Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6741617 Napisano: 04.11.2020 09:29:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pewnie jestem naiwna, ale zapytam. Czy jest na forum ktoś, kto tak ogólnie, mniej więcej ,delikatnie...podpowie na priv co zrobić, zeby chociaż raz ugrać coś u Columbita? Jakiekolwiek wskazówki będą dla mnie cenne , popłynęłam już u nich nie raz i nie trafiam u nich NIC ... Wiem,że nie ma reguły,że nikt mi nie da gwarancji ,ale moze gdybym wiedziała w jakim kierunku iść to chociaż raz bym nie zabłądziła  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6741303 Napisano: 02.11.2020 19:24:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smutno mi...kilka październikowych porażek kreatywnych i bramkowych skutecznie sprowadziło mnie na ziemię i podcięło skrzydła...
Weny brak, nadzieja tez już umarła,,,Oj kiepsko... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6740663 Napisano: 30.10.2020 20:09:40 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ja też gratuluję i tylko mogę sobie wyobrazić jakie to muszą być emocje kiedy wpada taaaka wygranaemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6739563 Napisano: 27.10.2020 15:27:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

mikita1978 napisał(a):

W sprawie Wawel - uważam, że skandal jak ta agencja pracuje.
Właśnie biorę się za napisanie emaila do Firmy która zleciła = napiszę, że źle to wpływa na wizerunek firmy i takie tam - niech się zainteresują problemem.

Może ktoś jeszcze coś napisze - jak będzie nas więcej to może zwrócą na to uwagę! przecież płacą takiej agencji na pewno sporo kasy za zorganizowanie konkursu

Do Agencji tez napisałam niech mi prześlą moje zgłoszenie - cisza.....

Nie gram w konkursach WAWEL od kiedy oni to organizują. Totalna porażka. Widziałam również nagradzane hasła w konkursach "kreatywnych" - jestem przekonana, że nawet ich nie przeczytali. Nie wspomnę już o nagradzaniu zgłoszenia, które zamiast WAWEL miało w treści WEDEL.

Mam już dwa paragony na ten konkurs,ale w tym momencie zaczęłam sie zastanawiać czy nie szkoda mojego zachodu ...nienawidzę takich akcji, takie agencje powinny być " demaskowane " żeby każdy zleceniodawca wiedział,z kim ma do czynienia  emotka  
Miałam u nich jedno trafienie - bramki w loterii nieźle nadzianej...Wygrałam w marcu, o kasę doprosiłam się we wrzesniu...po złozeniu oficjalnej reklamacji. Wcześniejsze prośby mailowe pozostały bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6739392 Napisano: 27.10.2020 09:46:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

[quote=

roksana2802]Tak, dostałam maila o treści:Pani zgłoszenie zostało zarejestrowane w konkursie. A w konkursie z tymi danymi i mailem w ogóle nie brałam udziału... 

Nie wiem nawet co napisać  emotka

Przez takie akcje człowiek zaczyna wątpić w uczciwość takich agencji   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6737844 Napisano: 20.10.2020 19:39:21 w Smolar
zielonaszpilka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

nataliii napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały zestaw Somat , czy dostaliście pozytywną weryfikację? A jeżeli coś sie nie zgadza to czy ta agencja odzywa sie z informacją,ze coś było nie tak,czy po prostu "zapomina" o takim kilencie i można sobie czekać? Pytam, bo mam wątpliwości co do opisu na moim paragonie, miałam "tabl.do czyszcz.zm."  - bez nazwy Somat.Oczywiście udam się po pieczątkę jeśli będzie trzeba , jeśli tylko ktoś się do mnie odezwie...  emotka

Nic na razie nie dostałam. Tez miałam zly opis. Chyba wszystkie produkty Sonat w C4 mialy slabe opisy.

Dzięki za odpowiedź, w takim razie czekamy na werdykt  emotka

Ja miał dobry opis "sol do zmyw Soma"  emotka ale Smolar sam sobie weryfikuje paragony, więc jak kupilyscie dobry produkt to będzie ok.

Super, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6737791 Napisano: 20.10.2020 16:20:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nutello, gdzie mój opiekacz? Gdzie moje cokolwiek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6737790 Napisano: 20.10.2020 16:13:33 w Smolar
nataliii napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały zestaw Somat , czy dostaliście pozytywną weryfikację? A jeżeli coś sie nie zgadza to czy ta agencja odzywa sie z informacją,ze coś było nie tak,czy po prostu "zapomina" o takim kilencie i można sobie czekać? Pytam, bo mam wątpliwości co do opisu na moim paragonie, miałam "tabl.do czyszcz.zm."  - bez nazwy Somat.Oczywiście udam się po pieczątkę jeśli będzie trzeba , jeśli tylko ktoś się do mnie odezwie...  emotka

Nic na razie nie dostałam. Tez miałam zly opis. Chyba wszystkie produkty Sonat w C4 mialy slabe opisy.

Dzięki za odpowiedź, w takim razie czekamy na werdykt  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6737789 Napisano: 20.10.2020 16:12:05 w Smolar
edzia21 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały zestaw Somat , czy dostaliście pozytywną weryfikację? A jeżeli coś sie nie zgadza to czy ta agencja odzywa sie z informacją,ze coś było nie tak,czy po prostu "zapomina" o takim kilencie i można sobie czekać? Pytam, bo mam wątpliwości co do opisu na moim paragonie, miałam "tabl.do czyszcz.zm."  - bez nazwy Somat.Oczywiście udam się po pieczątkę jeśli będzie trzeba , jeśli tylko ktoś się do mnie odezwie...  emotka

Spokojnie, Smolar nie robi problemów z takimi opisami emotka  

Dzięki za odpowiedź - ja w kwestii Smolara jestem nowicjuszką, przy Somacie postanowił chyba nagrodzić wszystkich, którzy nigdy wcześniej u niego nie wygrali,dlatego mi się trafiło  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6737782 Napisano: 20.10.2020 16:05:00 w Smolar
Mam pytanie do osób, które wygrały zestaw Somat , czy dostaliście pozytywną weryfikację? A jeżeli coś sie nie zgadza to czy ta agencja odzywa sie z informacją,ze coś było nie tak,czy po prostu "zapomina" o takim kilencie i można sobie czekać? Pytam, bo mam wątpliwości co do opisu na moim paragonie, miałam "tabl.do czyszcz.zm."  - bez nazwy Somat.Oczywiście udam się po pieczątkę jeśli będzie trzeba , jeśli tylko ktoś się do mnie odezwie...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6737609 Napisano: 20.10.2020 08:39:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Kochani czy ktoś wygrał w Nutelli 2x na to samo gospodarstwo domowe ? Bo nie mogę znaleźć wzmianki w regulaminie emotka

Ja, ale w poprzedniej edycji, na te same dane i ten sam adres - tyle,ze nie mogła to być wygrana dwa razy w jednym tygodniu.Myślę,ze teraz jest tak samo emotka Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

fiona25

#6737301 Napisano: 19.10.2020 07:32:09 w Smolar
pikawka napisał(a):

sks900 napisał(a):

netka2000 napisał(a):

makaronik napisał(a):

Rozumiem ze zgłoszenie do konkursu 5x ma większe szanse na wygraną niż 1x, jednak przy dajmy na to 50.000 zgłoszeniach w losowaniu to 5X a 1x to żadna różnica.. A Wy ile razy najwiecej zgłaszaliście w jednym konkursie i jaki był efekt?

Radzę zrozumieć, powtarzam ZROZUMIEĆ, prawo wielkich liczb (dla tych z zacięciem matematycznym) i/lub prawo naprawdę wielkich liczb (dla tych bez zacięcia matematycznego). Z własnego doświadczenia mogę zapewnić, ze działają. Co do Smolara. Jego algorytm liczb losowych ma bez wątpienia wszelkie potrzebne atesty, jednak w 100 % nie zapewnia losowych zdarzeń. Są lepsze algorytmy. A bramki czasowe to już jakieś nieporozumienie. Jedyną ich zaletą jest wygoda organizatora.

 Ja tam lubię bramki.  Co jest lepsze od bramek?


Wg mnie losowanie jest bardziej uczciwe niż bramki.... emotka    

Jestem tego samego zdania , bramki to porażka...w moim wykonaniu przynajmniej  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6736527 Napisano: 15.10.2020 12:14:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Juz tu dzisiaj byłam,ale właśnie rozstrzygnięto kolejny konkurs, w którym zasłużyłam na NIC emotka  Co za porażka   emotka
A najgorsze jest to,że już chyba na nic nie czekam   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6736519 Napisano: 15.10.2020 11:50:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

2 nagroda finish z biedronki to co to?

zmywarka, moim zdaniem emotka Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6736489 Napisano: 15.10.2020 11:13:52 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

kaliope86 napisał(a):

Służba zdrowia w dobie koronawirusa mnie wkurza niemiłosiernie. W poprzednią środę mojego tatę zaczęła boleć noga, zadzwonił do przychodni i otrzymał teleporadę i diagnozę (przez telefon), że to zakrzepica. Dostał receptę na zastrzyki. Kolejnego dnia było lepiej, jednak w piątek znów gorzej. Wczoraj pojawiła się opuchlizna już na całą nogę  i gorączka. Kontakt z lekarzem znów zakończył się na teleporadzie. Szlag mnie trafia. Siedzę w pracy i się martwię. Nie wiem co robić. Tato od paru lat choruje na chorobę autoimmunologiczną więc bierze od groma leków a tu jeszcze się coś pojawiło.

Dzwoń jak najszybciej na pogotowie, bo jest to bezpośrednie zagrożenie życia. 

Dokładnie tak! Mojemu tacie poczerwieniała skóra na nodze , wezwał pogotowie zabrano go do szpitala, dwa dni później zmarł...To była zakrzepica, skrzep sie urwał ,dotarł do płuc i po wszystkiem. Zator tętnicy płucnej zabrał go w wieku 55 lat... Mój tata chorował na małopłytkowość autoimmunologiczną, i jakiś czas wcześniej przy okazji innego zabiegu podnoszono mu płytki krwi...pewnie stąd ten zakrzep, to jedyne wytłumaczenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6736484 Napisano: 15.10.2020 11:02:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smolar po latach walki, miesiąc temu nagrodził pierwszy raz ,ale Columbit nadal nie do przejścia emotka  Żal mi bardzo... skrzydła podcięte skutecznie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6736193 Napisano: 14.10.2020 12:15:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kucharku...mogłeś mnie jednak zaskoczyć... emotka  Łaciate...i Ty przeciwko mnie? Po tylu wspólnie przeżytych latach? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6736005 Napisano: 13.10.2020 18:05:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marta-ziolkowska napisał(a):

hey! chciałabym sie Was poradzic odnosnie konkursu Loteria "Nutella kocha weekend", wygralam toster i 1 i 2 etapie, ale gdy chcialam odeslac dane po raz drugi wyswietlil sie komunikat ze dane juz byly podane. Gdy na liscie zwyciezcow mnie nie bylo skontaktowalam sie z oraganizatorem, ale kazali znowu wypelnic formularz. Znowu ten sam komunikat. Znowu kontakkt z oraganizatorem - nagroda mi sie nie nalazy bo nie wypelnilam formularza. Napisalam ponownie, ale brak odpowiedzi. Napisalam na fb do Nutelli, ale nie ma odpowiedzi. co radzicie? ktos mial podobny problem?

Kurcze, w tej loterii wygrałam raz ,ale w poprzedniej trafiłam toster dwa razy,tydzień po tygodniu i nie było żadnego problemu z odesłaniem drugi raz tych samych danych. Jakbym chciała odesłać drugi raz formularz z tego samego maila, to faktycznie był komunikat ,że dane już były wysłane, ale kiedy wysyłałam formularz z drugiego maila, nie było żadnego problemu. A może po prostu złożysz reklamację? Powinnaś chyba kontaktować się z agencją a nie z Nutellą.  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6735976 Napisano: 13.10.2020 16:17:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Czy tylko mnie wzory bluz z Lecha tak średnio się podobają?  emotka
Z ostatniego tygodnia to już w ogóle - kojarzy mi się z jakimiś zarazkami, czy plemnikami.  emotka emotka

Plemniki jak nic ... i to w fazie pędu w stronę celu  emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

fiona25

#6735934 Napisano: 13.10.2020 14:13:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
mountain napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

Jeden prosty krok do redukcji cholesterolu”  karta podarunkowa „Home & You” o wartości 150 zł

mam i ja emotka

I ja ... takie małe pocieszenie po Kucharku  emotka Wyświetl w wątku >>