Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6682536 Napisano: 13.02.2020 17:17:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Zastanawiam  się nad Belvitą i Milką czy ktoś wygrywa w tych bramkach?
Konkurs się kończy, ale wpisów z wygranymi  nie widziałam emotka

Popieram.  emotka  Zdecydowanie zniechęca mnie do tych akcji brak jakichkolwiek wpisów w MDW. emotka

Próbowałam kilka razy i nic, więc zgodnie z moją zasadą nie ładowania kasy bez sensu, odpuściłam emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6682374 Napisano: 13.02.2020 11:51:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mój batonik z Wawelu okazał się dobrze nadziany , wypadło z niego 100 zł emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6682296 Napisano: 13.02.2020 09:41:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
holaaolaa napisał(a):

znajdzie się jakaś dobra dusza, która podpowie jak grać w Cheetos, żeby wygrać głośnik??? Bo gram gram gram i NIC emotka

mam ten sam "problem" , już wczoraj myślałam,ze może...bo moje imię i pierwsza litera nazwiska były na liście, ale mail nie przyszedł, więc to jednak nie ja emotka
Chyba jednak za mało kreatywna jestem... emotka   Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6681163 Napisano: 09.02.2020 12:57:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

Mozecie wyslac zgloszenie do Oreo? U mnie caly czas pojawia sie komunikat o błednym e-mailu lub numerze telefonu...

u mnie był komunikat o błędnym numerze telefonu , bo wpisałam go z myślnikami .Jak wpisałam jednym ciągiem to poszło... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6681161 Napisano: 09.02.2020 12:52:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kinzao napisał(a):

Pytanko bo skopałem po całości zgłoszenie do konkursu Ariel / Lenor w C4 (wpisałem numer nie tego paragonu emotka ) - czy ktoś odkręcał taką sprawę w Karlsbad? Uda się 'wycofać' zgłoszenie?
Bez sensu wysyłać ten sam tekst z poprawnym numerem paragonu bo w razie wygranej może być problem.

Ja raz pisałam z prośbą o anulację zgłoszenia bo omyłkowo wklepałam numer paragonu, na którym nie było wymaganych produktów.Bez problemu , odpisali następnego dnia,że zgodnie z moją prośbą anulowali zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>
1 kinzao 0

fiona25

#6681156 Napisano: 09.02.2020 12:45:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

kumulacja napisał(a):

bruce napisał(a):

ilona162 napisał(a):

myślę że opanowali profesjonaliści emotka

Też tak to widzę: oni wygrywają, my kasę tracimy.  emotka

Jestem z siebie dumna, bo nie biorę udziału w loteriach!

A ja biorę.  emotka  Nadzieja ponoć umiera ostatnia...  emotka

Ja tez biorę udział, ale jestem dumna z tego, że robię to z głową  emotka Daję sobie szansę , ale kilkoma paragonami...i tego będę się trzymać  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6679847 Napisano: 04.02.2020 16:21:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
 L.o.l -konkurs sms-owy -nie napisali co,więc będzie niespodzianka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6678062 Napisano: 29.01.2020 11:27:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

gizoon napisał(a):

ditomaso napisał(a):

Mam pytanie odnośnie kinder.Wczoraj rejestrowałem paragon na atrakcje A i dostałem maila że wszystko Ok i mam jedno zgłoszenie,dzisiaj ponowiłem czynność i sądziłem że będzie mail iż mam już dwa zgłoszenia A była treść że jedno zgłoszenie. Nie powinno być to zsumowane?

Nie


czyli aby grać o nagrodę główną trzeba naraz wbić 5 paragonów czy jednak system zalicza że będzie 5 paragonów gdyż zsumuje je ?

zsumuje je , piszą,że musisz mieć 5 w tygodniu, możesz 5 za jednym razem ,ale nie musisz... Wyświetl w wątku >>
1 ditomaso 0

fiona25

#6676742 Napisano: 24.01.2020 08:46:44 w Smolar
cleo25 napisał(a):

santi333 napisał(a):

...ktoś grubo zainwestował,

... chyba w tusz do drukarki.
I takim sposobem żegnam się z tą loterią, zanim się przywitałam emotka

A ja liczyłam na nagrodę zgłaszając jeden paragon , hahahaha … w tej sytuacji ja również odpuszczam... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6671261 Napisano: 07.01.2020 19:13:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

harnas napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

(...)

Dziekuje za wyjasnienia emotka  a jak jest w ogole z ta agencją? Oni tez prowadzili konkurs w Biedronce i o ile dobrze kojarze na forum bylo podejrzanie mało wygranych 

Ciężka agencja, ale przy promocjach organizowanych w Biedrze, czy Lidlu zawsze jest trudno, bo sklepy są na każdym kroku i zgłoszeń jest mnóstwo, widać nawet po wątku ile osób siedzi w tym konku emotka

jak dla mnie to wszystkie agencje poza smolarem są ciężkie - czytaj: to ja zawzięcie nie trafiam w wysublimowane gusta Młodych Gniewnych z większości agencji, już szybciej w bramkach trafiam  emotka emotka
Pikawka - chodzi o konkurs Colgate z Lidla 

hahaha wygrywam od roku praktycznie wszędzie poza Smolarem. emotka już uznałam, że to oni są za mało kreatywni na moje teksty emotka

mam dokładnie tak samo, w życiu nie wygrałam u Smolara, ani kreatywnie ani losowo.Wybitnie mnie nie lubią ,już się z tym pogodziłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6670264 Napisano: 03.01.2020 09:26:15 w Nasze wygrane w minionym roku
To i ja się dopiszę...w konkursach gram od dawna , ale kiedy trafiłam na to forum zobaczyłam, że ja to "mały pikuś" .Gram tylko w sklepach, które mam w pobliżu co eliminuje mnie z dużej części konkursów,nie generuję milionów zgłoszeń bo mieszkam w mieszkaniu i po prostu nie mam gdzie trzymać niezliczonych zapasów, kupuję produkty, które wykorzystam, które lubimy...Dlatego moje wygrane prawie wszystkie są efektem jednego lub dwóch zgłoszeń - tylko Tic tac to jakieś 5 zgłoszeń tygodniowo , bo nie dość,że niedrogi i lubiany w mojej rodzince to jeszcze miejsca nie zajmuje.Kolejne co mnie ogranicza to brak czasu, jestem pracującą mamą dwóch córek w wieku szkolnym i często doba jest dla mnie za krótka...Tak więc w ubiegłym roku udało mi się zdobyć - słuchawki Bose, głośnik Bose,dwa vouchery Eventim (wykorzystane na spektakl "to tylko sex" z Olgą Bołądź - rewelacja, polecam), walizkę Tymbark, bluzę Paprocki&Brzozowski,2 razy bon do Biedry 100 zł ,zestaw produktów Ariel i Lenor,zestaw produktów Duck,Pronto itp.,dwa razy toster z Nutelli, mój ukochany Skuter Bilibike Grace od Palmolive, konsolę Nintendo Switch, słuchawki JBL od Żubrówki...Może nie tak wiele, ale każda z nagród to mega radość w mojej rodzince. Moje wygrane dają mi radość i satysfakcję, dlatego nie ma opcji,żebym przestała grać emotka A w tym roku poproszę o wygraną gotówkową, albo może jakaś wycieczka? Tego sobie i Wam życzę w 2020 roku. Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6666797 Napisano: 16.12.2019 19:00:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słuchaweczki od Żuberka , cieszą baaardzo po ostatnich niefartach emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6650792 Napisano: 23.10.2019 11:16:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale żeby tak nic? emotka  Wątku, zlituj się... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6648349 Napisano: 14.10.2019 08:33:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

Czy z żubrówki przyszło Wam jakieś potwierdzenie na maila ze wysłaliście zgłoszenie? Myślałam że po ponownym zalogowaniu będą widoczne poprzednie zgłoszenia a nic nie widzę i się zastanawiam czy w ogóle się zapisał ten tatuaż ????

Potwierdzenia na mailu nie mam, ale po zalogowaniu są widoczne moje tatuaże - jeden zgłoszony i z nim już nic nie można zrobić, a drugi tylko zapisany - i jest znaczek "edytuj". Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6648348 Napisano: 14.10.2019 08:31:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

ZetZ napisał(a):

magisterek napisał(a):

ZetZ napisał(a):

magisterek napisał(a):

ZetZ napisał(a):

ZetZ] Do nagrodzonych konsolami Nintendo z loterii Tic Tac-
Polecam sprawdzić sprzęt, moja nie działa.Oczywiście standardowo nagroda przyszła bez gwarancji i co gorsza: bez protokołu przekazania nagrody. emotka

Z moją wszystko ok, spróbuj skontaktować się z agencją, musiał Ci się trafić pechowy egzemplarz emotka

Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

fiona25

#6647376 Napisano: 10.10.2019 09:40:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nikt mnie nie luuubi  emotka    same wtopy ostatnio...  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6646204 Napisano: 07.10.2019 07:11:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
caramela napisał(a):

Mam pytanko, cy jest ktoś na forum, komu z TICTAC udało się wygrać ze zgłoszeń wysłanych w niedzielę, albo weekend?

Ja pewności nie mam bo nie napisali mi,ktory paragon wygrał ,ale wysłałam jedno w środę i dwa w niedzielę więc jakaś szansa,że to niedzielny wygrał jest  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6644882 Napisano: 02.10.2019 08:20:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku...jakiś przestój widzę...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6644648 Napisano: 01.10.2019 15:10:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

fantagiro napisał(a):

kaka72 napisał(a):

kaka72 napisał(a):

może znajdzie się na forum życzliwa osoba i podpowie jakie teksy lubi (albo jakich nie lubi) Los Mejores ? PW

i ja również  emotka
nic nigdy jeszcze od nich  emotka


wygrałam u nich 2 (lol!!!) razy, więc może nie powinnam nic mówić.
Jeden tekst był mega słaby. Do końca było mi za niego wstyd. Wygrałam nagrodę najniższego rzędu.
Drugi tekst-śmiało mogę powiedzieć, że napracowałam się jak wół. Tekst był idealny, słowa perfekcyjnie dobrane, grały ze sobą lepiej niż nasi siatkarze. Zdecydowanie najlepszy tekst w mojej karierze-zgarnął nagrodę wyższego rzędu. Co je łączyło? Nie były rymowane.
Może mój pogląd nie będzie popularny, ale uważam, że Los Mejores (głównie za tę drugą wygraną) to moim zdaniem najsolidniejsza agencja, na uznanie której trzeba się solidnie napracować.


Pytanie z innej beczki- czy agencja organizująca Luksję, to ta, która nie lubi wydawać głównych nagród?

No to ja jestem innego zdania, u mnie wygrywają tylko rymowane(a śle też bez rymu) i najniższych lotów, takie na odczep. Jak się przyłożę nie wpadną nawet najsłabsze nagrody emotka

u mnie też wygrywają rymowanki jeżeli chodzi o LOS MEJORES... raz nagroda II stopnia, poza tym tylko III. nie są zbyt ambitne emotka

U mnie u Los Mejores główna rymowanką...ale tylko raz - wcześniej nic, nawet niższego rzędu, więc potwierdzam - trzeba się postarać emotka
Ja nie mogę złapać porozumienia ze Smolarem, chociaż zawsze tak się staram - a tyle konkursów organizują...:-( Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6643677 Napisano: 27.09.2019 15:06:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Konsola, 2 etap Tic Tac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0