Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maxri

maxri

#6582485 Napisano: 20.03.2019 21:16:30 w Avanti
xpac napisał(a):

kreatia napisał(a):

xpac napisał(a):

Jakby ktoś się zadeklarował, że odda 50% na cele charytatywne to obiecuję, że będę klikał codziennie emotka  no może chociaż 30% emotka

No, no. Za 4 (slownie: cztery) głosy dać 50 000 zł. Na bogato.  emotka emotka

to są bardzo cenne głosy emotka  a czemu 4 ?? do końca zostało 11 dni więc 11 emotka

Tym sposobem nawet pies może wygrac ten konkurs. Pytanie czy byłoby Ci miło gdyby ktoś tak postąpił przeciwko Tobie. Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6582168 Napisano: 19.03.2019 21:58:28 w Avanti
A na końcu wygra Baseball emotka  bo tylko jego nie wyrzucą z konkursu emotka
No dobra, pies pewnie też wierny metodom fair play. Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6581728 Napisano: 18.03.2019 22:22:56 w Avanti
assal napisał(a):

Maxri: Idziesz do prawnika i... 

Tak uczciwie to ja się nie znam. Pewnie masz rację, że zniechęciłyby mnie koszty, ale znam takich których by nie zniechęciły. I jak poczują się oszukani, to pójdą na wojnę. 
Postawcie się na chwilę w aktualnej pozycji Człowieka z Zegarkiem - wygrywa sporą różnicą.  Budzi się rano i pies wyprzedza go o 500 głosów. Co robicie?
...
Cała nadzieja w Organizatorze, który moim zdaniem zadba o weryfikację głosów. Wysiliłem się dla Was emotka przed chwilą i sprawdziłem jak to było w Canadzie dzięki fantastycznej maszynie dostępnej dla wszystkich Waybackmachine. Po zakończeniu konkursu była na stronie cisza. A tu nagle oficjalne wyniki, całkowicie odmienione po odjęciu fakeowych głosów. Pytanie czy Avanti dostało software ten sam co agencja z CA.
Akurat tu się wypowiadam bo studiuję jak to mówi moja Babcia - komputerologię. Mam tu już swojego ulubieńca ,pewnie oddam głos codziennie, ale niesmak pozostaje bo napiszę - zgodnie z trendem - ten konkurs miałem wygrać JA!!!!

Dobranoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6581710 Napisano: 18.03.2019 21:46:10 w Avanti
magisterek napisał(a):

maxri napisał(a):

assal napisał(a):


To takie proste nie jest. Ale są miłośnicy łażenia do prawników w konkursach, gdzie co lepsza nagroda i próbują unieważnić wyniki, bo...

Ale tak serio teraz emotka  Ty byś nie poszedł do prawnika gdybyś miał wątpliwości? 
Na szczescie nie mam tego problemu, ale wiem, że gdybym widział, że ktoś robi sobie jaja z tworzeniem kont i oddawaniem 60 głosów na godzinę - to idę do prawnika jak nic emotka  Wiem, luzu nie mam. Ale wiem co to analiza HLR, NAT i jak wiele mówi o oddawaniu głosów. Mam nadzieję, że nie przekręciłem nazewnictwa bom studiował to trochę emotka


Masz jakieś dowody na to, jasnowidz, czy tak „na czuja” wiesz, że ktoś sobie nabija w godzine 60 glosow. Uczciwie też się da! Ale Polaki cebulaki nawet jak dostają 500+ to im źle i choć pierwsi po to w kolejce stoją to plują jadem... dla zasady bo Polska to przeciez kraj kombinatorów i zlodziei - typowo polskie myślenie. 

Czasem brak mi slow wiec koncze te dyskusje i niepotrzebne bicie piany! 
Jeden z 5 finalistow dostanie 100 000 i zamist sie frustrować to lepiej oddac glos, nic to nie kosztuje, a moze nasrepbym razem ktoś Tobie pomoze w zdobyciu np 200 000?

Zgadzam się. Brak Ci słów (choć poprawnie używasz opisówek "tę";"tą" - co się chwali)  Nigdzie nie napisałem, że ktoś sobie nabija głosy. 
Użyłem sformułowania - "gdybym widział", a bo pozwoliłem sobie zamarzyć, że mógłbym być w finale. 
Zaplułeś jadem sam, więc zakładam, że cała reszta to Twoja wizytówka.  Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6581680 Napisano: 18.03.2019 19:45:14 w Avanti
assal napisał(a):


To takie proste nie jest. Ale są miłośnicy łażenia do prawników w konkursach, gdzie co lepsza nagroda i próbują unieważnić wyniki, bo...

Ale tak serio teraz emotka  Ty byś nie poszedł do prawnika gdybyś miał wątpliwości? 
Na szczescie nie mam tego problemu, ale wiem, że gdybym widział, że ktoś robi sobie jaja z tworzeniem kont i oddawaniem 60 głosów na godzinę - to idę do prawnika jak nic emotka  Wiem, luzu nie mam. Ale wiem co to analiza HLR, NAT i jak wiele mówi o oddawaniu głosów. Mam nadzieję, że nie przekręciłem nazewnictwa bom studiował to trochę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6581672 Napisano: 18.03.2019 19:25:24 w Avanti
assal napisał(a):

Jest teraz RODO. To RODO mocno ogranicza możliwości firm przy organizacji takich konkursów.

Porozmawajmy o faktach. Jak ogranicza? Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6581615 Napisano: 18.03.2019 17:10:33 w Avanti
superloser napisał(a):

maxri napisał(a):

A do mnie Avanti dzwoniło, zapytać czy faktycznie oddałem głos emotka
Zastanawiam się czy mieli do tego prawo wg regulaminu *?.

Pytanie. Czy prawo zabrania weryfikacji uczestnikow konkursu? 
Skoro Avanti nie zabezpieczyło procesu zakładania kont, to szanse ostatniego laureata sa zerowe na 100tys.  A prawo chyba gwarantuje "równość" szans wszystkich uczestników konkursu???

Prawnikiem nie jestem emotka  głupot nie będę pisał.
Fajnie gdyby szanse były równe ! Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6581455 Napisano: 18.03.2019 12:22:28 w Avanti
A do mnie Avanti dzwoniło, zapytać czy faktycznie oddałem głos emotka
Zastanawiam się czy mieli do tego prawo wg regulaminu *?. Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6580544 Napisano: 14.03.2019 16:12:32 w Avanti
Mnie się wydaję, że wcale nie musiało być donosów. Avanti na pewno podgląda to forum i widzi co się wyczynia. Pewnie mają niezły ubaw czytając nasze komentarze emotka Wydaje mi się, że woleliby aby nagrody trafiły do zwykłych zjadaczy chrupków, a nie tzw. konkursowych zawodowców, których mam wrażenie żadna agencja nie lubi, bo sam spotykam się z opiniami, że istnieje coś takiego jak konkursowa mafia, że żerowanie, a klient chciałby trafić do "wiernych" konsumentów. Nieważne.  Żeby była jasność. Nikogo tu nie chcę obrażać, bo sam często startuję w konkursie, od banków po producentów paluszków. 
Dopóki nie skończę studiów zamierzam z tego żyć emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

maxri

#6580490 Napisano: 14.03.2019 14:33:07 w Avanti
Jak to mówią, pieniądze lubią ciszę emotka Wyświetl w wątku >>

maxri

#6580454 Napisano: 14.03.2019 13:03:21 w Avanti
Jeszcze się nie zaczęło, a już się zaczęło emotka
Od początku (od momentu kiedy nie wszedłem do finału;)) Etap I ma moje wsparcie i zdanie tylko utwierdzam. 
Avanti weszło pewnie na forum i się zdziwiło jaka jest na nim skuteczność emotka Wyświetl w wątku >>

maxri

#6580310 Napisano: 13.03.2019 22:58:51 w Avanti
kermit napisał(a):


Chrupki z I i ostatniego etapu to dwie najlepsze prace w finale. Więc ja jestem dumna że to forumowe.
A co do tego że dwie prace są z forum to może byloby to dziwne gdybyśmy byli na forum wędkarskim...

Najlepsze powiadasz? emotka
Jeśli chcesz, żeby ktoś traktował Twoją wypowiedz poważnie, to powinnaś do niej dodać frazę "moim zdaniem".
Monet, Van Gogh, czy Malczewski? Który był najlepszy? Wyświetl w wątku >>

maxri

#6580302 Napisano: 13.03.2019 22:47:01 w Avanti
To forum okazuje się jakąś sektą :0 
Ponad 16 tyś. prac a przynajmniej dwie wygrane tygodniowe pochodzą z forum :0?

Bramkarz z forum to bardzo zła wiadomość, rozwodni głosy... sekty !!! 
Skończy się na tym, że wygra pies emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6580152 Napisano: 13.03.2019 15:33:11 w Avanti
anet napisał(a):

Ja też ze znajomymi zamierzamy głosować na zdjęcie z 1 etapu, gdyż jest naprawdę wyjatkowe emotka

Czyli wiadomo już teraz kto wygra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6580135 Napisano: 13.03.2019 14:55:25 w Avanti
donia7 napisał(a):

To na kogo to mamy głosować?Adrian?

Z tego co mi wiadomo, to chłopak jest z forum. Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6580131 Napisano: 13.03.2019 14:39:44 w Avanti
Niestety nie ma mnie w finale - ku mojemu niezaskoczeniu emotka
Choć trochę szczęścia miałem w ostatnim etapie emotka
Swoje głosy i głosy moich kolegów  i koleżanek - a jest nas sporo emotka  -rozdysponujemy na forumowego kolegę/koleżankę. Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6579521 Napisano: 12.03.2019 10:24:57 w Avanti
UlCiAh napisał(a):

Z tych pozycji podoba mi się kilka, ale te z top 5 to ewidentny przekręt ^^ emotka  

No jasne,  przekręt bo nie wybrali Twoich prac. Jestes pewnie z tych co to ich jeb...ie fotoradar w zabudowanym, a Ty masz 90km/h, to mówisz, ze jest zle ustawiony.
Niech zyje Polska! Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6579121 Napisano: 11.03.2019 09:39:41 w Avanti
Mysia napisał(a):

Bywa, że poziom wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia, ale musisz pamiętać o tym, że to jest forum i zawsze będziemy sobie tutaj komentować konkursy i prace konkursowe, a Ty możesz opuścić stronę i się nie denerwować emotka

Jestem bardzo spokojny emotka Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

maxri

#6579049 Napisano: 10.03.2019 21:27:24 w Avanti
maxri napisał(a):

Ja wyciągałem z paczki same fallusy, ale dopiero jak zacząłem nadawać różny kąt padania światła, to zacząłem widzieć fajne rzeczy - np. lokomotywę. 
Dziwię się niektórym, że mają odwagę napisać, że coś jest najlepsze/najgorsze. Mimo młodego wieku życie mnie nauczyło, że nie ma czegoś takiego jak prawda jedna jedyna. Współczuję każdej komisji, która ma wybierać cokolwiek z czegokolwiek. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

maxri

#6578853 Napisano: 09.03.2019 17:00:19 w Avanti
Ja rozumiem, że nie wygrywacie. Sam wygrałem nic. Ale bije od Was roszczeniami, frustracją i rozczarowaniem. Czy te konkursy to całe Wasze życie? Wyświetl w wątku >>
0 0