Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malutka456

malutka456

#4108715 Napisano: 04.02.2011 08:45:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
wsciekly napisał(a):

malutka456 napisał(a):

joan napisał(a):

wsciekly napisał(a):

nie bój się malutka emotka joan mocna tylko w gębie emotka


Zgadza się, póki mnie ktoś nie wk..., nie ma szansy na wspomnianą feministyczną kolaborację. To nie moja bajka...


czyli mam jakies szanse emotka dorzucam sztuke origami i juz mi nikt nie podskoczy emotka emotka



ale wiesz, że origami w urnie czy kopercie nie przeżyje emotka

i musisz osobiście po tych agencjach się fatygować emotka


wlasnie mam wizję jak upycham 2-metrowy kocyk w maleńkiej urnie emotka emotka emotka ale będzie jazda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4108703 Napisano: 04.02.2011 08:40:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

wsciekly napisał(a):

nie bój się malutka emotka joan mocna tylko w gębie emotka


Zgadza się, póki mnie ktoś nie wk..., nie ma szansy na wspomnianą feministyczną kolaborację. To nie moja bajka...


czyli mam jakies szanse emotka dorzucam sztuke origami i juz mi nikt nie podskoczy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4108641 Napisano: 04.02.2011 08:16:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
e tam, róbcie co chcecie, zakladajcie nowe topy, ja i tak pojde na kurs haftowania i szydelkowania emotka no i na wspomniany wczesniej Decoupage emotka i wtedy powale wszystkich na kolana moja piekna praca emotka a tak powaznie, to dzieki roznych szalonym pomyslom, mam wene tworcza i czesc z nich wykorzystam emotka bojcie sie NADCHODZE emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4108328 Napisano: 03.02.2011 10:40:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
juz widze ogromny koc z wyhaftowanym Hyundaiem emotka tata zna sie na elektronice, wiec swiatla beda swiecic emotka oczywiscie pod autem bedzie pieknie wyhaftowane haslo, a jako gratis dodam pasy zrobione na drutach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4108271 Napisano: 03.02.2011 10:27:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
normalnie jak Was czytam, to od razu humor mi sie poprawia emotka ja zamiast inwestycji w swiecidelka, pojde na kurs szydelkowania, haftowania, Decoupage itd emotka jak szalec to szalec emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4106100 Napisano: 03.02.2011 12:48:51 w Wkurza mnie...
toffee napisał(a):

isiulka napisał(a):

toffee napisał(a):


Obawiam się, że prywatyzacja wszystkiego nie rozwiązuje. Jeśli by nastąpiła to prywaciarze by nie czuli żadnej konkurencji i podniesliby ceny. Prawa rynku niczego nie rozwiążą bo już teraz u mnie w mieście jest zmowa cenowa np. w sprawie wizyty kosztu wizyty u ginekologa. W dalszej kolejności pewne usługi medyczne jako nieopłacalne byłyby mało dostępne albo wogóle zniknełyby z rynku - np. bardzo drogie jest leczenie dzieci i chorób przewlekłych (trudno na tym zarobić). Prywaciarze też mają tendencję do oszczędzania na wszystkim aż przekraczają w tym granice rozsądku - wystarczy przejść się po specjalistycznych gabinetach urody - niepierwszej świeżości szlafroczki, branie specyfiku strzykawką z jednej buteleczki dla kilku pacjentów itp. a płaci się jakby płynnym złotem okladali.

Bardziej w temacie wkurza mnie, że morfologia wykazała anemię i czeka mnie ograniczenie picia herbaty,którą tak lubię.


To temat rzeka, osobiście również chodzę prywatnie i nigdy nie zdarzyło mi się aby coś co służy jednokrotnemu użyciu było używane więcej niż 1 raz, przy mnie zawsze lekarz wyciąga narzędzia, z hermetycznego opakowania. Co do pojemnika do którego wbijają kilka strzykawek, to dopóki każda strzykawka będzie nowa, nie używana to nie widzę problemu.




Alemy tutaj mówimy o prywatyzacj całej służby zdrowia, więc także np. zabiegach w narkozie i innych bardziej skomplikowanych - wtedy nie będziesz wiedziała co się działo z narzędziami przed zabiegiem. Poza tym lekarz wie, że teraz w razie czego morzesz zrezygnowac z jego usług i pójść w ramach NFZ. W cywilizowanych krajach własnie odchodzą od systemu calkowitej prywatyzacji jako niewydolnego. Proszę spojrzec co się dzieje w USA - często osoby pracującej nie stać na jakiekolwiek zdrowotne ubezpieczenie i leczenie.


Tak sie sklada, ze pracuje w szpitalu sprywatyzowanym, ale mamy umowe z NFZ. Mysle, ze nie trzeba sie martwiz o czystosc narzedzi, bo jezeli cos by sie dzialo, to za zakazenie szpitalne odpowiada szpital... dlatego wszystko jest wykonywane jednorazowym sprzetem, narzedzia sa sterylizowane i wkleja sie w historie choroby specjalne paseczki swiadczace o ich jakosci emotka pod tym wzgledem nie balabym sie prywatyzacji. Faktem jest, ze szpital, ktory jest w rekach udzialowcow jest lepiej zarzadzany, bo jest nastawienie pacjent = klient= pieniadz. Przynajmniej tak jest u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4105840 Napisano: 03.02.2011 11:56:52 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Wkurza mnie oszczędność NFZ na pacjencie.. chcę iść do lekarza - jak juz uda mi się dodzwonić do rejestracji, to przykro mi, brak numerków.. Chcę wysłać malucha na badania (przepuklina i kilka innych) - mozna jeszcze poczekać, nic się nie dzieje przecież, zresztą są limity.. ;|
ciągle każą czekac i czekać.. po kolejnym telefonie mam dość..


mnie wkurza jak pacjentka zapisuje do lekarza i nie przychodzi, oczywiscie nawet nas o tym nie uprzedza... termin przepada, no i ktos kto chcial skorzatsac nie mogl przez taka delikwentke emotka


oczywiscie nie czepiam sie nikogo i nie jest to zanda aluzja, pisze tylko o glupocie ludzi i ich egoizmie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4105832 Napisano: 03.02.2011 11:55:02 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

Wkurza mnie oszczędność NFZ na pacjencie.. chcę iść do lekarza - jak juz uda mi się dodzwonić do rejestracji, to przykro mi, brak numerków.. Chcę wysłać malucha na badania (przepuklina i kilka innych) - mozna jeszcze poczekać, nic się nie dzieje przecież, zresztą są limity.. ;|
ciągle każą czekac i czekać.. po kolejnym telefonie mam dość..


mnie wkurza jak pacjentka zapisuje do lekarza i nie przychodzi, oczywiscie nawet nas o tym nie uprzedza... termin przepada, no i ktos kto chcial skorzatsac nie mogl przez taka delikwentke emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4102081 Napisano: 02.02.2011 10:17:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
madzia2915 napisał(a):

andzia11978 napisał(a):

super paczka z inki emotka


mam i ja,superowa emotka emotka


do mnie tez dotarla emotka i duzo past emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4093701 Napisano: 30.01.2011 07:53:59 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

wkurzam sie sama na siebie, od 23 godzin rozwiazuje diagram i utknelam na ostatniej zagadce emotka emotka jakos nie moge tego zostawic w spokoju emotka


od 3 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4093697 Napisano: 30.01.2011 07:52:24 w Wkurza mnie...
wkurzam sie sama na siebie, od 23 godzin rozwiazuje diagram i utknelam na ostatniej zagadce emotka emotka jakos nie moge tego zostawic w spokoju emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4090216 Napisano: 29.01.2011 03:41:13 w Paragony
grusia25 napisał(a):

szukam osoby która jest w stanie załatwić paragon nescafe z konkretnym numerem , mam paragony ,zagrałam wczoraj pierwszy raz i pomyliłam jedną cyfre emotka a dzisiaj smsik o wygranej o 11.00 przyszedł. Jeśli ktos ma takie możliwości zapraszam na PW emotka


wystlumacz im podczas rozmowy, mysle, ze nie beda robic problemu, sa bardzo sympatyczni, a kazdemu moze zdarzyc sie pomylka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4087051 Napisano: 28.01.2011 02:25:40 w TESCO konkursy
Monika11 napisał(a):

Ponoć były MDW emotka


moja wygrana jest z poprzednich dni, dzisiaj sie pochwalilam, wiec szanse jeszcze sa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4072666 Napisano: 24.01.2011 11:23:46 w TESCO konkursy
jade do tesco, jezeli ktos chce zeby mu zrobic zakupy na konkurs knorra to pw, jestem do 14 emotka najtanszy koszt to ok 5,50 za produkty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4063227 Napisano: 20.01.2011 11:06:58 w Zakupy na konkursy - usługi
jade dzis do reala emotka moge zrobic zakupy do konkursu Nescafe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4062145 Napisano: 19.01.2011 07:57:42 w Paragony
mam pragon z tesco nestle z data dzisiejsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4048610 Napisano: 14.01.2011 02:46:32 w Rossmann
rafi323raf napisał(a):

mrufka napisał(a):

malutka456 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

grusia napisał(a):

nie mów emotka


nooo niestety 17 będą wyniki emotka


powaznie? skad wiecie? emotka emotka emotka



jestem w szoku. nie może być. ale niuuus emotka emotka


a no stąd!
Drogi Internauto,

Informujemy, że w związku z pracami technicznymi na portalu rossnet.pl lista Laureatów tego konkursu zostanie zamieszczona w dniu 17.01.2011r. o godz. 15.00. Za opóźnienie przepraszamy!

Redakcja Rossnet.pl


dzieki za informacje emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4048599 Napisano: 14.01.2011 02:44:25 w Rossmann
rafi323raf napisał(a):

grusia napisał(a):

nie mów emotka


nooo niestety 17 będą wyniki emotka


powaznie? skad wiecie? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4048433 Napisano: 14.01.2011 02:11:22 w Rossmann
fikumiku napisał(a):

orchidea napisał(a):

sa edycji świątecznej starej ...;-)hi, hi fikumiku jeszcze chyba tego nie odkryła;-D




Chyba jednak odkryła, są wyniki załużcie okulary emotka emotka


no pewnie, ze sa, nawet juz nagrode odebralam emotka emotka emotka nie badz taka i podziel sie lista zwyciezcow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malutka456

#4048410 Napisano: 14.01.2011 02:08:21 w Rossmann
fikumiku napisał(a):

ashley878 napisał(a):

fikumiku napisał(a):

geddesia napisał(a):

fikumiku napisał(a):

MAM 4 nagrody emotka emotka emotka


u mnie jakos wynikow nadal brak więc skąd te 4 nagrody?



Są wyniki na samym dole emotka




Nie ladnie tak fikumiku:P:P To poważna sprawa jest:P



ashey ciebie też widzę GRATULACJE
emotka emotka emotka emotka emotka emotka


to moze podaj nam cala liste emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0