Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6764761 Napisano: 14.02.2021 13:13:29 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kod i paragon Nutella oraz paragon z płatkami nestle  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6764415 Napisano: 11.02.2021 15:36:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Dlaczego nie mogę wysłać zgłoszenia na Bref? Niby wszystko ok, a kiedy próbuję wysłać strona robi się czerwona i nie wysyła... emotka  Moze ktoś miał podobny problem i podpowie co robię nie tak?

U mnie pomogła nowa zakładka i skopiowanie danych emotka  

Dziękuję , u mnie też pomogło emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

fiona25

#6764412 Napisano: 11.02.2021 15:28:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dlaczego nie mogę wysłać zgłoszenia na Bref? Niby wszystko ok, a kiedy próbuję wysłać strona robi się czerwona i nie wysyła...emotka  Moze ktoś miał podobny problem i podpowie co robię nie tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6764366 Napisano: 11.02.2021 12:52:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Masakra, co za dzień,co za tydzień,co za miesiąc emotka  nigdzie mnie nie widzą ,nic nie chcą mi dać ... emotka  Dziś już mam dołek ogólno-życiowy i to taaaki głęboki,że sie chyba nieprędko wygrzebię  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6764204 Napisano: 10.02.2021 18:56:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
asiatko napisał(a):

czy columbit wysyłał już żelazka z mocy prania?

Chodzi o moc prania z Kauflandu? Jeśli tak, to ja dostałam...chyba dwa tygodnie temu... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6763989 Napisano: 09.02.2021 20:59:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

harnas napisał(a):

fiona25 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Z ciekawości czy wygral ktoś kartę do Rossmana tekstem? emotka

Ja nie, 2-0 dla nich, ale to Smolar - nie wiem po co w ogóle grałam, nie wygrałabym nawet jakby cała moja rodzina w komisji zasiadła  emotka

Potwierdzam, Smolarek tylko zdjęcie mi nagrodził

Szybciej sie ocenia emotka

To samo pomyślałam,  ale to już po tym jak wysłałam dwa zgłoszenia tekstowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6763937 Napisano: 09.02.2021 17:12:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
margotkowe napisał(a):

Smolar jak zwykle mnie pominął emotka  

Witaj w klubie... Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6763935 Napisano: 09.02.2021 17:10:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Z ciekawości czy wygral ktoś kartę do Rossmana tekstem? emotka

Ja nie, 2-0 dla nich, ale to Smolar - nie wiem po co w ogóle grałam, nie wygrałabym nawet jakby cała moja rodzina w komisji zasiadła  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6763619 Napisano: 08.02.2021 13:23:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

domika napisał(a):

maverick napisał(a):

angel24 napisał(a):

Czy w konkursie Haribo jest jakieś potwierdzenie wysłania zgłoszenia na stronie bądź mailu?

na @, nawet z treścią zgłoszenia emotka
sprawdź spam
"Dziękujemy za udział w konkursie.
Twoje zgłoszenie zostało poprawnie zapisane.
W przypadku wygranej skontaktujemy się z Tobą.
Pamiętaj o konieczności zachowania dowodu zakupu
w celu weryfikacji.
Chcę podarować Haribo:..."

A u mnie żadnego potwierdzenia emotka

szukaj w spamie

ni ma emotka

Była już o tym dyskusja, jeżeli nie ma potwierdzenia na mailu to nie ma zgłoszenia w bazie...wysyłaj do skutku. Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6763484 Napisano: 07.02.2021 13:11:29 w WC - rozmowy o wszystkim
agakaz2 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

inska napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Czy sama może wykorzystać ten bon, np na weekend z koleżankami?

Bon przysługuje rodzicom na dziecko, nie dziecku, także chyba do wykorzystanie przez rodzica ale to tylko tak gdybam

Też tak uważam, gdzieś spotkałam się z określeniem,że bon jest dla rodzica na pokrycie kosztu wypoczynku dziecka. Profil zaufany , który jest potrzebny do odebrania bonu założony ma raczej rodzic - i to rodzic dostaje bon. 
Koleżanka zapłaciła córce tym bonem za obóz - córka skorzystała, płaciła mama - ale to jednak coś innego niż nastolatka, która sama przyjeżdża do hotelu i chce zapłacić bonem mamy lub taty  emotka

nikt nie sprawdza czy ty jesteś właścicielem bonu. podajesz przy opłacie numer potem kod SMS i już

Tam gdzie my byliśmy (hotel) nikt nie sprawdzał, czy to nasz bon ale zapytał czy są z nami dzieci ... niektórzy olewają,inni jednak pilnują żeby wykorzystany był tak jak trzeba...lekkie ryzyko, że na miejscu okaże sie,ze jednak musi zapłacić gotówką... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6763362 Napisano: 05.02.2021 23:15:34 w WC - rozmowy o wszystkim
inska napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Czy sama może wykorzystać ten bon, np na weekend z koleżankami?

Bon przysługuje rodzicom na dziecko, nie dziecku, także chyba do wykorzystanie przez rodzica ale to tylko tak gdybam

Też tak uważam, gdzieś spotkałam się z określeniem,że bon jest dla rodzica na pokrycie kosztu wypoczynku dziecka. Profil zaufany , który jest potrzebny do odebrania bonu założony ma raczej rodzic - i to rodzic dostaje bon. 
Koleżanka zapłaciła córce tym bonem za obóz - córka skorzystała, płaciła mama - ale to jednak coś innego niż nastolatka, która sama przyjeżdża do hotelu i chce zapłacić bonem mamy lub taty  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6763289 Napisano: 05.02.2021 14:31:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mugolinka napisał(a):

Czy ktoś wysyłał ostatnio sms na konkurs MediaServiceZawada (jakikolwiek) i dostał zwrotkę? 

Ostatnio nie, ale wcześniej wysyłałam nie raz i od pewnego czasu zwrotki przestały przychodzić.W jednym z konkursów wysłałam jedno zgłoszenie , według regulaminu miała przyjść zwrotka - nie przyszła, więc uznałam,że coś skopane i więcej zgłoszeń nie wysłałam.Jakież było moje zdziwienie,kiedy po miesiącu dostałam sms z  główną wygraną  emotka
Tak więc jeżeli martwisz się brakiem zwrotki, to raczej się nie martw , myślę,ze zgłoszenie dotarło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6763248 Napisano: 05.02.2021 12:31:20 w WC - rozmowy o wszystkim
pini napisał(a):

fiona25 napisał(a):

pini napisał(a):

Czy dobrze myślę, że jak wygeneruje teraz synowi bon turystyczny 500 to będzie on mógł go wykorzystać tylko do dnia kiedy ma swoje 18. urodziny czyli za miesiąc?

A dlaczego tak myślisz? Ja myślę,ze jak już dostałaś bon to go wykorzystasz kiedykolwiek chcesz,oczywiście w obrebie daty jego ważności.Wiek syna moim zdaniem, był ktyterium przyznania bonu a nie jego wykorzystania

No właśnie jakoś tak się nastawiłam negatywnie. Może niepotrzebnie. Chciałabym być pewna, może ktoś wie na pewno?

Prawo do bonu nabędą także dzieci, które urodzą się do końca 2021 r. Nie mają się czego obawiać rodzice dzieci, które prawa do bonu nie zdążą wykorzystać przed ukończeniem 18. roku życia. Nadal będą mogły z niego korzystać aż do wyczerpania pełnej kwoty, tj. 500 zł.  - to znalazłam w poradniku na necie  emotka Wyświetl w wątku >>
2 pini, nitka310 0

fiona25

#6763243 Napisano: 05.02.2021 12:20:04 w WC - rozmowy o wszystkim
pini napisał(a):

fiona25 napisał(a):

pini napisał(a):

Czy dobrze myślę, że jak wygeneruje teraz synowi bon turystyczny 500 to będzie on mógł go wykorzystać tylko do dnia kiedy ma swoje 18. urodziny czyli za miesiąc?

A dlaczego tak myślisz? Ja myślę,ze jak już dostałaś bon to go wykorzystasz kiedykolwiek chcesz,oczywiście w obrebie daty jego ważności.Wiek syna moim zdaniem, był ktyterium przyznania bonu a nie jego wykorzystania

No właśnie jakoś tak się nastawiłam negatywnie. Może niepotrzebnie. Chciałabym być pewna, może ktoś wie na pewn

Może ktoś Ci potwierdzi...jestem pewna na 99% , że bon nie przestanie nagle działać po urodzinach syna. My wykorzystywaliśmy bony w hotelu ,płacąc za nocleg - ważne były nasze dokumenty, dzieci były z nami ale nikt nie sprawdzał kiedy miały urodziny i ile mają lat. Bon możesz wygenerować już teraz , okres ważności jest jeden dla wszystkich bonów ,bez względu na to kiedy były wygenerowane , wązne są do marca 2022 o ile dobrze pamiętam.
Ja myślę,ze byłoby podane jakieś info gdyby musiały być wykorzystane do 18-tki dziecka...

Edit: moja koleżanka twierdzi,że jest pewna,że spokojnie można wykorzystać po 18 dziecka, byle przed końcem marca 2022 emotka Wyświetl w wątku >>
1 pini 0

fiona25

#6763231 Napisano: 05.02.2021 11:54:55 w WC - rozmowy o wszystkim
pini napisał(a):

Czy dobrze myślę, że jak wygeneruje teraz synowi bon turystyczny 500 to będzie on mógł go wykorzystać tylko do dnia kiedy ma swoje 18. urodziny czyli za miesiąc?

A dlaczego tak myślisz? Ja myślę,ze jak już dostałaś bon to go wykorzystasz kiedykolwiek chcesz,oczywiście w obrebie daty jego ważności.Wiek syna moim zdaniem, był ktyterium przyznania bonu a nie jego wykorzystania.Oczywiście możesz się upewnić, żeby nie było na mnie,ale ja tak to rozumiem  emotka Wyświetl w wątku >>
1 pini 0

fiona25

#6763057 Napisano: 04.02.2021 14:02:58 w Czy informują/ informowali?
Monika11 napisał(a):

nataszka napisał(a):

C.Jack za V etap był info?

Cisza, może jutro się odezwą

A skąd wiadomo,że cisza? Tam jest nagród niewiele , moze ktoś spoza forum wygrał?  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6763052 Napisano: 04.02.2021 13:59:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja już chyba przestanę sie tu wpisaywać, coś mi sie wydaje,że wątek zaczął działać odwrotnie - im więcej sie wpisuję tym mniej wygrywam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6763034 Napisano: 04.02.2021 13:31:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

agaluna napisał(a):

pikawka napisał(a):

Czy na opakowaniach Raffaelo jest info odnośnie konkursu?  Boję się, że kupię nie to co trzeba  emotka

Mam to mniejsze opakowanie 150g i nie ma żadnej informacji o konkursie  emotka

A tam dużo tych słów jest ? Wszystkie trzeba użyć?  

A skąd, nie wszystkie,jest limit 300 znaków a słów kilkadziesiąt chyba... I opakowania nie są promocyjne bo potrzebny jest paragon...kiedyś były zdrapki w środku to opakowania musiały być oznaczone... Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

fiona25

#6762981 Napisano: 04.02.2021 10:49:04 w Smolar
vazzz napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

No dobra, tylko czy z konkursu nie robi się loteria? Napisz słaby tekst, może wygrasz? Jak się to ma do regulaminu i pitolenia o oryginalnym humorze

A jak się ma regulamin do nagradzanych prac w większości przypadków? Chociażby w konkursach na Fb- dokończ zdanie- wygrywa epopeja na 100 zdań, napisz dlaczego...- wygrywa zdjęcie lub filmik, pokaż na zdjęciu jak TY pieczesz ciasto- zdjęcie babci, która coś piecze. Był też konkurs na Fb gdzie w regulaminie jasno było napisane, że nagrodzą prace z humorem, które komisję najbardziej rozbawią. Pytanie brzmiało: Jakie są Twoje noworoczne postanowienia? I tą jakże zabawną, kreatywną odpowiedzią od której boki można było zrywać ze śmiechu została taka: "Chcę zobaczyć Morskie Oko, ponieważ nigdy tam nie byłam". Albo na pytanie: Co Cię najbardziej bawi? Wygrała odpowiedź: "Moją córkę najbardziej śmieszy jak ktoś puści głośnego bąka" (odpowiedź godna pierwszego miejsca).

Powiedz,że żartujesz...please...  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6762835 Napisano: 03.02.2021 15:07:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

@trampek, napisał(a):

Z loterii scrabble dostałam email że moje zgłoszenie jest weryfikowane ile po takim email dostaliście kolejnego z pozytywna weryfikacja. 

bardzo długo czekam od początku loterii i cisza

u mnie to samo emotka

U nich tak jest często, w loterii z Minionkowymi słuchawkami wygrałam z końcem lipca a pozytywna weryfikacja przyszła pod koniec wrzesnia. Nagroda wysłana kilka dni po emailu z weryfikacją. Wyświetl w wątku >>
0 0