Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ditomaso

ditomaso

#7189275 Napisano: 05.07.2024 17:42:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiaderko z Corony takie same jak można wygra, jest w Biedronce razem z 6 piwami za 49.99 Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7187490 Napisano: 01.07.2024 06:30:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Powiadomienie z 4 move na maila też wam przychodzicie po prawie dobie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7187165 Napisano: 29.06.2024 16:34:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co to się stało 😉🤔Żywiec w tegorocznej loterii wprowadził ograniczenie że na jeden mail przypada jeden nr telefonu. W razie głównej wygranej podaje się nr telefonu w formularzu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7187129 Napisano: 29.06.2024 13:48:18 w Czy informują/ informowali?
Ostatnie losowanie mleka łaciatego? Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7184417 Napisano: 19.06.2024 12:48:44 w WC - rozmowy o wszystkim
jokan napisał(a):

robił ktoś przegląd roweru? Ile zapłaciliście, bo u mnie wołają 300 zł to wydaje mi się trochę drogo, ale może nie? Nie wiem....


Podstawowy 200 a rozszerzony 400 czyli rozkręcenie całego i złożenie Wyświetl w wątku >>
2 jokan, cb656 0

ditomaso

#7183603 Napisano: 16.06.2024 15:37:26 w Co to za zawleczka?
niunia-k napisał(a):

Niebieska zawleczka 12 znaków ? emotka


Obstawiam że Heineken 0% Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

ditomaso

#7183602 Napisano: 16.06.2024 15:36:49 w Co to za zawleczka?
dysia napisał(a):

co to za zawleczka złota z czerwonymi wstawkami 
WYGRYWAJ CO CHCESZ


Obstawiam że desperados bądź warka Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7182537 Napisano: 12.06.2024 17:08:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

pou napisał(a):

atlantydek napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Dużo zgłoszeń wysłaliście na tą loterię Hochland? Ja tylko 3 i jak w takiej loterii to pewnie nie ma co czekać na magiczny telefon emotka

Jedno. Teoretycznie powinno wystarczyć, na razie cicho  emotka

ja około 20 zgłoszeń i nic...emotka

U mnie też jedno 😁

Telefon milczy 😅


Wg regulaminu do 14.06 mają czas więc ✊✊ Wyświetl w wątku >>

ditomaso

#7182138 Napisano: 11.06.2024 11:59:33 w Czy informują/ informowali?
Majkii napisał(a):

O której informują z wafelków WW?


Koło 17 są już wyniki na stronie Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

ditomaso

#7182120 Napisano: 11.06.2024 11:26:16 w Czy informują/ informowali?
4 move którego dnia informuje tygodniową ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7177172 Napisano: 21.05.2024 17:06:22 w Czy informują/ informowali?
WW? Dzisiaj echo czy opóźnienie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7174802 Napisano: 11.05.2024 12:02:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Loterii WW jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę a jak się sprawa dotyczy gospodarstwa domowego? Ma może ktoś takie info gdyż w regulaminie nie jest to napisane Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7173852 Napisano: 07.05.2024 08:27:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
WW w który dzień tygodnia informuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7172635 Napisano: 27.04.2024 22:29:57 w WC - rozmowy o wszystkim
nitka310 napisał(a):

ditomaso napisał(a):

ditomaso napisał(a):

nikos napisał(a):

rufus napisał(a):

nikos napisał(a):

rufus napisał(a):

Ten watek spada mi z nieba emotka
Zbliza sie okres komunijny  emotka
Rozgladam sie za rowerem na prezent, ale mam dylemat co do rozmiaru..
Wzrost chlopaka ok 145 cm
Czy rama 15 cali i koła 26, bedzie ok?
Ma ktos jakies doswiadczenie?
Im wiecej czytam tym mniej wiem, sa rozne opinie emotka

W ubiegłym roku kupiłam Krossa 14" rama, koła 26", syn miał 145cm wzrostu. Był idealny. Kolor wybadaj jaki mu się podoba. Syn ma czarno-czerwony połysk, mega wygląda mimo roku eksploatacji.

Seledynowy, zolty neon. emotka

To już wiesz wszystko emotka  teraz tylko zadecyduj co jest dla Ciebie ważne, czy wygoda i rower do domu, czy namacalnie do sklepu. Co do gwarancji, czy te przeglądy będą robione tak jak trzeba o czasie w autoryzowanym serwisie? Jeśli nie, to gwarancją przepada. Czy coś się wydarzy, co gwarancja uwzględni? Czy pęknie rama na pół? Nie. A na zarysowania, czy przebitą dętkę, czy zerwany łańcuch gwarancja nic nie poradzi. Jak przyjdzie ważne żebyś posprawdzał dokładnie, jak coś będzie nie tak masz bez dyskusji prawo zwrotu w czasie określonym przez sklep. 
W ubiegłym roku Kross rzadził w sprzedaży nagradzając hojnie elektrykami emotka


Gwarancja jest tylko na ramę w miejscach spawania,kupując Nowy rower przysługuje Ci Serwis ale to zależy już od firmy bądź sklepu. Kazdy rozmiar ramy ma przedział wzrostu,ponadto aby się dobrze jeździło siodełko musi być ustawione na lini biodra jak byś chciał kupić stacjonarnie z dzieckiem


Kupując przez Internet rower przychodzi w pudełku lecz trzeba go złożyć i najlepiej udać się do dobrego serwisu aby fachowo go przygotowali do jazdy. Kolega kupił ghosta,za złożenie zapłacił 150 zl w Krakowie kawałek od centrum miasta

Do mnie oba rowery były w dużych kartonach, trzeba było tylko ustawic i przykręcić kierownice oraz pedały, 2 minuty i rower gotowy do jazdy emotka


Zależy jaka cena,kolega płacił 3.7 a chciał mieć pod ostrą jazdę,nie umiał sam tego ogarnąć sobie aby było luks bezpiecznie Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7172602 Napisano: 27.04.2024 16:20:51 w WC - rozmowy o wszystkim
ditomaso napisał(a):

nikos napisał(a):

rufus napisał(a):

nikos napisał(a):

rufus napisał(a):

Ten watek spada mi z nieba emotka
Zbliza sie okres komunijny  emotka
Rozgladam sie za rowerem na prezent, ale mam dylemat co do rozmiaru..
Wzrost chlopaka ok 145 cm
Czy rama 15 cali i koła 26, bedzie ok?
Ma ktos jakies doswiadczenie?
Im wiecej czytam tym mniej wiem, sa rozne opinie emotka

W ubiegłym roku kupiłam Krossa 14" rama, koła 26", syn miał 145cm wzrostu. Był idealny. Kolor wybadaj jaki mu się podoba. Syn ma czarno-czerwony połysk, mega wygląda mimo roku eksploatacji.

Seledynowy, zolty neon. emotka

To już wiesz wszystko emotka  teraz tylko zadecyduj co jest dla Ciebie ważne, czy wygoda i rower do domu, czy namacalnie do sklepu. Co do gwarancji, czy te przeglądy będą robione tak jak trzeba o czasie w autoryzowanym serwisie? Jeśli nie, to gwarancją przepada. Czy coś się wydarzy, co gwarancja uwzględni? Czy pęknie rama na pół? Nie. A na zarysowania, czy przebitą dętkę, czy zerwany łańcuch gwarancja nic nie poradzi. Jak przyjdzie ważne żebyś posprawdzał dokładnie, jak coś będzie nie tak masz bez dyskusji prawo zwrotu w czasie określonym przez sklep. 
W ubiegłym roku Kross rzadził w sprzedaży nagradzając hojnie elektrykami emotka


Gwarancja jest tylko na ramę w miejscach spawania,kupując Nowy rower przysługuje Ci Serwis ale to zależy już od firmy bądź sklepu. Kazdy rozmiar ramy ma przedział wzrostu,ponadto aby się dobrze jeździło siodełko musi być ustawione na lini biodra jak byś chciał kupić stacjonarnie z dzieckiem


Kupując przez Internet rower przychodzi w pudełku lecz trzeba go złożyć i najlepiej udać się do dobrego serwisu aby fachowo go przygotowali do jazdy. Kolega kupił ghosta,za złożenie zapłacił 150 zl w Krakowie kawałek od centrum miasta Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7172601 Napisano: 27.04.2024 16:09:01 w WC - rozmowy o wszystkim
nikos napisał(a):

rufus napisał(a):

nikos napisał(a):

rufus napisał(a):

Ten watek spada mi z nieba emotka
Zbliza sie okres komunijny  emotka
Rozgladam sie za rowerem na prezent, ale mam dylemat co do rozmiaru..
Wzrost chlopaka ok 145 cm
Czy rama 15 cali i koła 26, bedzie ok?
Ma ktos jakies doswiadczenie?
Im wiecej czytam tym mniej wiem, sa rozne opinie emotka

W ubiegłym roku kupiłam Krossa 14" rama, koła 26", syn miał 145cm wzrostu. Był idealny. Kolor wybadaj jaki mu się podoba. Syn ma czarno-czerwony połysk, mega wygląda mimo roku eksploatacji.

Seledynowy, zolty neon. emotka

To już wiesz wszystko emotka  teraz tylko zadecyduj co jest dla Ciebie ważne, czy wygoda i rower do domu, czy namacalnie do sklepu. Co do gwarancji, czy te przeglądy będą robione tak jak trzeba o czasie w autoryzowanym serwisie? Jeśli nie, to gwarancją przepada. Czy coś się wydarzy, co gwarancja uwzględni? Czy pęknie rama na pół? Nie. A na zarysowania, czy przebitą dętkę, czy zerwany łańcuch gwarancja nic nie poradzi. Jak przyjdzie ważne żebyś posprawdzał dokładnie, jak coś będzie nie tak masz bez dyskusji prawo zwrotu w czasie określonym przez sklep. 
W ubiegłym roku Kross rzadził w sprzedaży nagradzając hojnie elektrykami emotka


Gwarancja jest tylko na ramę w miejscach spawania,kupując Nowy rower przysługuje Ci Serwis ale to zależy już od firmy bądź sklepu. Kazdy rozmiar ramy ma przedział wzrostu,ponadto aby się dobrze jeździło siodełko musi być ustawione na lini biodra jak byś chciał kupić stacjonarnie z dzieckiem Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

ditomaso

#7172600 Napisano: 27.04.2024 15:53:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jest jakiś limit w WW na gospodarstwo domowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7172468 Napisano: 26.04.2024 15:55:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W loterii WW ile nagród może przysługiwać na gospodarstwo domowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7171974 Napisano: 24.04.2024 16:52:11 w Czy informują/ informowali?
LEWIATAN loteria? Wyświetl w wątku >>
0 0

ditomaso

#7160071 Napisano: 20.02.2024 07:22:09 w Czy informują/ informowali?
7 Days losowanie dodatkowe?? Wyświetl w wątku >>
0 0