Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6749775 Napisano: 04.12.2020 14:21:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smutno mi grudniu, rozstrzygają kolejne konkursy, a ja zawsze z pustymi rękami...chyba powinnam sie wpisać w wątku o wkurzaniu, bo juz powoli zaczyna mnie wkurzać ten niefart...w dodatku jak już coś mi się trafi to zawsze jest to ciut od tego o czym marzę...albo druga nagroda,albo trzecia...nigdy pierwsza... To jak w szkole, kiedy na sprawdzianie brakowało pół punkta do piątki  emotka  albo do tego ,żeby w ogóle sprawdzian zaliczyć  emotka  No i ten mail wczorajszy o negatywnej weryfikacji 3 nagród...bo jak już coś trafiłam to w takiej loterii, gdzie mogę wygrać tylko raz... Ech ciężki losie konkursowicza... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6749314 Napisano: 02.12.2020 19:05:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smutek , rozważam przerwę bo chyba sie wypaliłam  emotka  Deprecha jesienno,zimowa mnie dopadła - przestałam już wierzyć,ze kiedyś trafię taką nagrodę , która zapadnie mi w pamięć na długo...Chociaż cieszy mnie każdy drobiazg to chyba każdy gracz marzy o czymś wooow , a ja już tyle razy próbowałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6749040 Napisano: 01.12.2020 20:29:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kejm napisał(a):

fiona25 napisał(a):

darog napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

W konku Kiwi nie podawało się numeru paragonu, więc według mnie zgłoszeń jest 1300 a nie poniżej 300... To wysyłanie na raty informacji też jest dziwne, gdy nie ma podanych głównych. Może ma to związek z tym punktem regulaminu:  W  razie  niewydania  jakiejkolwiek  nagrodynp.w razie braku zgłoszeń Uczestników Konkursu spośród, których można byłoby wyłonić Laureatów lub z  przyczyn wynikających z Regulaminu, dana nagroda pozostaje  do  wyłącznej  dyspozycji Organizatoraktóry  może  w  szczególności  dokonać  ponownego wyłonienia Laureata danej nagrody na zasadach wynikających z Regulaminu."

Może ale nie musi.


ale skarpety były dla 300 pierwszych...
a jest tu na forum wpis o zgłoszeniu przed północą

dokładnie...skoro 300 pierwszych osób dostaje gwarantowaną a zgłoszenie z ostatniego dnia ją dostaje to raczej nie było to 1300 zgłoszeń...

Myślę, że po weryfikacji skarpet okazało się, że wiele smsów było bezparagonowych, cześć zgłoszeń przez to odpadła. A do właściwego konkursu zostali tylko Ci z paragonem.

Całkiem możliwe  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6748989 Napisano: 01.12.2020 17:55:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

W konku Kiwi nie podawało się numeru paragonu, więc według mnie zgłoszeń jest 1300 a nie poniżej 300... To wysyłanie na raty informacji też jest dziwne, gdy nie ma podanych głównych. Może ma to związek z tym punktem regulaminu:  W  razie  niewydania  jakiejkolwiek  nagrodynp.w razie braku zgłoszeń Uczestników Konkursu spośród, których można byłoby wyłonić Laureatów lub z  przyczyn wynikających z Regulaminu, dana nagroda pozostaje  do  wyłącznej  dyspozycji Organizatoraktóry  może  w  szczególności  dokonać  ponownego wyłonienia Laureata danej nagrody na zasadach wynikających z Regulaminu."

Może ale nie musi.


ale skarpety były dla 300 pierwszych...
a jest tu na forum wpis o zgłoszeniu przed północą

dokładnie...skoro 300 pierwszych osób dostaje gwarantowaną a zgłoszenie z ostatniego dnia ją dostaje to raczej nie było to 1300 zgłoszeń... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6748979 Napisano: 01.12.2020 17:30:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
garyman napisał(a):

fiona25 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Czy z Kiwi poszły główne i tylko ślą skarpety? Czy wpierw skarpety, a na główne czekamy?

Ja mam nadzieję,ze idą skarpety a główne i niegłówne jeszcze przed nami emotka Skarpety były gwarantowane,więc mam nadzieję,ze się nie mylę i główne jeszcze przyjdą... Chyba jeszcze mają czas na informowanie...

Chyba nie mieli zbyt wielu zgłoszeń. Wysłałem ostatniego dnia i załapałem się na gwarantowane skarpety.

Noo to powiem Ci,że jestem zaskoczona...konkurs w którym wpływa mniej niż 300 zgłoszeń? Rzadkość  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6748976 Napisano: 01.12.2020 17:27:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

fiona25 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Czy z Kiwi poszły główne i tylko ślą skarpety? Czy wpierw skarpety, a na główne czekamy?

Ja mam nadzieję,ze idą skarpety a główne i niegłówne jeszcze przed nami emotka Skarpety były gwarantowane,więc mam nadzieję,ze się nie mylę i główne jeszcze przed nami... Chyba jeszcze mają czas na informowanie...


Skarpety informowali w piątek- jest wpis w "informują". 

nie tylko w piątek...ja dostałam we wtorek lub we środę...co według mnie wcale nie oznacza,że główne poszły wcześniej  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6748973 Napisano: 01.12.2020 17:26:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jupiter4 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

czy ktoś z Was wygrywał w konkursie BREF  pro nature?  

Zglosilam chyba z 15 albo wiecej roznych produktow pro nature i nic sie nie udalo.

Czy to o recykloterię chodzi? Ja tylko 4 zgłoszenia i skuteczność zerowa. Pewnie będzie rezerwa jak w Dino pełen koszyk, to co z bramek nie trafione będą losować, ja to nawet się nie łudzę... 

Ja też nic nie trafiłam...ale ja jestem słaby strzelec bo próbowałam tylko dwa razy  emotka  To taka moja metoda,żeby czuć mniejsze rozczarowanie jak nie wygrywam emotka   Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

fiona25

#6748970 Napisano: 01.12.2020 17:24:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

Czy z Kiwi poszły główne i tylko ślą skarpety? Czy wpierw skarpety, a na główne czekamy?

Ja mam nadzieję,ze idą skarpety a główne i niegłówne jeszcze przed nami emotka Skarpety były gwarantowane,więc mam nadzieję,ze się nie mylę i główne jeszcze przyjdą... Chyba jeszcze mają czas na informowanie... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6748813 Napisano: 01.12.2020 11:57:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Żelazko z "Moc prania"... w planach była pralka , ale i tak się cieszę - tym bardziej,ze to moja pierwsza nagroda od Columbita emotka emotka ... i oby nie ostatnia emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6748748 Napisano: 01.12.2020 10:22:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Colgate wysyłało do wszystkich o tym samym czasie?

podpinam się pod pytanie. Już pozamiatane emotka  ?

Chyba tak...ta agencja raz dała mi wygrać - wtedy wszystko poszło hurtem... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6748696 Napisano: 01.12.2020 09:19:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
moskala22 napisał(a):

Zrywam z Colgate na zawsze  emotka

Ja też  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6748682 Napisano: 01.12.2020 09:04:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

domika napisał(a):

Potwierdzi ktoś że poszły eski z konkursu Moc prania w Kaufland ?
Nikt się tu nie chwalił a widziałam na fb że podobno o 17:30 poszły sms o pralkach .
A tu nic ? Nikt ani żelazka ? emotka Może 

Poszły same pralki?

Uuuu , a u mnie znowu nic? Szkoooda... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6747933 Napisano: 27.11.2020 13:08:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jan Niezbędny zaprosił na urodziny i podarował 200 zł emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6747459 Napisano: 25.11.2020 17:52:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Skarpety KIWI  - a już przez chwilkę serce mocniej zabiło...  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6747034 Napisano: 24.11.2020 15:18:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku, może chociaż Ty osłodzisz mi ten smutny listopad? Może te pustostany bramkowe to zapowiedź,ze wpadnie coś o czym marzę od dawna?  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6746879 Napisano: 24.11.2020 09:00:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jupiter4 napisał(a):

Pytanie do tych, którzy wygrywają w loteriach - czy Wy wysyłacie hurtowe ilości zgłoszeń, czy po prostu macie szczęście? Ja wysyłam malutko, kupuję tylko tyle ile faktycznie potrzebuję na bieżąco, nie zbieram paragonów po rodzinie ani pod sklepami emotka niby nie oczekuję, że na X tysięcy zgłoszeń wylosują gdziekolwiek mój skromny paragon czy dwa, ale żeby AZ tak, żeby ZERO? Co Wy chuchacie na te paragony, czy jak?

Ja jestem osobą, która w każdym konkursie wysyła małą ilość zgłoszeń, zarówno w kreatywnych jak i w loteriach.Wychodzę z załozenia,że jak mam wygrać to wygram. Często po prostu "daje sobie szansę", wysyłając tylko jedno zgłoszenie , czasem - jeżeli produkt jest niedrogi i nie zajmuje duzo miejsca w szafce (mieszkam w mieszkaniu i niestety nie mam duzo miejsca na przechowywanie zapasów) wyślę 5 zgłoszeń, ale więcej raczej mi sie nie zdarza. Wyjątkiem był chyba ostatni tydzień Bueno , które u mnie w domu gości na stałe bo po prostu bardzo je lubimy - w każdym tygodniu zgłaszałam po 4 opakowania a w ostatnim tygodniu wysłałam 15 kodów , z czego 5 zostało wylosowanych  emotka Tak jak Ty nie zbieram paragonów od innych,nigdy nie zagrałam na znaleziony paragon (chociaż nie widzę w tym nic złego,po prostu taki się nie trafił) , nie kupiłam paragonu od nikogo, chociaż czasem to rozważam,bo jest mi szkoda konkursu, w którym są fajne nagrody a który przypisany jest do sklepu, którego nie ma w mojej okolicy. Nie powiem,żebym wymiatała i wygrywała jak szalona, ale sporo fajnych nagród z losowań wpadło i teraz cieszą moją rodzinkę. Zakładam,że szczęście jest warunkiem koniecznym w loteriach. I to nie jest tak,że mam je zawsze...w ilu loteriach nie trafiłam niczego - nie zliczę.  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6746446 Napisano: 22.11.2020 13:57:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

fiona25 napisał(a):

domika napisał(a):

fantagiro napisał(a):

fiona25 napisał(a):

happybee napisał(a):

Jak wysłać SMS do konkursu KIWI? Ciągle mi odrzuca  emotka

W jakim sensie odrzuca?  
Tam nie bardzo jest co zepsuć bo z tego co kojarzę nie ma chyba ograniczenia ilości znaków, nie ma też zakazu używania polskich liter 

a Kiwi jest ogólnopolska czy z wyświetlonych na str?
Ogólnopolska.

A czy przychodzi jakieś potwierdzenie z Kiwi ?

Podobno przychodzi, w regulaminie też jest taka informacja,ale ani ja ani dwie moje koleżanki potwierdzenia nie dostałyśmy...

Ja też nie dostałam a na pewno nie przekroczyłam limitu znaków zmieniających sms w mms bo mój telefon mi pokazuje .
Nie dostałam potwierdzenia ani w play ani w plus.

Oby to jednak nie wykluczało nas z udziału w konkursie...jak już wcześniej pisałam w jednym z konkursów wygrałam pierwszą nagrodę zgłoszeniem, na które nie otrzymałam potwierdzenia , więc moze akurat...nadzieja umiera ostatnia  emotka  Wygranych  Wam życzę emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

fiona25

#6746445 Napisano: 22.11.2020 13:54:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

domika napisał(a):

fiona25 napisał(a):

domika napisał(a):

fantagiro napisał(a):

fiona25 napisał(a):

happybee napisał(a):

Jak wysłać SMS do konkursu KIWI? Ciągle mi odrzuca  emotka

W jakim sensie odrzuca?  
Tam nie bardzo jest co zepsuć bo z tego co kojarzę nie ma chyba ograniczenia ilości znaków, nie ma też zakazu używania polskich liter 

a Kiwi jest ogólnopolska czy z wyświetlonych na str?
Ogólnopolska.

A czy przychodzi jakieś potwierdzenie z Kiwi ?

Podobno przychodzi, w regulaminie też jest taka informacja,ale ani ja ani dwie moje koleżanki potwierdzenia nie dostałyśmy...

Ja też nie dostałam a na pewno nie przekroczyłam limitu znaków zmieniających sms w mms bo mój telefon mi pokazuje .
Nie dostałam potwierdzenia ani w play ani w plus.

u mnie przed chwilą potwierdzenie. A polskie znaki były w sms? 

U mnie były, w regulaminie informacja, że są dopuszczone... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6746438 Napisano: 22.11.2020 12:51:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

fiona25 u mnie potwierdzenia były za każdym razem, ale dziś nie słałam.

Ja też nie dzisiaj, chyba gdzieś z początkiem listopada...trochę mi przykro  bo wyjątkowo fajnie mi sie pisało ale w sumie...nagród niewiele ,a wygrywam z reguły wtedy kiedy wydaje mi sie, że nie mam szans a nie wtedy kiedy jestem ze swojej twórczości zadowolona  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6746436 Napisano: 22.11.2020 12:45:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

Kiwi wysyła potwierdzenie. Limit znaków też jest, bo po pewnej ilości znaków sms zmienia się w mmsa, a tego już system nie łyka. 

Mój telefon sam nie zmienia , wyskakuje mi informacja, że wykorzystałam  dostępną na sms liczbę znaków i dalej ani rusz ...no ale co nie zmienia faktu,że chociaż do tego limitu nie dotarłam, to jednak potwierdzenia nie dostałam. Poprzedni model tel zmieniał w mms, ale było to widoczne - wyskakiwała informacja,że następuje zamiana w mms. Wyświetl w wątku >>
0 0