Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mieczyslawzapalka

mieczyslawzapalka

#6688481 Napisano: 07.03.2020 12:30:31 w skojarzenia
Cierpienie-alkohol Wyświetl w wątku >>
0 0

mieczyslawzapalka

#6681863 Napisano: 11.02.2020 20:56:59 w skojarzenia
Szansa - wyr...ać szympansaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mieczyslawzapalka

#6653023 Napisano: 31.10.2019 07:08:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@pantera napisał(a):

ilona162 napisał(a):

mieczyslawzapalka napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

@pantera napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Czy ktoś z Was odsyłał już paragony na Auchan-Wawel? Nie wiem czy tylko kilka osób nie otrzymało zapowiadanego w sms-ie maila czy nikt? Czekacie na maila?

Ja dostałam wczoraj, jak nie przyjdzie dziś na maila do Ciebie to daj znać postaram się wstawić te oświadczenia na Dysk Google czy gdzieś żebyś mogła pobrać.

Super!! Bardzo dziękuję:*

Hejka, czy ja tez mogę prosić link do oświadczeń?:) dostałem smsa wczoraj ale maila brak emotka

ja tak samo... Może można je gdzieś tutaj wstawić? emotka

Link do oświadczeń: https://drive.goo...O3DRQt_zNs1V2X9iY2ij
Z treści maila co trzeba odesłać: 
"Zgodnie z Regulaminem konkursu "Dużo dobrego na jesienne dni!" w sieci Auchan Zwycięzca w celu odbioru nagrody jest zobowiązany przesłać do Organizatora na adres e-mail Organizatora: [email protected] następujące dane i skany/zdjęcia dokumentów:
  1. Scan lub zdjęcie paragonu potwierdzającego dokonanie zakupu produktów Wawel w sieci sklepów Auchan znajdujących się na terenie Polski, oświadczenie dotyczące spełnienia przez Uczestnika warunków udziału w Konkursie określonych w pkt 2.2 – 2.4. powyżej w tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych;
  2. Podpisane oświadczenia dotyczące przeniesienia majątkowych praw autorskich do zwycięskiej Pracy Konkursowej.

Uzupełnione i podpisane oświadczenia należy odesłać mailem w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania maila."

Dziękiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mieczyslawzapalka

#6652826 Napisano: 30.10.2019 14:47:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

@pantera napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Czy ktoś z Was odsyłał już paragony na Auchan-Wawel? Nie wiem czy tylko kilka osób nie otrzymało zapowiadanego w sms-ie maila czy nikt? Czekacie na maila?

Ja dostałam wczoraj, jak nie przyjdzie dziś na maila do Ciebie to daj znać postaram się wstawić te oświadczenia na Dysk Google czy gdzieś żebyś mogła pobrać.

Super!! Bardzo dziękuję:*

Hejka, czy ja tez mogę prosić link do oświadczeń?:) dostałem smsa wczoraj ale maila brakemotka Wyświetl w wątku >>
0 0