Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika coalthar

coalthar

#6609387 Napisano: 12.06.2019 22:59:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dziś dotarł LotusGrill z Kasztelana. Tydzień temu przybory grillowe. Czas oczekiwania od czasu wygrania to dobry miesiąc.  Wyświetl w wątku >>

coalthar

#6602073 Napisano: 21.05.2019 23:20:32 w Loterie bramkowe
messi napisał(a):

Na 99% procent jesteś ze Smolara. Dziwi mnie to, bo naprawdę im ufałem. Niech pionas sprawdzi nam IP czy nie z Łodzi i będzie wszystko jasne emotka

Szkoda że nie 100% bo bym się zgłosił po wypłatę. Dzięki za info ze ten cały smolar jest z Łodzi. Kawałek mam. Bawcie się dobrze hejtujac tych co wygrali. Jak chcecie założę drugie konto i będę pisał że nic nie idzie wygrać. PS. Jak tam moje IP? Powodzenia  Wyświetl w wątku >>
0 0

coalthar

#6601765 Napisano: 21.05.2019 00:06:51 w Loterie bramkowe
Dokładnie. Założyłem konto żeby wychwalać kasztelana. Generalnie każdy kto tu wygrał i o tym piszę jest z firmy co konkurs organizuje. Nie wiedziałeś? A tak na poważnie rozumiem ból d.... Ale bądźmy poważni, ciesz się że piszą Ci co wygrali i nie wygrali. Jak z góry zakładasz że każdy co wygrał jest tu ustawiony to po co tu wchodzisz, i po co grasz w te konkursy? Tak szczerze odpowiedź mi. Jak chcesz maść na ból.... podaj maila to wyślę Ci zrzuty ekranu wygranej. Może pomoże. Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

coalthar

#6601752 Napisano: 20.05.2019 23:13:52 w Loterie bramkowe
W konkursie kasztelania wysłałem ok 140 kodów. Wygrana to grill lotus i przybory grillowe. Czy dużo? nie mi oceniać. Nagrody twierdzili że zostaną wysłane w ok 2 tygodnie jak dzwoniłem. Minęło prawie tyle na razie nic nie ma. Mam pyt- czas bramek codziennie się zmienia? Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0