Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika eli75

eli75

#7158172 Napisano: 08.02.2024 14:43:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

eli75 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Wczoraj napisał(a):

Sprawdzał ktoś dzisiaj zaopatrzenie Lidla? Wczoraj nadal nie było produktów konkursowych.

Ta agencja nie odpowiada na maile emotka

O jakiej agencji piszesz ? bo np, Amooco, które organizuje teraz w Lidlu konkurs www.gotujmyrazem.pl , zawsze szybko odpisuje. Wczoraj wysłałam zapytanie o produkty, dziś rano dostałam poniższego maila, Sprawdzałam i aneks jest już wrzucony na stronie konkursowej.
Dzień dobry
Produkty objęte promocją i wymienione w Regulaminie są to produkty in-out, które znajdą Państwo na specjalnie wystawionych standach, które
najczęściej zlokalizowane są przy kasach, końcówkach regałów lub w strefie promocyjnej. Te produkty nie są wystawione na półce obok standardowo dostępnych produktów w ciągłej sprzedaży. Po konsultacji z Klientem od dziś ustaliliśmy, że promocją zostanie objęty cały dostępny asortyment marek LUBELLA, ŁOWICZ, KOTLIN, KRAKUS, a zmiana ta zostanie aneksem wprowadzona do Regulaminu.

Tak Amooco miałam na myśli, mi nie odpisali  a pisałam trzy dni temu. Wcześniej pisałam trzy miesiące temu w sprawie innego konkursu i też cisza. Także to nie jest moje widzi mi się. Tobie odpisali , super, ale to jest niepoważne że konkurs ogłoszony, produktów nie ma, aneksy wprowadzają w trakcie konkursu. My tracimy czas na latanie  po sklepach.

Pytanie na jakie maile piszesz? ja zawsze na ten konkurs@amooco.com co poddają na stronach do kontaktu i nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem odpowiedzi.
Co do produktów to przecież Agencja nie odpowiada za zatowarowanie sklepów, to przecież nie ich wina, wiec do kogo macie pretensje?. Jak widać tylko nie z ich produktami są problemy w zatowarowaniu, może w Lidlu coś się rozjechało.  Fajnie, że się w porę zorientowali i dodali do listy tez pozosłały asortyment. Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7158163 Napisano: 08.02.2024 14:06:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Wczoraj napisał(a):

Sprawdzał ktoś dzisiaj zaopatrzenie Lidla? Wczoraj nadal nie było produktów konkursowych.

Ta agencja nie odpowiada na maile emotka

O jakiej agencji piszesz ? bo np, Amooco, które organizuje teraz w Lidlu konkurs www.gotujmyrazem.pl , zawsze szybko odpisuje. Wczoraj wysłałam zapytanie o produkty, dziś rano dostałam poniższego maila, Sprawdzałam i aneks jest już wrzucony na stronie konkursowej.
Dzień dobry
Produkty objęte promocją i wymienione w Regulaminie są to produkty in-out, które znajdą Państwo na specjalnie wystawionych standach, które
najczęściej zlokalizowane są przy kasach, końcówkach regałów lub w strefie promocyjnej. Te produkty nie są wystawione na półce obok standardowo dostępnych produktów w ciągłej sprzedaży. Po konsultacji z Klientem od dziś ustaliliśmy, że promocją zostanie objęty cały dostępny asortyment marek LUBELLA, ŁOWICZ, KOTLIN, KRAKUS, a zmiana ta zostanie aneksem wprowadzona do Regulaminu. Wyświetl w wątku >>

eli75

#7158161 Napisano: 08.02.2024 14:06:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Wczoraj napisał(a):

Sprawdzał ktoś dzisiaj zaopatrzenie Lidla? Wczoraj nadal nie było produktów konkursowych.

Ta agencja nie odpowiada na maile emotka

O jakiej agencji piszesz ? bo np, Amooco, które organizuje teraz w Lidlu konkurs www.gotujmyrazem.pl , zawsze szybko odpisuje. Wczoraj wysłałam zapytanie o produkty, dziś rano dostałam poniższego maila, Sprawdzałam i aneks jest już wrzucony na stronie konkursowej.
Dzień dobry
Produkty objęte promocją i wymienione w Regulaminie są to produktyin-out, które znajdą Państwo na specjalnie wystawionych standach, które
najczęściej zlokalizowane są przy kasach, końcówkach regałów lub w strefie
promocyjnej. Te produkty nie są wystawione na półce obok standardowo dostępnych
produktów w ciągłej sprzedaży. Pokonsultacji z Klientem od dziś ustaliliśmy, że promocją zostanie objęty cały
dostępny asortyment marek LUBELLA, ŁOWICZ, KOTLIN, KRAKUS, a zmiana ta zostanie
aneksem wprowadzona do Regulaminu. Wyświetl w wątku >>
1 ewunia 0

eli75

#7150634 Napisano: 02.01.2024 14:09:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

eli75 napisał(a):

awe napisał(a):

eli75 napisał(a):

awe napisał(a):

A u mnie maila od amooco z Wedla brak, a w laureatach mam formularz aktywnyemotka  miał tak ktoś?

Sprawdź folder spam, może tam Ci wpadło.

spam oczywiście sprawdzony

no to najlepiej napisać do nich i dopytać, akurat oni zawsze szybko odpisują na maile

A po co ? jak przepuszcza to trzeba wypełnić i czekać na nagrodę emotka

Ale przecież jak Cię przepuści to musisz zaznaczyć w kolejnym kroku nagrodę,  która wygrałeś,  a jak nie masz maila to nie wiesz co wygrałeś Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7150631 Napisano: 02.01.2024 14:01:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awe napisał(a):

eli75 napisał(a):

awe napisał(a):

A u mnie maila od amooco z Wedla brak, a w laureatach mam formularz aktywnyemotka  miał tak ktoś?

Sprawdź folder spam, może tam Ci wpadło.

spam oczywiście sprawdzony

no to najlepiej napisać do nich i dopytać, akurat oni zawsze szybko odpisują na maile Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7150630 Napisano: 02.01.2024 14:01:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awe napisał(a):

eli75 napisał(a):

awe napisał(a):

A u mnie maila od amooco z Wedla brak, a w laureatach mam formularz aktywnyemotka  miał tak ktoś?

Sprawdź folder spam, może tam Ci wpadło.

spam oczywiście sprawdzony

no to najlepiej napisać do nich i dopytać, akurat oni zawsze szybko odpisują na maile Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7150627 Napisano: 02.01.2024 13:56:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awe napisał(a):

A u mnie maila od amooco z Wedla brak, a w laureatach mam formularz aktywnyemotka  miał tak ktoś?

Sprawdź folder spam, może tam Ci wpadło. Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7150622 Napisano: 02.01.2024 13:47:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Z Wedla były maile czy sprawdzone na stronie?

Były maile, ja tym razem nic, coś ostatnio mi nie po drodze z Amooco emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

eli75

#7133179 Napisano: 23.10.2023 13:10:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie też 100 od Amooco, nareszcie, bo ostatnio jakaś posucha straszna u mnie emotka Wyświetl w wątku >>

eli75

#7130536 Napisano: 12.10.2023 12:33:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olivkap napisał(a):

notta napisał(a):

mietowa napisał(a):

katake napisał(a):

mietowa napisał(a):

Czy ktoś nie dostał maila, mimo że formularz Wedel przepuszcza?

Tak, ja. Nadal nie mam maila.

U mnie już doszedł emotka

A gdzie szukac formularza?

https://laureaci.amooco.com/

Koleżanka pisała do nich i dostała informację, że wszystkie maile do Laureatów zostały już wysłane, wiec jak nie macie to piszcie do nich z zapytaniem, ale sprawdźcie folder spam, bo mi tam właśnie wpadł. Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7130490 Napisano: 12.10.2023 11:17:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

A to sory emotka  nie jestem w temacie, myslalam ze cukierki też można było wziąć i rozchodzi się o brak nazwy WAWEL na paragonie.
Jeśli faktycznie były wykluczone z regulaminu, to naturalnie nic z tego.

a sorki myślałam ze o WEDEL pytacie a to Wawel emotka  to przejdzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7130484 Napisano: 12.10.2023 11:13:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Agnes napisał(a):

paragon na Wawel opisany cukierki luz
przejdzie czy coś wymysleć innego?
od razu napiszę że wygrałam i stąd te pytanie

ja bym wysłała, co mam.
Jakby było coś dla nich niejasne, wtedy bym poszła po jakąś pieczątkę.

Moim zdaniem taki paragon nie przejdzie, bo zgodnie z Regulaminem cukierki luz nie są objęte promocją, więc na paragonie jest zakupiony produkt nie zgodny z regulaminem. Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7126449 Napisano: 26.09.2023 11:33:11 w Czy informują/ informowali?
zof83 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

judzika86 napisał(a):

Czy ze strokrotki Amooco już informowal?

Pewnie tą samą metodą, co Martini zestawy  😎

Z tą różnicą, że tutaj nie ma listy i nie można się upomnieć emotka

A wg nich regulamin ponoć jest tak ważny, że nie łamią jego żadnych zasad emotka

Napisałam do nich wczoraj i właśnie dostałam odpowiedź, że dziś będą informować, więc trzymamy kciuki i czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
2 adamo86, zof83 0

eli75

#7110443 Napisano: 20.07.2023 21:21:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alienistka napisał(a):

W jak wyzwanie - czy ktoś wygrał 2x voucher do answer a dostał 1?

Pewnie przyjdzie Ci druga wiadomość, do męża właśnie w dwóch wysłali osobnych . Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7105942 Napisano: 04.07.2023 12:42:27 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

giti napisał(a):

Heh i co z tym Amocco Kubus? Oni sie spozniaja nieraz czy moze nocne meile wysylac lubia? emotka

Cisza....

Pisałam do nich wczoraj i odpisali z rana, że dziś będą wyniki po 14:00, wiec czekamy  nagród jest sporo wiec na pewno ktoś się pochwali. Zadanie konkursowe było dość złożone, wiec pewnie utknęli na oglądaniu filmików  Wyświetl w wątku >>

eli75

#7085083 Napisano: 21.03.2023 14:36:57 w Czy informują/ informowali?
@Kwiat napisał(a):

edzia21 napisał(a):

maverick napisał(a):

edzia21 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

nique napisał(a):

maryam napisał(a):

Oczko08 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

stalowiak1979 napisał(a):

https://www.e-kon...ocha-lubi-nagradza  Czy informowali już z tego konkursu???

nie

Wyłonienie zwycięzców do dzisiaj, czyli 20 marca a poinfomowanie ich do 24 marca 😉

Formularz aktywny, są już podpięte wyniki, bo u mnie nic chyba?...

na jakiej stronie ten formularz?

Strona główna | Laureaci (amooco.com)

Podpięte, bo mi przechodzi do formularza emotka

Mi też przechodzi. Nr konta chcą więc pewnie kasa.

A czy jest ktoś, komu formularz nie przechodzi...bo u mnie też pojawiają się formularze do wszystkich zgloszen jakie wyslalam. Moze wszystkich puszcza?

U mnie "Podaj poprawny adres email" więc Edzia gratuluję emotka

Oooo to spoko, dzieki emotka

o mnie też przepuszcza do formularzaemotka
tez chcą nr konta bankowego.... ale się zastanawiam czy dla laureatów głównych jest inny formularz, bo oświadczenie na stronie regulaminu jest tylko jedno  czyli takie samo dla laureata głównego i dla laureata 500zł ... No to czekamy na maile z info o wyczekiwanej wygranej..... emotka

Puszcza dalej tylko te adresy, które otrzymały maila z informacją o wygranej, u mnie tym razem też się nie udało, a koleżankę puściło dalej i też dostała maila z powiadomieniem o wygranej. Gratulacje dla wszystkich Zwycięzców. Swoją drogą fajnie, że Amooco zmieniło system weryfikacji i można to robić już on line bez konieczności odsyłania dokumentów na maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7078811 Napisano: 08.02.2023 12:43:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

W c4 wczoraj znalazłam ten hummus tylko nie wiem czy grać ,bo był na przecenie i mam cenę 2,5, szukałam tych w normalnej cenie bez końca daty ważności i nie było 

Ale przecież w regulaminie jest ino o zakupie hummusu w sensie 1 sztuki nie ma warunku w jakiej cenie, to spokojnie można zgłaszać. Ja upolowałam w Żabce i w Kauflandach są na pewno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7069836 Napisano: 21.12.2022 13:12:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

Amocco Kubuś na raty czy poszło wszystko?

Myślę, za na raty, oni zawsze wysyłają turami, też czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7069835 Napisano: 21.12.2022 13:11:38 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

panasa napisał(a):

eli75 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

pikawka napisał(a):

peppa7 napisał(a):

panasa napisał(a):

Czy Aldi Kubuś informowali może?

Do jutra mają czas emotka  czekamy! 

Myślicie, ze dadzą dziś?  emotka ?

Wysyłka nagrody głównej do 24, a na odesłanie danych 3 dni robocze. Nawet jak dziś poinformują, to nijak im się to nie spina terminowo emotka

A może zwycięzca nagrody głównej już został poinformowany, myślę, że tak właśnie jest ( bo zwycięzcy mieli być wyłonieni do 15, a powiadomienia wysłane do 22, a nie wiemy kiedy informacje wysłali) stąd termin na wypłatę do 24 grudnia, bo pozostałe nagrody mają już termin na wydanie do 16 stycznia. A z tego co pamiętam Amooco czasami informuje turami właśnie.

juz ktoś się pochwalił w mdw emotka

tylko 1 osoba?

W tym roku nagród zdecydowanie mniej niż to było w 2020 jak był konkurs w Kauflandzie wtedy zestawów lego było 100 teraz jest tylko 20 emotka   u mnie też na razie cisza  Wyświetl w wątku >>
0 0

eli75

#7069799 Napisano: 21.12.2022 12:24:38 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

pikawka napisał(a):

peppa7 napisał(a):

panasa napisał(a):

Czy Aldi Kubuś informowali może?

Do jutra mają czas emotka  czekamy! 

Myślicie, ze dadzą dziś?  emotka ?

Wysyłka nagrody głównej do 24, a na odesłanie danych 3 dni robocze. Nawet jak dziś poinformują, to nijak im się to nie spina terminowo emotka

A może zwycięzca nagrody głównej już został poinformowany, myślę, że tak właśnie jest ( bo zwycięzcy mieli być wyłonieni do 15, a powiadomienia wysłane do 22, a nie wiemy kiedy informacje wysłali) stąd termin na wypłatę do 24 grudnia, bo pozostałe nagrody mają już termin na wydanie do 16 stycznia. A z tego co pamiętam Amooco czasami informuje turami właśnie. Wyświetl w wątku >>