Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6735823 Napisano: 13.10.2020 09:05:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

dysia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

avanti99 napisał(a):

mysle, ze bonow jeszcze nie bylo. bez przesady, ktos by sie pochwalil.

Biorąc pod uwagę statystyki chwalenia się, to na 30 bonów jedna albo dwie osoby powinny się pochwalić emotka

Szpilka coś knujesz? pytanie co?

Nic nie knuję emotka  Jedna główna jest u mnie, informowali w piątek, ale maila odczytałam dopiero dziś, bo trafił do Spamu i miał taki dziwny tytuł, że też początkowo uznałam go za spam emotka  A moje prywatne statystyki, które sobie od czasu do czasu robię wskazują, że nagrodami chwali się między 5 a 10% nagrodzonych emotka  Im wyższa nagroda, tym niższy procent osób się chwali, więc przy bonach powinny pojawić się jeden albo dwa wpisy, więc szansa teoretycznie jeszcze jest. Chociaż niestety z miesiąca na miesiąc chwali się coraz mniej osób, a ostatnio było kilka konkursów, z których nie pochwalił się nikt. 

Gratulacje emotka  Marzę o takiej nagrodzie  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6735821 Napisano: 13.10.2020 08:52:06 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

pini napisał(a):

Szukam kogoś z dobrą pamięcią, znajomością regulaminów... i dobrą wolą, kto tak na szybko potrafi wymienić kilka konkursów gdzie po wygranej można wysłać tylko zdjecie/skan w celu odebrania nagrody. Mało gram... dziękuję

Smolar ma tylko skany, wiec moze od Smolara zacznij....

Los Mejores na sporej wartości nagrodę chciał tylko skan...nie wiem czy zawsze tak będzie,ale ja tak miałam. Wyświetl w wątku >>
1 pini 0

fiona25

#6735820 Napisano: 13.10.2020 08:49:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ciągle sobie powtarzam,żeby sie nie nastawiać,ale coś mi nie wychodzi...a potem żal... emotka  Ja to jednak kulawa jestem,zwłaszcza w kreatywnych bo bramki to głównie szczęście otwiera. Same porażki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6735641 Napisano: 12.10.2020 16:20:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dzisiejszy dzień do ulubionych należał nie będzie , zaczyna mi brakować widoku  "Gratulacje!" w skrzynce ...emotka  
Bramki dzisiejsze też mnie zdruzgotały, kiedy ja przestanę wierzyć,że moge trafić coś naprawdę fajowego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6735597 Napisano: 12.10.2020 15:16:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
basku napisał(a):

Teraz @z kucharka... Czyli wysyłaja chyba ręcznie emotka  zestaw

Ależ emocje ... już nawet nie wiem czy czekać na zestaw czy trzymać kciuki za jego brak ... bo jak sie okaże ,że brak zestawu oznaczał brak jakiejkolwiek nagrody to wiadomy wątek az będzie dymił  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6735586 Napisano: 12.10.2020 15:01:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

maverick napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

awe napisał(a):

czy z kucharka poszło info o wszystkich nagrodach?

wygląda na to, o ile dobrze zrozumiałam, że maile są "personalizowane", więc do każdego wyjdą po kolei --> 100 zestawów produktów może iść w jakiejś "rozciągłości" czasowej

też tak to widzę, także do mnie proszę Szanowną Agencję, żeby się nie spieszyć, mogę dostać @ na samym końcu - jako jeden z dwóch ostatnich emotka

Ciekawe, jakie to uczucie dostać maila z informacją, że się wygrało 20 tysi  emotka

Szok i niedowierzanie....  emotka

Podobnie będę miała jak nawet zestaw nie wpadnie emotka


Ja też  emotka

Miałam napisać to samo,że znając moje szczęscie szok i niedowierzanie zaliczę będąc 100 osobą z zestawem emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

fiona25

#6735550 Napisano: 12.10.2020 13:44:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

awe napisał(a):

czy z kucharka poszło info o wszystkich nagrodach?

wygląda na to, o ile dobrze zrozumiałam, że maile są "personalizowane", więc do każdego wyjdą po kolei --> 100 zestawów produktów może iść w jakiejś "rozciągłości" czasowej

Oby było tak jak mówisz  emotka  nadzieja umiera ostatnia  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6735132 Napisano: 10.10.2020 14:39:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
holaaolaa napisał(a):

Czy w Bueno opakowania z kodami w przypadku wygranej są potrzebne?

Potrzebne, wygrałam tylko kod VOD ale w formularzu wymagano zdjęcia zewnętrznej części opakowania i zdjęcia środka z kodem. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

fiona25

#6734691 Napisano: 08.10.2020 16:33:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
III stopień z Bueno - VOD , przyda się na jesienne długie wieczory  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6734601 Napisano: 08.10.2020 12:42:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja właśnie wystukałam na stronce,ze jedno moje zgłoszenie z Bueno ma nagrodę, kod VOD - kwestia tylko tego,ze chcą żeby sprawdzić na skrzynce jak odebrać nagrodę a na skrzynce nie ma nic emotka Nie dotarło jeszcze? Czy coś z moją skrzynką nie tak?  emotka Ktoś ma ten kod wylosowany wczoraj i dostał maila ? Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6734581 Napisano: 08.10.2020 11:56:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Skoro Bueno już też poinformowane, to i ja sie wpiszę ... emotka

Edit: ja chciałam przeprosić za sianie zamętu  , wprawdzie III stopień ale jest...po prostu przylazł z opóźnieniem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6734553 Napisano: 08.10.2020 09:47:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

Czy ktoś już dowiedział się i będzie tak miły by podzielić się informacją gdzie można te Sielskie produkty kupić ?
https://www.sianokosy.pl/
Jestem mało mobilna ostatnio i nie mogę się ruszyć na poszukiwania bo w domu rewolucja - stare koty niezbyt się z młodym dogadują i muszę pilnować jak dzieci emotka

Mam to samo - w sensie kocim - stara młodej jakoś nie pokochała i takie jazdy sobie fundują...już straciłam nadzieję na sielankę  emotka  A Sielski Kurak ponoć w C4 dostępny,ale jeszcze nie sprawdziłam osobiście  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6734516 Napisano: 08.10.2020 07:03:06 w PLAGIATY
kasq napisał(a):

Podobna sytuacja jets na fejsie

Właśnie są wyniki https://www.faceb...2289/373389234071159
Zwycięska tarta jest tu
https://zszywka.p...BiGwoDvPSQlsdtH2hFzU

Napisałam do organizatorów, że to plagiat i się czuję jak konfident emotka

Nie powinnaś sie tak czuć, takie zachowania trzeba tępić . Chodzi o zwykłą ludzką uczciwość, myślę,ze taka osoba, której chociaż raz przepadła przyznana nagroda,pięć razy sie zastanowi zanim rąbnie komuś kolejne zdjęcie... Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6734420 Napisano: 07.10.2020 16:02:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Produkty Somat - dla mnie to jak główna , bo pierwszy raz nagrodził mnie Smolar!!!   emotka emotka  Myślałam, że ten dzień nigdy nie nadejdzie! Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6734124 Napisano: 06.10.2020 15:09:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margotkowe napisał(a):

Czy ktoś w ostatnich miesiącach wygrał w konkursie opinii Media Markt? Na stronie cały czas wisi czerwiec, a niby konkurs dalej trwa.

Ktoś wygrał nie tak dawno, ale kto to nie pamiętam...był wpis w MDW  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6734047 Napisano: 06.10.2020 11:06:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dżemik z Łowicza rzucił stóweczką z rana Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6733920 Napisano: 05.10.2020 18:10:42 w PLAGIATY
pikawka napisał(a):

anaesth napisał(a):

pikawka napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

fiona25 napisał(a):

rafalpyzdra napisał(a):

Napisałem tam na tej stronie jest tylko kontakt przez formularz nie mogę wstawić zdj tylko link ciekawe czy rozpatrzą to

Czy ja dobrze widzę,ze na stronie przy nagrodzie głównej nie ma już nazwiska zwyciezcy tylko napis "wkrótce" ?

Tak jest już nowy zwyciezca P. Dominika G


Swoją drogą, nowe zdjęcie wygrane - piękne! 

A już miałam pisać, że zdjęcie Dominiki jest dużo ładniejsze, niż to splagiatowane emotka A tu proszę, przesunęli ją na 1 miejsce. Gratulacje! emotka

Zasłużyła.. extra zdjęcie. 

Dokładnie  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6733885 Napisano: 05.10.2020 16:51:23 w PLAGIATY
rafalpyzdra napisał(a):

Napisałem tam na tej stronie jest tylko kontakt przez formularz nie mogę wstawić zdj tylko link ciekawe czy rozpatrzą to

Czy ja dobrze widzę,ze na stronie przy nagrodzie głównej nie ma już nazwiska zwyciezcy tylko napis "wkrótce" ? Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6733883 Napisano: 05.10.2020 16:47:46 w PLAGIATY
monkakk napisał(a):

rafalpyzdra napisał(a):

Pani Aneta Cyganik znana z kradzieży zdjęć wygrała plagiatem główna nagrodę na  stronie lato wszędzie  

Zgłoś do organizatora.  Nie pojmuję co "ci ludzie" mają w głowach.... galeria jawna i tak kradną  
monkakk napisał(a):

rafalpyzdra napisał(a):

Pani Aneta Cyganik znana z kradzieży zdjęć wygrała plagiatem główna nagrodę na  stronie lato wszędzie  

Zgłoś do organizatora.  Nie pojmuję co "ci ludzie" mają w głowach.... galeria jawna i tak kradną  emotka

Nie do wiary ... ja chyba jestem jakaś naiwna , w życiu bym czegoś takiego nie zrobiła i przysięgam-nie miałam pojęcia,że ludzie tak nisko upadają żeby zdobyć nagrodę. Mam nadzieję, ze tej nagrody babsko nie dostanie - moze to ją wyleczy z tych złodziejskich procedur, zwłaszcza ,że jak piszecie - nie jest to debiut tej pani  emotka
Żenada...dno i dwa metry mułu... Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6733357 Napisano: 02.10.2020 18:58:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Bic Biedronka ...dlaczego emotka
Cała bramkowa bando - do Was też mówię...weźcie sie w garść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0