Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6762660 Napisano: 02.02.2021 21:24:22 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

law napisał(a):

Rafaello i tak dobrane słowa na pralinkach  ,że ciężko cokolwiek sensownego  ułożyć .

zmarnowałam godzinę żeby napisać to wyznanie, dawno się tak nie męczyłam z konkursem, ciągle mi się coś kasowało, przeskakiwało, nie pasowało, gdybym wiedziała że tak ciężko to napisać darowałabym sobie kupowanie produktu. Słodkości u mnie jest wystarczająco.

Dokładnie tak, jak jest już w miarę pasujące słowo , to w takiej formie, która akurat mi nie pasuje...namęczyłam sie nieziemsko zanim coś spłodziłam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6762385 Napisano: 01.02.2021 16:18:11 w SZUKAM....
misiamarysia napisał(a):

Może wiecie co jutro dostarcza inPost od magazyn  Wawakurier? Dostałam maila, że jutro dojedzie "coś".

Bluzy Tic tac Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6762379 Napisano: 01.02.2021 16:10:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

fiona25 napisał(a):

superloser napisał(a):

nataliii napisał(a):

mia napisał(a):

marzanna napisał(a):

Ile znaków "wchodzi" w formularz odpowiedzi w konkursie Tampax/Discreet? emotka

Trudno wyczuć.
Wygląda, że ile się chce, ale biorąc pod uwagę, że nie ma informacji, czy zgłoszenie zostało przyjęte, to może się okazać...Np.  że bylo maksimum 100 znaków. emotka

Nie wchodzi ile się chcę. Pisałam w tej sprawie do organizatora bo nie mogło mi przejść zgłoszenie. 
Napisali,że do 1000 znaków.
Ale potem chciałam wysłać 980 i też nie przeszło.
I jak do nich znów napisałam to mi odpisali : "Dzień dobry,
Przepraszamy za niedogodności – nikt chyba nie spodziewał się tak długich odpowiedzi, a przebudowanie systemu jest w tej chwili nie możliwe"

W końcu nie napisali ilości znaków ale mi przeszło dopiero jak skróciłam do około 800.
Ale może ktoś z Was złapie dokładnie ile przechodzi.
Bo ja po prostu próbowałam i ciągle skracałam i w końcu jak przeszło zgłoszenie to tak około 800 znaków było.

I daje to info, ze dluuuuuugich czytac raczej nie planuja  emotka

To samo sobie pomyślałam...  emotka

Jednak czytają i nagradzają bo mam nagrodę emotka   Tylko nie wiem jaką. Ktoś może tez dostał emaila ?:) bo u mnie bez informacji o nagrodzie:(

Wchodzi w grę voucher bieliźniany lub zakupy ze stylistą - których oczywiście Ci życzę emotka  Pozostałe nagrody to nagroda lutego i marca , więc byłabym mocno zaskoczona, gdyby ją przyznali własnie teraz  emotka
Skoro nie napisali,jaka nagroda to może właśnie I stopień? Wyświetl w wątku >>
1 nataliii 0

fiona25

#6762359 Napisano: 01.02.2021 15:22:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madllen napisał(a):

assal napisał(a):

Lager: Badziewne to są figurki w nowej loterii Kinder. Warte... 456 złotych  emotka
Właśnie mi reklama wyskoczyła. Szczegóły na stronie kinder.pl  emotka emotka emotka
465 tysięcy na takie coś  emotka

To nie jest nawet śmieszne, to jest przerażające. emotka  Nie wyobrażam sobie mieć swojej podobizny na figurce kinder  emotka
ps. możemy narzekać i tak masa "konkursowiczów" zagra, tak samo jak jest to jest teraz z parówkami Indykpol czy płynem Coccolino emotka emotka

Masakra, a najgorsze jest to,że dopóki tłumy będą sie rzucać na takie nagrody , dotąd takie nagrody będą do wygrania...jak dla mnie figurki Kinder są na jednym poziomie z pięciozłotówką od parówek... Dramat...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6762179 Napisano: 31.01.2021 19:22:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

nataliii napisał(a):

mia napisał(a):

marzanna napisał(a):

Ile znaków "wchodzi" w formularz odpowiedzi w konkursie Tampax/Discreet? emotka

Trudno wyczuć.
Wygląda, że ile się chce, ale biorąc pod uwagę, że nie ma informacji, czy zgłoszenie zostało przyjęte, to może się okazać...Np.  że bylo maksimum 100 znaków. emotka

Nie wchodzi ile się chcę. Pisałam w tej sprawie do organizatora bo nie mogło mi przejść zgłoszenie. 
Napisali,że do 1000 znaków.
Ale potem chciałam wysłać 980 i też nie przeszło.
I jak do nich znów napisałam to mi odpisali : "Dzień dobry,
Przepraszamy za niedogodności – nikt chyba nie spodziewał się tak długich odpowiedzi, a przebudowanie systemu jest w tej chwili nie możliwe"

W końcu nie napisali ilości znaków ale mi przeszło dopiero jak skróciłam do około 800.
Ale może ktoś z Was złapie dokładnie ile przechodzi.
Bo ja po prostu próbowałam i ciągle skracałam i w końcu jak przeszło zgłoszenie to tak około 800 znaków było.

I daje to info, ze dluuuuuugich czytac raczej nie planuja  emotka

To samo sobie pomyślałam...  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6762160 Napisano: 31.01.2021 17:37:03 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje!!!! Nagroda marzenie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6761602 Napisano: 28.01.2021 12:27:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Apropos Haribo - posłałam zgłoszenie, wyczyściło mi formularz, nie mam zwrotki na maila. Wiem, że takie zgłoszenia nie dochodziły i mam pytanie co w tej sytuacji? Słać 100 razy, aż załapie? Co Wam odpowiedzieli w agencji? 

W agencji odpowiedzieli,ze jak nie ma potwierdzenia na mailu to nie ma zgłoszenia, zmienić przeglądarnkę i spróbowac jeszcze raz...u mnie za 3 razem poszło Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6761538 Napisano: 28.01.2021 10:37:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rybairak napisał(a):

Moja domówka nie Jest  kapitalna emotka  już brak mi pomysłów ciagle nic i nic i  nic  .......

Moja domówka to zlot wapniaków, na to wychodzi... nadal nic... Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6761536 Napisano: 28.01.2021 10:36:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magie1982 napisał(a):

Dawno już nie było takiej sytuacji, ale nastał moment, że NA NIC JUŻ NIE CZEKAM... Dziwnie emotka

Mam to samo...pustka aż wali po oczach..i na nic nie czekam... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6761534 Napisano: 28.01.2021 10:35:13 w SZUKAM....
maverick napisał(a):

informacji to to za apaczka z Magazyn Wawakurier emotka wysłana do mnie i info na @

bluzy tic tac Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6761309 Napisano: 27.01.2021 13:58:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

aster222 napisał(a):

Bluzy z ostatniego etapu Tic tac?

Jeszcze nie, ostatnie kilka etapów nadal czeka...

A na ktorym skonczyli?

Nie jestem pewna,ale wydaje mi się ,że na 7 lub 8 - 7 dostał na pewno. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6761303 Napisano: 27.01.2021 13:32:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
aster222 napisał(a):

Bluzy z ostatniego etapu Tic tac?

Jeszcze nie, ostatnie kilka etapów nadal czeka... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6760965 Napisano: 26.01.2021 08:08:48 w WC - rozmowy o wszystkim
ma27pro napisał(a):

Czy ktoś może mi pomóc jak wygrac pinietę z Kinder, już wysłałam kilka zgłoszeń i to całkiem dobrych według mnie i nic. proszę o rady

Skromnym zdaniem większości jakość zgłoszenia nie ma nic do rzeczy - wybierają losowo, samo to,jak szybko przegladają zgłoszenia za poprzedni dzień daje nam wskazówki jak mało liczy się kreatywność w tym przypadku.To po prostu loteria - albo się wstrzelisz albo nie ... no chyba,ze wśród piniatowych wyjadaczy jest ktoś , kto sposób na to ma - ale to na pewno nie ja - ja odpuściłam po 5 próbie  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6760940 Napisano: 25.01.2021 21:56:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Rozumiem ,że nie zasłużyłam na te "grube" nagrody ,ale takie małe co nie co? Też nie?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6760908 Napisano: 25.01.2021 18:44:27 w Czy informują/ informowali?
ktosiek1 napisał(a):

czy brał ktoś udział w biedronkowym konkursie światecznym L.O.L moja wymarzona zabawka? był w zapowiedziach. czy dostaliście maila o wygranej, bo wg. info na stronie konkursu termin był do 20.01. Nie wiem czy już pozamiatane, czy agencja zaspała...

Ja nie brałam udziału,ale ktoś już dzisiaj czy wczoraj o to pytał i padła odpowiedź,ze informowali 20.01 Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

fiona25

#6760907 Napisano: 25.01.2021 18:42:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rencia163 napisał(a):

Konkurs Listerine, nie wiem czy ślepa jestem... W regulaminie nie widzę nic o ilości znaków zgłoszenia. Czyli tekst dowolnej długości? 

Tak mi się wydaje , mój tekst nie był jakiś długaśny, ale łyknęło go w całości.... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6760903 Napisano: 25.01.2021 18:27:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@trampek, napisał(a):

Dlaczego pise ze paczkę doręczyli w garbovrzegu jak ja jestem z krabsika klocki od Kubusia. Miał tak ktoś podaje nr paczki 
23200267580

Co mam teraz zrobić 

Trampku, poprawiasz mi humor swoimi wpisami  - "krabsik" rozbawił mnie prawie do łez  emotka
 Masz pewność ,że dostali od Ciebie właściwy adres? Zerknij do regulaminu, tam znajdziesz adres mailowy, pod który możesz zgłosić reklamację...nie wiem w jaki sposób w tym konkursie podawało się dane do wysyłki, jeżeli mailem to załącz mail, w ktorym podajesz właściwy (zakładam) adres. Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

fiona25

#6760741 Napisano: 25.01.2021 10:31:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

fiona25 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ja do nich napisałam zapytanie czy dotarło zgłoszenie. Też nic nie miałam.strona wróciła do formularza i na e-mail cisz

Też miałam taki plan, dasz znać jak dostaniesz odpowiedź?  Tylko czy to nie będzie kwestia tego ,że tak jak w sytuacji innego z konkursów napiszą,ze oczywiście dotarło...i będzie tak nawet jeżeli zapytamy o zgłoszenie, którego nigdy nie zrobiliśmy...  emotka

To Ty napisz dla odmiany z emaila,który nie grał i sprawdzimy

Ok, tak zrobię  emotka

Dostałam odpowiedzi od agencji - zarówno dotyczącą maila, z którego poszło zgłoszenie, jak i z takiego, z którego nie poszło - agencja uczciwa - z żadnego z tych adresów mailowych nie zarejestrowano zgoszenia. Zalecono mi zmianę przeglądarki gdyby sytuacja sie powtórzyła.Tak wiec - jeżeli ktoś puścił Haribo i nie dostał maila z potwierdzeniem,musi puścić jeszcze raz. Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6760717 Napisano: 25.01.2021 09:23:42 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ktosiek1 napisał(a):

1. Czy wysłali już wszystkie bluzy z Tic tac? Wygrałam chyba w przedostatnim etapie i cisza.
2. Czy wysyłali już bony do Dino z loterii Milki?

Poszły bluzy chyba do 7 lub 8 etapu włącznie...późniejsze etapy jeszcze czekają Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

fiona25

#6760664 Napisano: 24.01.2021 18:32:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
caramela napisał(a):

Czy macie już bluzy z ostatniego etapu TicTac? 

Jeszcze nawet z wcześniejszych nie wysłane... Wyświetl w wątku >>
0 0