Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika luzak

luzak

#2430377 Napisano: 10.06.2009 09:43:23 w Dziś cieszę się z.....
cieszę się z wygranej pralki bo moja się w tym tygodniu popsuła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2382061 Napisano: 18.05.2009 08:24:54 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

luzak napisał(a):

mnie dzisiaj wszystko wkurz a najbardziej to że mój pies wpadł pod samochód


Oooo współczuję emotka Mam nadzieję że bez większych obrażeń. Ja za moim kudłaczem to bym w ogień skoczyła.


niestety już zakopany emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2382048 Napisano: 18.05.2009 08:17:56 w Wkurza mnie...
mnie dzisiaj wszystko wkurz a najbardziej to że mój pies wpadł pod samochód Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2370133 Napisano: 12.05.2009 04:57:17 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

cher20 napisał(a):

A mnie wkurza konkurs develey, znowu mało nazwisk emotka


mnie też wkurza, bo nie wygrałem emotka



mnie też wkurza, 200 nagród na miesiąc więc teoretycznie skoro nie ma pełnej listy to powinny nawet te najgorsze hasła wygrać a moje chyba takie beznadziejne że nie wygrało emotka


jeszcze mnie chyba żaden konkurs tak nie wk.. i nie chodzi o to, że nie wygrałam, ale że tak mało nagród dali teraz a mieli zwiększyć pulę o te z zeszłego miesiąca.Po co w ogóle robili konkurs jak nie chcą nagród rozdać emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2334191 Napisano: 23.04.2009 05:32:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
luskaaa napisał(a):

bibianna napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

Nie mam szczęścia do konkursów Winiary emotka Znowu nic nie wygrałam


ja także



i ja
emotka


dołączam się do grona Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2324592 Napisano: 18.04.2009 09:15:25 w Wkurza mnie...
wkurzył mnie konkurs garnier czyste brzmienie a w zasadzie przyznawanie punktów z 2 tygodniowym opóźnieniem lub wcale Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2322972 Napisano: 17.04.2009 06:57:05 w Pomocy!!!!
czy wiecie co nalezy zaznaczyć w ankiecie gfk badania rynkowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2320771 Napisano: 17.04.2009 08:09:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
79magda napisał(a):

Oto treść maila, którego wysłałam z zapytaniem o nagrody - niezbyt miło mi się zrobiło, nie powiem:

Szanowna Pani,



Zgodnie z Regulaminem Promocji dostępnym na stronie www, Organizator ma prawo przyznać mniej nagród, jeśli poziom przesłanych zgłoszeń będzie niewiarygodnie niski pod względem kreatywnym.

Pula nagród z danego miesiąca trwania Promocji, przechodzi na kolejny miesiąc.



Z poważaniem

Dział Marketingu Develey




To tyle w kwestii kreatywności. Jestem niezmiernie ciekawa, co napisali Ci, co wygrali - pochwalcie się i podkształćcie tych mało kreatywnych... emotka


dokładnie takiego samego meila dostałam i nie powiem że się nie wkurzyłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2319215 Napisano: 16.04.2009 10:05:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
babariba napisał(a):

emmmiliaaa:
niby za malo bylo kreatywnych hasel i byly na niskim poziomie, ja wyslama 2 sms'y i nie uwazam zeby moje hasla byly na niskim poziomie

no ale oni uznali moje hasla najwidoczniej za prostackie chyba do nich przedzwonie
a kiedy wysyłałaś - ja w ostatni lub przedostatni dzień i zastanawiam czy chciało im sie je jeszcze czytać - od razu pewnie uznali za prostackie emotka emotka emotka


ja wysłałam w ostatnim dniu i myślę że nie było najgorsze Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2316571 Napisano: 15.04.2009 09:20:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
dlaczego na develeyu jest niepełna setka nagrodzonych a miało być 200 Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2300251 Napisano: 07.04.2009 08:33:12 w Rossmann
nie docenili mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2290324 Napisano: 02.04.2009 06:34:42 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

luzak napisał(a):

monia24 napisał(a):

luzak napisał(a):

monia24 napisał(a):

Wkurza mnie coraz bardziej konkurs E Mega doładowanie. Wygrałam proszek w etapie październik/listopad i ciągle proszę o przysłanie go i każdy ma mnie w d.... emotka Już facet mi obiecał że we wtorek wyśle kurierem i środa najpóźniej czwartek będę miała proszki w domu, czwartek się kończy i znowu nic. Oj jak nie przyjdą to jutro inaczej będziemy sobie rozmawiać. Pierwszy raz tak walczę o nagrodę. ( Proszki miały dojść ok. 10 stycznia). emotka


też mnie wkurzją. Ja info o wygranej dostałam w grudniu wczoraj im wysłałam wiadomość kiedy mają zamiar przysłać ten proszek ale nie raczyli nawet odpisać.



tak, ja też 10 grudnia maila dostałam, ale wkurzona jestem, normalnie pójdę do nich po ten proszek, nie podoba mi się takie coś, mogli nie robić konka. Jak tam dzwonię to tylko oczy mydlą pięknie mówią. Oczywiście pomimo obietnic proszki dzisiaj nie doszły, już się nakręcam na jutrzejszy telefon do Pana Michała. emotka


ja już wcześniej tam wygrałam chyba we wrześniu to proszek mi przywieżli po wielu telefonach do pani Brzózki chyba w luty. Teraz byłam cierpliwa i czekałam na rozwiązanie sytuacji ale chyba muszę też zadzwonić do nich bo już przesadzają,tym bardziej, że obiecałam proszek mamie a ona się ciągle dopytuje kiedy mi go wreszcie przywiozą




Pani Magda już nie prowadzi tego konkursu tylko Pan Michał


a to dlatego pewnie nie odpisała na meila Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2290294 Napisano: 02.04.2009 06:27:19 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

luzak napisał(a):

monia24 napisał(a):

Wkurza mnie coraz bardziej konkurs E Mega doładowanie. Wygrałam proszek w etapie październik/listopad i ciągle proszę o przysłanie go i każdy ma mnie w d.... emotka Już facet mi obiecał że we wtorek wyśle kurierem i środa najpóźniej czwartek będę miała proszki w domu, czwartek się kończy i znowu nic. Oj jak nie przyjdą to jutro inaczej będziemy sobie rozmawiać. Pierwszy raz tak walczę o nagrodę. ( Proszki miały dojść ok. 10 stycznia). emotka


też mnie wkurzją. Ja info o wygranej dostałam w grudniu wczoraj im wysłałam wiadomość kiedy mają zamiar przysłać ten proszek ale nie raczyli nawet odpisać.



tak, ja też 10 grudnia maila dostałam, ale wkurzona jestem, normalnie pójdę do nich po ten proszek, nie podoba mi się takie coś, mogli nie robić konka. Jak tam dzwonię to tylko oczy mydlą pięknie mówią. Oczywiście pomimo obietnic proszki dzisiaj nie doszły, już się nakręcam na jutrzejszy telefon do Pana Michała. emotka


ja już wcześniej tam wygrałam chyba we wrześniu to proszek mi przywieżli po wielu telefonach do pani Brzózki chyba w luty. Teraz byłam cierpliwa i czekałam na rozwiązanie sytuacji ale chyba muszę też zadzwonić do nich bo już przesadzają,tym bardziej, że obiecałam proszek mamie a ona się ciągle dopytuje kiedy mi go wreszcie przywiozą Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2290241 Napisano: 02.04.2009 06:11:50 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

Wkurza mnie coraz bardziej konkurs E Mega doładowanie. Wygrałam proszek w etapie październik/listopad i ciągle proszę o przysłanie go i każdy ma mnie w d.... emotka Już facet mi obiecał że we wtorek wyśle kurierem i środa najpóźniej czwartek będę miała proszki w domu, czwartek się kończy i znowu nic. Oj jak nie przyjdą to jutro inaczej będziemy sobie rozmawiać. Pierwszy raz tak walczę o nagrodę. ( Proszki miały dojść ok. 10 stycznia). emotka


też mnie wkurzją. Ja info o wygranej dostałam w grudniu wczoraj im wysłałam wiadomość kiedy mają zamiar przysłać ten proszek ale nie raczyli nawet odpisać. Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2289889 Napisano: 02.04.2009 04:25:48 w Wkurza mnie...
natik999 napisał(a):

wszyscy wygrali w develey tylko nie jaaaaaaa buuuuuuuuuuu emotka emotka emotka emotka


nie jesteś sama emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2205287 Napisano: 04.03.2009 09:13:02 w Wpisujcie Miasta
jolcia12 napisał(a):

Sierakowice,Gdańsk i Bytów -tam bywam


mam szwagierkę z Łyśniewa, to niedaleko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2204674 Napisano: 04.03.2009 05:43:24 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że znów nie mam sms z dove emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#2202340 Napisano: 03.03.2009 03:52:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wielkie pustki, czarna rozpacz
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#1785531 Napisano: 04.09.2008 09:11:00 w Konkursy firm tytoniowych
luzak napisał(a):

luzak napisał(a):

nie dostałam zwrotki z route emotka


zwrotka doszła po 30 min. wygrałam etui emotka


a teraz napisali że dane w złym formacie i żeby odesłać jeszcze raz a wpisalam dobrze .Czy ktoś też tak ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

luzak

#1785504 Napisano: 04.09.2008 08:56:33 w Konkursy firm tytoniowych
luzak napisał(a):

nie dostałam zwrotki z route emotka


zwrotka doszła po 30 min. wygrałam etui emotka Wyświetl w wątku >>
0 0