Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika krzyszu2019

krzyszu2019

#6776065 Napisano: 16.04.2021 21:27:32 w Wkurza mnie...
chmurka napisał(a):

Tu jest wpis Komandery http://www.facebook.com/Odliczamy

tam może coś napiszecie organizatorom o tym panu emotka

Skarżypyta xD Wyświetl w wątku >>
0 0

krzyszu2019

#6607009 Napisano: 05.06.2019 21:19:10 w Czy informują/ informowali?
Dostał ktoś e-maila z tyskiego z biletami na scenozstąpienie? Wyświetl w wątku >>
0 0

krzyszu2019

#6606215 Napisano: 04.06.2019 08:01:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie można wymienić kody z coli na 2foryou? Na stronce razem smakuje lepiej nie widzę takiej możliwości. Wyświetl w wątku >>
0 0

krzyszu2019

#6606126 Napisano: 03.06.2019 21:09:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
79magda napisał(a):

isiulka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Mam wrażenie, że ostatnio to coraz więcej tutaj konkursowych Grażyn i loteryjnych Januszy. Przez to wartościowi, ciekawi ludzie z tego forum pouciekali do podziemia. Kiedyś można było tutaj normalnie porozmawiać, a obecnie to szkoda się wypowiadać, bo można sobie tylko niepotrzebnego kwasu narobić. Kiedyś te forum było inspirujące, dawało motywacje do działania i wiem, że wiele marzeń się tutaj spełniało. Teraz to tylko wzajemne oskarżenia, szukanie haków i donosy. Kiedyś byliśmy siłą, drużyną, która stała za sobą murem. Ale te czasy to już pewnie nie wrócą.. emotka


Ivanotta ja to pamiętam trochę inaczej emotka  

- Zawsze były donosy i niektóre osoby wręcz chełbiły się tym, że na kogoś doniosły. A jak kogoś zdyskwalifikowali, ooo to dopiero była radość.
- Nienawiść i nagonka na Moniau, ktore scalały to forum ( bo dziewczyna była zawsze do przodu przed nami wszystkimi). I pamietam do dziś, jak była w ciąży a szereg osób z premedytacja, bez skrupułów wylewało na nią swój jad, obrażając całą jej rodzinę.
- Wątek kliknijcie - donosy, i screeny z forum, że ktoś zbiera głosy na wymianę i dyskwalifikacja uczestników.
- Wątek paragony - nawet nie ma co wspominać.

Ja coś się działo fajnego to zaraz ktoś się pojawiał, kto to wykorzystywał. 
Dla przykładu : konkursy sms, gdzie trzeba było się wstrzelić w daną godzinę. Wszyscy wygrywali, podawali sobie czasy, dzielili się radami. Ale szanowna Karolinka (wciąż aktywna uczestniczka z tego forum), nie potrafiła, i co zrobiła? Donosik, że to jest loteria a nie konkurs, potem wielka afera i już takich konkursów nie ma bo konsekwencje ponieśli uczestnicy i organizator (którzy zwracali pieniądze w wysokości 100% wartości nagrody).

Wartościowe osoby były i na szczęście nadal są, tyle że się nie udzielają, bo po co mają się narażać na złośliwe, przepełnione zazdrością komentarze. 

I z tego miejsca pozdrawiam Fryteczke, Cyferkową, Kalisto, Marcepana, RW, Mirasa, Avatee, Anave, Moniau, Jolcie, Jkkp , Trojana, Krzyszu'a, Wysokieszpile i starą ekipę emotka

Warto dodać, że można było również fajnie po prostu pogadać, tzn. popisać emotka wspominam wymyślane na gorąco konkursy na forum i wspólne tworzenie poezji forumowej emotka wydaje mi się, że sporo zepsuło też pojawienie się Facebook'a, a wraz z nim mnóstwo przypadkowych osób, którym nagle zaczęło się wydawać, że wystarczy, że napiszą coś w stylu:
"Firma x konkurs ogłosiła i cała masa fanów się zgłosiła, to i ja o nagrodę pięknie proszę, bo tak zawodowo na konkurencję donoszę" emotka i już włala, nagroda wpada...

O jak miło, że mnie ktoś tu wspominał emotka
Zamieniłem konkursy na pracę na etacie emotka

Wracam do gry emotka Wyświetl w wątku >>