Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika atlantydek

atlantydek

#7180964 Napisano: 06.06.2024 19:58:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Audioriver popłynęła z Żubrówki Wyświetl w wątku >>

atlantydek

#7180903 Napisano: 06.06.2024 14:45:29 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Bryza Leclerc Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7180884 Napisano: 06.06.2024 13:06:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

assal napisał(a):

Nanajka81: Ta agencja potrafi rozwiązać konkurs w listopadzie, gdy zgłoszenia były do początku lipca  emotka
Bardzo miła pani zawsze prosi, by spróbować paragon jeszcze znaleźć, bo ona wie, że to już trochę czasu minęło...  emotka
Tempo mają jakie mają, ale gdy mnie raz dłużej w Polsce nie było, powiedzieli, że mogą czekać na paragon do miesiąca. Im się nigdy z niczym nie śpieszy.

To po co tracą czas na pisanie regulaminu skoro i tak im się nie śpieszy? Jest regulamin, jest konkretna data... Gdyby każdy organizator tak organizował konkursy to nikt by w tych konkursach udziału nie brał.

On mają chyba na Coliana jakieś kwity. zdjęcia robaczków w cukierkach itp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7180843 Napisano: 06.06.2024 11:11:21 w Czy informują/ informowali?
nieprzytomna napisał(a):

Lidl piłkarski wszystkie etapy?

Raczej I tylko był poinformowany.  III niby wybierają jutro, choć  w korespondencji uparcie używają terminu losowanie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7180754 Napisano: 06.06.2024 08:26:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Luiza12 napisał(a):

Cześć, czy były wyniki tego konkursu Słodka Wiosna Intermarche https://www.e-kon...ka-wiosna-intemarche ?
To jest w ogóle jeszcze realne, że oni ten konkurs rozstrzygną? Czy agencja już zwinęła się razem z nagrodami?emotka

Rozwiążą. Mają szybkość żółwia, ale póki co nie kradną. Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7180659 Napisano: 05.06.2024 18:07:30 w Żabka
Finezyjna napisał(a):

Hej, mam problem ze zgłoszeniem do konkursu lipton, w messengerze nie pojawia mi się napis "zglos" odpowiedź do konkursu.

Podpowiedzcie proszę, co robię nie tak.

On się tak jakby chowa Za którymś razem po wejściu na czat wskoczył Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7180595 Napisano: 05.06.2024 15:11:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
Eduscho ITM 100 sms  teraz Wyświetl w wątku >>

atlantydek

#7180531 Napisano: 05.06.2024 12:00:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Miałam się nie chwalić, dopóki nie dopełnię formalności, ale wygląda na to, że wygrałam pralkę Samsung Slim z konkursu w C4 "Czysta przygoda" - to moja pierwsza większa nagroda  Mam jednak pytanie do osób, które wygrywały już w tej agencji (Los Mejores) albo w ogóle wygrywały taki większy sprzęt - czy kurier wniesie go na 3 piętro czy zostawi mi na dole i "róbta co chceta"? Zastanawiam się, jaki adres podać, bo mieszkam w bloku na 3 piętrze, mogę podać adres domu rodzinnego, ale tam nie ma mnie na co dzień,  a domyślam się, że przy tak dużych nagrodach raczej potrzebują podpisu - mam rację? Jak byście postąpili w mojej sytuacji? W sumie tam nie podawało się żadnych danych, tylko numer telefonu, ale jednak jest on przypisany do konkretnej osoby - czy ktoś to weryfikuje?

Tak w ogóle, dosłownie miesiąc temu kupiłam nową pralkę emotka  więc ta najprawdopodobniej będzie na sprzedaż. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Jak to najlepiej ogarnąć? Czy w takich konkursowych sprzętach jest gwarancja? Czy jest ona tylko na dane laureata?

Jeśli chcesz sprzedać i nie masz w rodzinie/znajomych chętnych, sprzedaj na forum z dostawa na adres kupującego. Często nie ma pisemnej gwarancji, tylko deklaracja agencji, że w razie w... Trudno to sprzedać obcej osobie nie znającej specyfiki nagród konkursowych.  No i transport kłopotliwy. Danymi się nie przejmuj. Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7180505 Napisano: 05.06.2024 11:19:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Pytanie do osob ktore wygraly bilety z biedronki na mecz z Francja.
Pytaliscie czy mozna podac inne dane niz w formularzu? Tutaj sa sprzeczne informacje. emotka

Można , przynajmniej tak oznajmiła mi wczoraj Kobieta Dzwoniąca  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7180504 Napisano: 05.06.2024 11:18:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

U mnie twierdzą ,że formularz źle wypełniłam a na 100 % zrobiłam to dobrze . Znaczy pani z agencji tak przypuszcza ale nie będzie sprawdzać bo nie ma czasu . Żenada ta cała agencja .

Ale co to znaczy, że źle wypełniłaś? W sensie, że oni go nie mają, bo tak jakby nie został wysłany i o to chodzi czy wpisałaś złe dane czy co?

Może podane były dane nieletniego? nie mam pomysłu co może być nie tak emotka

PZPN mógł zbanować druga osobę z potencjalną  chuligańską przeszłością, ale podejrzewam tutaj zwykły błąd techniczny, bilet gdzieś po drodze zniknął Wyświetl w wątku >>

atlantydek

#7180492 Napisano: 05.06.2024 10:55:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jestemnowa napisał(a):

U mnie twierdzą ,że formularz źle wypełniłam a na 100 % zrobiłam to dobrze . Znaczy pani z agencji tak przypuszcza ale nie będzie sprawdzać bo nie ma czasu . Żenada ta cała agencja .

Postrasz kontaktem ze sponsorem, to może jej się zechce. Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7180472 Napisano: 05.06.2024 09:55:29 w Czy informują/ informowali?
sylzab2294 napisał(a):

Blikomania ostatnio informuje czy nie?
Może miał ktoś ostatnio info?

Cisza od 3 tygodni. Może urlop/choroba wysyłacza Wyświetl w wątku >>

atlantydek

#7180368 Napisano: 04.06.2024 20:16:23 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Hardmade Żąbka Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7180332 Napisano: 04.06.2024 17:50:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

atlantydek napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Wróciła pani Mysiorek i tydzień po zakończeniu konkursu postanowiła go "przedłużyć" o miesiąc emotka  Monnari

Coś nie pykło ze słupami, może trafili za kraty...?

Czy to ta agencja, która rozdała samochody z loterii po rodzinie? Czy inna historia?

Była w Lidlu gruba akcja, że laureaci znajdowali się w znajomych pani szefowej agencji Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

atlantydek

#7180328 Napisano: 04.06.2024 17:33:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

Wróciła pani Mysiorek i tydzień po zakończeniu konkursu postanowiła go "przedłużyć" o miesiąc emotka  Monnari

Coś nie pykło ze słupami, może trafili za kraty...? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

atlantydek

#7180322 Napisano: 04.06.2024 17:02:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jestemnowa napisał(a):

U mnie jest 1 plik

To reklamuj, też mam dwa pliki Wyświetl w wątku >>

atlantydek

#7180222 Napisano: 04.06.2024 12:05:07 w Żabka
8igora9 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

mamba31 napisał(a):

Czy wam Żabka też tak nie odpisuje od paru dni?  emotka  Nawet pomimo kolejnej prośby o odpowiedź… emotka

Nie odpisują od piątku, no ale tak się już zdarzało.  Jutro przyślą bon w ramach rekompensaty.  emotka

Dzisiaj mi odpisali, że te produkty tigera nie biorą udziału w wyzwaniu.

U mnie to samo Wyświetl w wątku >>
0 0

atlantydek

#7180212 Napisano: 04.06.2024 11:45:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
Warka Biedronka Polska- Francja emotka  Dzwonią teraz, żeby potwierdzić dane z nr 695  emotka Wyświetl w wątku >>

atlantydek

#7180198 Napisano: 04.06.2024 11:04:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilet Supercup z Heinekena, warto było w sobotę stać w wielkiej przez finał LM  kolejce do baru Mail przed chwilą   emotka Wyświetl w wątku >>

atlantydek

#7180196 Napisano: 04.06.2024 11:00:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PanPrezes napisał(a):

Też Wam nie zaliczyło w Żaapce wyzwania Tiger po zakupie 3 puszek? Wysłałem maila do supportu Żabki, odpisali, że zakupione produkty (Tiger Arbuzi, Tiger Cactus, Tiger Bubble Gum) nie wliczają się do konkursu, a przecież ewidentnie figurują na liście produktów objętych promocją 🤨.

Też mi tak przed chwilą odpisali Wyświetl w wątku >>
0 0