Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6756618 Napisano: 07.01.2021 10:29:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tyle razy sobie obiecywałam,że odpuszczę bramki ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6756616 Napisano: 07.01.2021 10:25:12 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
kiedystobylo napisał(a):

fiona25 napisał(a):

[quote=

magdalena_g napisał(a):

czy ktoś jeszcze czeka na bluzy z TicTac? U mnie mail przed świętami o wysyłce i do dziś nie doszły 

magdalena_g] czy ktoś jeszcze czeka na bluzy z TicTac? U mnie mail przed świętami o wysyłce i do dziś nie doszły 

Z czwartego etapu dostałam dzień przed wigilią - podobnie jak koleżanki wylosowane w 5 i 7 etapie , czekam jeszcze na te z przedostatniego tygodnia.



Ja czekam, nie pamiętam który etap, ale wygrane dawno. Mam info o przygotowywaniu przesyłki, ale nic się z nią odtąd nie działo. O ile dobrze pamiętam albo w dniu przesyłki albo dzień przed przyszedł mail z informacją,ze jedzie. Myślę,ze jeszcze możesz zaczekać bo mają jeszcze sporo do rozesłania, w dodatku nie idą w kolejności wygranej bo koleżanka, która wygrała trzy etapy po mnie dostała swoją paczkę ponad tydzień wcześniej niż ja.  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6756558 Napisano: 06.01.2021 18:21:16 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
[quote=
magdalena_g napisał(a):

czy ktoś jeszcze czeka na bluzy z TicTac? U mnie mail przed świętami o wysyłce i do dziś nie doszły 

magdalena_g] czy ktoś jeszcze czeka na bluzy z TicTac? U mnie mail przed świętami o wysyłce i do dziś nie doszły  Z czwartego etapu dostałam dzień przed wigilią - podobnie jak koleżanki wylosowane w 5 i 7 etapie , czekam jeszcze na te z przedostatniego tygodnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6756040 Napisano: 04.01.2021 08:33:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stasia98 napisał(a):

Cześć, ja trochę z innej beczki. Jestem tu nowa i tak się zastanawiam, po jakim czasie brania udziału w konkursach pierwszy raz wygraliście? Jak często bierzecie udział w konkursach? 

Witaj emotka
Ja wygrałam dość szybko ,chyba nawet w pierwszym konkursie w jakim wzięłam udział,ale pewna nie jestem bo to było tak dawno... A w konkursach gram z częstotliwością rozmaitą , zależy to od czasu i chęci ,od sklepów, które są dla mnie dostępne i produktów, które trzeba nabyć - nie gram w konkursach, w których trzeba kupić produkt, którego nie lubię i nie używam  emotka  Wysyłam mało zgłoszeń zgodnie z zasadą,ze jak mam trafić to trafię  emotka  No ale jak się łatwo domyślić,każdy ma swoje "zasady"  emotka Wyświetl w wątku >>
1 stasia98 0

fiona25

#6755971 Napisano: 03.01.2021 15:45:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie, jak to jest z gwarancją na nagrody? Jeżeli mam paragon, wystawiony przez agencję to do kogo w razie czego mogę zgłosić reklamację ? Do producenta pokazując paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6755946 Napisano: 03.01.2021 14:24:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

belca napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja pisałam do koleżanki dzięki,a słownik zmienił na dziwki. Ale się smialysmy  później z tego

 
Ja dostałam wiadomość od 7 letniego siostrzeńca "jak tam c i p c i a "  emotka   Oczywiście miało być CIOCIA emotka

Jak mój pierwszy chłopak poszedł na pobranie krwi to wysłałam mu smsa z pytaniem jak się czuje. Odpisał mi, że dobrze, ale że "wszystko mu opadło" z głupimi uśmieszkami. A ja, jeszcze niewinna i wstydliwa, chciałam odpisać "mnie interesuje tylko twoja łapka" ale słownik zadziałał i wysłałam mu "mnie interesuje tylko twoja laska"  emotka  

U mnie kiedyś zamiast "Cześć Renatko", poszło "Cześć denatko"  emotka  Innym razem będąc na trzydniowym szkoleniu wysłałam do męża sms chcąc napisać "powiedz córci,że mam dla niej renifera" - poszło "powiedz córci,ze mam dla niej penisa"   emotka  Do dzisiaj żałuję,ze nie widziałam miny męża , kiedy to odczytał  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6755822 Napisano: 02.01.2021 16:33:44 w WC - rozmowy o wszystkim
nitka310 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Właśnie zastanawiam się czy warto założyć FB.... widzę, że niektóre konkursy to rozmowy z botami przez Messenger... no i różne weekendowe noclegi można wygrać właściwie tylko tam. Czy ktoś ma fb tylko ze względu na konkursy? Może nawet bym miała tam jakieś zdjęcie, tylko przeraża mnie że każdy będzie je mógł widzieć (siostra mi mówiła, że gdzieś się to wyłącza, ale co i jak dokładnie to nie wie) emotka  chciałabym dodać do znajomych tylko osoby z którymi mam kontakt, więc bez szaleństwa emotka . Macie Facebooka, dużo znajomych, bierzecie udział w konkursach?


Nie musisz mieć swojego zdjęcia ani imienia i nazwiska. Fotka kota psa czy widoku i będzie ok  emotka  imię czy jakaś ksywka też przejdzie. 

Dziękuję za odpowiedź  emotka jednak jeśli będę go zakładać to chciałabym z niego korzystać. W mojej rodzinie wszyscy mają fb emotka  nie licząc dzieci do lat 13. Może to nie jest, aż takie złe, jeśli ograniczy się dostęp dla obcych? Nie wiem jak to i was wygląda?

Powiem szczerze - mam fb, mam zdjęcie, trochę znajomych ale nie "odkrywam" sie specjalnie ,nie dodaję postów, nie wrzucam zdjęć, nie informuję gdzie jestem i co robię każdego dnia.I nie chodzi absolutnie o to,ze moim zdaniem to coś złego - absolutnie nie - po prostu chciałam napisać,ze można miec konto nie zdradzając o sobie wiele   emotka  Widzę posty moich znajomych,zdjęcia jakimi chcą się podzielić z innymi, czasem coś polubię,czasem skomentuję, FB podpowiada mi kiedy kto świętuje urodziny i tyle. Mnie to wystarczy, a w razie czego mam konto, które umożliwia mi chociażby wzięcie udziału w konkursie  emotka  Myślę,ze bez obaw możesz założyć konto - możesz po prostu "pokazać" tyle ,ile bedziesz chciała.Poza tym masz możliwość ustawienia swojej "prywatności" - wtedy to co wrzucasz albo udostępniasz mogą widzieć tylko osoby, które masz na liście znajomych emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

fiona25

#6755819 Napisano: 02.01.2021 16:21:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krseta napisał(a):

Czy działa Wam formularz na https://kapitalnadomowka.pl/ ?
podając datę 28.12.2020 nie mogę wysłać zgłoszenia;/ - wyskakuje nieprawidłowy format daty

Nie wysyłałam, ale spróbowałam wpisać taką datę i udało się...no chyba,ze nieprawidłowy format wyskakuje Ci dopiero jak naciśniesz wyślij ? Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6755406 Napisano: 31.12.2020 00:17:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

hicks8564 napisał(a):

Konkurs colgate/palmolive lidl
.... to na to wygląda , że zgłoszenie pójdzie do kosza jeśli chłodziło o nr wydruku u góry emotka

To w końcu jaki / który jest dobry? Przejrzałam regulamin i nie widzę ani słowa na ten temat, że na dole albo że na górze. Piszę o konkursie Lidl (Colgate/Palmolive)

Ja też właśnie piszę o Lidl Palmolive, przegrzebalam regulamin i ani slowa o tym,ktory jest właściwy...dopiero wpis na forum zasiał moje watpliwosci.Miejmy nadzieję, ze w razie wygranej nie będą robili problemów, z racji braku szczegółowych wytycznych. Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6755392 Napisano: 30.12.2020 23:46:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tez kasowalam sie na samośce i wlasnie ten wpisalam, tyle ze w konkursie Palmolive. No trudno, czasu nie cofnę, co ma być to będzie- moze problem sam się rozwiąże.A jesli nie ... człowiek sie uczy na błędach  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6755386 Napisano: 30.12.2020 23:22:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

hicks8564] Odnośnie paragonu z lidla to numer wydruku znajduje się na dole to z ukośnikiem to nie nr wydruku , bo tez miałam ten sam problem i sprawdzałam w regulaminie lidla na kilku stronach .

No to teraz mnie dobiłaś  emotka  Wysłałam zgłoszenie z tym numerem po przeciwnej stronie niż data ... miałam wątpliwości,ale często w regulaminach jest wyraźnie zaznaczone "graficznie", który numer chcą - zwłaszcza jeżeli właściwy jest na dole...W regulaminie tego konkursu nie wspominają, który numer jest tym właściwym...
No cóż, pozostaje się modlić o brak wygranej (co nie będzie trudne bo Los Mejores to agencja dla wybranych emotka ) , bo na to ,że przyjmą paragon z górnym numerem raczej nie mam co liczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6755342 Napisano: 30.12.2020 21:23:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Mam pytanie ,pewnie durne,ale wolę się upewnić... Czy jeżeli jakaś sieć ma numer paragonu z ukośnikiem w środku to dokładnie tak go zgłaszacie?
Zastanawiam się czy nie zostanie to potraktowane jako "niewłaściwy format wiadomości"  emotka

Zgłaszam z ukośnikiem, ale ostatnio w jakimś konkursie ten ukośnik za nic nie chciał "przejść", więc zgłosiłam pierwszy raz bez i się obawiam, jak agencja to potraktuje.

Dziękuję za odpowiedź, ja mam ukośnik na paragonie z Lidla ,w sms-ie pewnie przejdzie - coś mi się kojarzy,że ktoś kiedyś nie mógł wbić ukośnika w zgłoszeniu na stronie i chyba ktoś mu poradził wpisanie bez ukośnika , więc myślę,ze możesz spać spokojnie emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6755337 Napisano: 30.12.2020 21:14:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie ,pewnie durne,ale wolę się upewnić... Czy jeżeli jakaś sieć ma numer paragonu z ukośnikiem w środku to dokładnie tak go zgłaszacie?
Zastanawiam się czy nie zostanie to potraktowane jako "niewłaściwy format wiadomości" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6755309 Napisano: 30.12.2020 19:30:20 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że nie mogę zgłosić żadnego konkursu - co bym nie znalazła to zaraz się okazuje, ze ktoś już to zgłosił emotka  
Taka jestem szybka , że dosłownie kamikaze boski wiatr...emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6755306 Napisano: 30.12.2020 19:23:41 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

azaflora napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

astronautka napisał(a):

!. Chorujące dziecko żłobkowe.
2. Mąż.
3. Pandemia.
4. Że mi wiecznie zimno.
5. Niektóre osoby w pracy.
6. Ogólnie chyba wszystko. 

Jeśli poza złym nastrojem i ciągłym uczuciem zimna jesteś chronicznie zmęczona, to zbadaj na wszelki wypadek tarczycę (poważnie): badanie krwi TSH, Ft3,Ft4

U mnie odczucie zimna i zmęczenia to niskie ciśnienie. W tym beznadziejnym roku ustabilizowało się.. 85/55 i guzik prawda, że łatwo podnieść.

mojej mamie na niskie ciśnienie lekarz zalecił koniaczek emotka

A mnie na trwające od pół roku zawroty głowy ortopeda zalecił...pilates... Jak dla mnie specjalista level high  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6755305 Napisano: 30.12.2020 19:20:46 w Wkurza mnie...
la-princessa napisał(a):

domika napisał(a):

flamur napisał(a):

Wkurza mnie, że kupiłem w Lidlu dwupak Mirindy po 2,5 litra butelka, a to przecież trzeba 2 litrową butelkę... 8 złoty w błoto. 

Też się wczoraj naszukałam jak szalona 2 l emotka

Mi w dwóch Lidlach powiedzieli, że Pepsi nie ma i nie będzie. Jak za komuny  emotka

Ja dzisiaj w drugim "nawiedzonym" sklepie kupiłam Pepsi, ale chciałam 7up - nie ma szans - na palecie przy kasie stała 1 sztuka ,ale właśnie 2,5 litra.Dobrze,ze się zorientowałam,ze butelka wygląda jak ja po każdych świętach...taka grubawa była ...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6755300 Napisano: 30.12.2020 18:55:10 w co chcielibyście wygrać?
pikawka napisał(a):

Dużo bonów do apart.... co poradzę, że jestem od tego sklepu uzależniona  emotka
A tak to nie mam życzeń. Przyjmę wszystko z otwartymi ramionami  emotka

Oooo ja też Apart, ja też -jak ja mogłam o tym zapomnieć emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6755117 Napisano: 30.12.2020 09:34:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
zabcia0410 napisał(a):

Czy do wszystkich dotarły przelewy z Jana Niezbędnego?

Do mnie jeszcze nie, ale nie pamiętam kiedy wygrałam.Pozytywną weryfikację mam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6755032 Napisano: 29.12.2020 17:51:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ekspresowa weryfikacja i przesłany kod Netflix emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6754946 Napisano: 29.12.2020 13:08:53 w co chcielibyście wygrać?
W 2021 roku chciałabym dowiedzieć się jakie to uczucie wygrać główną  emotka  Poza tym KAŻDA nagroda mnie ucieszy ,kiedy w skrzynce znajduję mail ze słowem "Gratulacje" w treści lub tytule ,nawet najgorszy dzień staje się lepszy  emotka  Jestem mało zaawansowanym konkursowiczem, gram małą ilością zgłoszeń( najczęściej jednym  w porywach do trzech w przypadku "drobnych" produktów) , w sklepach, które mam blisko i kupując tylko produkty, które używam  - może dlatego tak mnie cieszy każda wygrana.
Życzę sobie aby kolejny rok przyniósł mi tych powodów do radości jak najwięcej... Wam też tego życzę emotka Wyświetl w wątku >>