Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6746428 Napisano: 22.11.2020 12:34:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

fantagiro napisał(a):

fiona25 napisał(a):

happybee napisał(a):

Jak wysłać SMS do konkursu KIWI? Ciągle mi odrzuca  emotka

W jakim sensie odrzuca?  
Tam nie bardzo jest co zepsuć bo z tego co kojarzę nie ma chyba ograniczenia ilości znaków, nie ma też zakazu używania polskich liter 

a Kiwi jest ogólnopolska czy z wyświetlonych na str?
Ogólnopolska.

A czy przychodzi jakieś potwierdzenie z Kiwi ?

Podobno przychodzi, w regulaminie też jest taka informacja,ale ani ja ani dwie moje koleżanki potwierdzenia nie dostałyśmy... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6746426 Napisano: 22.11.2020 12:33:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

Kiwi wysyła potwierdzenie. Limit znaków też jest, bo po pewnej ilości znaków sms zmienia się w mmsa, a tego już system nie łyka. 

Powiem szczerze,że ja wysłałam jedno zgłoszenie - potwierdzenia nie dostałam. Też myślałam,że zmieniło mi w mms ale jak wchodzę w szczegóły wiadomości to rodzaj wiadomosci mam :sms.  Dlaczego nie ma zwrotki-cieżko stwierdzić. Już raz miałam taką sytuację - też potwierdzenie nie przyszło,więc już kolejnych zgłoszeń nie wysłałam i okazało sie,ze to jedno zgłoszenie wygrało.   Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6746395 Napisano: 22.11.2020 10:02:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
happybee napisał(a):

Jak wysłać SMS do konkursu KIWI? Ciągle mi odrzuca  emotka

W jakim sensie odrzuca?  
Tam nie bardzo jest co zepsuć bo z tego co kojarzę nie ma chyba ograniczenia ilości znaków, nie ma też zakazu używania polskich liter  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6745902 Napisano: 20.11.2020 07:56:05 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje !!! emotka Wyświetl w wątku >>
1 titinunu 0

fiona25

#6745416 Napisano: 18.11.2020 19:55:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic,nic,nic a nic ...smuteczek... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6745414 Napisano: 18.11.2020 19:52:35 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje kochana!!!   emotka    emotka   emotka   emotka   emotka emotka  Chciałabym kiedyś poczuć taaaaką radość!  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6745263 Napisano: 18.11.2020 13:19:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

w których sklepach / C4 wiem/  dostanę Jana Niezbędnego?

w rossmann jest duzy wybór

potwierdzam,folie,papiery gąbki,worki - do wyboru do koloru  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6745139 Napisano: 18.11.2020 07:38:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yonex napisał(a):

Jak wygrałem to czytają, jak nie wygrałem to nie czytają. Pewnie w rzeczywistości wygląda to tak:
- Janusz? Do kiedy mamy podać wyniki tego konkursu „Keczup ci w bułę”?
- Ty, nie pamiętam. Możemy teraz. A ile było zgłoszeń?
- Koło dychy chyba.
- Pogięło ich! Kto to ma czytać? Co tam trzeba było napisać?
- Dlaczego kochasz grać w piłkę z Pikantnym Kutaczanem?
- A nagród ile?
- Jedna główna 10 kafli, 5 po tauzenie i 100 otwieraczy do konserw.
 - To weź jak zawsze, 2 z początku, 2 ze środka, 2 z końca i lecim. Tę chińszczyznę to jak tam sobie chcesz albo w tym ekselu zrób.
- A główną komu?
- Nie wiem. A na jaką literę ostatnio było? 
- Na W.
- To po kolei. Teraz dawaj na Y!
- Mam tu właśnie na końcu Yessikę z Suchej Psiny, słuchaj czy się nada - Czy parówa, czy kiełbasa z keczupem Kutaczan to ekstraklasa!
- Dobreee! Dawaj numer i dzwonimy, resztę wbijaj w system i puszczaj pocztę.
- No i git.

Uśmiałam sie szczerze emotka  Zgadzam sie z Tobą , jestem pewna,że w agencjach które rozwiązują konkurs kilka godzin po zakonczeniu przyjmowania zgłoszeń dokładnie tak to wygląda. I to nie jest tak,że jak wygram to uważam,że są uczciwi a jak nie wygram to "nie czytają" - czasem wygrywam takim gniotem,że w głębi ducha zastanawiam się, czy ktoś to w ogóle przeczytał...  Tylko raz w tej Agencji byłam pewna,że wygrałam uczciwie...w bramkach.. A potem musiałam pisać reklamację bo nagroda jakoś nie mogła do mnie dotrzeć  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6745014 Napisano: 17.11.2020 16:33:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

zekomą treść zgłoszenia - które potwierdzili - a nigdy nie było wysłane. A na rzeczywiście wysłane - prawidłowo - NIC! 
Dość ich mam. 
Czekolad full Lindt na pół roku i zero wygranych.
Zechciało się "odbić" na Wawelu - by choć 200zł wpadło i część kosztów zwróciło - i lipa! Jak można wygrać -




Z ciekawostek - wczoraj wysłałam dwa zgłoszenia z maila na o2, a w niedziele z onet.pl 
Na o2 żadnych zwrotek z Wawela a na onecie jest.
Poza tym od kilku dni jak się loguję to mam komunikaty, że 'poczta jest tymczasowo nieczynna' czy coś.. 

Może faktycznie jakiś problem z mailami na o2?

ja wysyłam z O2 i zwrotek nie dostaję,ale mail z informacją o wygranej przyszedł (nie teraz, w poprzedniej loterii) , składałam reklamację bo kasa z bramki nie wpłynęła i też odpowiedź dostałam - więc moze faktycznie O2 kuleje ,ale raczej tylko w kwestii zwrotek - taką mam nadzieję przynajmniej emotka Wyświetl w wątku >>
1 yaagatka 0

fiona25

#6744977 Napisano: 17.11.2020 14:59:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta do Home & You z konkursu Benecol z C4- kurier in post  emotka   Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6744971 Napisano: 17.11.2020 14:45:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

Wczoraj niby do 20:00 mozna było wysłać hasła na WAWEL! Godzina 13:22 i ostatni etap niby rozwiązany. Szacun dla JURY! Nawet ja tak szybko nie czytam!, a tu niby obrady miały być emotka emotka

Ta Agencja to jawna kpina i zero szacunku do tych co grają, od razu zrobiliby z tego loterię emotka byłoby git! Przynajmniej zachowaliby jakiekolwiek pozory konkursu!

Żenada, nie czytali na bank...musieliby nockę zarwać  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6744970 Napisano: 17.11.2020 14:41:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

domika napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

anaesth napisał(a):

I co, wygrał ktoś w Wawelu zgłoszeniem mailowym lub wysłanym wczoraj?  emotka

Ja nie emotka  a tak liczyłam chociaż na bon....

Ja wygrałam zgłoszeniem wysłanym mailem.
koleżanka wygrała zgłoszeniem wysłanym wczoraj

To express pewnie wygral ktos, kto wyslal zgloszenie listem  emotka  

Albo kurierem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6744647 Napisano: 16.11.2020 16:40:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

agicho napisał(a):

darog napisał(a):


am wrażenie, że oni są nienormalni i dokładnie wiedzą co wyprawiają.

Są tak pewni siebie i tego że dostaną kolejne zgłoszenia na organizacje loterii-konkursów-że mają gdzieś!
Do dziś nie ma odp na rzekomą treść zgłoszenia - które potwierdzili - a nigdy nie było wysłane. A na rzeczywiście wysłane - prawidłowo - NIC! 
Dość ich mam. 
Czekolad full Lindt na pół roku i zero wygranych.
Zechciało się "odbić" na Wawelu - by choć 200zł wpadło i część kosztów zwróciło - i lipa! Jak można wygrać - skoro agencja nie daje szansy na dokonanie zgłoszenia? 
I nie wierzę w jakieś dziwactwa że na wp.pl akurat potwierdzenia nie przychodziły! Jak już to tylko od "Fortuny"! 


Najgorsza agencja! Przez o,że maile nie docierają ani od nich ani do nich  oczywiście wedle nich to po stronie mego operatora leży problem emotka / straciłam nagrodę w Blacku...na szczęście to tylko rękawice bokserskie. Ile jest takich osób które nawet nie mają pojęcia ,że tam "wygrały" bo maile widmo nie dotarły.

A skąd wiesz-że w BLACK była nagroda i że jest stracona?
Ja i znajomi pełno zgłoszeń posłaliśmy, ale zero. Nie było ani potwierdzeń zgłoszenia do loterii na maila ani maila z info o nagrodzie.

ja tradycyjnie nie otrzymuję potwierdzeń zadnych zgłoszeń do konkursów tej agencji bo jestem posiadaczką konta na wp ,ale kiedy zdarzyło mi sie u nich wygrać to mail z gratulacjami i formularzem dotarł .Tak więc spokojnie,uważam,ze żadne nagrody nikomu nie przepadają  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6744613 Napisano: 16.11.2020 15:04:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

Jakby komuś został paragon Wawel, to widziałam informacje na jednej z grup konkursowych, że organizator wydłużył przyjmowanie zgłoszeń do dziś do godziny 20-tej emotka  Strona działa 

Dzięki za info , mam paragony -tylko weny brak  emotka  Ale spróbuję  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6744494 Napisano: 16.11.2020 11:09:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy Fortuna odpisała komuś na maila? Strona nadal nie działa.

5 minut temu przyszła odpowiedź - zgłoszenie mailowe przyjęte.

Koniecznie daj znać po wynikach, czy coś wygrałaś na takie "mailowe" zgłoszenie. Jestem ciekawa jak do tego podejdą.

Dam znać, ale nie jestem wybitnym wymiataczem w kreatywnych, więc istnieje przypuszczenie graniczące z pewnością,że moje zgłoszenie nie wygrałoby nawet  gdybym wysłała je kurierem z załączoną szarlotką  emotka   emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6744492 Napisano: 16.11.2020 11:05:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy Fortuna odpisała komuś na maila? Strona nadal nie działa.

5 minut temu przyszła odpowiedź - zgłoszenie mailowe przyjęte. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6744481 Napisano: 16.11.2020 10:40:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kerocna napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy Fortuna odpisała komuś na maila? Strona nadal nie działa.

U mnie teraz działa ale nic nie odpisali.

Ja wysłałam jedno zgłoszenie mailem,ale bez wiary w to,ze ktoś w ogóle weźmie je pod uwagę. Informacji zwrotnej jakiejkolwiek brak...

Edit. Właśnie dostałam odpowiedź,że moje zgłoszenie mailowe zostało przyjęte. No jestem zaskoczona, nie ukrywam... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6744466 Napisano: 16.11.2020 10:16:37 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
bogna77 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Mam maila o nadaniu przesyłki DPD od First Line - czyżby to była ta nieszczęsna karta z Jacobs, do której PIN przyszedł już ponad tydzień temu?


tez mam info o przesyłce, ale obstawiam Felixa emotka

Jeżeli od Unique one to Felix- bo też mam info,a od nich tylko na to czekam... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6744465 Napisano: 16.11.2020 10:14:09 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
fiona25 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

Czy ktoś otrzymał nagrody z konkursu Benecol w C4. Według regulaminu do 15 listopada powinny być. 

ja też czekam, coś do mnie idzie dzisiaj - DPD straszyło w piątek - moze to moja karta?

jednak chyba nie, Benecol to chyba od Fortisa a idzie coś od Unique one...chyba żarełko dla kocurków od Felixa Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6744464 Napisano: 16.11.2020 10:10:56 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
wiesia30 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

Czy ktoś otrzymał nagrody z konkursu Benecol w C4. Według regulaminu do 15 listopada powinny być. 

ja też czekam, coś do mnie idzie dzisiaj - DPD straszyło w piątek - moze to moja karta?

Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0