Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6759093 Napisano: 18.01.2021 10:09:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Poddaję się , robię przerwę , chyba za bardzo chcę ,żeby coś z tego wyszło...już nie pamiętam jak to jest trafić "lepszą" nagrodę...nie mówiąc o tym, że nawet te słabsze mnie olewają.
Mąż wczoraj stwierdził, że jak jakieś słodycze do domu przyniosę to każe mi to wszystko zjeść , bo w szafkach pełno słodyczy , które dzieci dostały w okresie Mikołajowo- świątecznym ... a mówił to patrząc na słodycze kinder, które zostały z mojej nieudanej walki o piniatę  emotka  Ma rację , odpuszczam piniatę, wszystko odpuszczam ,aż mi frustracja minie... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6758889 Napisano: 16.01.2021 14:13:43 w Popraw sobie humor...
fantagiro napisał(a):

https://www.ceneo.pl/59277551Przeczytajcie komentarz Piotra

emotka emotka emotka   Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6758028 Napisano: 13.01.2021 10:12:48 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Też chciałam napisać, że mnie wkurza ,ale nie wiem czy mam takie prawo  emotka  też jestem stosunkowo "świeża" i  pewnie nie raz kogoś wkurzałam emotka  a może nawet dalej wkurzam?  emotka   emotka  

Jeżeli nie ma Cię w wątku "Punkty karne", to nie  emotka

emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6757962 Napisano: 12.01.2021 21:34:04 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

Wkurza mnie, że czuję się tak fatalnie. Odpuszczam ostatnio konkursy bo nie jesem w stanie nic wymyśleć. Nic! Mam dziury w mózgu- dosłownie, mdłości od rana do nocy i non stop bóle głowy. Strasznie napaliłam się na piniatę na urodziny dla dzieciaków no ale paragony leżą. Boję się, że mam rok konkursowo zmarnowany  emotka   kiedy mdłości miną. Jestem zła, że nie gram  emotka  



A! I wkurzam mnie kolejna gwiazda, która ledwo co jest na forum, w mdw zadaje pytanie, o to czy wygrana w bramce była o pełnej godzinie.... kurła mać! Litości! 

Też chciałam napisać, że mnie wkurza ,ale nie wiem czy mam takie prawo  emotka  też jestem stosunkowo "świeża" i  pewnie nie raz kogoś wkurzałamemotka  a może nawet dalej wkurzam?  emotka   emotka   Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6757961 Napisano: 12.01.2021 21:29:36 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wkurza mnie, że czuję się tak fatalnie. Odpuszczam ostatnio konkursy bo nie jesem w stanie nic wymyśleć. Nic! Mam dziury w mózgu- dosłownie, mdłości od rana do nocy i non stop bóle głowy. Strasznie napaliłam się na piniatę na urodziny dla dzieciaków no ale paragony leżą. Boję się, że mam rok konkursowo zmarnowany  emotka   kiedy mdłości miną. Jestem zła, że nie gram  emotka  



A! I wkurzam mnie kolejna gwiazda, która ledwo co jest na forum, w mdw zadaje pytanie, o to czy wygrana w bramce była o pełnej godzinie.... kurła mać! Litości! 

Przechodziłam to samo, jedynie coca cola mi pomagała.

Ja mam to samo - żeby napisać dwa zgłoszenia na KINDER męczyłam się tak , jakbym próbowała przecisnąć melona przez otwór wielkości cytryny...pisałam kawałek, zostawiałam, wracałam za chwilkę, wszystko skreślałam , zaczynałam od nowa... efekt żaden, piniaty brak ... Mam jeszcze jeden paragon ,ale nie ma bola ,nic nie wymyślę... emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

fiona25

#6757921 Napisano: 12.01.2021 19:00:05 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

fiona25

#6757915 Napisano: 12.01.2021 18:44:57 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Wkurza mnie moja konkursowa niemoc ostatnio...tak sie staram,piszę, klecę, rymuję, żartem rzucę albo i nie i wszystko na nic...Nikomu się to nie podoba , nikt na to uwagi nie zwróci emotka  I pomyśleć,ze nie tak dawno jeszcze wierzyłam,że może kiedyś trafię główną emotka Bramki i loterie już przemilczę.

Muszę Cię pocieszyć! nie jesteś sama emotka . Ja to tłumaczę to tym że jest styczeń. Konkursów mało, konkurencja spora i trudniej się wbić bo zgłoszeń lecą setki czy tysiące na każdy konkurs. Trzeba przeczekać i robić swoje bo w styczniu to każdy chciałby się szybko odbić po świętach.. ale nie zawsze tak się da emotka

Dzięki emotka Pocieszyłaś mnie , miałam wrażenie ,że tylko ja tak kuleję ostatnio  emotka  Konkurs za konkursem rozwiązany a u mnie jakaś lipa...No i to co piszesz,mało konkursów - jak już coś wyskoczy to albo bramki albo loteria, a każdy wie jak z tym jest. Mam nadzieję,że będzie tak jak piszesz , przeczekamy i do przodu  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6757894 Napisano: 12.01.2021 16:55:13 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie moja konkursowa niemoc ostatnio...tak sie staram,piszę, klecę, rymuję, żartem rzucę albo i nie i wszystko na nic...Nikomu się to nie podoba , nikt na to uwagi nie zwróci emotka  I pomyśleć,ze nie tak dawno jeszcze wierzyłam,że może kiedyś trafię główną emotka Bramki i loterie już przemilczę. Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6757892 Napisano: 12.01.2021 16:51:17 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

Znów jest wysyp jakiś Olivii i Dian chcących się spotkać, w spamie, pewnie mail mają z jakiejś konkursowej agencji, no bo skąd? Nie rozdaję maila na prawo i lewo.

Na bank z agencji konkursowej (chociaż kto wie czy panie są tylko z konkursowej emotka ) bo mam to samo w ilości żenująco dużej, i to tylko w skrzynce , którą podaje w konkursach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6757685 Napisano: 12.01.2021 10:24:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Lidl...naprawdę? emotka Chyba czas odpuścić...chociaż na jakiś czas  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6757504 Napisano: 11.01.2021 15:29:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kubuś,Kinder,Pepsi...ja was lubię,ale jak widać bez wzajemności...emotka Wyświetl w wątku >>
1 inska 0

fiona25

#6757329 Napisano: 10.01.2021 19:13:07 w SZUKAM....
rufus napisał(a):

fiona25 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

misialala79 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Co roku mam ten sam problem.
Podpowie ktoś jak się wchodzi w ten stary wygląd strony?
W tym kompletnie się gubię... emotka

Ja już kiedyś pytałam, więc wiem. Klikasz NA SKROTY, na ostatniej pozycji jest. 

Ufff,no teraz jestem w domu!!!!!
DZIĘKUJĘ!!! emotka

A teraz moje pytanie ,czy da się to jakoś odwrócić?  emotka  W sensie wrócić do nowego wyglądu strony?  emotka

Na dole strony




Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

fiona25

#6757322 Napisano: 10.01.2021 18:01:06 w SZUKAM....
1mariusz napisał(a):

misialala79 napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Co roku mam ten sam problem.
Podpowie ktoś jak się wchodzi w ten stary wygląd strony?
W tym kompletnie się gubię... emotka

Ja już kiedyś pytałam, więc wiem. Klikasz NA SKROTY, na ostatniej pozycji jest. 

Ufff,no teraz jestem w domu!!!!!
DZIĘKUJĘ!!! emotka

A teraz moje pytanie ,czy da się to jakoś odwrócić? emotka  W sensie wrócić do nowego wyglądu strony?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6757238 Napisano: 09.01.2021 22:01:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=
kerocna napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Można łączyć te dwie marki, byle rachunek był na 25 zł emotka

Czy to jest pewna informacja uzyskana od organizatora? Bo dla mnie regulamin też nie jest do końca jasny. A teraz kapsułki są w promocji i trzeba dobrać coś by było 25 zł (najkorzystniej wychodzi Pur, a nie drugi Somat).

No właśnie też mnie to zastanawia. Regulamin mówi, że "zakup promocyjny – każdy jednorazowy zakup za minimum 25,00 zł  dowolnych produktów spośród następujących marek: Somat lub Pur" ale czy można mieszać to mam wątpliwości.

kerocna]
banka-manka napisał(a):

Można łączyć te dwie marki, byle rachunek był na 25 zł emotka

Czy to jest pewna informacja uzyskana od organizatora? Bo dla mnie regulamin też nie jest do końca jasny. A teraz kapsułki są w promocji i trzeba dobrać coś by było 25 zł (najkorzystniej wychodzi Pur, a nie drugi Somat).

No właśnie też mnie to zastanawia. Regulamin mówi, że "zakup promocyjny – każdy jednorazowy zakup za minimum 25,00 zł  dowolnych produktów spośród następujących marek: Somat lub Pur" ale czy można mieszać to mam wątpliwości.

Jak dla mnie można  emotka  chociaż wiem,że słaby ze mnie autorytet  emotka  .Chętnie bym pomieszała gdyby nie to,że w moich pobliskich Rossmanach nie ma ani pół Somata i ani ćwierć Pura ...kolejny konkurs cieszący sie popularnością  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6757237 Napisano: 09.01.2021 21:55:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
agusiac87 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Aa sorry, nie wgłębiałem się w temat bo unikam konkursów gdzie jakikolwiek paragon ze sklepu można zgłosić emotka

Ale chciałbym by w tych innych loteriach był licznik ile zgłoszeń napływa. Zachęcałby do grania emotka

albo zniechęcałby w zależnośći od rodzaju konkursu i rodzaju nagród  emotka    emotka

Dokładnie  emotka  Jakbym zobaczyła,że jest 800 000 zgłoszeń do konkursu gdzie poza jedną główną do wygrania są skarpetki, to na bank bym sobie odpuściła  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6757130 Napisano: 08.01.2021 23:12:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
margotkowe napisał(a):

leilani1 napisał(a):

Marfiusza, gratulacje emotka Idealny początek roku emotka emotka

Ode mnie też gratulacje, super wygrana  emotka

Przyłączę się emotka  Taka wygrana to moje marzenie...emotka Wyświetl w wątku >>
1 marfiusza 0

fiona25

#6757099 Napisano: 08.01.2021 20:45:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
suziii napisał(a):

uleczkaa napisał(a):

suziii napisał(a):

Ile dajecie zgłoszeń do Kinder? Widziałam, że w wygranych wiele osób stąd wygrało, ja kupiłam na oddzielnych paragonach 2 sztuki

Ja wygrałam jednym zgłoszeniem i więcej losu kusić nie będę. Ale w regulaminie nie widziałam informacji o ograniczeniu ilości zgłoszeń na uczestnika.
Mnie bardziej chodzi o to, czy większa ilość zgłoszeń daje większą szansę na wygraną, ale w Twoim przypadku widać, że nie emotka
Ja maiłam dzisiaj się zgłosić, ale może jutro to zrobię, bo być może limit 20 osób jest wyczerpany i mi nie zaliczą zgłoszeń.

20 osób to liczba wygranych dziennych - uwierz mi , nie ma szans, żeby w jakimś dniu zgłoszenia przysłało mniej niż 20 osób   emotka  W dodatku nie wybierają 20 pierwszych osób, tylko 20 najciekawszych odpowiedzi , to kiedy wyślesz nie ma większego znaczenia  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6757036 Napisano: 08.01.2021 16:23:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

Nie wiem czy mam jakieś zaćmienie czy co, ale jeśli chcę wziąc udział w konkursie Listerine, to mogę wysłać zgłoszenie od razu po zakupie, prawda? 21 dni to czas, gdy chce się wziąć udział w akcji cashback

Tak to zrozumiałam , po 21 dniach można uzyskać zwrot  Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0

fiona25

#6757035 Napisano: 08.01.2021 16:22:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaluna napisał(a):

fiona25 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

faworek napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Nigdy nie korzystałam z konkursów botowych messengerowych...
Żeby zgłosić się do konkursu LIDL PEPSI skorzystalam z messengera męża, czy ktoś mi może powiedzieć, czy jeśli chcę wysłać kolejne zgłoszenie na siebie to muszę zakładać nowe konto, czy wystarczy że znowu skorzystam z messengera męża i podam potem swojego maila?

Jeśli chcesz zagrać na siebie powinnaś zagrać ze swojego konta i nie mieszać danych. emotka  z konta męża możesz zagrać kolejny raz na niego. 

a czy do messengera jest konieczne posiadanie konta na fb ? bo nie chcę mieć konta na fb emotka

kiedyś można było założyć messengera bez konta na fb , ale z tego co słyszalam to sie zmieniło  emotka

Teraz też można mieć samego messengera, moja mama tak ma emotka

A zakładany jakoś niedawno? Bo moja przyjaciółka też ma, ale zakładany dość dawno - teraz już od kilku osób słyszałam ,że nie ma takiej możliwości. No ale oczywiście mogę się mylić  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6757003 Napisano: 08.01.2021 14:10:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

faworek napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Nigdy nie korzystałam z konkursów botowych messengerowych...
Żeby zgłosić się do konkursu LIDL PEPSI skorzystalam z messengera męża, czy ktoś mi może powiedzieć, czy jeśli chcę wysłać kolejne zgłoszenie na siebie to muszę zakładać nowe konto, czy wystarczy że znowu skorzystam z messengera męża i podam potem swojego maila?

Jeśli chcesz zagrać na siebie powinnaś zagrać ze swojego konta i nie mieszać danych. emotka  z konta męża możesz zagrać kolejny raz na niego. 

a czy do messengera jest konieczne posiadanie konta na fb ? bo nie chcę mieć konta na fb emotka

kiedyś można było założyć messengera bez konta na fb , ale z tego co słyszalam to sie zmieniło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0