Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBmaciej8

FBmaciej8

#6608480 Napisano: 10.06.2019 19:54:48 w Loterie bramkowe
@pantera napisał(a):

FBmaciej8 napisał(a):

Loteria kasztelan- łącznie wysłanych 54 kody i 0 nagród do tej pory. Czy u was też dalej tak słabo?

Na ponad 20 jeden fartuch wleciał.

A w jaki sposób ślesz kody, czy masz jakieś określone godziny, czy ślesz tylko na 1 koncie czyli max. 4 dziennie? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmaciej8

#6608436 Napisano: 10.06.2019 17:23:38 w Loterie bramkowe
Loteria kasztelan- łącznie wysłanych 54 kody i 0 nagród do tej pory. Czy u was też dalej tak słabo? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmaciej8

#6600100 Napisano: 15.05.2019 17:49:06 w Loterie bramkowe
stasia98 napisał(a):

Zgłosiłam już ponad 120 kodów z kasztelana z różnych adresów mailowych i nic, ktoś coś w tym wygrał?

Ja do tej pory wysłałem już 20 kodów i nic do tej pory ale mam jeszcze pozostałe 20 do wykorzystania, także w sumie będzie już 40 niedługo. Ciekawe, czy uda się jednak coś trafić. A Ty w jaki sposób ślesz tego kody, zupełnie w przypadkowych godzinach? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmaciej8

#6599647 Napisano: 14.05.2019 20:01:55 w Loterie bramkowe

Co do zwiększenia szans o 3 w nocy bym polemizował emotka  akurat bramki mogą być wtedy nie ustawione. Zauważ że np. W danone otwierają sie od 10, w Żywcu od 6 rano. Może ich po prostu przez noc nie być. 
A jak strzelam. Po prostu jak sobie przypomnę. Jak trafię to potem kilka godzin noe wysyłam, jak nie trafię to tak samo... bo nie wierze w aż takiego pecha że wysłałem zgłoszenie kilka sekund przed otwarciem emotka  ale dziś się tak udało. W inne dni na kilka zgłoszeń nic emotka dziś kumulacja emotka   
co do dokładności bramek. W Milce to fajnie  było widac, tak samo w belvicie. Jak się trafiło to wychodziło info na stronie o której zgłoszenie wygrało i tak tam pokazywali. emotka   

A to nie jest tak, przynajmniej w tej loterii kasztelana, że co 30 min jest jedna nagroda z pośród tych 6 nagród natychmiastowych do wygrania i bramka musi zostać otwarta w ciągu każdych następnych 30 min, nieważne o której porze dnia. Natomiast jeżeli nikt nie zdąży wysłać kodu po otworzeniu bramki to nagroda ta przechodzi na kolejne 30 min i wtedy mamy 2-ie nagrody w jednym czasie? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmaciej8

#6599636 Napisano: 14.05.2019 19:44:16 w Loterie bramkowe

pioge7 to niezły wynik na 4 kody 100% trafione, aż niemożliwe się wydaje emotka  Czyli z tego co napisałeś, bramki z dużą dokładnością się otwierają. Zapewne na to czy wygramy, duże znaczenia ma tez ilość uczestników jaka o danej porze dnia wysyła te kody. Czyli, być może jakbyśmy spróbowali to wysyłać, gdzieś o 3 w nocy to automatycznie szanse by się zwiększyły, gdyż zapewne większość osób wtedy tego  nie będzie robić. Poza tym wysyłanie kodów np. co 2 min może da nam większe szanse na trafienie w ciągu tych 30 min, niż tak na chybił trafił. W jaki sposób Ty to robisz, że tak ładnie dziś trafiłeś?

Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmaciej8

#6599615 Napisano: 14.05.2019 19:09:48 w Loterie bramkowe
Cześć, jestem tu nowy. Aktualnie biorę konkurs w loterii kasztelana pt." wygrywanie jest w naszej naturze". Jak do tej pory wysłałem jakieś 20 kodów i nic jeszcze nie trafiłem. Chciałem zapytać was oto jak dokładnie działa ta loteria bramkowa, co musi się stać żeby trafił nagrodę natchmiastową? Gdyż z tego co czytałem w regulaminie jest naspisane, że co 30 min jest możliwość wygrania jednej z pośród tych kilku nagród natymiastowych. Czy muszę się wstrzelić w moment w którym na przestrzeni tych 30 min zostanie otwarta bramka i będzie możliwość wygrania danej nagrody? Oraz co można zrobić, żeby zwiększyć szansę na wygraną, czy lepiej wysyłać kod po kodzie np. co 1 minutę, czy lepiej co jakiś dłuższy okres czasu? Wyświetl w wątku >>
0 0