Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBmagdalena17

FBmagdalena17

#7193221 Napisano: 21.07.2024 17:05:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

Pytam dla kolegi, gdzie sprzedać zestawy durex? Olx i vinted mają zakazy emotka

Z tego co widzę inni wystawiają na olx, czytałam listę zabronionych artykułów i nie znalazłam. A olx ci napisał że nie można ? Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

FBmagdalena17

#7192986 Napisano: 19.07.2024 23:59:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Natie77 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Natie77 napisał(a):

Niestety same porażki, nawet w kreatywnych. Wkurzyła mnie też agencja od konkursu z Nałęczowianką w Biedronce. Nie wysłali mi wszystkich pytań w quizie... zgłosiłam błąd. Zgodnie z ich instrukcją wysłałam jeszcze 4 smsy tak jak kazali (zapłaciłam za nie) i nic...

A już myślałam że tylko ja taka pechowa zamiast trzech pytań dwa. Do tego zero odzewu jak pisałam do nich. Lipa na całego.

Do mnie po kilku mailach odpisali... i niby mieli mieć to na uwadze, ale serio 5 smsów + 2 zgrzewki wody jestem w plecy

Witaj w klubie emotka Wyświetl w wątku >>
1 Natie77 0

FBmagdalena17

#7192975 Napisano: 19.07.2024 21:57:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Natie77 napisał(a):

Niestety same porażki, nawet w kreatywnych. Wkurzyła mnie też agencja od konkursu z Nałęczowianką w Biedronce. Nie wysłali mi wszystkich pytań w quizie... zgłosiłam błąd. Zgodnie z ich instrukcją wysłałam jeszcze 4 smsy tak jak kazali (zapłaciłam za nie) i nic...

A już myślałam że tylko ja taka pechowa zamiast trzech pytań dwa. Do tego zero odzewu jak pisałam do nich. Lipa na całego. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7192354 Napisano: 17.07.2024 19:08:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Są w Waszych Biedronkach te Felix Crispers Party Pack? Gdzie leżą?

To chyba trochę towar luksusowy, w największej z możliwych biedronek nie było nic. W małej ostatnią paczka i nie na stendzie tylko półka gdzie mają mydło i powidło. To chyba zależy od biedronki gdzie wsadzą. 😃 Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7192014 Napisano: 16.07.2024 21:34:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Dobrze rozumiem, że w Off wybieramy albo zwrot albo udział w konkursie??

tak emotka Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

FBmagdalena17

#7191846 Napisano: 16.07.2024 13:58:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
PanPrezes napisał(a):

Dzienna Lodówka Polarbox z Hochland 😜

Za jaki dzień ? Wyświetl w wątku >>
1 pmww 0

FBmagdalena17

#7191780 Napisano: 16.07.2024 11:25:11 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Wakacje.pl bon o wartości 4000 zł sprzedam za 3500 zł. Ważność lipiec 2025 rok. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7191699 Napisano: 15.07.2024 22:33:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

ramaja napisał(a):

To samo robią przy konkursie z telewizorem na Facebooku,tam gdzie było ułożyć hasło dopingujące ulubioną drużynę ,konkurs się kończył wczoraj o 23.59 a ja o 23 w trakcie meczu dostałam że chcą mi dać nagrodę ,napisałam przez mesegera niby do ekspert media odpisali że tylko chcą dla celów rejestracji żeby przesłać nagrode ,gdy rano napisałam że nic o tym nie ma w regulaminie wszystko ładnie usunęli ,😀zrobiłam wcześniej zrzuty ekranu i zgłoszę do organizatora

No czyhają na takich co pod wpływem emocji wyłącza myślenie. Tutaj ewidentnie widać, że ktoś założył konto i dodał tylko zdjęcie Eti, jako imię i nazwisko są przecinki. A ludzie jeszcze wklejają info, że nie mogą podać danych bo ich karta kredytowa została odrzucona 🙈  a najgorsze jest to że Eti Polska na to wgl nie reaguje.

Też napisałam do Eti Polska, ale zero odzewu. Do rana nie jeden padnie ofiarą oszustwa.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7191694 Napisano: 15.07.2024 22:22:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ramaja napisał(a):

To samo robią przy konkursie z telewizorem na Facebooku,tam gdzie było ułożyć hasło dopingujące ulubioną drużynę ,konkurs się kończył wczoraj o 23.59 a ja o 23 w trakcie meczu dostałam że chcą mi dać nagrodę ,napisałam przez mesegera niby do ekspert media odpisali że tylko chcą dla celów rejestracji żeby przesłać nagrode ,gdy rano napisałam że nic o tym nie ma w regulaminie wszystko ładnie usunęli ,😀zrobiłam wcześniej zrzuty ekranu i zgłoszę do organizatora

Mi się lampka zapaliła, ale ile osób nie bierze udziału tak w konkursach i przez myśl im nie przyjdzie. Czytam że nawet ktoś wysłał im dane.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7191683 Napisano: 15.07.2024 21:38:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Szybkie pytanie do osób, które wygrały coś z Kujawskiego w Żabce - termin przesłania dokumentów mija dziś czy jutro? Nie zdążyłam wydrukować formularza :/ Niby są 3 dni robocze od 11.07 - jak to liczyć??

Wyślij jeszcze dzisiaj formularz. Bo skoro od 11 to dzisiaj trzeci dzień mija.

Sęk w tym, że dzisiaj nie mam już gdzie wydrukować formularza emotka  Mail przyszedł 11.07 (czwartek) o godzinie 16:33

Skoro piszesz godzina 16. To drukuj z rana jutro do 16 najlepiej. Powinno być dobrze.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7191681 Napisano: 15.07.2024 21:36:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Czy ktoś z Was brał udział w konkursie Eti na fb. Dziwnie podejrzane wyglądają mi powiadomienia pod komentarzami rzekomo wygranymi. Nagród było 24 a powiadomień naliczyłam już przeszło 30.
Wygląda mi to na wałek jakiś. emotka ,

Gratulacje, zostałeś wybrany zwycięzcą tego rozdania.Zanim ogłosimy i opublikujemy Twoje imię, musimy najpierw zweryfikować kilka rzeczy.Kliknij poniższy link, aby odebrać nagrodę https://eti-polska1.myfreesites.net/ Kliknij Kontynuuj, wróć tutaj i skomentuj „GOTOWE” i wyślij nam potwierdzenie zrzutu ekranu, gdy skończysz! Skorzystaj z tej okazji, jeśli nie otrzymamy odpowiedzi w ciągu 12 godzin, anulujemy Twoje zgłoszenie jako zwycięzcy.Uwagi: Użyj danych mobilnych, aby uzyskać dostęp do naszych linków, nie używaj sieci Wi-Fi.

Widziałam dzisiaj podobny komunikat pod jakimś innym konkursem na fb i tam firma pisał, że to oszustwo i aby nie podawać danych. Ta 1 w linku, który podałaś też raczej sugeruje wirusa i próbę kradzieży danych. Myślę że tu też warto byłoby tego linka usunąć, żeby ktoś z ciekawości nie klikał.

 Edit: sprawdziłam ich fb i faktycznie wysyłają takie linki 🥴  podejrzane

Masz rację usunęłam link. Co za dziady jedne, no brak mi słów, żeby pod firmę się podszywać. Pierwszy raz spotkałam się sama osobiście z tym. Dzięki za info.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7191676 Napisano: 15.07.2024 21:27:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Szybkie pytanie do osób, które wygrały coś z Kujawskiego w Żabce - termin przesłania dokumentów mija dziś czy jutro? Nie zdążyłam wydrukować formularza :/ Niby są 3 dni robocze od 11.07 - jak to liczyć??

Wyślij jeszcze dzisiaj formularz. Bo skoro od 11 to dzisiaj trzeci dzień mija. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7191675 Napisano: 15.07.2024 21:25:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was brał udział w konkursie Eti na fb. Dziwnie podejrzane wyglądają mi powiadomienia pod komentarzami rzekomo wygranymi. Nagród było 24 a powiadomień naliczyłam już przeszło 30.
Wygląda mi to na wałek jakiś. emotka ,

Gratulacje, zostałeś wybrany zwycięzcą tego rozdania.Zanim ogłosimy i opublikujemy Twoje imię, musimy najpierw zweryfikować kilka rzeczy.Kliknij poniższy link, aby odebrać nagrodę Kliknij Kontynuuj, wróć tutaj i skomentuj „GOTOWE” i wyślij nam potwierdzenie zrzutu ekranu, gdy skończysz! Skorzystaj z tej okazji, jeśli nie otrzymamy odpowiedzi w ciągu 12 godzin, anulujemy Twoje zgłoszenie jako zwycięzcy.Uwagi: Użyj danych mobilnych, aby uzyskać dostęp do naszych linków, nie używaj sieci Wi-Fi. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7191392 Napisano: 14.07.2024 21:20:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Wszystko dla orzeźwienia, Wam też nie działa?

Mi też nie działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7191323 Napisano: 14.07.2024 13:38:57 w Oddam za darmo
Kto pierwszy napisze, oddam kod do portalu Yogi o wartośći 90 zl.  Trzeba napisać bezpośrednio do portal yoga. Wyślą link przez który rejestruje się kod
:-)
oddane
nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7191272 Napisano: 13.07.2024 22:15:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niby nie wierzę w przesądy, ale za co dzisiaj się wezmę klapa. Polazłam na zakupy do netto z bonem za 100 zł. A tam bon nie wchodzi. Kod zablokowany. Nikt nie korzystał z niego. Najgorsze że nie pamiętam z jakiego konkursu. Miał ktoś z Was już taki przypadek. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7191263 Napisano: 13.07.2024 20:36:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Jakimś cudem po komunikacie przyjmowanie zgłoszeń zakończone, patrzę są pytania z Nałęczowianki. Ale ja mam tylko dwa pytania 1i 3 a gdzie drugie pytanie. Może ktoś wrzucić pytanie numer 2.Mam pytanie o nazwę jeziora i sadzonki akcja.

Ponawiam prośbę, o udostępnienie pytania numer 2 w konkursie Nałęczowianka Biedronka, czy tylko ja mam takiego pecha. Nic nie działa u nich normalnie w tym konkursie. emotka

Nie mam teraz dostępu, ale odp 2.A

Dzięki wielkie, ręce mi opadają na ten konkurs.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7191261 Napisano: 13.07.2024 20:35:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Jakimś cudem po komunikacie przyjmowanie zgłoszeń zakończone, patrzę są pytania z Nałęczowianki. Ale ja mam tylko dwa pytania 1i 3 a gdzie drugie pytanie. Może ktoś wrzucić pytanie numer 2.Mam pytanie o nazwę jeziora i sadzonki akcja.

Ponawiam prośbę, o udostępnienie pytania numer 2 w konkursie Nałęczowianka Biedronka, czy tylko ja mam takiego pecha. Nic nie działa u nich normalnie w tym konkursie. emotka

Nie mam teraz dostępu, ale odp 2.A

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7191252 Napisano: 13.07.2024 19:51:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

Jakimś cudem po komunikacie przyjmowanie zgłoszeń zakończone, patrzę są pytania z Nałęczowianki. Ale ja mam tylko dwa pytania 1i 3 a gdzie drugie pytanie. Może ktoś wrzucić pytanie numer 2.Mam pytanie o nazwę jeziora i sadzonki akcja.

Ponawiam prośbę, o udostępnienie pytania numer 2 w konkursie Nałęczowianka Biedronka, czy tylko ja mam takiego pecha. Nic nie działa u nich normalnie w tym konkursie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmagdalena17

#7191239 Napisano: 13.07.2024 17:40:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakimś cudem po komunikacie przyjmowanie zgłoszeń zakończone, patrzę są pytania z Nałęczowianki. Ale ja mam tylko dwa pytania 1i 3 a gdzie drugie pytanie. Może ktoś wrzucić pytanie numer 2.Mam pytanie o nazwę jeziora i sadzonki akcja. Wyświetl w wątku >>
0 0