszenie bez numeru paragonu, nie mają obowiązku przyznać wszystkich nagród i jeśli dobrze pamiętam to jeszcze jedna osoba może dostać jedną nagrodę (nie mogę się upewnić, bo regulamin się nie otwiera), więc wystarczy, żeby jedna osoba wysłała wystarczajaca ilość zgłoszeń, które będą oczywiście nagrodzone i agencja jest do przodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

jupiter4

#6747392 Napisano: 25.11.2020 15:08:43 w Smolar
Faktycznie trzeba ambitne teksty wrzucać do szuflady, bo nawet na orzeszki nie zasługują. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

jupiter4

#6747351 Napisano: 25.11.2020 13:48:48 w Czy informują/ informowali?
Czy Smolar podarował już komuś czas na pieczenie piernika? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jupiter4

#6747319 Napisano: 25.11.2020 12:29:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ogólnopolskie badanie Femina II stopień, tj. iPhone SE 128gb + zestaw produktów Femina + bon do Biedronki emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

jupiter4

#6747317 Napisano: 25.11.2020 12:25:18 w Zdjęcia naszych wygranych
Ogólnopolskie badanie Femina - Biuro Podróży Reklamy
Co prawda nie mam (jeszcze) doświadczenia w odbieraniu nagród, bo dopiero się wdrażam w ten świat, ale jestem oczarowana profesjonalizmem działania agencji emotka
Wyświetl w wątku >>

jupiter4

#6747269 Napisano: 25.11.2020 11:09:12 w Smolar
Ale szczerze podziwiam tych, którzy tak potrafią pisać. Wyświetl w wątku >>
0 0

jupiter4

#6747266 Napisano: 25.11.2020 11:08:02 w Smolar
Monika11 napisał(a):

harnas napisał(a):

Ze Smolarem jest tak, że im bardziej się starasz, tym oni bardziej będą chcieli nagrodzić przeciętnego konsumenta z rymami częstochowskimi emotka

u mnie 3 nagrody w tym lidlomix rymami częstochowskimi emotka



W takim razie kariery u nich nie zrobię, chyba że zlecę pisanie swojemu dziecku... Wyświetl w wątku >>
0 0

jupiter4

#6747265 Napisano: 25.11.2020 11:05:54 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

Apel do organizatorów konkursów:
Nie dawajcie nam  badziewno-szajsowatych nagród, które to mogłyby być dodatkiem do zakupu większej ilości produktów np. 10 - ewentualnie.
Nie chcemy łaciatego szmelcu, cheetosowej marnoty czy innej nędzo-tanizny.
Wkurzają mnie takie szkaradzieństwa. Aczkolwiek szanuję tych, którym się to podoba.


Podpisuję się pod petycją emotka Drodzy organizatorzy - szanujmy się nawzajem Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

jupiter4

#6747256 Napisano: 25.11.2020 10:49:24 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Anialistopad,dziękuję Ci, ze to zglosilas:) Ponad 2 godziny czekałam na komisariacie, po czym policjant podszedł do mnie i po krótkim wywiadzie stwierdził, ze to nie jest pilna sprawa.A oni akurat przesłuchuja gościa z covidem i lepiej, abym przyszla w piątek lub po niedzieli.


Warto zacząć procedury od razu, nie pozwalaj się tak zbywać, bo możesz się władować w kłopoty nie biorąc w tym udziału. Możesz to zgłosić zdalnie https://www.gov.p...głoś-przestępstwo Wyświetl w wątku >>
0 0

jupiter4

#6746854 Napisano: 23.11.2020 23:57:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie do tych, którzy wygrywają w loteriach - czy Wy wysyłacie hurtowe ilości zgłoszeń, czy po prostu macie szczęście? Ja wysyłam malutko, kupuję tylko tyle ile faktycznie potrzebuję na bieżąco, nie zbieram paragonów po rodzinie ani pod sklepami emotka niby nie oczekuję, że na X tysięcy zgłoszeń wylosują gdziekolwiek mój skromny paragon czy dwa, ale żeby AZ tak, żeby ZERO? Co Wy chuchacie na te paragony, czy jak? Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

jupiter4

#6746639 Napisano: 23.11.2020 13:18:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Co za posucha...
Wyświetl w wątku >>
0 0

jupiter4

#6746202 Napisano: 20.11.2020 20:34:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

Czy z Soraya IM przychodzi jakieś potwierdzenie ?
I nie ma tam limitu znaków, prawda ?



Nie ma potwierdzenia, limitów też się nie doszukałam, ot taki zwykły SMS wysłany na zwykły numer... Wyświetl w wątku >>
0 0

jupiter4

#6745842 Napisano: 19.11.2020 21:36:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

Czy kojarzycie może, czy jest obecnie jakiś konkurs, w którym trzeba kupić płyn do mycia naczyń?? emotka


Ta nieszczęsna loteria - recykloteria, tylko trzeba brać z serii pro nature. Good luck Wyświetl w wątku >>

jupiter4

#6745840 Napisano: 19.11.2020 21:34:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

superloser napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Czy ktokolwiek trafił coś w recykloterii i przeszedł pozytywna weryfikację beznadziejnego paragonu? Kupiłam w Lidlu pur pro nature, a na paragonie "pur płyn do naczyń". Mam 20km do Lidla, więc pieczątek nie będę załatwiać. Nie wiem, puszczać to, czy odpuścić?

Lidl latwo sobie Smolar sprawdzi u zrodla emotka


Oby miał okazję to sprawdzać emotka to puszczam jutro, bo już za późno dzisiaj! Dzięki za odzew emotka

Puszczaj emotka Puściłam kilka zgłoszeń i same pudła. Życzę wygranej emotka



Też kilka już puściłam i dziesiątki w innych bramkach, to nie moja bajka, ale los bywa złośliwy i lepiej wcale nie trafić, niż trafić takim paragonem, który może zostać odrzucony... Wyświetl w wątku >>
0 0