Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6768023 Napisano: 05.03.2021 07:49:14 w dzis mam urodzinki
mczarna napisał(a):

Dziś poczułam się jak Karwowski... 

Już znam to uczucie , wszystkiego najlepszego, cudownych wygranych emotka emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6767804 Napisano: 04.03.2021 10:04:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kiedy ja sie nauczę, ze bramki mnie nie lubią...z wzajemnością emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6767802 Napisano: 04.03.2021 09:58:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

REGINA - formularz działał Wam wczoraj ?
probowłem po 19 i lipa 

Działał , wysłałam koło 20.00 bez żadnych problemów Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6767695 Napisano: 03.03.2021 14:46:47 w SZUKAM....
cherry_coke napisał(a):

Szukam (ponownie emotka ) kogoś kto podzieli się ze mną kodem do sklepu H&M z banku ING

Bardzo chciałam się podzielić, ale okazało się,ze HM zniknął z oferty rabatowej banku... Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6767619 Napisano: 03.03.2021 10:44:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

jokan napisał(a):

superloser napisał(a):

Sielski...  emotka
5 dni zostalo
7 dni na glosowanie... wiec po ptakach jak komus by sie przypomnialo
112 zgloszen na caly kraj... ajjj  emotka
ponad 60000 zl na nagrody...

przepis na marketingowa porażke i ból głowy  emotka

Przepis "daj samochod to sie trzoda hurtem rzuci" jakoś wtope zrobil, zwlaszcza przy marnym zakupie za 5zl  emotka

no to "se" rozhulali sprzedaż emotka , mają nauczkę na przyszłość...to znaczy jeśli mają rozum tam gdzie trzeba to wyciągną prawidłowe wnioski emotka

kto wie czy ta na pierwszym miejscu to nie "ich" podstawiona emotka ale konkurs niestety debilny, unikam konkursów na głosy bo są one meeeega niesprawiedliwe.

Dokładnie tak , tez unikam takich konkursów jak ognia ... i chyba jest takich osób więcej  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6767480 Napisano: 02.03.2021 14:25:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eslo napisał(a):

Witam chodzi o konkurs Colgate Lidl
Jaki jest prefiks? Bo w regulaminie nie widzę jak ma SMS przykładowy wyglądać 
oraz na paragonie z Lidla który numer podać ten u góry po prawej (jak większość paragonów ma) czy ten lidlowy z dołu

z góry dziękuje za pomoc

Colgate Lidl to Los Mejores, przy poprzednim konkursie podałam numer z góry paragonu - wygrałam, nagroda dotarła, wiec myślę,ze będzie ok  emotka

A format jest podany w regulaminie : gra.numer dowodu zakupu oraz treść wykonanego zadania Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6766853 Napisano: 26.02.2021 13:06:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Haribo 1/1 mega sie cieszę , będzie niespodzianka dla rodzinki  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6766391 Napisano: 24.02.2021 08:59:04 w SZUKAM....
violetka3003 napisał(a):

szukam czy były juz wyniki wygranych piwa Jack

Wyniki szły na bieżąco,po każdym etapie Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6766223 Napisano: 23.02.2021 10:32:04 w Wkurza mnie...
aniunia1900 napisał(a):

glena napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

Chciałam wziąć udział w loterii Kubusia, ale chyba nie jest mi dane. Najpierw cztery soczki w carrefourze po 1,99zł miały rabat na kasie 2zł..
na regale nie było info... więc paragon do kosza, bo nie ma 7 zł
Teraz wracam z Lewiatana 4 soczki Kubuś po 2,19zł, a na paragonie 3 soczki Kubuś i jeden Tymbark. Kto to wrzucał do systemu, ja widzę je koło siebie i na każdym pisze Kubuś. Znów paragon do kosza...

Mam podobne szczęście...na 6 paragonów tylko 2 się nadawały. W C4 opis: KUBUŚ GO!...a na serio kupiony Kubuś 100% - tego po C4 nigdy bym się nie spodziewała ;/

Ale to przecież Smolar, oni umieją sprawdzać paragony, a Kubusia GO chyba już w ogóle nie ma w sklepach - nawet na stronie Kubusia już nie ma tego wariantu. Ja bym wysyłała bez obaw. 

Mam podobną sytuację. Zły opis na paragonie. Czy Smolar faktycznie sprawdza jakoś te paragony, ktoś miał doświadczenie z tym czy szkoda słać ?

Wygrałam raz u Smolara , konkurs dotyczył Somatu a ja miałam napisane tylko odświeżacz do zmywarki - nikt nic do mnie nie pisał,nagroda przyszła, więc pewnie sami weryfikowali. Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6765967 Napisano: 21.02.2021 19:04:14 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Chyba mam zapalenie spojówek (1 oko) powieka spuchnięta,swędzi i czasem mgiełka zachodzi na oko.. rano oko sklejone i i łzawi. Nóż kurcze znowu coś .    ....

Idz koniecznie do okulisty, jedno oko sugeruje jednak zapalenie rogówki - właśnie kończę leczenie sterydem. Też myślałam,że to spojówki, ale jednak poszłam...okulistka powiedziała,ze dobrze zrobiłam bo zmiany nie byly jeszcze rozległe a nieleczona rogówka moze skończyć się bardzo źle...W gabinecie tym chorym okiem nie mogłam przeczytać z tablicy nic - taką miałam mgłę na tym oku. Lepiej to wykluczyć , miałam dokładnie takie objawy jak Ty , podobno spojówki występują raczej w parze. Oczywiście ja lekarzem nie jestem,moze to faktycznie nic poważnego,ale opierając się na własnym doświadczeniu doradziłabym jednak kontrolę u specjalisty. Zdrówka życzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6765864 Napisano: 20.02.2021 15:58:19 w Wkurza mnie...
siewcazamieszania napisał(a):

Od kilku dni robię wypady po tą konkursową nutellę i nigdzie jej nawet nie ma  emotka .

U mnie pierwszy miał C4 , w Lidlu też już widziałam  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6765860 Napisano: 20.02.2021 15:27:14 w Wkurza mnie...
natka005 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Loteria Nutelli, nie żądają paragonu tylko numeru z naklejki - już widzę te tłumy odlepiające promocyjne naklejki w sklepach lub grające jednym paragonem na sto kodów. Mam nadzieję,że jednak paragony będą weryfikować w razie wygranej.Bez sensu,że znów dałam się złapać na coś takiego.Miałam już w słodyczowych loteriach udziału nie brać i klops.

to prawda dziś chciałam zakupić Nutellę w jednym z marketów i na zaledwie jednym słoiku z informacją o loterii była naklejka z kodem, resztę już ktoś sobie odkleił i zabrał emotka

Zastanawiam się jak, ślinił ,czy przyszedł z mokrą ściereczką?  emotka  Nie ma bola żeby odkleić ten kod nie targając go na strzępy, moja koleżanka nie doczytała informacji o konieczności zwilżenia naklejki i podarła ją w drobny mak próbując odkleić... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6765800 Napisano: 19.02.2021 20:23:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

Mój kolega zaliczył właśnie konkursowe dno - nie wygrał w Indykpolu. Okazuje się że sposobem na to że jest za mało zgłoszeń jest nie nagrodzenie wszystkich,bo to w końcu konkurs więc agencja wydaje 100-200 nagród tygodniowo zamiast 500. Wiem,nie musiał brać udziału w tym pseudo konkursie, ale skoro parówki jada to wziął. No ale najwyraźniej nie jest godzien 5zl. Jak dla mnie żenada w wykonaniu agencji czy sponsora,który nie chce wydać nawet tych 2000 zwrotów. No ale cóż my już przynajmniej wiemy jaką firmę i agencje omijać z daleka.

A oni wiedzą, jakie nagrody nie przyciągną tłumów... przynajmniej taką mam nadzieję... Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0

fiona25

#6765739 Napisano: 19.02.2021 13:32:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie wierzę... Smolar emotka  ???  Tysiączek od Tresemme emotka emotka   Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6765420 Napisano: 17.02.2021 19:15:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
moskala22 napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

slomkab napisał(a):

mam wrażenie że ostatnio tylko ja nic nie wygrywam... emotka

Ja też nic.. . 

Chyba więcej jest nas takich niewygrywajacych emotka

Też mi się tak wydaje...motywacja spada z każdym dniem...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6765169 Napisano: 16.02.2021 17:18:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

ivanotta napisał(a):

faworek napisał(a):

Apropo konkursu Wawel... Czy osoby, które wygrały kiedykolwiek w agencji Fortuna SP pisały krótsze hasła, czy epopeję? emotka  Zastanawiam się czy się w ogóle przymierzać do tego... 

Tyle konkursów, a jeszcze nigdy niczym tam nie trafiłam  emotka . Agencja na mojej liście do rozgryzienia w tym roku  emotka

Właśnie mam to samo ;D Myślałam, że moje teksty odmienią ich życie, a jednak nie   emotka

Wygrałam u nich dwa razy, w loterii nadzianej,ale tylko dlatego,że to były bramki emotka  Dla mnie również agencja-zagadka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

fiona25

#6764921 Napisano: 15.02.2021 15:23:17 w co chcielibyście wygrać?
Cokolwiek ... już naprawdę wszystko mnie ucieszy...  emotka Wyświetl w wątku >>
1 xooxoo 0

fiona25

#6764897 Napisano: 15.02.2021 13:45:19 w SZUKAM....
dany-duszek napisał(a):

antylopia napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

basiag napisał(a):

rozpędziłam się wywalając spam ale dostrzegłam kątem oka " pakiet próbek Milka" . Już leciało niestety do wywalenia i nie wiem co to było. Miał ktoś może ?

mail nadany jest z adresu news@kegumus.com, a treść:

Witaj!
Gratulacje!

Z przyjemnością informujemy, że zostałeś wybrany do finałowego losowania pakietu próbnego Milka.

1. mi*******H @ wp . pl
2. *********************
3. wi******02 @ onet . pl

Kliknij poniżej, aby potwierdzić swój udział:
Weź udział teraz! NIEBEZPIECZEŃSTWO! Promocja kończy się za 3 dni!

to nie spam ? moj facet też to dostal na maila na którego nie zgłaszam mu konkursow

tak, to spam.

na bank spam  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6764863 Napisano: 15.02.2021 11:50:45 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony Nestle płatki Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25