Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBmagdalena17

FBmagdalena17

#7197880 Napisano: 08.08.2024 16:43:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Orenda napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Co wy piszecie w tych odpowiedziach, że wygrywacie? Chrupnij w lidlu, nuii w biedronce, żabka nano, żywiec orlen... Nic nie wpadło, a wydawało mi się, że piszę spoko odpowiedzi...

też się zaczynam zastanawiać, co ze mną nie tak emotka

Każdemu się wydaje że pisze spoko. Konkurencja duża, jak wygrasz jeden konkurs na 10 to i tak dobrze. Wyświetl w wątku >>
1 Orenda 0

FBmagdalena17

#7197546 Napisano: 07.08.2024 12:10:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś z Was brał udział w konkursie „Semilac – Babie Lato”? Bo dostałam że wygrałam jakiś karnet a w ogóle nie kojarzę żebym brała udział...

Musiałaś brać udział w zapowiedziach był konkurs. A kiedy było info o wygranej?

przed momentem dostałam maila i właściwie nie wiem o co biega bo naprawdę jestem na 99% że żadnego listu do brawo nie pisałam...


Ale Bravo z czegko kojarzę to był jeszcze inny konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7197516 Napisano: 07.08.2024 11:29:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awangarda napisał(a):

rare85 napisał(a):

Czy u was w Lewiatanach są lody Nuii? Obeszłam 3 sklepy i w żadnym nie było.

Nie wszędzie są, u mnie też w dwóch nie było. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7197514 Napisano: 07.08.2024 11:28:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś z Was brał udział w konkursie „Semilac – Babie Lato”? Bo dostałam że wygrałam jakiś karnet a w ogóle nie kojarzę żebym brała udział...

Musiałaś brać udział w zapowiedziach był konkurs. A kiedy było info o wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7197297 Napisano: 06.08.2024 15:30:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PPPet-er napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

makarena2908 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

makarena2908 napisał(a):

nowy konkurs lidl.... za ile kasy trzeba kupić produkty??????????????????????? 50 zł????

Trochę ich poniosło zwłaszcza, że to specyficzne produkty, nie dla każdego klienta. Akurat dla mnie tak, ale niestety zdążyłam kupić te tapioki, zanim ogłosili konkurs. Najgorzej 🫣
Oczywiście Lidl jak to Lidl wystawił promocyjny stand 2 tygodnie przed rozpoczęciem konkursu. Z kolei stand konkursowy Whiskas pojawił się dopiero teraz. Ale i tak nie ma tam nic taniego, więc żadna strata 🙃

i krótko trwa konkurs... a nagród sporo..


Konkurs rewelacyjny kup za 50 zł produkty które nie jedna osoba nie będzie wiedziała co z nimi zrobić. Zrób fote oczywiście kreatywną, a nóż wygrasz bon za 100 zł w najlepszym wypadku. Albo produkty za 50 zł czyli te same co kupiłaś i nie wiesz co z nimi zrobić. emotka

Który punkt regulaminu ma to "zakup za 50zl" ????

Głowę bym dała że taki zapis widziałam zakup za 50 zł. Albo mam rozdwojenie jażni, albo coś zmienili. Ale nie tylko ja tak widziałam, skoro inne wpisy też były. Czyżbym fiksowała.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7197290 Napisano: 06.08.2024 15:20:31 w Co można dostać gratis?
androm napisał(a):

baxter napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

karkocka napisał(a):

Zwrot Perlux
https://testujper...4hZL-CHmFvXcWrA#home

Mam pytanie czy zwrot dotyczy jednego produktu więcej. Bo napisane jest miksuj dowolnie, ale przy wyborze zakupionego produktu można zaznaczyć tylko jeden rodzaj.

Moje zapytanie do organizatora:
" Jeśli w ramach jednego zakupu na ten sam paragon zakupię np. kapsułki 25zł, płyn 10zł, odplamiacz 15zł czyli w sumie wydam 50zl /1 paragon to otrzymam zwrot w wysokości 45zł czy tylko za 1 produkt?"
i odpowiedź:
"W promocji bierze udział jednorazowy zakup minimum jednego dowolnego produktu promocyjnego. Maksymalny zwrot za zakupione produkty to 45 zł. Odpowiadając na Pani pytanie: tak, takie zestawy również biorą udział w promocji."

tak, tylko w ich formularzu da się wybrać 1 produkt tylko

Zgadza się, wybiorę jeden produkt, dołączę paragon to resztę sobie muszą ogarnąć. Skoro można więcej, to już nie nasze zmartwienie że nie da się zaznaczyć więcej. Wyświetl w wątku >>

FBmagdalena17

#7197270 Napisano: 06.08.2024 14:19:00 w Co można dostać gratis?
nanajka81 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

karkocka napisał(a):

Zwrot Perlux
https://testujper...4hZL-CHmFvXcWrA#home

Mam pytanie czy zwrot dotyczy jednego produktu więcej. Bo napisane jest miksuj dowolnie, ale przy wyborze zakupionego produktu można zaznaczyć tylko jeden rodzaj.

a gdzie te produkty można kupić?

Masz wymienione sklepy i tylko w nich możesz kupić. Sprawdź w regulaminie.

Sklepy promocyjne:
Aldi
Kaufland
Dino
Intermarche
Carrefour
Drogeria DM
Drogeria SuperPharm
Media Expert
sklep internetowy Frisco.pl
sklep internetowy Sidolux działający na stronie internetowej pod adresem: www.sklep-sidolux.pl. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

FBmagdalena17

#7197264 Napisano: 06.08.2024 14:07:18 w Co można dostać gratis?
baxter napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

karkocka napisał(a):

Zwrot Perlux
https://testujper...4hZL-CHmFvXcWrA#home

Mam pytanie czy zwrot dotyczy jednego produktu więcej. Bo napisane jest miksuj dowolnie, ale przy wyborze zakupionego produktu można zaznaczyć tylko jeden rodzaj.

Moje zapytanie do organizatora:
" Jeśli w ramach jednego zakupu na ten sam paragon zakupię np. kapsułki 25zł, płyn 10zł, odplamiacz 15zł czyli w sumie wydam 50zl /1 paragon to otrzymam zwrot w wysokości 45zł czy tylko za 1 produkt?"
i odpowiedź:
"W promocji bierze udział jednorazowy zakup minimum jednego dowolnego produktu promocyjnego. Maksymalny zwrot za zakupione produkty to 45 zł. Odpowiadając na Pani pytanie: tak, takie zestawy również biorą udział w promocji."

Dziękuję bardzo że podzieliłeś się informacją. Nie wpadłam na pomysł żeby napisać do nichemotka Wyświetl w wątku >>

FBmagdalena17

#7197254 Napisano: 06.08.2024 13:52:15 w Co można dostać gratis?
karkocka napisał(a):

Zwrot Perlux
https://testujper...4hZL-CHmFvXcWrA#home

Mam pytanie czy zwrot dotyczy jednego produktu więcej. Bo napisane jest miksuj dowolnie, ale przy wyborze zakupionego produktu można zaznaczyć tylko jeden rodzaj. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7197249 Napisano: 06.08.2024 13:33:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
makarena2908 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

makarena2908 napisał(a):

nowy konkurs lidl.... za ile kasy trzeba kupić produkty??????????????????????? 50 zł????

Trochę ich poniosło zwłaszcza, że to specyficzne produkty, nie dla każdego klienta. Akurat dla mnie tak, ale niestety zdążyłam kupić te tapioki, zanim ogłosili konkurs. Najgorzej 🫣
Oczywiście Lidl jak to Lidl wystawił promocyjny stand 2 tygodnie przed rozpoczęciem konkursu. Z kolei stand konkursowy Whiskas pojawił się dopiero teraz. Ale i tak nie ma tam nic taniego, więc żadna strata 🙃

i krótko trwa konkurs... a nagród sporo..


Konkurs rewelacyjny kup za 50 zł produkty które nie jedna osoba nie będzie wiedziała co z nimi zrobić. Zrób fote oczywiście kreatywną, a nóż wygrasz bon za 100 zł w najlepszym wypadku. Albo produkty za 50 zł czyli te same co kupiłaś i nie wiesz co z nimi zrobić. emotka Wyświetl w wątku >>

FBmagdalena17

#7197206 Napisano: 06.08.2024 11:19:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Miligili napisał(a):

Avanti selgros piłka nożna

To samo, teraz idzie info na maila.emotka Wyświetl w wątku >>

FBmagdalena17

#7197082 Napisano: 05.08.2024 21:51:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Czy z Favity udało Wam się w końcu wysłać formularz. Bo ja mam komunikat /Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy/ cały czas. Pisałam do nich na pw, ale czy odpiszą.

Z formularzem FAVITY jest tak, że trzeba wiele razy wpisywać i klikać. Za którymś razem udaje się wysłać dane. Pisało o tym kilka osób. Potwierdzam i ja.

Ale to jakaś masakra, już zmieniam przeglądarki i nic. Dziękuję za odpowiedź. emotka


Udało mi się w końcu, dodam od siebie że przeszło mi jak zmniejszyłam zdjęcie  z 2 MB do 240  kb. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7197079 Napisano: 05.08.2024 21:47:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Czy z Favity udało Wam się w końcu wysłać formularz. Bo ja mam komunikat /Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy/ cały czas. Pisałam do nich na pw, ale czy odpiszą.

Z formularzem FAVITY jest tak, że trzeba wiele razy wpisywać i klikać. Za którymś razem udaje się wysłać dane. Pisało o tym kilka osób. Potwierdzam i ja.

Ale to jakaś masakra, już zmieniam przeglądarki i nic. Dziękuję za odpowiedź. emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

FBmagdalena17

#7197077 Napisano: 05.08.2024 21:39:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Favity udało Wam się w końcu wysłać formularz. Bo ja mam komunikat /Kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy/ cały czas. Pisałam do nich na pw, ale czy odpiszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7196927 Napisano: 05.08.2024 13:28:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
makarena2908 napisał(a):

latawiec z Andante! emotka

U mnie też latawiecemotka Wyświetl w wątku >>

FBmagdalena17

#7196924 Napisano: 05.08.2024 13:26:26 w Czy informują/ informowali?
nanajka81 napisał(a):

szkodnik1988 napisał(a):

Napisali, że puścili maila do zwycięzców "Łap lody i wygrywaj nagrody" 2 sierpnia. Dziwne że nikt nie wygrał...

o-o no to ciekawe... Halo! Prosimy wygranych o pochwalenie się wygraną w tym konkursie!

No to pochwalę się, na kilka wysłanych zgłoszeń lipa. Więc albo tak kiepsko napisałam, albo Kropka coś ściemnia. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

FBmagdalena17

#7196826 Napisano: 05.08.2024 00:03:49 w Czy informują/ informowali?
szkodnik1988 napisał(a):

Czy informowali już z konkursu lody i nagrody?  Niby termin do piątku był 

https://laplody.lodyinagrody.pl/

Jeszcze nie. Kropka ma opóźnienie w informowaniu ostatnio. Także kilka dni to norma. Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

FBmagdalena17

#7196698 Napisano: 04.08.2024 12:22:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lasiglasty napisał(a):

fantagiro napisał(a):

co się dzieje, że jest tak mało aktualnych konkursów np.w kalendarzu ? na innych str widzę świeże a u nas nic emotka  Awaria czy nie są dodawane ??

Jest sporo konkursów i loterii dodanych, ale utknęły w poczekalni, np. konkurs Milka w Żabcie, dodany jeszcze w lipcu, zakup kończy się za 2 dni, a konkursu dalej nie ma na stronie, dlatego ostatnio zasugerowałam, że może warto, aby powierzyć chętnej i zaufanej osobie funkcję moderatora do zatwierdzania konkursów, kiedy właściciel strony nie ma czasu, na pewno usprawniłoby to działanie strony.

Ostatnio dodałam jakoś z 5 konkursów, z czego część już się skończyła. Zastanawiam się jaki sens dodawać, skoro pojawią się po ich zakończeniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7196489 Napisano: 02.08.2024 20:56:01 w Oddam za darmo
Kod na 3 miesiące Spotify Premium Oddam
na pw zapraszam

oddane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17