Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beatha77

beatha77

#6809984 Napisano: 22.09.2021 17:12:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anet123 napisał(a):

Drodzy Konkursowicze, czy organizator konkursu po weryfikacji paragonów zażądał dodatkowo potwierdzenia bankowego płatności kartą za paragony?
W regulaminie konkursu nie ma takiego zapisu. Czy ma takie prawo?

Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. W regulaminach też raczej nie ma takich zapisów. Z ciekawości jaki to konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

beatha77

#6783790 Napisano: 25.05.2021 18:25:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

samuraj napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Tchibo za jaki ostatnio dzień słał kody na 100 zł, znajoma wygrała 19 V i nie ma do tej pory a podobno słali na bieżąco emotka

U mnie brak z 13

Piszcie do nich - u mojego meza nie było smsa z kodem i okazało się, że najprawdopodobniej ma jakaś blokadę na takie smsy. Dziś zadzwonił pan z agencji i wyjaśnił wszystko. Przesłał tez wszystko jeszcze raz 

ja też dzwoniłam

Ja nie miałam wygranej informowanej 11.05. Nie było mnie też na liście laureatów. Pisałam emaila i też dzisiaj pan zadzwonił, że się tak zdarza i za chwilę mi prześle potrzebne dane do wypłaty. Może mają tego dużo i nie ogarniają Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

beatha77

#6780654 Napisano: 12.05.2021 08:51:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fineessa napisał(a):

Gdzie znaleźliście Staropolanke?

U mnie w okolicy nie ma dużych marketów. Google podpowiedziało mi, że Staropolankę znajdę w Żabce ale po zakupie na paragonie mam wodę...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beatha77

#6736210 Napisano: 14.10.2020 13:06:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabinka71 napisał(a):

monkakk napisał(a):

beatha77 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

soulfly napisał(a):

monkakk napisał(a):

Czy wszyscy, którzy wygrali w loterii Jacobs Barista są uwzględnieni na stronie w zwycięzcach?  Czy tylko moich wygranych brak???  emotka  Wygrane pod koniec loterii.

Nie

moich też nie ma wygrana z  29.09.20 emotka

Moich też nie ma. Zrobili wszystkich w balona. Z 1000 nagród doliczyłam się 300 laureatów. Reszta pójdzie dla organizatorów. Grałam paragonem ze Stokrotki na którym nie ma opcji, żeby było słowo Barista albo jego skrót. Skrótów Stokrotka nie używa a słowo określające konkretny produkt było by gdzieś heeen w nazwie na paragonie co jest nie możliwe z racji krótkiej ilości liter określających produkt. Miałam właśnie pisać do nich reklamacje.  Pewnie jest wielu których tak załatwili. Sądziłam, że jeśli organizują loterię w konkretnych sieciach to jakoś to zostanie zweryfikowane. Zawiodłam się a teraz muszę pić tą kawę i nawet kasa się za nią nie zwróci.  emotka

A ja myślę, że ciut przesadzasz emotka  Zbyt dużo ludzi czeka na wpisanie na listę, moje paragony były dobrze opisane a i w regulaminie mają czas na weryfikację  począwszy od dodania pierwszego Zgłoszenia przez Uczestnika do dnia 1 grudnia 2020 r.  Warto zajrzeć w niego  emotka

A moje pytanie nie miało na celu wywołania burzy, tylko zorientowania się czy jest ktoś w podobnej sytuacji co ja. 

Mnie też nie ma na liście i pisałam do nich i mam odpowiedź  że paragon zweryfikowany pozyt
sabinka71 napisał(a):

monkakk napisał(a):

beatha77 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

soulfly napisał(a):

monkakk napisał(a):

Czy wszyscy, którzy wygrali w loterii Jacobs Barista są uwzględnieni na stronie w zwycięzcach?  Czy tylko moich wygranych brak???  emotka  Wygrane pod koniec loterii.

Nie

moich też nie ma wygrana z  29.09.20 emotka

Moich też nie ma. Zrobili wszystkich w balona. Z 1000 nagród doliczyłam się 300 laureatów. Reszta pójdzie dla organizatorów. Grałam paragonem ze Stokrotki na którym nie ma opcji, żeby było słowo Barista albo jego skrót. Skrótów Stokrotka nie używa a słowo określające konkretny produkt było by gdzieś heeen w nazwie na paragonie co jest nie możliwe z racji krótkiej ilości liter określających produkt. Miałam właśnie pisać do nich reklamacje.  Pewnie jest wielu których tak załatwili. Sądziłam, że jeśli organizują loterię w konkretnych sieciach to jakoś to zostanie zweryfikowane. Zawiodłam się a teraz muszę pić tą kawę i nawet kasa się za nią nie zwróci.  emotka

A ja myślę, że ciut przesadzasz emotka  Zbyt dużo ludzi czeka na wpisanie na listę, moje paragony były dobrze opisane a i w regulaminie mają czas na weryfikację  począwszy od dodania pierwszego Zgłoszenia przez Uczestnika do dnia 1 grudnia 2020 r.  Warto zajrzeć w niego  emotka

A moje pytanie nie miało na celu wywołania burzy, tylko zorientowania się czy jest ktoś w podobnej sytuacji co ja. 

Mnie też nie ma na liście i pisałam do nich i mam odpowiedź  że paragon zweryfikowany pozytywnie

Wyświetl w wątku >>
0 0

beatha77

#6736099 Napisano: 14.10.2020 09:12:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

soulfly napisał(a):

monkakk napisał(a):

Czy wszyscy, którzy wygrali w loterii Jacobs Barista są uwzględnieni na stronie w zwycięzcach?  Czy tylko moich wygranych brak???  emotka  Wygrane pod koniec loterii.

Nie

moich też nie ma wygrana z  29.09.20 emotka

Moich też nie ma. Zrobili wszystkich w balona. Z 1000 nagród doliczyłam się 300 laureatów. Reszta pójdzie dla organizatorów. Grałam paragonem ze Stokrotki na którym nie ma opcji, żeby było słowo Barista albo jego skrót. Skrótów Stokrotka nie używa a słowo określające konkretny produkt było by gdzieś heeen w nazwie na paragonie co jest nie możliwe z racji krótkiej ilości liter określających produkt. Miałam właśnie pisać do nich reklamacje.  Pewnie jest wielu których tak załatwili. Sądziłam, że jeśli organizują loterię w konkretnych sieciach to jakoś to zostanie zweryfikowane. Zawiodłam się a teraz muszę pić tą kawę i nawet kasa się za nią nie zwróci. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beatha77

#6733652 Napisano: 04.10.2020 21:27:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

A ile się czeka na GoPro z Nestle? Na razie dostałam maila z informacją, że otrzymali skany.

kamerkę wygrałam 05.09.
potwierdzenie otrzymania dokumentów 07.09.
21.09 dzwonił kurier z przesyłką. Całkiem szybko Wyświetl w wątku >>
0 0

beatha77

#6732357 Napisano: 29.09.2020 11:43:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBbeata7 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

superloser napisał(a):

sylwijka napisał(a):

Konkurs ALMETTE zgłosiłam kod na stronce, a tam napis: KOD ZOSTAŁ WYKORZYSTANY ! Dzwoniąc do Firmy, prosili abym wysłała kod + paragon listem poleconym do weryfikacji i będzie brał udział w konkursie nagrody głównej. Dlaczego ja mam ponieś koszty? Chciałam wysłać emaila zeskanowanego kodu, ale niestety regulamin na to nie pozwala. Zamiast wysłać list polecony to wolę kupić 2 serki, chociaż straciłam zaufanie do tej firmy. Piszę abyście wiedzieli jak się taka sytuacja komuś zdarzy.

Bo tak ktos kreatywnie napisal regulamin  emotka
Bylo malo zgloszen w poprzednich edycjach, to teraz zmienili zasady i grajacy otrzymuje info. o wygranej automatycznie po dokonaniu zgłoszenia... i organizator daje szanse wszystkim sklepikom do podbicia statystyk, bo potrzebny tylko jeden paragon na jeden serek by odebrac nagrode.
Plus "bramki" oszczedzaja czas, bo jest tylko jedno losowanie wygranych "czasówek"

Jak nie masz sklepiku, albo nie masz czasu i pewnosci siebie, by cykac zdjecia kodow w sklepach to Almette raczej nie dla Ciebie... no chyba, ze lubisz przepłacać za serek emotka

Wyslalam na Almette juz 16 kodow, bo ojciec bardzo lubi te serki i uzywa zamiast masla.My z mama tez kilka zreszta kupilysmy dla siebie.Uczciwie kupione serki w sklepie,trzymam wieczka z kodami w domu, a glupiego tysiaczka nie moge wygrac.Szkoda

To jest bardzo popularna loteria.Gram w niej w każdej edycji i tylko w 2 z 5 edycji, udało mi się wygrać 1000zł.A zawsze kupuję podobną ilość- tyle, co zjem.Tegoroczne bramki premiują , moim zdaniem , kombinatorów.Bo mając mały sklep można ,,powrzucać "kody- może się uda i  wtedy taki serek ,, zwycięski "kupić albo nawet nie,gdy się już ma jakiś wcześniejszy paragon, tylko  zrobić zdjęcie i odłożyć na półkę. Obserwuję zgłoszenia i wyszło mi,że  tylko w ciągu 2 dni było ich 53.992.To bardzo dużo.A serek nie należy do najtańszych, gdy nie ma loterii kupuję zupełnie inny.Nie zauważyłam też, w naszym osiedlowym sklepie, by ludzie jakoś szczególnie się na niego ,, rzucali"-stoi po kilka sztuk zaledwie.W kolejnym sklepie jest jeszcze drożej(bo o  70 gr) i tam pewnie te serki będą ,, kwitnąć" aż do końca okresu ważności.

Jestem tego samego zdania. Bramki to najgorsze co może być dla uczciwych graczy. 5000zł w bramkach z Milki. Dzisiaj wyczytałam 2500zł w Delicjach od października. Takie nagrody są dość wysokie i zwycięzca powinien zostać wyłoniony drogą losowania. Nie było by miejsca dla oszustów. Co z tego, że Almette ma tyle zgłoszeń jak im sprzedaż nie wzrosła? Czy oni tego nie widzą? Aż się walczyć o te nagrody nie chce Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

beatha77

#6720700 Napisano: 07.08.2020 18:13:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co myślicie o liście laureatów Crunchipsa w Groszku, DC, ABC, Mila? Loteria od poniedziałku a na liście laureatów niejaki Tomasz z miejscowości Alwernia wygrał już 4 różne nagrody. Jak ma gość takie szczęście to w lotto trzeba próbować. Czymś tu chyba nieładnie pachnie. Aż mnie BORDO na twarzy dopadło i KROPKA... Wyświetl w wątku >>
0 0

beatha77

#6700888 Napisano: 04.05.2020 19:15:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

anet napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

domika napisał(a):

Wchodza wam wszystkie kody od Kaktusa ?
Wklepuję i nic - błędny kod emotka

U mnie od godziny taki sam komunikat: Spróbuj z tym kodem jeszcze raz za chwilę.

Ja od rana chcę zarejestrować kod, ale za każdym razem komunikat,że 'twój kod jest nieprawidłowy'..

U mnie jeden kod przeszedł bez problemu i info tym razem się nie udało, a drugi kod już ma komunikat "Spróbuj z tym kodem jeszcze raz za chwilę."

Wyświetl w wątku >>
0 0

beatha77

#6699549 Napisano: 27.04.2020 18:26:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na zwrot z dove? 

U mnie na koncie był 24.04. Wyświetl w wątku >>
0 0

beatha77

#6653722 Napisano: 03.11.2019 09:25:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=https://www.rossmann.pl/ztroskiogwiazde

patyk] Kojarzycie jakiś konkurs nowy w Rossmann gdzie trzeba kupić produkty nivea i bobovita? Wczoraj widziałam w sklepie naklejkę o tym, jakieś produkty dla mamy i dziecka były do wygrania. Trzeba było kupić za 10 zł. Tyle pamiętam. Nie robiłam fotki bo się spieszylam i myślałam że znajdę ten konkurs na necie ale coś nie mogę...  Wyświetl w wątku >>
0 0

beatha77

#6653427 Napisano: 01.11.2019 08:31:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trochę to parodia z tą minimalną ilością znaków numeru paragonu. Ja miałam paragon z Biedronki. Też wstawiłam zero przed numerem. Ciekawe tylko jak to zinterpretują w przypadku wygranej... Wyświetl w wątku >>
0 0

beatha77

#6653424 Napisano: 01.11.2019 08:28:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

Miał ktoś tak że  nr kasy fiskalnej w delicjach nie przyjmuje bo za krótki numer paragon z żabki emotka

tak
z przodu dodałam odpowiednią ilość zer

Wyświetl w wątku >>
0 0

beatha77

#6623218 Napisano: 24.07.2019 11:10:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest ktoś kto wygrał w Kuchni Staropolskiej? Zarejestrowałam sporo paragonów i nic. Czy tylko ja mam takiego pecha? Wyświetl w wątku >>
0 0

beatha77

#6622593 Napisano: 22.07.2019 17:38:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paolka napisał(a):

Gdzie kupię parówki Jedynki ? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0