Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6768952 Napisano: 10.03.2021 09:21:42 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dziewczyny!!! Jestem z Was dumna emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

fiona25

#6768834 Napisano: 09.03.2021 14:54:36 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

wkurzam sie na siebie,ze nie gralam w Bref, te pufy sa cudowne echhh

A ja grałam ... niestety mogę wpisać Bref-a na listę moich rozczarowań...  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6768781 Napisano: 09.03.2021 10:38:13 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

superloser napisał(a):

Jasminum napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dobrze, że nikomu do głowy nie wpadło: "Reginę kocham nad życie, bo tylko ona pamięta o moim odbycie".

Z papierem Regina wciąż jest ubaw po pachy- hocki klocki stawiają domowe patałachy

Regina poleruje i wszystko sie świeci, kochają ją dorośli i kochają dzieci  emotka

Regina, ach Regina! D..ę zgrabnie wypinam ... 
Przestańcie, bo właśnie siedzę i piszę o Reginie  emotka

Regina to papier, mięciutki i gładki, jak nikt głaszcze pięknie moje dwa pośladki  emotka

Można płynąć i płynąć w zachwycie nad Reginą we własnym odbycie... Chyba nawet limitu znaków w Aloe Vera nie ma. Ubaw po pachy to będą mieli ci, co to czytać będą.

Regina, ta Regina ...nie tylko ja ją lubię...pokochało ją także moje jelito grube...   Limit znaków chyba jest...na szczęście dla czytających  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6768774 Napisano: 09.03.2021 10:05:30 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

superloser napisał(a):

Jasminum napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Dobrze, że nikomu do głowy nie wpadło: "Reginę kocham nad życie, bo tylko ona pamięta o moim odbycie".

Z papierem Regina wciąż jest ubaw po pachy- hocki klocki stawiają domowe patałachy

Regina poleruje i wszystko sie świeci, kochają ją dorośli i kochają dzieci  emotka

Regina, ach Regina! D..ę zgrabnie wypinam ... 
Przestańcie, bo właśnie siedzę i piszę o Reginie  emotka

Regina to papier, mięciutki i gładki, jak nikt głaszcze pięknie moje dwa pośladki emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6768754 Napisano: 09.03.2021 08:31:55 w Smolar
inska napisał(a):

jak myślicie jak Smolar potraktowałby zdjęcie na którym widać moje dzieci a w regulaminie jest "na zdjęciu konkursowym może (ale nie musi) znajdować się wizerunek wyłącznie Uczestnika(na zdjęciu konkursowym nie może być wizerunku innej osoby/osoby trzeciej);" - 
zastanawiam czy jednak nie wysłać, bo robiłam zdjęcia a najładniejsze jest właśnie z widocznymi dziećmi emotka

Też sie nad tym zastanawiałam... w jakimś konkursie ostatnio były już takie dylematy - stanęło na tym ,że na zdjęciach mogły być dzieci i mąż - osobami trzecimi były  uznane osoby spoza rodziny, które ewentualnie mogłyby nie życzyć sobie na takiej fotce się znaleźć... Nie wiem niestety jak w przypadku Smolara - też wolałabym zrobić zdjęcie z udziałem moich córek ,efekt byłby zdecydowanie lepszy niż z moim udziałem...a sposób na sprzątanie bez udziału "człowieka" to co niby? Zdjęcie mopa?  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6768749 Napisano: 09.03.2021 07:22:59 w Wkurza mnie...
antylopia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Loteria Kamis kupiłam 1 produkt ,a to ma być za 5 zł. 

tez kupilam 1 produkt, ale doczytalam warunki poszlam ponownie do sklepu kupiłam za 5zł, ale zgłosiłam paragon z 1 produktem :

Wygrałaśemotka  I niech ktoś powie,że konkursy to nie jest ciężka praca fizyczna i umysłowa  emotka Wyświetl w wątku >>
1 antylopia 0

fiona25

#6768699 Napisano: 08.03.2021 19:29:50 w Wkurza mnie...
FBewa36 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Loteria Kamis kupiłam 1 produkt ,a to ma być za 5 zł. 


Ja kupiłam za to za 5 zl, ale przed rozoczeciem konkursu ????‍️

A ja nie dość, że przed rozpoczęciem,to jeszcze 1 produkt  emotka  Czas odpocząć... Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6768692 Napisano: 08.03.2021 18:50:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

A myślałam, że mam takie ekstra zgłoszenie do Breff. No pewniaczek miał być   emotka

Nic się nie martw , ja to mam same "pewniaczki" ...szkoda,że tylko ja tak uważam emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6768641 Napisano: 08.03.2021 14:31:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Bref  emotka  2-0 dla Ciebie , a tak się starałam...chciałam chociaż pufy dla córki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6768620 Napisano: 08.03.2021 13:27:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Ta Ipla z lays działa też na seriale np. nowy sezon przyjaciółki?

Gdzieś czytałam,że tak - zerknęłam teraz, i z nowej serii widzę tam 4 odcinki, w tv był na razie jeden  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6768546 Napisano: 08.03.2021 09:27:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
IPLA emotka  a jednak...już byłam pewna,ze pozamiatane  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6768525 Napisano: 08.03.2021 08:50:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
antylopia napisał(a):

fiona25 napisał(a):

antylopia napisał(a):

29renata napisał(a):

antylopia napisał(a):

czy w haribo przychodziło do Was potwierdzenie zgloszenia? u mnia ani maila ani żadnego komunikatu na stronie:/


Tak, dostałam maila: "Dziękujemy za udział w konkursie.
Twoje zgłoszenie zostało poprawnie zapisane.

W przypadku wygranej skontaktujemy się z Tobą.

Pamiętaj o konieczności zachowania dowodu zakupu
w celu weryfikacji."


dziękuję poczekam jeszcze trochę na maila i zgłoszę jeszcze raz jeśli nie przyjdzie

Już to przerabialiśmy, nie ma maila-zgłoszenie nie dotarło , przeloguj sie albo zmień przeglądarkę i puść to samo zgłoszenie jeszcze raz - konsultowałam to z agencją i takie info mi przekazali 

wielkie dzięki za odp

Nie ma za co, miałam dokładnie to samo z pierwszym zgloszeniem - nie było potwierdzenia a nie byłam pewna,czy to nie jakiś błąd u mnie i potem się okaze,że zgłoszenie nie ważne bo zdublowane.Upewniłam sie w agencji - zgłoszenia nie mieli , kazali puszczac do skutku , dopiero za 4 razem się udało  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6768361 Napisano: 06.03.2021 17:21:17 w Wkurza mnie...
FBemilia6 napisał(a):

sks900 napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

wkurza mnie, że nie mogę trafić w żadną bramkę a patrząc na wyniki z pierwszych dni Lisnera ludzie mają albo wybitne wręcz szczęście albo patent na te cholerne bramki...   emotka

Pracuja w sklepikach  emotka i to takich z jedna kasa fiskalna... 
jakby listy laureatow zawieraly nipy to by wygrywaly te same  emotka  z wyjatkami od przypadku

W Milce po danych widać , że nawet 10 razy dziennie np ród B i R emotka  
Loterie bramkowe to wymysł szatana emotka   a produkty coraz droższe emotka  

Ekipa z Milki jest teraz na Lisner.

emotka

Niestety emotka  , dalej brną i grzęzną w tym goownie emotka

Dokładnie...kiedyś dokładnie ta sama ekipa, te same rodziny (wtedy jeszcze z kolejnymi numerami paragonów, bo na liście były podawane numery) kosiła nagrody na Carex , nikomu to jak widać nic do myślenia nie dało ...oprócz "nierodowych" graczy, którzy po prostu tracą chęci do brania udziału w takich "zawodach"... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6768317 Napisano: 06.03.2021 12:05:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
antylopia napisał(a):

29renata napisał(a):

antylopia napisał(a):

czy w haribo przychodziło do Was potwierdzenie zgloszenia? u mnia ani maila ani żadnego komunikatu na stronie:/


Tak, dostałam maila: "Dziękujemy za udział w konkursie.
Twoje zgłoszenie zostało poprawnie zapisane.

W przypadku wygranej skontaktujemy się z Tobą.

Pamiętaj o konieczności zachowania dowodu zakupu
w celu weryfikacji."


dziękuję poczekam jeszcze trochę na maila i zgłoszę jeszcze raz jeśli nie przyjdzie

Już to przerabialiśmy, nie ma maila-zgłoszenie nie dotarło , przeloguj sie albo zmień przeglądarkę i puść to samo zgłoszenie jeszcze raz - konsultowałam to z agencją i takie info mi przekazali  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6768313 Napisano: 06.03.2021 11:51:05 w Wkurza mnie...
sks900 napisał(a):

superloser napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Gdy takie konkursy startowały to pamiętam jeden, gdzie kody były na produkcie wydrukowane, by wygrać 100 zł trzeba było zainwestować ok. 80 zł. Taka statystyka była. 

A z tymi paragonowymi teraz jest jeszcze gorzej. Ostatnio w smolarze dzięki filmikowi z losowania raz oszacowałem że było po ok. 2000 zgłoszeń dziennie a nagród 20*200zł. Produkt 10 zł, czyli matematycznie by wygrać jedną nagrodę trzeba by wydać 1000 zł. 

Dlatego teraz gram zupełnie hobbistycznie, 1-2 zgłoszenia by mój los brał udział w losowaniach głównych, jednak wciąż większa szansa na wygranie niż w totolotku  emotka

Ale ciekawe o ile mniej zgłoszeń by było, gdyby kody były na opakowaniu, a nie zgłoszenia przez paragon...

To Nutella obecnie ma taka akcje na odrywanie nslepek  emotka  Paragon zbyteczny, wiec jak masz sklep i dostawe na zapleczu to mozesz grac  emotka

Albo hochland. 

Dokładnie, dlatego w Hochlandzie puściłam tylko tyle zgłoszeń ile opakowań serka w tym czasie zjedliśmy (czyli jakieś 5) ,a w Nutelli jeszcze nie zagrałam, mam jedną kupioną więc pewnie jedno zgłoszenie pójdzie,ale inwestować "na zapas" nie będę... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6768229 Napisano: 05.03.2021 18:41:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
FBmarta22 napisał(a):

Ja to jestem zdolna... nawet Ipla z Lays'ów nie wpadła  emotka

u mnie też nie , na tv się nie napalałam,ale IPLA chodziła mi po głowie emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

fiona25

#6768228 Napisano: 05.03.2021 18:39:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

maverick napisał(a):

donia7 napisał(a):

onazielona86 napisał(a):

Konkurs Haribo. Czy dostaliście @ że Haribo czeka na decyzje odnośnie personalizacji lub jej braku? Ja nie chce robić personalizacji czy odsyłaliście oświadczenie tylko? 

Jak nie robisz personalizacji to nie musisz odsyłać oświadczenia emotka  wtedy dostaniesz box'a z napisem "Haribo z radością" czy jakoś tak emotka  nie musisz nic odpisywać. I tak do 4 marca czekali na zdjęcie i tekst emotka

Ja dziś dostałem @ z przypomnieniem emotka
"W związku z wygraną w I etapie konkursu „Podaruj z radością" nadal
czekamy na przesłanie zdjęcia i tekstu spełniających poniższe warunki
lub decyzji o braku personalizacji wygranych boxów do 08.03.2021 r."

Tam chyba nikt nie chce tej personalizacji oprócz mnie  emotka

Ja chciałam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6768156 Napisano: 05.03.2021 15:32:11 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

wkurza mnie, że nie mogę trafić w żadną bramkę a patrząc na wyniki z pierwszych dni Lisnera ludzie mają albo wybitne wręcz szczęście albo patent na te cholerne bramki...   emotka

Pracuja w sklepikach  emotka i to takich z jedna kasa fiskalna... 
jakby listy laureatow zawieraly nipy to by wygrywaly te same  emotka   z wyjatkami od przypadku

przeszło mi to przez myśl ...  Wyświetl w wątku >>
1 ilonaxx5 0

fiona25

#6768154 Napisano: 05.03.2021 15:22:18 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

ilość fajnych konkursów i to, że bardzo bym chciała, ale nie wiem czy dam radę wziąć w nich udział

a mnie brak pomysłu na odpowiedzi emotka synek chciał popcorn, kupiłam, mam paragon star, siedzę jak głąb kapuściany i wpatruje się w formularz zgłoszeniowy, głowa pusta, nie potrafię sklecić żadnej odpowiedzi.

mam to samo...i to nie tylko ze Starem...pustka totalna, ostatnio jedno zgłoszenie kleciłam przez 2 godziny ostatniego dnia, bo już mi było szkoda paragonu ... i jak znam życie to się okaże,że mogłam sobie darować... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6768151 Napisano: 05.03.2021 15:19:22 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że nie mogę trafić w żadną bramkę a patrząc na wyniki z pierwszych dni Lisnera ludzie mają albo wybitne wręcz szczęście albo patent na te cholerne bramki...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0