Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBmarta22

FBmarta22

#6696997 Napisano: 15.04.2020 20:26:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mayteq napisał(a):

Czy ktoś z was się orientuje czy były już wyniki z Dino - Astra Podjedz Łagodnie ? Nie bylo mnie kilka tg i nie wiem czy czekać nadal ?

Nikt się nie chwalił... a jeszcze sporo czasu mają .... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6696995 Napisano: 15.04.2020 20:23:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

Ej nooo.... Ja też bardzo ładnie poprosiłam, zawsze to robię... Serio zaczynam się bać, że mam rezerwę za siebie...  emotka

Szanowny Panie..., Nie podawaliśmy rodzaju nagrody, ponieważ nie wiemy jeszcze czy wszyscy laureaci prześlą do nas potwierdzenie dowodów zakupów, więc teoretycznie coś jeszcze może się zmienić.Na chwilę obecną wygrał Pan Zestaw produktów Jordan.
Otrzymane dokumenty od Pana są poprawne.

Aż se do nich napiszę, że niepokoi mnie to milczenie od 4.04... prosiłam właśnie o potwierdzenie samego faktu dotarcia dokumentów i ich poprawności emotka  Może kilka osób obsługuje e-maila, albo to po prostu od humoru zależy komu odpisują a komu nie.... Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6696992 Napisano: 15.04.2020 20:13:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Z Jordan przyszło komuś potwierdzenie o pozytywnej weryfikacji? Cokolwiek?

Nic  emotka


Nie

U mnie też nic, chociaż ładnie poprosiłam o potwierdzenie... i teraz się boję, że dzisiejszy sms to rezerwa za tamtą wygraną...  emotka  Chociaż skoro do nikogo nie napisali, to może nie... emotka

mi odpisali i podali rodzaj nagrody oraz że dokumenty przesłano poprawnie, bo odsyłając poprosiłam emotka

Ej nooo.... Ja też bardzo ładnie poprosiłam, zawsze to robię... Serio zaczynam się bać, że mam rezerwę za siebie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6696982 Napisano: 15.04.2020 19:49:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jordan z C4 - najwyraźniej jakowaś rezerwa.... emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6696973 Napisano: 15.04.2020 19:10:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Z Jordan przyszło komuś potwierdzenie o pozytywnej weryfikacji? Cokolwiek?

Nic  emotka


Nie

U mnie też nic, chociaż ładnie poprosiłam o potwierdzenie... i teraz się boję, że dzisiejszy sms to rezerwa za tamtą wygraną...  emotka  Chociaż skoro do nikogo nie napisali, to może nie...emotka Wyświetl w wątku >>
1 nitka310 0

FBmarta22

#6696623 Napisano: 14.04.2020 14:09:58 w Przedszkolaki i przedszkola :)
bruce napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):


Przedszkola, tak jak placówki wychowania pozaszkolnego są nieferyjne, tj. Wielki Czwartek, Piątek i wtorek po Świętach, to normalne dni pracy, n-l musi się naprodukować...

Tak mi dziś odpisano, ale już na moje zapytanie, czemu właśnie w te dni feryjne przed Świętami nie było wysyłanych  żadnych prac - brak odpowiedzi.  emotka emotka

W placówkach nieferyjnych (inaczej niż w szkołach gdzie urlop z założenia powinien być brany w wakacje), urlop można wziąć w każdym momencie roku szkolnego (jeśli zgodzi się dyrektor bo ma zastępstwo, lub tak jak teraz, po prostu nie ma dzieci), może się nauczycielka urlopowała emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

FBmarta22

#6696616 Napisano: 14.04.2020 13:35:39 w Przedszkolaki i przedszkola :)
bruce napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

bruce napisał(a):

Dziś na "dzień dobry" - mail: masa kart pracy na 14 kwietnia, na dziś, z przedszkola dla Synka.  emotka emotka  Też tak macie?  emotka

Ta masa kart pracy może wynikać z tego, że jeden rodzic bardzo nudzi się w domu i oczekuje większego zaangażowania nauczyciela i większej ilości kart pracy. Znam to z autopsji. Niestety. 

No, ale żeby nawet w ferie?  emotka
A tym znudzonym w domu rodzicem to mnie rozbroiłaś, serio...  emotka emotka emotka

Przedszkola, tak jak placówki wychowania pozaszkolnego są nieferyjne, tj. Wielki Czwartek, Piątek i wtorek po Świętach, to normalne dni pracy, n-l musi się naprodukować... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

FBmarta22

#6695537 Napisano: 07.04.2020 22:40:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

Bp Black są zwrotki w plusie bo nic nie mam, wysłałam z paragonem gdzie był ukośnik! 

Wysyłałam dzisiaj ale tuż po północy, też Plus i też ukośnik (i z ukośnikiem wpisałam) i przyszła słynna zwrotka z 4MOVE, może teraz po prostu sieć jest przeciążona...  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6694703 Napisano: 03.04.2020 16:01:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jordanowego smsa mam i ja... i też bez wskazania rodzaju nagrody emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6694480 Napisano: 02.04.2020 18:38:16 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

Kolezanka jest na urlopie macierzynskim.Na jej pensje skladaly sie pensja plus premie.Teraz jej pracodawca nie wyplacil jej zwyczajowej premii
tlumaczac sie sytuacja spowodowana koronawirusem.Czy mial do tego prawo? Nie znam sie na prawie pracy a tym bardziej na ksiegowosci.

Przy ustalaniu kwoty zasiłku macierzyńskiego istotne są zarobki z ostatnich 12 miesięcy przed porodem, z tym że premie w ogóle nie są brane pod uwagę (tak jak nagrody ) chyba, że wynikają np.  z układu zbiorowego i jest w nim wyraźnie napisane, że premia na macierzyńskim tez się należy. Całkiem możliwe, że wypłacanie premii było po prostu dobrą wolą pracodawcy, takim bonusem. Najlepiej dopytać w ZUSie... bo przecież to on wypłaca zasiłek macierzyński, pracodawca go tylko "przekazuje" (w sensie ujmuje ze składek, które przesyła). Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6693846 Napisano: 31.03.2020 20:04:25 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

rozumiem... też mam takie zdanie... ale jeśli jest nakaz to trzeba go wykonać.... tylko że jest trudno... jeszcze jakoś "swoi" klienci, czyi ci od nas mogą nie mieć pretensji bo przecież się znamy, ale od 3 tygodni mamy ludzi z różnych cześci Polski, przyjechali do domków letniskowych i nie zna się wszystkich i nie wiadomo kto co powie jak nie będzie, a ludzie już znam przypadki że są roszczeniowi i wiem, że będzie dym jak coś ktoś zgłosi ;/

Tylko, te nowe wytyczne troche na papier zrobione, niestety.

Moze male Sklepy powinny miec “okienkowy” handel?
Ty tez masz stracha i rodzine, do ktorej wracasz po pracy. Przeciez na zapleczu nie bedziesz spac.

Nowy zapis, ma brak bardzo waznego słowa- 
OTWARTE.
Co z tego, ze Biedra ma 5 kas a tylko 1 jest otwarta... to 15 osob do jednej kasy  emotka

Premier na konferencji podkreślał, że zazwyczaj liczba kas świadczy o powierzchni sklepu - stąd taki przelicznik. Kolejki nie mają tu nic do rzeczy bo jakby nie było dwa metry trzeba zachować...  Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6693715 Napisano: 31.03.2020 14:26:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
veldominik napisał(a):

Witam jak długo trwa wysyłka vouchera pyszne pl od Heineken? Dziś wypełniłem formularz imię i nazwisko oraz data urodzenia też tak mieliście? Nie chcieli maila do wysyłki nagrody?

Ja miałam po jakichś dwóch godzinach od wypełnienia formularza.

Edit. e-maila mają przecież ze zgłoszenia... Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6693047 Napisano: 27.03.2020 17:19:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
A ja mam aparacik z "Co Cię inspiruje na wiosnę"  emotka  a Colgate... się nie wypowiem... emotka  ehhh... w sensie nawet tego wypasionego emotka  zestawu nie dali...  Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6692905 Napisano: 27.03.2020 09:34:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mundek2004 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

Ja melduję, że nawet grać mi się nie chce, a co dopiero mówić o wygranej emotka

Spoko, LosMejores za moment puści eski z Colgate, to Ci się samopoczucie poprawi emotka   emotka

Obyś była dobrym prorokiem emotka

Mnie LosMejores tak "lubi", że rozwiązanie Colgate, może tylko pogłębić zniechęcenie emotka  (tfu tfu tfu) Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6692305 Napisano: 24.03.2020 20:06:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

androm napisał(a):

assal napisał(a):

Roksana2802: Karlsbad nie lubi informować o rodzaju nagrody. Ja o głównych dowiadywałam się dopiero przy odbiorze paczki od kuriera emotka

karslbad wysyla paczki z dokumentami zwrotnymi?

tak

a jaką firmą kurierską śle?:))

Piłki ostatnio DPD Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

FBmarta22

#6692251 Napisano: 24.03.2020 17:34:12 w Pomocy!!!!
wiesia30 napisał(a):

Nie wchodzi mi kod na Pyszne z Heineken? Miał ktoś tak ?

Może, to głupie pytanie, ale zamawiasz przez aplikację, czy przez stronę? Ten kod wchodzi tylko przy zamawianiu przez apkę.  Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

FBmarta22

#6692234 Napisano: 24.03.2020 16:33:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Niedobra fioletowa krowa emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6692187 Napisano: 24.03.2020 14:51:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Harmonia Glade emotka  O ile dobrze pamiętam za 19.03 emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6690790 Napisano: 18.03.2020 12:22:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kubuś wciąż dzwoni emotka  Bon do Decathlona z Wafelka. Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6690670 Napisano: 17.03.2020 22:20:01 w Wkurza mnie...
Mysia napisał(a):

chochliczka napisał(a):

emotka
Czy ktoś może ma info jak powinny wyglądać wypłaty u osób zatrudnionych na umowę o pracę w momencie zawieszenia działalności? Ja rozumiem oczywiście pracodawców i im współczuję, natomiast co do wypłat i zasad mam zupełnie różne informacje, jedni mają dostać 100% (bez premii i dodatków) innym powiedziano 60% wypłaty, dzisiaj słyszałam że panie sprzątaczki w szkole mają wypisany urlop bezpłatny i nie dostaną nic... Straszne zamieszanie, a tu kredyty człowieku płać i kupuj jedzenie które drożeje  emotka Ja mam aktualnie l4 przymusowe, choć w mojej firmie praca zdalna wchodzi w grę, natomiast moi znajomi mieli zaplanowany ślub za kilka miechów, a tu takie jaja nie dość że z pracą to jeszcze nikt nie wie czy planów nie będą musieli zmienić...

Przy umowie o pracę: jeśli nie można świadczyć pracy z winy pracodawcy, a tak jest np. w przypadku zawieszenia zajęć w placówkach oświatowych, pracownik przechodzi w stan gotowości (formalnie, w każdym dniu w którym powinien pracować informuje pracodawcę o tym, że jest w gotowosci, np.e-mailem)... za ten czas przysługuje niestety goła stawka zasadnicza, a jeśli nie da jej się wydzielić z ogółu pensji (nie wiem jakim cudem) to 60%. Co do Pań sprzątających... Ogólnie jest tak, że administracja i obsługa w placówkach oświatowych mimo zawieszenia zajęć może pracować... wg niektórych nawet powinna... i rzeczywiście o ile administracja popracuje sobie zdalnie, to panie z obsługi raczej nie. Jeśli dyrektor chce "fizycznie" zamknąć budynek,  to i one przechodzą w stan gotowości. .. problem polega na tym, że najczęściej organ prowadzący kręci nosem... No i wtedy panie sprzątaczki albo pracują przez swoje np. 8 godzin, albo... U mnie poszły na ten dodatkowy zasiłek, bo akurat mają dzieci w odpowiednim wieku... A przy tym jak skonstruowane są ich wypłaty, to bardziej się opłaca. Zmuszanie kogokolwiek do urlopu bezpłatnego jest czystym ****** zapewne dyrektor bardzo chciał zamknąć ale nie miał na tyle jaj, żeby pozwolić tym kobitkom przejść w stan gotowości... U nas organ prowadzący zasugerował, że przez te kilka tygodni mogą perfekcyjnie umyć okna emotka Wyświetl w wątku >>