Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6754935 Napisano: 29.12.2020 12:48:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

melancholia napisał(a):

malmika napisał(a):

Nie wiem gdzie zadać to pytanie, jeśli to nie ten wątek to z góry przepraszam  emotka
Zaintrygowana wpisami podsumowującymi wygrane w 2020 roku - czy na konkursy bramkowe jest jakaś metoda / sposób czy to kwestia szczęścia i przypadku? emotka
Mnie jeszcze nigdy nie udało się w nich wygrać.. 

Gdyby istniała metoda, którą w dodatku rozdaje się na lewo i prawo, to w końcu i tak zabrakłoby nagród, bo ich pula jest ograniczona, a patent przecież znałaby co druga osoba. 

To tak samo jak z kreatywnymi. Kilka nagród, a ludzie się łudzą, że ktoś na forum poda im klucz do danej agencji, który sypie nagrodami jak z rękawa. 

Ja nie pytam o podanie metody, pytam czy istnieje - czy są na bramki sposoby i powinnam bardziej się do nich przyłożyć, czy to tylko kwestia szczęścia i można wysyłać zgłoszenia kiedykolwiek. Po prostu są osoby, którym bardzo dobrze idzie w bramkach i zastanawiam się czy to sposób czy fart. 

Na pewno są osoby, które inwestują w dużą ilość paragonów i może to jest jakiś ich sposób na bramki , ale moim zdaniem głównie opiera się to na szczęściu.Ja nie jestem bramkowym wyjadaczem, ale kilka razy w bramki trafiłam - co ciekawe - jednym,jedynym paragonem - bez dumania czy teraz,czy może jednak później... Tak było z Janem Niezbędnym, Łowiczem, Minionkowymi słuchawkami , Felixem , Wawelem...jeden paragon , zgłoszony w momencie kiedy sobie przypomniałam, o tym,że go mam  emotka
Koleżanka na słuchawki Minionkowe zgłosiła prawie 50 paragonów , nie trafiła - ja trafiłam jednym jedynym. Więc...szczęścia życzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6754905 Napisano: 29.12.2020 11:26:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
kalina590 napisał(a):

madllen napisał(a):

Jest Netflix !   emotka tak bardzo mi zależało i się udało  emotka

Mam i ja  emotka

Netflix u męża - oboje zagraliśmy ,ale tym razem to on miał szczęście - tak się cieszył, ze przez chwilkę zastanawiałam się czy to nie główną tam odkrył emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6754863 Napisano: 29.12.2020 07:49:03 w WC - rozmowy o wszystkim
mczarna napisał(a):

Ktoś wie jak się pozbyć spamu od Mirosławy,Stanisławy,Agnieszki,Elżbiety itd?Piszą albo o seksie,albo o schudnięciu,lub o kredycie.To jakaś masówka,na jednej z poczt- 290 maili w spamie w 1 miesiąc!Nie ma w mailu linku do rezygnacji..

Mam to samo, albo propozycja randki,albo seksu ,albo pomocy w spłaceniu długów , których dzięki Bogu nie mam ...u mnie to wszystko wpada do spamu, co nie znaczy,że mnie to nie drażni ...nie wchodzę,nie otwieram,nie czytam,regularnie wywalam , ale kobitki jednak nie odpuszczają  emotka  Bożena i Elżbieta są najbardziej upierdliwe  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

fiona25

#6754862 Napisano: 29.12.2020 07:43:57 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

sks900 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ktoś wie jak się pozbyć spamu od Mirosławy,Stanisławy,Agnieszki,Elżbiety itd?Piszą albo o seksie,albo o schudnięciu,lub o kredycie.To jakaś masówka,na jednej z poczt- 290 maili w spamie w 1 miesiąc!Nie ma w mailu linku do rezygnacji...

Nie wchodź w te emaile wcale, z czasem będzie ich coraz mniej.

dokładnie sks900 ma rację, z czasem będzie ich mniej, mnie swojego czasu usilnie namawiali na powiększenie penisa emotka

mnie też namawiali regularnie - już miałam kiedyś zapytać czy robią od zera  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

fiona25

#6754271 Napisano: 23.12.2020 18:53:31 w Życzenia na święta i nie tylko
Życzę wszystkim spokojnych i zdrowych Świąt , no i niech nadchodzący ROK 2021 pozwoli cieszyć się nagrodami o jakich każdy konkursowicz marzy emotka emotka emotka

P.S.Byłabym zapomniała, życzę Wam także żebyście nie musieli czytać postów z narzekaniem ,że nic nie wygrałam  emotka  Albo chociaż nie tak często jak ostatnio...  Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6754062 Napisano: 22.12.2020 17:48:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No i rok się dla mnie skończył...pustką niestety... Chyba czas na przerwę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6753518 Napisano: 19.12.2020 17:32:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Instax od Pepsi wczoraj przyjechał do męża , zestaw super a i paragonik zwrócony - Avanti solidna firma  emotka  

  Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6752402 Napisano: 15.12.2020 17:20:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smutno mi bardzo, La Chocolatiere od razu zapaliło u mnie czerwone światło bo to Smolar, którego nie złamię, nie ma szans...ale jednak nadzieja była.. A nadzieja matką głupich... Duck też mnie zlekceważył ... już mi się nie chce, słabo znoszę porażki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6752094 Napisano: 14.12.2020 17:10:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smolar...nie rozgryzę Cię nigdy...efekt taki,ze jak widzę konkurs z adnotacją Smolar to od razu zapał mi mija... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6751556 Napisano: 11.12.2020 17:49:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zmywarka poszła...na spacer..emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6751459 Napisano: 11.12.2020 12:52:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Instax u męża , radość tym większa ,że to jego debiut w konkursach  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6751393 Napisano: 11.12.2020 10:57:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krseta napisał(a):

Czy wyniki z pepsi tesco pojawiają się w zakładce ZWYCIĘZCY  w dniu informowania o wygranej? Czy dopiero po weryfikacji?

Od razu  Wyświetl w wątku >>
1 krseta 0

fiona25

#6751270 Napisano: 10.12.2020 17:47:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon do Douglasa z Kinder  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fiona25

#6751238 Napisano: 10.12.2020 16:05:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smuteczek , gdzie się obrócę same niepowodzenia... i to nie tylko konkursowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

fiona25

#6750896 Napisano: 09.12.2020 12:52:48 w Informują
Informują z Loteria "Tic Tac"

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
Bluzy Tic tac Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6750845 Napisano: 09.12.2020 11:39:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
mili05 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Bluzy z 5 etapu Tic tac? 

Też czekam

Ja też czekam

Ja też czekam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6750803 Napisano: 09.12.2020 08:48:34 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

pikawka napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

misialala79 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zaraz mnie szlak trafi. Mąż będąc na wyjeździe służbowym kupił pepsi i "zyskałam" 3 paragony pepsi Tesco. Pół dnia go dziś mecze dawaj te paragony bo chce wysłać. Po czym przed chwilą były wielkie poszukiwania bo on nie wie gdzie są.. I jeszcze wkurw jakby to moja wina była. Poszedł spać marudząc coś, że ostatni raz mi kupował.  A ja  emotka emotka emotka emotka  kurła no i  paragonów nie ma  emotka emotka    emotka

Chłopisko zmarznięte, zmęczone, a Ty o paragony rewolucje robisz . 

Pewnie się  gdzieś znajdą, mój mąż też wiecznie szuka, teraz kazałam mu chować do portfela zaraz  po zakupie- jakoś coraz łatwiej mu znależć-chyba nabywa konkursowego doświadczenia, ale dwa piny do karty ,którą wygrał, zgubił, teraz 100 zł nie do odzyskania, gdzieś tam napisał i oświadczył,że jak  zapłaci za PIN,  to 85 zł odzyska.Cóż faceci tak mają...

Też myślę, że się znajdą z tym, że chciałam wysłać do wczoraj bo kończył się kolejny etap.... ehh z facetami....

Znajdą sie na bank, wiedział,że są "ważne" więc nie wyrzucił tylko gdzieś wepchnął. Spróbuj poszukać i niech się znajdą na czas.Trzymam kciuki  emotka



Dziś niestety wyjechał służbowo, ale kupił mi kolejne 3 paragony po powrocie poszuka tamtych. Jeśli się znajdą to chyba sprzedam bo nie ogarnę 6 paragonów emotka

Popatrz na to z innej strony - fajny mąz bo rozumie Twoją "zajawkę" i nie ma problemu z kasowaniem towaru z podziałem na paragony lub kupowanie samych paragonów  emotka  Mój też fajny,pomaga jak może, ale uwierz mi,że znam takich co w życiu się tak bawić z zakupami nie będą  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6750683 Napisano: 08.12.2020 17:59:06 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

misialala79 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zaraz mnie szlak trafi. Mąż będąc na wyjeździe służbowym kupił pepsi i "zyskałam" 3 paragony pepsi Tesco. Pół dnia go dziś mecze dawaj te paragony bo chce wysłać. Po czym przed chwilą były wielkie poszukiwania bo on nie wie gdzie są.. I jeszcze wkurw jakby to moja wina była. Poszedł spać marudząc coś, że ostatni raz mi kupował.  A ja  emotka emotka emotka emotka  kurła no i  paragonów nie ma  emotka emotka    emotka

Chłopisko zmarznięte, zmęczone, a Ty o paragony rewolucje robisz . 

Pewnie się  gdzieś znajdą, mój mąż też wiecznie szuka, teraz kazałam mu chować do portfela zaraz  po zakupie- jakoś coraz łatwiej mu znależć-chyba nabywa konkursowego doświadczenia, ale dwa piny do karty ,którą wygrał, zgubił, teraz 100 zł nie do odzyskania, gdzieś tam napisał i oświadczył,że jak  zapłaci za PIN,  to 85 zł odzyska.Cóż faceci tak mają...

Też myślę, że się znajdą z tym, że chciałam wysłać do wczoraj bo kończył się kolejny etap.... ehh z facetami....

Znajdą sie na bank, wiedział,że są "ważne" więc nie wyrzucił tylko gdzieś wepchnął. Spróbuj poszukać i niech się znajdą na czas.Trzymam kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

fiona25

#6749779 Napisano: 04.12.2020 14:30:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Z ciekawośći zajrzałam na stronę loterii, owszem będzie losowanie i wygląda na to, że każdy, komu się nie udało dostanie niebawem nagrodę pocieszenia w postaci kodów na VOD ponieważ jest ogromna ilość nagród III stopnia, które przeszły do puli losowania dodatkowego. Jednak nie to jest najciekawsze, pofatygowałam się i policzyłam nagrody II stopnia (bony po 300zł), które przeszły na rzecz organizatora i jest ich ponad 50 szt. oraz 1 szt. pierwszego stopnia - oczywiście również przeszła na rzecz organizatora.  I dodatkowo wisi 10 bonów po 300zł z ostatniego etapu, których werfikacja trwa od 13go listopada i nie spodziewam się tu pozytywnych weryfikacji... Także wychodzi na to, że organizator jest tak lekko 15-20 tyś. do przodu a kupa ludzi niech się cieszy, bo dostanie kody na filmy, które są ogólnodostępne.  emotka  No chyba, że jestem w błędzie i to co przeszło na organizatora też się losuje w dodatkowym losowaniu  emotka

Jeśli masz rację i jest tak, jak piszesz, to bardzo niefajnie, ludzie tyle tego wysyłali i nie mogli nic ustrzelić emotka


Tylko kody vod idą do rezerwy niestety  emotka

Nic, tylko zakładać agencję i robić kokosy na braku rezerwy.
I na co mi było tyle lat studiować i wybierać cholernie ciężki zawód, skoro można tak łatwo robić pieniądze? emotka emotka

Dokładnie, też o tym myślałam ostatnio - sama niestety musiałam zostawić im w prezencie bon na 300 bo wygrałam 2 razy i chociaż miałam opakowanie ,nagroda mi sie po prostu nie należała ... Moim zdaniem brak rezerwy to mocno niefajna sprawa - wystarczy "wylosować" dwukrotnie te samą osobę w tej samej kategorii nagrody i już -prezent na święta jak znalazł...  Wyświetl w wątku >>
0 0